Цитаты великих

Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство Оноре де Бальзак

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

7 порад, як задовольнятися тим, що маєш

26.07.2023 — Карьера
7 порад, як задовольнятися тим, що маєш

У кожної людини є мрії та бажання, які вона хоче здійснити. Але якщо постійно зациклюватись на тому, чого в тебе ще немає, неможливо почуватися щасливим щодня.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Щоб частіше відчувати радість, важливо навчитися задовольнятися тим, що маєш, але це зовсім не означає, що не потрібно більше хотіти.

Розповідаємо, як навчитися бути вдячним та радісним тому, що в тебе є.

 

Зосереджуйся на сьогоденні

Коли намагаєшся розпланувати все життя і часто турбуєшся про майбутнє, можеш стати тривожним та схвильованим, а також згаяти приємні моменти.

Тому важливо частіше звертати увагу на приємні речі, які з тобою відбуваються у сьогоденні.

Найчастіше концентруйся на тому, що в тебе є тут і зараз: чашка улюбленої кави, зустріч із давнім другом, гарний, погожий день. Чим частіше помічаєш такі приємні дрібниці, тим частіше почуваєшся щасливим та вдячним за кожен момент життя.

 

Практикуй подяку

Один із найкращих способів бути задоволеним тим, що маєш, – розвивати подяку. Витрачати час, щоб проаналізувати та оцінити все, що в тебе є, від міцних стосунків до своїх позитивних якостей.

Зроби звичкою визнавати позитивні дрібниці і говорити за них «дякую». Також можеш завести щоденник, в який щодня записуватимеш приємні моменти.

Перечитуй тижневі записи в неділю, щоб відчути себе вдячною, а також повертайся до них, коли в житті щось іде не так.

 

Відпусти потребу в миттєвому задоволенні

Ти міг помітити, що, потрапляючи в неприємну ситуацію або відчуваючи себе нещасним, намагаєшся знайти швидкі рішення, які допоможуть усе виправити.

Коли рішення прийняте, у мозку зростає рівень дофаміну – нейротрансмітера, який відповідальний за позитивні емоції.

Але його сплеск триває недовго, тому відчуття щастя швидко сходить нанівець. Настрій стає тим самим або навіть гіршим, ніж було, тому починаєш шукати все більше задоволень.

Коли відпускаєш потребу в миттєвому задоволенні, стаєш спокійнішим, задовольняєшся тим, що в тебе є і дивишся на життя раціональніше.

Наприклад, вибираєш почекати і придбати якіснішу річ, яка буде тішити тебе роками, ніж купувати щось дешеве, але марне.

 

Зосередься на своїх відносинах

Відносини з оточуючими людьми — одна з найкращих речей, які роблять людину щасливою. І йдеться не лише про зв'язок із коханою дівчиною: друзі, родичі, колеги та приятелі однаково важливі.

Чим частіше приділяєш час тим, хто тобі подобається, тим більше задоволений тим, що маєш. Тому важливо зосереджуватися на розвитку відносин, які є для тебе важливими та значущими.

Є багато способів підтримувати зв'язок з тими, хто тобі дорогий. Проводь з ними більше часу, телефонуй та відеозв'язок, спілкуйся за допомогою текстових повідомлень.

А також не забувай говорити людям, наскільки вони для тебе важливі та підтримувати їх у скрутних ситуаціях.

 

Не порівнюй себе з іншими людьми

Чим частіше порівнюєш себе з кимось, тим рідше почуваєшся щасливим.

Натомість варто зосередитися на своїх справах, маленьких перемогах та великих досягненнях, а також на тому, що в тебе є, навіть якщо в інших людей благ набагато більше. Нерідко люди порівнюють себе коїться з іншими, переглядаючи соціальні мережі.

Пам'ятай, що жодна людина не публікує в них своє життя таким, яким воно є, а вибирає лише найбільш яскраві та значущі його моменти.

Коли перестаєш порівнювати себе з іншими людьми, цінувати те, що маєш стає набагато простіше. До того ж це допомагає розвивати високу самооцінку та впевненість у собі.

 

Визнач, що робить тебе щасливим

Щоб навчитися задовольнятися тим, що маєш, важливо визначити, які речі роблять тебе щасливим.

Це може бути смачна їжа, комфортні умови проживання, зустрічі з друзями, улюблене хобі чи музика, яка тобі подобається.

Намагайся витрачати на ці речі більше часу, щоб частіше почуватися радісним та задоволеним життям. Це ще один випадок, коли тобі стане в нагоді особистий щоденник.

Запиши, як почуваєшся до і після якогось заняття, і подивися, як воно вплине на твій настрій. Це допоможе визначити, що приносить тобі найбільше задоволення і частіше займатися цією справою.

 

Не пригнічуй негативні емоції

Потреба більшою може бути спробою уникнути негативних почуттів. Але в них немає нічого поганого, і замість того, щоб пригнічувати негативні емоції, варто їх мешкати.

Звертаючи увагу на свої почуття, ти можеш отримати уроки з них і зрозуміти, що тобі дійсно потрібно.

А також не забувати цінувати те, що маєш, незважаючи на проблеми та труднощі, легше справлятися зі стресом та частіше перебувати у гарному настрої.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Як зрозуміти, що стосунки заважають тобі досягати поставленої мети Психология отношений 0 20 правил поведения настоящего семьянина В курсе 0 Новое богатое видео группы "Ленинград" - "Цой" Внешность и здоровье 0 Куди непристойно ходити у шортах? Психология отношений 0 Ученые: обнаружено самое главное условие идеального первого свидания Секс 0 Сексуально или глупо? Автомобили 0 Toyota представила кросовер зі штурвалом замість керма Секс 0 7 причин плохого секса в долгосрочных отношениях Автомобили 0 Представлен самый мощный серийный Peugeot Карьера 0 8 примеров, показывающих отличие бережливости от скупости Звезды 0 Маша и море Внешность и здоровье 0 Converse посвятили коллекцию кед Бэтмену Звезды 0 Звезда «Игры в кальмара» Хо Ен Чон в новой кампании Calvin Klein Карьера 0 15 признаков того, что твои друзья - дерьмо Психология отношений 0 10 типов мужчин, которые ненавистны женщинам Секс 0 10 моментов, которые больше всего тревожат женщин во время секса Звезды 0 Лив Тайлер и Джулианна Мур обнажились для рекламной кампании Triumph Юмор 0 О чем хотя бы раз врала любая женщина Секс 0 #говоритженщина: недостатки мужчин 40+ Звезды 0 Кайли Дженнер для Tmrw Magazine
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.