ТОП-10 популярных новостей
11 ознак, що твоя дівчина зустрічається з кимось ще 05.03.2024 — Психология отношений — 0 11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Глупо надеяться совершить что-то глобальное, например установить мир во всем мире, устроить счастье для всех, но каждый может сделать какое-нибудь маленькое дело, благодаря которому мир станет хоть чуточку лучше... К примеру, застрелить кого-нибудь. Терри Пратчетт

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

6 головних помилок у стосунках людей з низькою самооцінкою

27.03.2023 — Психология отношений
6 головних помилок у стосунках людей з низькою самооцінкою

Стосунки у людей з низькою самооцінкою регулярно страждають, причому в основному не через тиск більш впевненого в собі партнера, а через самознищення і неправильних думок та дій.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Це призводить до руйнування гармонії, а в деяких випадках і розриву відносин.

 

Вони надто нав'язливо прив'язуються

Одна з головних проблем людей із низькою самооцінкою — це невпевненість у тому, що вони подобаються іншим людям. Тому вони зі шкіри геть лізуть, аби завоювати ще кілька очок у спробах причарувати вподобану особу.

Як правило, це відбувається через невпевненість у своїй зовнішності, розумових здібностях, можливості якось виділитися з натовпу.

Вважаючи, що вони не варті уваги протилежної статі, такі люди намагаються прискорити процес і стають нав'язливими, а згодом і залежними.

Наприклад, вони можуть пропонувати стосунки мало не на першому побаченні і тим самим злякати людину, що сподобалася. Так люди з низькою самооцінкою руйнують романтику, що ще не встигла початися.

 

Вони не помічають червоні прапори або вдають, що не бачать

Червоні прапори — це моменти, які дають зрозуміти, що щось йде не так. Людина з нормальною самооцінкою відразу помітить, наприклад, спроби маніпулювати чи придушити.

Але якщо в тебе низька самооцінка, ти дивитимешся на особу, що сподобалася тобі, крізь рожеві окуляри, навіть якщо через них чітко проглядається далеко не найприємніша сутність.

Ця проблема пов'язана з попередньою, а саме, з острахом не відповідати або викликати негатив.

Люди з низькою самооцінкою виявляють співчуття та розуміння стосовно своїх партнерів, навіть якщо демонструють явну негативну поведінку.

Саме тому багато хто застряє у хворобливих відносинах, тому що просто не бачать або бояться помічати погані речі.

 

Їм постійно потрібне підтвердження серйозності намірів

Усім нам хочеться бути найважливішими людьми у житті своїх партнерів, і це нормальне бажання. Крім того, ми хочемо підтвердження почуттів за допомогою певних дій на кшталт компліментів.

У людей з низькою самооцінкою це бажання загострене через нав'язливу думку, що постійно крутиться в голові, про власну негідність.

Тому їм потрібні грандіозні жести на кшталт регулярних слів про кохання, про те, що людина нудьгує. Вони хочуть, щоб вони постійно нагадували про справжність почуттів.

В іншому випадку такі люди починають вважати, що їхні почуття згасли і треба щось терміново робити. Це призводить до втоми партнера від постійної вимоги компліментів, слів підтримки тощо.

 

Вони надто підозрілі

Саме люди з низькою самооцінкою є найзатятішими ревнивцями, які підозрюють своїх партнерів у зраді з будь-якого приводу.

Так, наприклад, якщо навіть дівчина не відповідає відразу на фразу «кохаю тебе», такі люди одразу ж переповнюються думками про її закоханість у когось ще або як мінімум в ослабленні почуттів.

Будь-які дії партнера піддаються сумнівам, особливо якщо вони пов'язані із взаємодією з протилежною статтю.

Все через нав'язливу думку, що навколо одні конкуренти, і вони тільки й чекають, щоб похмурити дівчину. І вони нібито легко це зроблять, адже вони красивіші, розумніші і так далі.

Одночасно терпіння лопається, адже жити під постійним підозрілим і засуджуючим поглядом вкрай неприємно.

 

Вони втрачають свою ідентичність у спробах догодити партнерам

Ми закохуємося у людей не лише за те, в чому ми схожі, але й за відмінності, все те, що робить кожного з нас унікальною особистістю.

Спочатку у відносинах хлопці з низькою самооцінкою також відрізняються від своїх партнерів. Але пізніше вони змінюються, стають все більш схожими на своїх дівчат, бо вважають, що так будуть ближчими за духом.

Вони забувають про свої захоплення, про те, що викликало навіть найменший конфлікт інтересів, і роблять те саме, що й партнери.

Начебто це навіть має виглядати як позитивні зміни в очах протилежної статі, але це має зворотний ефект.

Дівчина починає втрачати інтерес до свого хлопця з низькою самооцінкою, адже він стає зовсім не тим, у кого вона закохалася.

 

Їм простіше відігравати жертву, ніж гнути свою лінію

Це особливо актуально для хлопців, від яких очікують жорсткішої поведінки та наполегливості. Якщо у хлопця низька самооцінка, він, ймовірно, регулярно зображатиме жертву, що явно не сподобається дівчині.

Крім того, що так він втрачає мужність у її очах, так ще й набридає постійними скаргами та спробами перекласти відповідальність на інших людей, у тому числі й на неї.

Будь-яку критику дівчат такі хлопці сприймають у багнети, ніби їх намагаються образити на порожньому місці, навмисно завдати болю.

Тому вони намагаються захищатися всіма доступними способами, іноді перетинаючи межу, за якою значно збільшується ризик розставання з ініціативи партнера.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Дэниел Крейг подозревает всех в убийстве в заключительном трейлере "Достать… Психология отношений 2 Женщины предпочитают бабников Психология отношений 0 О том, как Tinder уничтожит знакомую нам цивилизацию Юмор 2 Инструкция: как соблазнить любую женщину Звезды 0 Кендіс Сванепул представляє нову колекцію білизни Tropic of C В курсе 0 Кара Делевинь и Орландо Блум в новом трейлере сериала "Карнивал Роу" Психология отношений 0 Відносини: хто з вас має яйця? Карьера 0 6 помилок, які ти робиш, коли просиш підвищення зарплати Автомобили 0 Самые неприятные вещи, которые происходят с тобой, когда ты только получаешь… В курсе 0 Райан Рейнольдс и Сэмюэл Джексон в трейлере "Телохранители киллера" В курсе 0 Сталлоне выходит на тропу войны в тизере "Рэмбо: Последняя кровь" Карьера 0 Чому ти допускаєш одні й ті ж помилки, замість того, щоб витягти з них досвід Звезды 0 Кэндис Свэйнпоул в купальниках Tropic of C Внешность и здоровье 0 6 советов для мужчин, когда на улице больше +25 (а вы не на море) Секс 0 #говоритмужчина: зачем настоящему мужчине большой член Психология отношений 0 5 причин не возвращаться к бывшим Секс 0 Секс после измены: это возможно? Секс 0 Женские мысли во время орального секса Секс 0 Ласки, которые раздражают женщин Юмор 0 Памятка джентльменам, которых возят на автомобиле дамы
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.