ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Не совершай классическую ошибку всех умников: не думай, что нет людей умнее тебя Карл Ван Лун

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

9 ознак того, що ти приховуєш свої справжні почуття у стосунках

25.06.2024 — Психология отношений
9 ознак того, що ти приховуєш свої справжні почуття у стосунках

Здорові стосунки будуються на чесності та відкритості між тобою та твоєю дівчиною. Однак далеко не завжди тобі може вдаватись говорити про свої почуття прямо.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Іноді ти можеш приховувати справжні емоції, боячись, що вони вплинуть на партнера чи змінять динаміку стосунків.

Якщо це трапляється іноді — нічого страшного. Але як тільки це входить у тебе в звичку, настав час рішуче діяти.

Нижче наведено основні ознаки, які вкажуть на те, що ти приховуєш свої справжні почуття.

 

Ти уникаєш розмов про свої почуття

Якщо ти регулярно відкладаєш відверті бесіди або взагалі не торкаєшся емоційних тем, це може бути ознакою того, що щось приховуєш.

Мовчання нерідко говорить про проблему набагато голосніше за будь-які слова, і твоя затягнута пауза може сигналізувати про внутрішній конфлікт.

У здорових стосунках можна і потрібно обговорювати те, що відчуває кожен із вас. Якщо з якихось причин ти цього не можеш робити, тобі потрібно розібратися в собі.

 

Ти надмірно перебільшуєш позитивні моменти

Коли у вашій парі трапляється щось хороше, ти можеш реагувати навмисне захоплено. Так буває, якщо ти відчуваєш необхідність постійно доводити собі, і дівчині, що у вас все прекрасно.

Проте бажання акцентувати увагу лише на позитиві може бути способом замаскувати негативні почуття чи проблеми, які ти боїшся обговорити.

Якими б хорошими були ваші стосунки з дівчиною, зовсім без негативних моментів не обійтися.

 

Ти постійно знаходиш собі справи, щоб проводити менше часу з дівчиною

Якщо ти уникаєш зустрічей або вигадуєш нескінченні справи, щоб не проводити час із дівчиною, незважаючи на свої почуття до неї, задумайся про причини своєї поведінки.

Зазвичай, якщо тобі подобається людина і ти готовий вибудовувати з нею стосунки, ти намагаєшся частіше бути поряд.

Зворотна ситуація може говорити про те, що ти намагаєшся уникнути обговорення справді турбуючих тебе питань, боїшся дати волю своїм емоціям. Спроба надмірно стримувати свої почуття не приведе тебе ні до чого доброго.

 

Ти сприймаєш питання про почуття як нападки

Проаналізуй, як ти сприймаєш питання дівчини про твої почуття та емоції.

Якщо ти звик відповідати їй оборонно або починаєш відразу ж звинувачувати її замість того, щоб пояснити свою точку зору, то тобі, напевно, є що приховувати.

Твоя поведінка може бути зумовлена ​​страхом того, що тобі доведеться відкритися коханій людині, а відвертість у свою чергу призведе до конфлікту чи розриву стосунків.

Звичка реагувати на питання про почуття як на нападки, шкодить не лише твоїм взаєминам з іншими людьми, а й стосункам із самим собою.

Ти не зможеш прийти до внутрішньої гармонії, доки не перестанеш сприймати свої емоції як інструмент маніпуляцій оточуючих або прояв уразливості.

 

Ти звик миритися з тим, що тебе не влаштовує

Стосунки — це завжди готовність двох людей обговорювати проблеми та шукати шляхи їх вирішення, які б задовольнили обох.

Якщо ж ти часто погоджуєшся з планами чи рішеннями дівчини, незважаючи на те, що в глибині душі невдоволений ними, це говорить про спробу приховати свої справжні почуття.

Твоя нездатність висловити свої власні бажання і потреби вказує на те, що ти пригнічуєш свою особистість, боїшся зустрітися з незгодою, розчарувати кохану людину або настільки не впевнений у собі і боїшся самотності, що готовий терпіти навіть дискомфорт у спілкуванні.

У чому б не була причина твого конформізму, тобі важливо якнайшвидше усвідомити її та зрозуміти, які кроки необхідно зробити далі.

 

Ти постійно перекладаєш відверті розмови на інші теми

А всі спроби дівчини ініціювати розмову закінчуються нічим. Ти мовчиш або переводиш діалог в інше русло.

Цей маневр вказує на небажання розкривати свої емоції та обговорювати хвилюючі теми. Зрозуміло, за такого підходу відносини не зможуть проіснувати довго.

Більше того, при небажанні відкриватися людині ти не зможеш вибудувати не лише кохання, а й здорові дружні та споріднені зв'язки.

 

Ти легко схильний до стресу і роздратування

Підвищена дратівливість або постійне відчуття стресу можуть бути проявом пригнічених емоцій. До такого стану часто призводить закритість у стосунках.

Вона викликає внутрішню напругу, яка згодом накопичується і виривається назовні у вигляді агресивних реакцій навіть на незначні подразники.

Те, на що ти раніше навіть не звернув би уваги, починає здаватися тобі настільки очевидним, набуває гіперболізованих властивостей, не дає тобі можливості задуматися про щось інше, що ти зриваєш усю свою агресію на цій події чи явище.

 

Ти приховуєш свої захоплення та інтереси

Якщо ти свідомо не розповідаєш дівчині про те, чим ти захоплюєшся, на що витрачаєш більшу частину вільного часу, які хобі хотів би спробувати і таке інше, це тривожна ознака.

Можливо, ти боїшся, що вона дізнається якусь частину тебе, яку ти вважаєш за краще приховувати від неї.

Проблема в тому, що рано чи пізно дівчина все одно виявиться в курсі, і тоді твій план провалиться. Тільки ось реакція на те, що ти приховував, вже точно буде пофарбована в негативні відтінки, хоча б через твою брехню та замовчування.

Краще запитай себе, навіщо тобі тримати свої захоплення у найсуворішому секреті. Чесна відповідь допоможе розібратися в ситуації та ухвалити правильні рішення.

 

Ти відчуваєш самотність, перебуваючи поруч із дівчиною

Найсумніше почуття — це самотність, незважаючи на те, що ти знаходишся поряд із людиною, яку любиш. Таке відчуття може вказувати на те, що ти чогось боїшся, тому закриваєшся.

Наприклад, ти не поспішаєш бути самим собою, виявляти щирість у відносинах через страх засудження чи нерозуміння.

Тоді, замість того, щоб вибудовувати довірче спілкування, ти приховуватимеш від дівчини величезний пласт пригнічених почуттів та емоцій.

Зрозуміло, це насамперед позначиться на твоєму стані: ти відчуватимеш колосальне навантаження на нервову систему, занепокоєння, тривогу та цілий спектр негативних емоцій.

По-друге, сама якість твоїх стосунків сильно постраждає. Адже близькість має на увазі, що ви встановите певний рівень довіри, який би дозволив вам ділитися один з одним своїми почуттями.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Секс назвали худшим подарком на Новый год В курсе 0 Онлайн-казино с игровыми автоматами: специфика игры на деньги Карьера 0 Як зрозуміти, що ти не повинен допомагати цій людині Звезды 0 Эротичные 60-е с Беллой Хадид и Кендалл Дженнер Звезды 0 Сідні Суїні для сексуальної рекламної кампанії Frankies Bikinis В курсе 0 Marvel показала трейлер третьої частини «Вартових Галактики» Психология отношений 0 Токсичная феминность: женщины, остановитесь! Секс 0 Ученые: мужчины используют презервативы только с некрасивыми женщинами Психология отношений 0 Как пережить развод: 8 советов от тех, кто уже сталкивался с бюрократическим… Юмор 0 Способы очаровать родителей, подруг и животных твоей девушки Автомобили 0 Dodge выпустил новинку к 50-летию марки Карьера 0 12 тонких ознак, що найкращий друг заздрить твоєму успіху Карьера 0 10 причин, почему тебе не хватает времени В курсе 0 Том Круз снялся в сиквеле "Лучшего стрелка" Внешность и здоровье 0 Adidas представят самые экологически чистые кроссовки в мире Звезды 0 12 сексуальных девушек Украины для календаря журнала XXL Психология отношений 0 Определен самый сексуальный тип мужчины Гаджеты 0 Вещь дня: БДСМ-наушники Секс 0 7 ошибок, котоpые делает мужчина, пытаясь склонить девушку к сексу Звезды 0 Голая и беременная Серена Уильямс на обложке Vanity Fair
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.