Цитаты великих

Есть преступления хуже, чем сжигать книги. Например - не читать их. Рэй Бредбери

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

11 ознак, що твоя дівчина зустрічається з кимось ще

05.03.2024 — Психология отношений
11 ознак, що твоя дівчина зустрічається з кимось ще

Неприємно, коли раптово дізнаєшся, що твоя дівчина зустрічається з кимось ще. Це змушує відчути себе приниженим, розчавленим. І буває, що непросто розпізнати, що ти не єдиний, з ким вона будує стосунки.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Є кілька ознак, які вказують на те, що це так.

 

Якщо ви просто ходите на побачення

Якщо ти офіційно не пропонував їй стати твоєю дівчиною, а вона не давала на це згоди, можливо, вона ходить на побачення не лише з тобою. І в цьому випадку не варто звинувачувати її за це.

Зрозумій, що не завжди після першої зустрічі з кимось дівчина хоче переводити стосунки у виняткові та серйозні.

Можливо, вона ще не впевнена у своєму виборі чи розглядає кількох кандидатів на стосунки. Поки ти не запропонував їй зустрічатися, не варто вважати, що вона не має права спілкуватися з кимось.

 

Її друзі називають тебе неправильним ім'ям або думають, що зустрічали тебе раніше

Якщо ти приходиш на вечірку до її друзів або родичів, і вони ненароком обмовляються, називаючи тебе чужим ім'ям, це може бути ознакою того, що інший хлопець вже був тут. Не думай, що її приятелі просто помиляються, особливо якщо їхні помилки мають масовий характер.

Ймовірно, їх нещодавно познайомили з кимось іншим, тому й виникає така незручна ситуація. Варто відкрито запитати дівчину, чому так відбувається, і ретельно проаналізувати її відповідь.

Якщо вона спробує ухилитися або її дії сильно відрізняються зі словами, можливо, твої підозри небезпідставні.

 

Вона не хоче знайомити тебе з сім'єю та друзями

Небажання знайомити тебе з сім'єю та друзями, особливо якщо ви довго зустрічаєтеся, може говорити про те, що дівчина веде друге романтичне життя. Але завжди важливо дивитися на контекст ситуації, щоб з'ясувати, чи вона є підозрілою.

Наприклад, якщо вона хоче вирушити на чиєсь весілля без тебе, хоч запрошення було адресовано вам двом, то це привід задуматися. Є ймовірність, що вона поїде туди з кимось іншим.

Їй просто зручно тримати тебе в тіні, щоб не вибирати на твою користь або одночасно зустрічатися з кількома чоловіками.

 

Вона мала непомірну кількість партнерів

Якщо дівчина не може порахувати, скільки в неї було колишніх, то, ймовірно, це є не збігом, а закономірністю. Звичайно, це не завжди означає, що щось не так, тимчасові межі її відносин мають велике значення.

Але якщо у тебе виникає відчуття, що останні три місяці вона зустрічалася з десятьма різними хлопцями, можливо, вона робила це одночасно. І існує великий ризик, що те саме станеться і з тобою.

 

Вона цурається тебе і рідко виявляє ніжність

Подумай, чи віддає тобі дівчина стільки ж ніжності, скільки ти їй. Чи дозволяє вона обіймати себе за плечі під час прогулянки, брати її за руку в публічному місці або цілувати її, коли захочеться?

Звичайно, деякі люди не люблять яскравих проявів емоцій, особливо, коли це можуть помітити сторонні. Але якщо вона цурається тебе і ухиляється від будь-якого прояву ніжності, це може бути тривожним дзвіночком.

Є великі ризики, що вона зустрічається з кимось ще, до кого відчуває більше почуттів та інтересу.

 

У вас проблеми у сексуальному житті

Звичайно, абсолютно нормально, коли дівчина буває не в настрої на секс. Наприклад, якщо вона дуже втомилася на роботі, вона щось болить або вона переживає важкий життєвий період.

Якщо все добре, але при цьому вона постійно цурається сексу, варто розібратися в причинах, чому так відбувається.

Запитай у неї та уважно вислухай її відповідь. Якщо вона не говорить про якісь моменти вашого інтимного життя, які змушують від нього відмовлятися, і не може чітко пояснити причину своєї поведінки, можливо, вона має хтось на стороні.

 

Вона каже, що зайнята, але не розповідає чим

Здається, що ти ніколи не можеш дізнатися, чим зайнята твоя дівчина. Вона завжди дає двозначні відповіді у тому, що робить і як проводить час.

Така потай може вказувати на те, що вона зустрічається з іншими чоловіками.

Також зверни увагу, як часто сам проводиш час із нею. Якщо це лише один день на тиждень або пару вихідних на місяць, можливо, ти не маєш пріоритету.

 

Вона довго не відповідає на твої повідомлення

Більшість людей намагаються швидко відповісти на повідомлення тих, хто їм дорогий.

Якщо ви з дівчиною безтурботно переписуєтеся весь день, але ввечері вона раптово пропадає безвісти, не розповівши про свою зайнятість, можливо, вона зустрічається з іншим чоловіком.

І якщо так відбувається постійно, то варто задуматись, наскільки вона тобою дорожить та зацікавлена у ваших стосунках.

Адже в більшості випадків можна коротко написати про зайнятість, щоб уникнути зайвих хвилювань та непорозуміння.

 

Вона будує плани виключно на потрібний для тебе час

Дев'ять годин вечора, але вона раптово пропонує тобі вирушити на побачення в інше місто? Чи вона призначає зустріч тільки тоді, коли маєш важливі справи?

Можливо, дівчина робить так, щоб отримати від тебе відмову і робити те, що вона хоче, але при цьому не розривати з тобою стосунки. І нерідко її потребою виявляється зустріч із кимось іншим.

Якщо ти подобаєшся жінці, вона робить тебе своїм пріоритетом і намагається вибирати час для зустрічей, який буде зручним для вас обох. В іншому випадку ти є для неї зручним запасним варіантом.

 

Вона не видаляє облікові записи в додатках для знайомств

Багато жінок після початку стосунків говорять про те, що просто забули видалити акаунти з сайтів знайомств.

І якщо після того, як ти сказав, що тобі неприємно, дівчина не відмовилася від додатків для пошуку хлопців, можливо, вона зустрічається не тільки з тобою.

 

Вона шукає багато уваги у соціальних мережах

Хоча активна присутність у соціальних мережах необов'язково є ознакою чогось негаразду, варто проаналізувати активність своєї дівчини.

Якщо ти бачиш сумнівні коментарі на її сторінці з боку чоловіків на кшталт фрази "Не можу дочекатися зустрічі" або "Ми так здорово провели час", варто задуматися, чи не зустрічається вона з кимось іншим.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 33 самых эффективных способа pазочаровать женщину в постели Карьера 0 8 вещей, которые мы должны перестать покупать Секс 0 7 новых фактов о сексе, которые ты захочешь узнать Карьера 0 Как не потерять работу через 10 лет Психология отношений 0 #говоритженщина: клиент дозрел Психология отношений 0 18 правил, щоб жити довго і щасливо зі своєю половинкою Автомобили 0 Microsoft поможет Volkswagen подключить автомобили к облаку Карьера 0 Як перестати бути хорошим хлопцем і почати жити у своє задоволення Карьера 0 5 типов людей, которые должны быть в жизни каждого Карьера 0 6 ложных ценностей, навязываемых обществом, которые на самом деле не нужны для… Внешность и здоровье 0 13 важных исторических дат в истории пива Внешность и здоровье 0 Puma выпустила "алкогольную" коллекцию кроссовок Психология отношений 0 Чего хочет твоя девушка (но никогда не попросит) Психология отношений 0 #говоритженщина: почему женщины не говорят прямо? В курсе 0 Рэйф Файнс в новом трейлере фильма "King's Man: Начало" Автомобили 0 Ford запатентовал отстёгивающиеся двери Внешность и здоровье 0 Все, что вы боялись спросить о простате Звезды 1 Названа самая сексуальная женщина 2017 (по версии Maxim) Внешность и здоровье 0 10 альтернатив сексу или тернистый путь к импотенции Секс 0 10 пpавил поведения после секса
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.