Цитаты великих

Ничего не бывает зря. Если вы что-то совершили, значит в тот конкретный момент вашей жизни, на том конкретном этапе вашего развития, в данном поступке был смысл. И если вам кажется, что вы могли поступить по-другому, знайте – вы не могли. Хэнк Муди

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 причин не поспішати розлучатися з дівчиною, якщо ти сумніваєшся, що хочеш будувати з нею сім'ю

20.02.2023 — Психология отношений
8 причин не поспішати розлучатися з дівчиною, якщо ти сумніваєшся, що хочеш будувати з нею сім'ю

Одна справа - розлучитися з дівчиною, якщо ти зрозумів, що вона не твоя людина. Зовсім інше – рвати стосунки через сумніви, які можуть бути безпідставними.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Причому тривожні думки про те, що у вас може не бути спільного майбутнього, часом виникають і в дійсно міцних парах.

Якщо ти справді любиш дівчину і хочеш уникнути поспішних рішень, прийнятих на емоціях, змісти свій фокус.

Замість того, щоб шукати підтвердження, що вам потрібно розлучитися, спробуй розглянути причини, чому вам потрібно зберегти стосунки. Так ти позбавишся ризику пошкодувати про скоєне і даси вашій парі шанс на щасливе майбутнє.

Ми зібрали кілька причин не розлучатися з дівчиною, якщо у твоїй голові виникли сумніви, що ти хочеш сім'ю з нею.

 

Сумніви в тому, що у вас є майбутнє, з'являтимуться постійно

Ти дійсно можеш розлучитися з дівчиною і знайти собі іншу, але це не гарантує того, що тривожні думки покинуть тебе раз і назавжди.

Сумніви в тому, що твої стосунки мають майбутнє, продовжать виникати час від часу. Навіть якщо у вашій парі не буде жодних серйозних проблем, а ви любитимете, поважатимете і всіляко підтримуватимете один одного.

Коли ти стикаєшся з сумнівами, чи зможеш побудувати сім'ю зі своєю дівчиною, причину цих думок не завжди потрібно шукати в ній.

Часом вони беруть свій початок з твоєї невпевненості у собі. Ти можеш боятися, що не впораєшся з покладеною на тебе відповідальністю, що знайдеш когось краще, що повториш негативний сценарій твоєї родини чи твоїх друзів.

Такі тривожні думки ти можеш ігнорувати або у разі їх виникнення наводити аргументи проти. Якщо ж рівень тривоги зростатиме, тобі необхідно звернутися до фахівця для вирішення цієї проблеми.

 

До рішення про створення сім'ї приходять не відразу

Навряд чи хтось починає стосунки з чіткою впевненістю в тому, що через якийсь час вони переростуть у сім'ю.

Взагалі, для початку тобі потрібно бути морально готовим до цього. Для цього буде потрібна довга робота над собою, місяці, а то й роки, щоб зрозуміти свої справжні пріоритети.

Можливо, тобі зовсім не захочеться створювати сім'ю з будь-ким – повторимо, ти не можеш бути на 100% впевнений у цьому. Але якщо зараз ти в здорових та щасливих стосунках, не поспішай розривати їх через свої сумніви.

Це більш ніж безглуздо. Якщо ти не налаштований критично, дай собі трохи часу.

 

Можна навчитися шукати компроміси

Навіть якщо у ваших стосунках тобі здається, що ви з дівчиною дуже різні, не варто поспішати та приймати рішення про розлучення.

Ваше щасливе спільне майбутнє цілком можливе, якщо ви навчитеся шукати компроміси. При цьому бажання йти на поступки коханій людині має бути і в тебе, і у твоєї дівчини.

Тільки при взаємному прагненні зберегти відносини і зробити їх комфортними для вас двох ви зможете досягти бажаного результату.

Якщо ж є питання, принципово важливі для вас обох, у яких ви не сходитеся в думках – це вже вагома причина замислитися над розлученням.

Але перш за все потрібно сісти і спокійно обговорити те, що вас турбує. Разом ви прийдете на краще рішення для кожного з вас.

 

Ви не так добре впізнали одне одного

Якщо з початку ваших стосунків минуло не так багато часу і ви ще не впізнали одне одного досить добре, сміливо можеш відганяти тривожні думки.

Щоб робити якісь висновки на тему можливого спільного майбутнього, тобі важливо зрозуміти, що за людина перед тобою.

З'ясувати, чим живе дівчина, яких принципів вона дотримується, що мріє, які цілі ставить.

Поки ви все ще знаходитесь на етапі знайомства, тобто хоча б у перші півроку стосунків, не поспішай ставити крапку. Якщо, звісно, цього немає вагомих обставин.

 

Сумніви вселяють у тебе рідні та друзі

Одна з серйозних причин, чому тобі не варто розривати стосунки, навіть якщо ти сумніваєшся у вашому спільному майбутньому, – це джерело виникнення твоїх тривожних думок.

Якщо твої рідні чи друзі постійно кажуть тобі, що дівчина тобі не пара, задумайся.

Задумайся про те, чому ти слухаєш оточуючих. Звичайно, ми всі звикли думати, що близькі люди хочуть для нас лише найкращого. Але ця думка більше схожа на утопічну, адже є безліч але, які ускладнюють ситуацію.

По-перше, твої близькі ніколи не побачать твою дівчину на твої очі: вони не зрозуміють, що саме тебе в ній зачепило, як вона до тебе ставиться, як будуються ваші стосунки, якими ви бачите їх у майбутньому і так далі.

По-друге, не варто виключати банальну ворожість чи заздрість. Теоретично кожен може тебе розчарувати.

 

У вас здорові стосунки

Побудувати здорові стосунки – це результат величезного бажання, вкладення часу, а також наполегливої роботи з обох партнерів.

Якщо вам вдалося створити один для одного простір, в якому кожен може бути самим собою, отримувати підтримку, розуміння і любов, при цьому не відчувати себе чимось зобов'язаним чи обмеженим у чомусь – це успіх.

Відмовлятися від такого через сумніви, які здебільшого не мають під собою вагомого обґрунтування, безглуздо. Зробивши цей вчинок, ти можеш довгий час мучитися через усвідомлення, що то була помилка.

 

Зберегти відносини в кризу простіше, ніж повернути дівчину після розставання

Навіть якщо ти переживаєш період сумнівів у власному виборі, не варто поспішати з рішенням розлучитися.

Далеко не кожна дівчина погодиться пробачити тебе і повернути стосунки, якщо ти зрозумієш, що припустився помилки.

Повір, набагато легше докласти зусиль і зберегти ваш союз, незважаючи на моральний тягар і сумніви, що долають тебе, ніж відновити стосунки після розриву.

 

Ти її любиш

Ну і головна причина, чому тобі не варто закінчувати стосунки, – ти відчуваєш, що любиш дівчину. Ти із задоволенням піклуєшся про неї, оберігаєш її, проводиш із нею час, любиш радувати її та приділяти їй увагу.

Навіть якщо у майбутньому ваші стосунки не переростуть у щось більше (а цей ризик є завжди), не шкодуй часу на стосунки.

У гіршому випадку ти отримаєш урок, який дозволить тобі примножити життєвий досвід і використати отримані знання та навички у майбутньому.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 8 вещей, за которые ты переплачиваешь Секс 0 Ученые: женщины хотят гораздо больше секса, чем думают мужчины Психология отношений 1 #говоритмужчина: о дружбе после сорока MC Like 0 Изабель Фонтана для ноябрьского GQ Brasil Психология отношений 0 11 причин, почему мужчины все чаще не хотят жениться Карьера 0 10 причин, чому ти втрачаєш потребу у спілкуванні з іншими людьми Карьера 0 10 речей, які тобі потрібно перестати романтизувати Внешность и здоровье 0 Сезон пикников - пик пищевых отравлений Юмор 0 Порвать отношения, как дебил: действительно хреновые способы расстаться Карьера 0 Как мужчины ходят в бар В курсе 0 Эмма Стоун и Джон Хилл в тизере "Маньяка" Внешность и здоровье 0 10 міфів про тестостерон В курсе 0 Рассел Кроу в первом трейлере фильма "Неистовый" Карьера 0 Люди, которых ты будешь ненавидеть всю жизнь В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч в трейлере "Война токов" В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч в первом трейлере драмы "Брекзит" Внешность и здоровье 0 5 причин, чому ти не худнеш після відмови від шкідливої їжі Карьера 0 9 брудних методів маніпуляції Секс 0 Неочевидные вещи, которые могут привести к сексу MC Like 0 Жозефин Скривер в новом ролике Victoria's Secret
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.