Цитаты великих

Забыть боль так трудно — но ещё труднее помнить хорошее. Счастье не оставляет шрамов. Мирные времена ничему нас не учат. Чак Паланик

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

7 порад, як задовольнятися тим, що маєш

26.07.2023 — Карьера
7 порад, як задовольнятися тим, що маєш

У кожної людини є мрії та бажання, які вона хоче здійснити. Але якщо постійно зациклюватись на тому, чого в тебе ще немає, неможливо почуватися щасливим щодня.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Щоб частіше відчувати радість, важливо навчитися задовольнятися тим, що маєш, але це зовсім не означає, що не потрібно більше хотіти.

Розповідаємо, як навчитися бути вдячним та радісним тому, що в тебе є.

 

Зосереджуйся на сьогоденні

Коли намагаєшся розпланувати все життя і часто турбуєшся про майбутнє, можеш стати тривожним та схвильованим, а також згаяти приємні моменти.

Тому важливо частіше звертати увагу на приємні речі, які з тобою відбуваються у сьогоденні.

Найчастіше концентруйся на тому, що в тебе є тут і зараз: чашка улюбленої кави, зустріч із давнім другом, гарний, погожий день. Чим частіше помічаєш такі приємні дрібниці, тим частіше почуваєшся щасливим та вдячним за кожен момент життя.

 

Практикуй подяку

Один із найкращих способів бути задоволеним тим, що маєш, – розвивати подяку. Витрачати час, щоб проаналізувати та оцінити все, що в тебе є, від міцних стосунків до своїх позитивних якостей.

Зроби звичкою визнавати позитивні дрібниці і говорити за них «дякую». Також можеш завести щоденник, в який щодня записуватимеш приємні моменти.

Перечитуй тижневі записи в неділю, щоб відчути себе вдячною, а також повертайся до них, коли в житті щось іде не так.

 

Відпусти потребу в миттєвому задоволенні

Ти міг помітити, що, потрапляючи в неприємну ситуацію або відчуваючи себе нещасним, намагаєшся знайти швидкі рішення, які допоможуть усе виправити.

Коли рішення прийняте, у мозку зростає рівень дофаміну – нейротрансмітера, який відповідальний за позитивні емоції.

Але його сплеск триває недовго, тому відчуття щастя швидко сходить нанівець. Настрій стає тим самим або навіть гіршим, ніж було, тому починаєш шукати все більше задоволень.

Коли відпускаєш потребу в миттєвому задоволенні, стаєш спокійнішим, задовольняєшся тим, що в тебе є і дивишся на життя раціональніше.

Наприклад, вибираєш почекати і придбати якіснішу річ, яка буде тішити тебе роками, ніж купувати щось дешеве, але марне.

 

Зосередься на своїх відносинах

Відносини з оточуючими людьми — одна з найкращих речей, які роблять людину щасливою. І йдеться не лише про зв'язок із коханою дівчиною: друзі, родичі, колеги та приятелі однаково важливі.

Чим частіше приділяєш час тим, хто тобі подобається, тим більше задоволений тим, що маєш. Тому важливо зосереджуватися на розвитку відносин, які є для тебе важливими та значущими.

Є багато способів підтримувати зв'язок з тими, хто тобі дорогий. Проводь з ними більше часу, телефонуй та відеозв'язок, спілкуйся за допомогою текстових повідомлень.

А також не забувай говорити людям, наскільки вони для тебе важливі та підтримувати їх у скрутних ситуаціях.

 

Не порівнюй себе з іншими людьми

Чим частіше порівнюєш себе з кимось, тим рідше почуваєшся щасливим.

Натомість варто зосередитися на своїх справах, маленьких перемогах та великих досягненнях, а також на тому, що в тебе є, навіть якщо в інших людей благ набагато більше. Нерідко люди порівнюють себе коїться з іншими, переглядаючи соціальні мережі.

Пам'ятай, що жодна людина не публікує в них своє життя таким, яким воно є, а вибирає лише найбільш яскраві та значущі його моменти.

Коли перестаєш порівнювати себе з іншими людьми, цінувати те, що маєш стає набагато простіше. До того ж це допомагає розвивати високу самооцінку та впевненість у собі.

 

Визнач, що робить тебе щасливим

Щоб навчитися задовольнятися тим, що маєш, важливо визначити, які речі роблять тебе щасливим.

Це може бути смачна їжа, комфортні умови проживання, зустрічі з друзями, улюблене хобі чи музика, яка тобі подобається.

Намагайся витрачати на ці речі більше часу, щоб частіше почуватися радісним та задоволеним життям. Це ще один випадок, коли тобі стане в нагоді особистий щоденник.

Запиши, як почуваєшся до і після якогось заняття, і подивися, як воно вплине на твій настрій. Це допоможе визначити, що приносить тобі найбільше задоволення і частіше займатися цією справою.

 

Не пригнічуй негативні емоції

Потреба більшою може бути спробою уникнути негативних почуттів. Але в них немає нічого поганого, і замість того, щоб пригнічувати негативні емоції, варто їх мешкати.

Звертаючи увагу на свої почуття, ти можеш отримати уроки з них і зрозуміти, що тобі дійсно потрібно.

А також не забувати цінувати те, що маєш, незважаючи на проблеми та труднощі, легше справлятися зі стресом та частіше перебувати у гарному настрої.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Самые сексуальные мужские профессии (по мнению женщин) Внешность и здоровье 0 Вегетарианство, секс по телефону, зима и еще 55 глупейших вещей на свете Карьера 0 11 признаков того, что ты не так умён, как думаешь Карьера 0 Я стал начальником: как общаться с бывшими коллегами, которые теперь в… Юмор 0 5 способов заставить девушку тебя бросить В курсе 0 Кевин Костнер и Вуди Харрельсон в трейлере "Разбойников" В курсе 0 Вышел новый трейлер сериала «Властелин колец: Кольца власти» Секс 0 Несколько безмолвных признаков того, что у тебя есть проблемы с интимом MC Like 0 День 23: Роми Стрейд в новом ролике LOVE Magazine Психология отношений 0 6 паттернов поведения при онлайн-знакомствах, которые обрекают тебя на провал Внешность и здоровье 0 Nike выпустили коллекцию экологичной обуви Внешность и здоровье 0 Ученые: дорогие покупки заставляет нас делать тестостерон MC Like 0 Бланка Суарес для журнала Women's Health В курсе 0 Pornhub представили коллекцию порнороликов, снятых с 1896 по 1948 год В курсе 0 Джонни Депп в первом трейлере фильма "Город лжи" Психология отношений 0 За что не стоит судить женщин Юмор 0 22 правила поведения на собственной свадьбе Внешность и здоровье 0 Ученые: секс и сон делают человека гораздо счастливее, чем куча денег В курсе 0 Вещь дня: устройство, которое помогает похудеть (буквально закрывает рот на… Карьера 0 Умный, богатый или сильный - каким тебе лучше быть
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.