ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство Оноре де Бальзак

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині

27.06.2024 — Психология отношений
8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині

Чесність важлива для стосунків — вона допомагає пізнавати один одного краще, вирішувати конфлікти на момент їх виникнення, а також розвивати особливе почуття близькості.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але все ж таки не варто бути повністю «відкритою книгою», навіть якщо ти довіряєш своїй дівчині, як нікому іншому. Про деякі події свого життя та думки доведеться промовчати, щоб не нашкодити стосункам.

Ось кілька прикладів того, що не варто казати дівчині.

 

Різкі міркування та плітки про близьких

Тобі може хотітися поділитися з коханою занепокоєнням про те, що відбувається в сім'ї твоїх батьків, або наскаржитися їй на кращого друга, який тебе чимось образив. Але треба бути дуже обережним з різкими судженнями та плітками про близьких людей.

Образи можуть пройти, а ось твоя дівчина обов'язково запам'ятає їхні причини та зробить свої висновки про тих, про кого йдеться. Це може негативно вплинути на їхні стосунки і посилити тертя, якщо вони вже є.

До того ж, скарги на життя і оточуючих створюють неприємну негативну атмосферу скрізь, де б не з'являлися.

Якщо хочеш зберегти свій романтичний зв'язок здоровим і міцним, поменше розповідай дівчині про проблеми з іншими людьми або подробиці приватного життя оточуючих.

 

Несуттєві сексуальні історії

Можливо, ти досяг успіху у флірті і в тебе було багато дівчат до того, як ти зустрів ту, з якою перебуваєш у стосунках зараз.

Найбільша помилка, яку ти можеш зробити у стосунках, — без зазріння совісті розповідати про колишні пасії, а також історію, пов'язану з сексом із кимось іншим.

Жодній жінці не сподобається вислуховувати подібне, навіть якщо події минулих днів переведені в чудовий жарт.

До того ж такі розмови можуть негативно позначитися на самооцінці твоєї дівчини, змусити її відчути, ніби ти порівнюєш минуле та сьогодення, принести безліч образ, які рано чи пізно виявляться у ваших стосунках.

 

Сумніви у відносинах

Час від часу кожна людина сумнівається, чи правильний вибір зробив і наскільки йому подобаються його стосунки. Але відразу ж повідомляти дівчину про подібні почуття — значить започаткувати ваш зв'язок.

Чому? Жодній людині не сподобається той факт, що в ньому сумніваються, це ображає, розчаровує і змушує відчути себе невпевнено.

Отже, якщо не хочеш принести біль своїй дівчині, а заразом погіршити ваші стосунки, сумнівайся мовчки. А краще постаратися дати раду тому, що тебе не влаштовує, а також з'ясувати, які дії можна вжити, щоб виправити ситуацію.

 

Дрібні невдоволення

Розповіді про те, як тобі нахамили в маршрутці, наскільки несмачна була булка, яку ти купив у пекарні біля роботи, а ще скарги на те, як повільно рухався транспорт у пробці, — все це варто залишити при собі.

По-перше, такі дрібниці створюють негативну атмосферу будинку, що може вплинути і на твої стосунки.

По-друге, якщо подібні скарги ти висловлюєш регулярно і довго, то ризикуєш довести і себе, і свою дівчину до емоційного виснаження.

Навряд чи тобі хочеться проміняти щастя та радість від перебування будинку на роздратування з незначних приводів. Тож варто тримати язик за зубами, навіть якщо такі речі здаються тобі головною катастрофою минулого дня.

 

Найпохмуріші часи життя

У кожного з нас за плечима знайдуться часи, про які згадуєш із важким серцем. Горе, фінансовий крах, розчарування чи токсичні відносини — це може бути будь-що, що значно отруїло тобі життя. Так ось, про ці ситуації варто мовчати, якщо немає вагомого приводу про них розповісти.

Просто так розпорошуватися про те, як у школі тебе зрадив друг і в який кошмар колишня перетворила твоє життя, не варто.

Чому? Негативні спогади крадуть радість у цього моменту, та й до того ж вони можуть бути болючими і для твоєї дівчини. Погодься, навряд чи їй буде приємно слухати про твої невдалі стосунки або про події, коли ти переживав жахливі емоції.

Обмовимося: розповідати про подібні речі варто, якщо для цього є привід, тобто у випадку, якщо твоя минула травма впливає на те, як ти поводишся і які межі обстоюєш.

Наприклад, якщо в дитинстві ти мало не захлинувся, купаючись в озері, тому тепер до водойм ні ногою, важливо розповісти про це, щоб дівчина зрозуміла причину твоєї відмови плескатися в морі разом з нею. Особливо, якщо вона ніяк не реагує на твоє тверде «ні».

 

Імпульсивні покупки

Фінанси є досить складною темою для спілкування, особливо, якщо ви з дівчиною поки що ведете роздільний бюджет. Зокрема не варто поширюватися про імпульсні покупки, які ти одного разу робив.

Подібні розповіді змушують тебе виглядати ненадійною, фінансово неписьменною або зайве марнотратною людиною, що тебе точно не фарбує.

Тож варто про них мовчати, а заразом і замислитися, чи не надто багато імпульсивних витрат у твоєму житті. Якщо що, тут ми розповідали, як припинити зливати на непотрібні покупки багато грошей.

 

Кому з твоїх друзів чи родичів вона не подобається

Напевно, твоя дівчина помічала, що не всі твої приятелі чи родичі раді її появі у твоєму житті. І найгірше, що ти можеш зробити, — у фарбах розповісти, хто з друзів чи родини її недолюблює і за що.

Краще про це мовчати і зробити хорошу міну при поганій грі, ніж сприяти зниженню самооцінки у дівчини і змусити її постійно думати, що ж з нею не так і чим вона заслужила таке ставлення до себе.

Також зазначимо, що й родичам варто натякнути про те, що шаноблива і ввічлива поведінка на адресу твоєї дівчини ніхто не скасовував і ти вважаєш її єдиним вірним способом комунікації.

 

Секрети твоїх друзів

Навряд чи тобі хотілося б, щоб про секрети твого особистого життя дізнався не тільки твій приятель, а й його подружка, а можливо, і десяток-другий її знайомих.

Отож і самому не варто розповідати своїй дівчині пікантні нюанси особистого життя товаришів, їх переживання, проблеми та задуми.

Якщо відкриється, що ти видав секрет одного, це підірве його довіру до тебе. Та й дівчині не завжди цікаво слухати плітки про те, що відбувається у чужому житті.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Фото дня: Кендалл Дженнер для журнала Garage В курсе 0 Эндрю Гарфилд в трейлере фильма "Mainstream" про видеоблогеров Психология отношений 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися В курсе 0 Первый трейлер нового "Робин Гуда" Карьера 0 8 очікувань від новорічних свят, з якими потрібно розлучитися якнайшвидше В курсе 0 Первый трейлер хоррора "Ритуал" Секс 0 Как испортить секс Психология отношений 0 Дружба между мужчиной и женщиной: 7 признаков самообмана со стороны мужчины Психология отношений 0 11 признаков, что ты по-настоящему близок с человеком Карьера 0 11 признаков того, что ты не так умён, как думаешь Карьера 0 10 самых бесящих фраз из вакансий, и что они значат на самом деле В курсе 0 Netflix выпустил тизер мини-сериала об истории создания Spotify В курсе 0 Трейлер фильма «Рука Бога» от Паола Соррентино Секс 0 7 сексуальных предпочтений, которых не нужно стесняться В курсе 0 Первый трейлер «Американской истории преступлений» о Билле Клинтоне и Монике… Звезды 0 Белла Хадид для нового номера V Magazine Секс 0 7 видов секса, котоpые действительно нравятся женщинам Секс 0 7 пpичин, по котоpым любимая женщина тебе отказывает Вокруг света 0 7 невероятных исторических фактов, в которые сложно поверить Карьера 0 10 поступков, из-за которых окружающие стараются тебя избегать
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.