Цитаты великих

— Я нажрался как свинья... — Пумба, ты и есть свинья. — А, верно. Тимон и Пумба

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Як правильно розлучатися з дівчиною

06.03.2024 — Психология отношений
Як правильно розлучатися з дівчиною

Це справді складна тема і один чувак уже питав нас, як йому бути в цій неприємній ситуації. Ймовірно, ти з тих людей, які всіляко намагаються уникнути різних істерик та скандалів, але бувають моменти, коли це зробити практично неможливо.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Наприклад, коли вона вдарила твою машину або «випадково» видалила кілька важливих документів із твого ноута. Але все це не настільки критично, в порівнянні з тим часом, коли ти розумієш, що ваші відносини зайшли в глухий кут і вам пора розлучитися.

Іноді перша це розуміє дівчина, вона кидає тебе і ти на найближчий рік стаєш регулярним відвідувачем усіляких плаксивих пабліків.

Але трапляються випадки, коли тобі першому потрібно завести цю розмову і в результаті поставити жирну крапку у ваших стосунках.

Важливо це зробити так, щоб після вашої розмови вона не подумала, що можна поставити крапку або кому. Тут уже все залежить від тебе і від того, як ти їй піднесеш цю сумну новину.

Звичайно ж, MEN'S CULT не залишить тебе в біді. Ми підготували для тебе кілька пунктів, яких бажано дотримуватись при розлученні з дівчиною.

 

Переконайся, що ти хочеш зробити це

Гей, може ти просто вкотре психонув через її необґрунтовану істерику? Подумай, може все-таки не варто поспішати.

Ну не потрібно звичайно ж сидіти з пляшкою віскі в темному коридорі та згадувати найкращі моменти вашого спільного життя, хоча… може й потрібно.

Просто розірвати довгострокові відносини легше та швидше, ніж ти думаєш. Ти маєш бути впевнений, що згодом не захочеш повернути її назад.

Віч-на-віч

Якщо ти все ж таки впевнений, що немає сенсу тягнути на собі мертвого оленя, то час приступати до рішучих дій. Найголовніше: якщо ти мужик, то ти маєш зустрітися з нею, не потрібно надсилати їй прощальний текст до ВК.

Не роби, як дебіл. Навіть, якщо тобі на неї начхати і ти не хочеш її більше бачити, не варто розлучатися на відстані.

Можливо, у неї ще є до тебе почуття і ти будеш останнім мудаком в її очах, якщо все-таки кинеш її по смс.

Місце

Ви повинні бути у громадському місці, але не на публіці. Не потрібно це робити під час вечірки, де буде багато друзів.

Не треба вести її в кафе, де вона може почати кричати на тебе та бити посуд. Краще, хай це буде якийсь парк. Серйозно.

Будь відвертим, але не занадто

Якби це прочитали баби, то вони б почали шалено обурюватися, але ти то розумієш про що йдеться. Ти хочеш сказати їй справжню причину вашого розлучення, але немає необхідності бути жорстоким в ім'я «чесності».

Скажи їй саму критичну, непримиренну причину, через яку ви обоє не можете більше бути разом. Не треба складати легенду, в якій ти виглядатимеш благородним лицарем.

Будь наполегливий

Багато хлопців дають задню, коли бачать, що дівчина почала плакати. Не треба цього робити.

Пам'ятай, що жінки емоційніші істоти, ніж чоловіки, але вони також досить сильні. Не спокушайся - це не кінець світу для неї.

Звичайно, спочатку вона буде шокована, але вона це переживе. Не дозволяй її реакції змусити тебе змінити своє рішення. Тобі необхідно зберігати самовладання та наполегливість протягом усієї цієї розмови.

Не кажи: "Причина не в тобі, а в мені"

Просто "ні" і все.

 

Трохи заспокой її

Нехай вона знає, що щось означала для тебе, що ви обоє цінуєте той час, який проводили разом. Погладь її по плечу і обійми, якщо вона тебе попросить.

Вона ще не зрозуміла, що між вами все скінчено, для неї ти, як і раніше, найближча людина і вона чекає підтримки від тебе.

Краще трохи заспокоїти її, ніж вчинити з нею, як із шматком лайна. Тупо переступити через неї і піти далі. Гідні чоловіки так не роблять.

Дій

Якщо ти цілеспрямовано шукав статтю з подібним змістом, то тоді дійсно час діяти. Якщо ти відчуваєш, що ваші стосунки зжили своє, то не ходи навкруги.

Бери свої запасні сталеві яйця та вирушай на вирішальну розмову. Чим більше ти відкладатимеш, тим болючішою буде розставання. Тому що згодом у тебе з'явиться до неї необґрунтована (з її боку) ненависть.

Просто тому, що ти сам не можеш піти, але вона не в курсі твоїх тривожних думок. Не намагайся зробити так, щоб вона тебе зненавиділа і сама покинула. Це не справедливо до неї.

Бажаємо тобі успіху у цій непростій справі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 7 ошибок, котоpые делает мужчина, пытаясь склонить девушку к сексу Вокруг света 0 Место дня: мост Белхейвен в никуда Психология отношений 0 Женские глюки Карьера 0 9 причин, почему ты постоянно ленишься и не можешь ничего с этим сделать Юмор 0 Как отвечать на неудобные вопpосы девушки своего друга В курсе 0 Aztec Gold В курсе 0 Вышел трейлер второго сезона сериала "Мандалорец" Секс 0 15 правил орального секса: статья для совместного чтения Юмор 0 10 типов мужчин, которые отпугивают девушек на первом свидании Карьера 0 Как тактично избавляться от назойливых незнакомцев, коллег, жен В курсе 0 В Испании придумали чай со вкусами разных вариантов апокалипсиса Карьера 0 10 ошибок, которые ты допускаешь в своей карьере Юмор 0 5 наукових причин, чому деякі люди не люблять дарувати та отримувати подарунки Юмор 0 Краткая инструкция по знакомству с женщинами для самых застенчивых Психология отношений 0 Чем правила общения с девушкой отличаются от правил общения с другом Карьера 0 Как не потерять работу через 10 лет В курсе 0 Джейк Джилленхол в трейлере хоррора "Бархатная бензопила" Секс 0 Как отбить девушку у вибратора В курсе 0 У "Ленинграда" вышел новый клип - "I_$uss" Психология отношений 0 Ученые: твой "тип" никак не влияет на то, в кого ты влюбляешься в реальности
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.