Цитаты великих

Одним из главных признаков cчастья и гармонии является полное отсутствие потребности кому-то что-то доказывать.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

6 головних помилок у стосунках людей з низькою самооцінкою

27.03.2023 — Психология отношений
6 головних помилок у стосунках людей з низькою самооцінкою

Стосунки у людей з низькою самооцінкою регулярно страждають, причому в основному не через тиск більш впевненого в собі партнера, а через самознищення і неправильних думок та дій.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Це призводить до руйнування гармонії, а в деяких випадках і розриву відносин.

 

Вони надто нав'язливо прив'язуються

Одна з головних проблем людей із низькою самооцінкою — це невпевненість у тому, що вони подобаються іншим людям. Тому вони зі шкіри геть лізуть, аби завоювати ще кілька очок у спробах причарувати вподобану особу.

Як правило, це відбувається через невпевненість у своїй зовнішності, розумових здібностях, можливості якось виділитися з натовпу.

Вважаючи, що вони не варті уваги протилежної статі, такі люди намагаються прискорити процес і стають нав'язливими, а згодом і залежними.

Наприклад, вони можуть пропонувати стосунки мало не на першому побаченні і тим самим злякати людину, що сподобалася. Так люди з низькою самооцінкою руйнують романтику, що ще не встигла початися.

 

Вони не помічають червоні прапори або вдають, що не бачать

Червоні прапори — це моменти, які дають зрозуміти, що щось йде не так. Людина з нормальною самооцінкою відразу помітить, наприклад, спроби маніпулювати чи придушити.

Але якщо в тебе низька самооцінка, ти дивитимешся на особу, що сподобалася тобі, крізь рожеві окуляри, навіть якщо через них чітко проглядається далеко не найприємніша сутність.

Ця проблема пов'язана з попередньою, а саме, з острахом не відповідати або викликати негатив.

Люди з низькою самооцінкою виявляють співчуття та розуміння стосовно своїх партнерів, навіть якщо демонструють явну негативну поведінку.

Саме тому багато хто застряє у хворобливих відносинах, тому що просто не бачать або бояться помічати погані речі.

 

Їм постійно потрібне підтвердження серйозності намірів

Усім нам хочеться бути найважливішими людьми у житті своїх партнерів, і це нормальне бажання. Крім того, ми хочемо підтвердження почуттів за допомогою певних дій на кшталт компліментів.

У людей з низькою самооцінкою це бажання загострене через нав'язливу думку, що постійно крутиться в голові, про власну негідність.

Тому їм потрібні грандіозні жести на кшталт регулярних слів про кохання, про те, що людина нудьгує. Вони хочуть, щоб вони постійно нагадували про справжність почуттів.

В іншому випадку такі люди починають вважати, що їхні почуття згасли і треба щось терміново робити. Це призводить до втоми партнера від постійної вимоги компліментів, слів підтримки тощо.

 

Вони надто підозрілі

Саме люди з низькою самооцінкою є найзатятішими ревнивцями, які підозрюють своїх партнерів у зраді з будь-якого приводу.

Так, наприклад, якщо навіть дівчина не відповідає відразу на фразу «кохаю тебе», такі люди одразу ж переповнюються думками про її закоханість у когось ще або як мінімум в ослабленні почуттів.

Будь-які дії партнера піддаються сумнівам, особливо якщо вони пов'язані із взаємодією з протилежною статтю.

Все через нав'язливу думку, що навколо одні конкуренти, і вони тільки й чекають, щоб похмурити дівчину. І вони нібито легко це зроблять, адже вони красивіші, розумніші і так далі.

Одночасно терпіння лопається, адже жити під постійним підозрілим і засуджуючим поглядом вкрай неприємно.

 

Вони втрачають свою ідентичність у спробах догодити партнерам

Ми закохуємося у людей не лише за те, в чому ми схожі, але й за відмінності, все те, що робить кожного з нас унікальною особистістю.

Спочатку у відносинах хлопці з низькою самооцінкою також відрізняються від своїх партнерів. Але пізніше вони змінюються, стають все більш схожими на своїх дівчат, бо вважають, що так будуть ближчими за духом.

Вони забувають про свої захоплення, про те, що викликало навіть найменший конфлікт інтересів, і роблять те саме, що й партнери.

Начебто це навіть має виглядати як позитивні зміни в очах протилежної статі, але це має зворотний ефект.

Дівчина починає втрачати інтерес до свого хлопця з низькою самооцінкою, адже він стає зовсім не тим, у кого вона закохалася.

 

Їм простіше відігравати жертву, ніж гнути свою лінію

Це особливо актуально для хлопців, від яких очікують жорсткішої поведінки та наполегливості. Якщо у хлопця низька самооцінка, він, ймовірно, регулярно зображатиме жертву, що явно не сподобається дівчині.

Крім того, що так він втрачає мужність у її очах, так ще й набридає постійними скаргами та спробами перекласти відповідальність на інших людей, у тому числі й на неї.

Будь-яку критику дівчат такі хлопці сприймають у багнети, ніби їх намагаються образити на порожньому місці, навмисно завдати болю.

Тому вони намагаються захищатися всіма доступними способами, іноді перетинаючи межу, за якою значно збільшується ризик розставання з ініціативи партнера.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 5 вещей в анкете в "Тиндере", которые отпугивают девушек Психология отношений 0 Почему мужчины становятся сексистами Психология отношений 0 7 причин, по которым вас бросают девушки В курсе 0 Netflix показал трейлер фильма «Спайдерхед» с Крисом Хемсвортом В курсе 0 Вышел первый тизер фильма «Флэш» Автомобили 0 11 офіційних та негласних правил гарної поведінки на парковці Автомобили 0 Шины Infiniti. Купить резину на Infiniti | Titanshina.ua MC Like 0 Почему между мужчиной и женщиной не может быть дружбы Секс 0 60 вопросов о сексе, которые надо задать своей девушке Внешность и здоровье 0 Циркониевые коронки - самый прогрессивный выбор в современной стоматологии Внешность и здоровье 0 Секс, дети, свадьба: почему это нужно каждому мужчине Психология отношений 0 Какие подарки ждет от тебя девушка на разные праздники В курсе 0 Группа "Ленинград" выпустила новый видеоклип "Фотосессия" Юмор 0 Вредно ли носить женщину на руках? Автомобили 0 Учёные: BMW и Mercedes чаще выбирают мудаки Внешность и здоровье 0 Levi's выпустил коллекцию, посвященную году Тигра В курсе 0 Найкращі фільми про похмілля Звезды 0 Кэндис Свэйнпоул для ноябрьского Vogue Brazil Психология отношений 0 Поток романтических соплей, который хочет каждая женщина Психология отношений 0 Идеальный чувак: что девушка ищет в нас?
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.