ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Поражение — это просто возможность начать сначала, и на этот раз — более разумно.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися

01.07.2024 — Психология отношений
8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися

Ти можеш прийняти рішення про розлучення з різних причин - від розбіжності інтересів і підходу до життя до виникнення стійкої неприязні до своєї дівчини.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У будь-якому випадку, якщо ти вирішив сказати про те, що йдеш, необхідно залишатися тактовним і поважним, повідомляючи цю новину.

Щоб не зіпсувати собі репутацію, а також не принести багато емоційного болю дівчині, яка була тобі близька, важливо розривати стосунки правильно.

Отже, ось чого не можна робити, коли розлучаєшся з дівчиною.

 

Брехати про причини розлучення

Багато людей думають, що краще збрехати про причини розлучення, ніж чесно сказати, що тебе не влаштовує у стосунках.

Такий підхід здається жалісливим, але лише до того моменту, коли щоправда спливає назовні. А так рано чи пізно станеться навіть якщо ти цього зовсім не хочеш.

Або дівчина здогадається, що стало справжньою причиною для розлучення, або дізнається про це ззовні, наприклад, з випадкової розмови з твоїм другом або пліток у компанії.

Так от, коли брехня спливе, вона зазнає ще більше негативних емоцій і їй буде подвійно важче впоратися з тим, що відбувається у її житті. Хоч би як ти ставився до своєї колишньої, не варто «добивати» її фактом того, що ти збрехав.

Краще тактовно піднести чесну інформацію та свій погляд на ваші стосунки, ніж брехати та викручуватися, виставляючи себе не найкращою людиною.

 

Вдавати, що все гаразд, а потім різко заявляти про розлучення

Розставання, яке відбувається в несподіваний момент, — жахлива річ. Ти відчуваєш, як ґрунт йде з-під ніг, не розумієш, чому так сталося, починаєш копатися в собі і втрачаєш впевненість, а також відчуваєш, що тобі брехали та лукавили.

Навряд чи твоя дівчина, навіть якщо вона тобі не підходить, заслуговує на такі емоції. Вони дуже болючі і можуть стати справжньою душевною травмою, від якої важко оговтатися. Не варто чинити як подонок і вдавати, що все в порядку, коли ваші стосунки котяться під укіс.

Тебе не влаштовує, поки зустрічаєшся з дівчиною, щоб дати їй шанс спробувати все виправити або хоча б зрозуміти, що не так.

Натягуючи на обличчя посмішку і прикидаючись щасливим, паралельно роздумуючи, в який момент заявити про розставання, ти не тільки чиниш підло, але й мучиш себе.

Отже, варто бути чесним і в цьому питанні.

 

Раптом зникнути

Цей спосіб розлучитися ще гірше, ніж вдавання про те, що все добре. Він приносить багато болю та хвилювання, а ще є проявом пасивної агресії та справжньою зрадою. Ніколи не зникай раптово з чийогось життя.

Знайди хоч якийсь спосіб пояснити дівчині причини, чому ти більше не хочеш зустрічатися з нею, навіть якщо відчуваєш до неї сильну ворожість або не хочеш її бачити.

Краще поставити крапку у стосунках останньою розмовою, ніж звести іншу людину з розуму, зникнувши, наче привид.

Такий вчинок приносить багато стресу, ламає самооцінку та змушує відчути себе нікчемністю. Жодна людина не заслуговує на подібне, і твоя колишня в тому числі.

 

Говорити про розставання за інших людей

Не варто робити з розлучення публічну драму. Це буде неприємно як твоїй дівчині, так і тим, кому мимоволі доведеться спостерігати за не найприємнішою ситуацією.

Крики, лайка та звинувачення в публічній обстановці – це справжнє приниження для дівчини, а для тебе – втрата обличчя та репутації.

Якщо не хочеш зробити погано всім навколо, наберися сміливості і скажи дівчині про те, що хочеш розлучитися наодинці. Вияви до неї повагу, навіть якщо ти дуже злий і розсерджений.

 

Писати про те, що йдеш, у повідомленні

Ми часто покладаємося на технології, навіть у моменти, коли приймаємо важливі життєві рішення.

Однак важливо пам'ятати, що всьому свій час та своє місце. Коли дізнаєшся про те, що тебе кидають, по смс, почуваєшся приниженим, розчарованим і ніби недостойним доброго ставлення до себе.

Не варто змушувати дівчину випробовувати такі емоції. Ще гірше, якщо ти прийняв рішення повідомити про розлучення через пост у соціальних мережах.

Додаючи до цього способу розлучитися на публіці, ти не тільки принижуєш дівчину, а й показуєш себе як слабку людину, яка не вміє вирішувати конфлікти здоровим чином.

Тому замість того, щоб писати величезне текстове повідомлення про те, що вам потрібно розлучитися, знайди в собі сміливість і повідом про це особисто.

 

Віддалятися, не пояснюючи причин

Ще один болісний і негарний спосіб розлучитися - це поступово йти. Ти з кожним днем ​​віддаляєшся від дівчини, але не кажеш їй, у чому причина твоєї поведінки.

Ти рідше до неї торкаєшся, проводиш із нею менше часу, дозволяєш собі ігнорувати її повідомлення. І, звичайно, дівчина помічає, що щось не так, але не отримує від тебе пояснень, що приносить сильний біль.

З подібним розставанням може бути так само складно впоратися, як із раптовим розривом стосунків.

Воно вдаряє по самооцінці, змушує почуватися самотньо навіть за наявності близької людини поруч і підриває довіру до людей загалом.

 

Звинувачувати дівчину у всіх гріхах

Звичайно, важливо дати зрозуміти дівчині, чому ти вирішив завершити стосунки. Але робити це потрібно тактовно та шанобливо, говорячи про проблеми у нейтральному тоні.

Не варто звинувачувати дівчину у всіх гріхах, вказуючи пальцем на кожен її недолік та поганий вчинок. Така поведінка ображає, створює непотрібний конфлікт та є відкритим проявом неповаги.

Варто пам'ятати, що у невдалих відносинах, як правило, винні двоє. Не намагайся зняти з себе провину і перекласти її на дівчину, висловлюючи все, що накипіло їй в обличчя.

Будь дорослим, прийми свою частину відповідальності і рухайся далі замість того, щоб поранити людину, яка була тобі близька.

 

Повідомити, що в тебе є нові стосунки

Якщо хочеш бути гідною людиною, запам'ятай просте правило: розпочинати нові стосунки варто лише тоді, коли завершив минулі.

Зрада – це завжди велика підлість та удар під дих. Повідомлення про розлучення, засноване на тому, що ти знайшов нові стосунки, є найгіршим способом розлучитися з перерахованих вище.

Воно трощить самооцінку дівчини, змушує її відчути себе зовсім неважною і нецінною людиною, а також розчаруватися в коханні та в людях.

Вияви повагу до тієї, що була з тобою, навіть якщо ваші стосунки не склалися. Дай їй зрозуміти, що все закінчено, перш ніж почнеш зустрічатися з новою дівчиною.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Порвать отношения, как дебил. Часть 2 Внешность и здоровье 0 IKEA выпустила одежду в тон с мебелью Секс 0 4 способа спасти планету, занимаясь сексом Психология отношений 0 Съём без правил Гаджеты 0 McDonald's превратили держатели стаканов в колонки Вокруг света 0 10 проблем, с которыми ты столкнешься во время путешествия с девушкой Карьера 0 Очень интересные и странные рабочие места Психология отношений 0 Чего на самом деле хочет женщина Секс 0 Секса не будет: почему женщины не дают без «отношений» MC Like 0 Біргіт Кос у рекламній кампанії купальників Bamba В курсе 0 10 явлений, которые должны существовать, но никто их не видел Юмор 0 4 причины завести себе милую девушку Юмор 0 Баба из-за бугра: плюсы и минусы Секс 1 Секс, которого боятся мужчины В курсе 0 Джон Малкович в роли Пуаро в трейлере сериала "Убийство по алфавиту" Карьера 0 Из мира домохозяек. Семья vs Работа. Кто кого? Внешность и здоровье 0 Lego и adidas Originals переосмыслили кроссовки Superstar В курсе 0 Продолжение "Людей в черном" выйдет в 2019 году Карьера 0 7 фраз, які роблять вас душнилою (їх вимовляє практично кожен) Юмор 0 7 ознак, що дівчина вас насправді любить
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.