Цитаты великих

Ничего не бывает зря. Если вы что-то совершили, значит в тот конкретный момент вашей жизни, на том конкретном этапе вашего развития, в данном поступке был смысл. И если вам кажется, что вы могли поступить по-другому, знайте – вы не могли. Хэнк Муди

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті

01.03.2024 — Психология отношений
6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті

Кожне розставання змушує відчувати серйозний душевний біль. Вони приносять розчарування, смуток, сумніви у собі, небажання довіряти будь-кому.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але є кілька найгірших типів розлук, які ти можеш зустріти на своєму життєвому шляху.

 

Те, на яке ти не очікував

Неприємно, коли у відносинах все здається ідеальним, ви проводите багато часу разом, і ти думаєш: «Краще просто бути не може!». А потім зовсім раптово дівчина говорить тобі про те, що йде. Її слова б'ють під дих і змушують відчувати, що світ руйнується.

Таке розлучення часто призводить до різкого зниження самооцінки, бажання закритися від усього світу, гострого відчуття самотності та несправедливості.

У такий момент починаєш копатися в собі і звинувачувати себе за те, що сталося, навіть якщо справа зовсім не в тобі. І це дуже важко пережити.

 

Те, де ти перебуваєш у підвішеному стані

Неприємно виявитися покинутим, коли не знаєш, що так сталося. Тебе просто водять за ніс і залишають у підвішеному стані, змушуючи переживати безліч неприємних почуттів.

Наприклад, дівчина може підтримувати з тобою зв'язок по телефону, але постійно відмовлятися бачитися наживо. Або що гірше, вона не оголошується по кілька днів, а потім, як ні в чому не бувало, повертається в твоє життя.

Але, на жаль, уже не з тими намірами та почуттями, що були раніше. Тобі залишається тільки гадати, що пішло не так і чим ти це заслужив.

Це змушує сумніватися в собі і відчувати справжній біль, найчастіше навіть більший, ніж якби ти отримав звістку про розлучення у формі чіткого та зрозумілого повідомлення.

 

Те, де тебе зрадив найкращий друг

Не тільки розставання з дівчатами приносять біль. Втрата друзів, особливо коли вона сталася через їхню зраду, — великий удар, який змушує негативні емоції вирувати в душі.

Це страшенно боляче, коли втрачаєш кращого друга, якому довіряв. Це може по-справжньому зламати і підірвати почуття довіри всім оточуючим людям. Але немає сенсу сумувати за тими, хто тебе зрадив.

Дозволь їм піти, сфокусуючись на спілкуванні з тими, хто піклується про тебе і хоче бути твоїм другом, прикладаючи для цього зусилля.

І не звинувачуй себе — у більшості випадків зрада є свідомим вибором того, хто його здійснив, і жертва в цьому зовсім ні до чого.

 

Те, де тебе кинули неформально і невимушено

Розлучення з кимось через соціальні мережі — один із найобразливіших і найнеприємніших вчинків.

Людина, хто її робить, не вистачає навіть елементарної порядності для того, щоб сказати про своє рішення особисто. І повір, тобі точно буде краще без нього.

Таке розлучення можна вважати подарунком, який допоміг побачити справжню особу того, хто про неї повідомив. Він просто боягуз, з яким не варто мати справи.

Отже, зроби глибокий вдих і нагадай собі, що порядна людина завжди поважатиме тебе настільки, щоб відкрито і чесно розповісти про свої почуття замість того, щоб шукати «легкий шлях».

 

Те, де розставання затягується

Розставання, які здаються занадто довгими і змушують тебе почуватися стомленим, дратують і приносять багато болю.

Ти намагаєшся покласти край всьому, але здається, що ти просто граєш з іншою людиною в гру, якій немає кінця, наприклад колись розбігаєшся, то сходишся зі своєю колишньою в надії все виправити, але не бачиш жодного результату.

Ти опиняєшся в нескінченному ланцюжку розмов, не знаючи, що вони так ні до чого не приведуть.

Ти намагаєшся покласти всьому кінець, але водночас сподіваєшся, що цього не станеться. І це виливається у другі, треті, десяті шанси на відродження відносин, що закінчуються крахом.

Не варто вдаватися до такого мазохізму, особливо якщо бачиш, що людина не намагається зробити нічого, щоб лишитися поряд з тобою. Постав чітку точку у відносинах з ним, адже не всі люди заслуговують навіть на другий шанс, не кажучи про щось більше.

 

Те, в якому ти швидко став надто серйозним

Нерідко вільні стосунки або пригоди на одну ніч змушують тебе відчути щось більше, ніж просто швидкоплинний потяг до дівчини.

Ти закохуєшся по вуха, але, на жаль, не взаємно. І коли, помітивши твою серйозність, дівчина говорить про розставання, ти відчуваєш сильний душевний біль, а також розчарування.

Ті самі емоції з'являються, якщо розумієш, що твої очікування не збігаються з очікуваннями тієї, з ким перебуваєш у стосунках.

Ви просто не можете жити на одній хвилі, що призводить до замішання та образ. І в цьому випадку розлучення також приносить велику біль.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 6 поширених чоловічих комплексів, до яких жінкам немає справи Карьера 0 Чому ти боїшся і уникаєш всього нового? В курсе 0 PornHub выпустили самое грязное порно, чтобы очистить океан от пластика Психология отношений 0 7 распространенных ошибок в отношениях В курсе 0 Устаревшие вещи, которые мы все еще используем Автомобили 0 Telo анонсує свій крихітний електричний пікап MT1 В курсе 0 Первый трейлер «Американской истории преступлений» о Билле Клинтоне и Монике… Юмор 0 Как поругаться с женой? Звезды 0 Летиция Каста в провокационной съемке Telerama Психология отношений 0 Почему мужчины становятся сексистами В курсе 0 Аарон Тейлор-Джонсон отримав пропозицію стати новим Джеймсом Бондом Вокруг света 0 Список вещей, которые смело можно забирать из номера отеля (а что - нельзя) Психология отношений 0 Как бросить девушку перед самым праздником (или как пойдет) Гаджеты 0 Создан healthy-смартфон Секс 0 Ученые: назван главный способ получения женского оргазма Автомобили 0 Дрифт, собаки и мороженое в новом трейлере Top Gear Психология отношений 0 Как удовлетворить женщину великим и могучим языком Автомобили 0 Toyota представила самый маленький внедорожник Психология отношений 0 #говоритмужчина: инициатор Юмор 0 Фразы, которые превращают девушку в мегеру
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.