Цитаты великих

Никто никогда мне не говорил о том, что я красивая, когда я была маленькой девочкой. Всем маленьким девочкам следует говорить о том, что они красивы, даже если они таковыми не являются. Мэрилин Монро

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

7 помилок мислення, через які твої стосунки не витримують перевірку часом

25.09.2023 — Психология отношений
7 помилок мислення, через які твої стосунки не витримують перевірку часом

Навіть якщо ти перебуваєш у здорових стосунках, у яких почуваєшся цілком щасливим, це ще не означає, що вони витримають перевірку часом. Різні когнітивні спотворення можуть негативно вплинути на ваше з дівчиною загальне майбутнє.

Ми зібрали кілька помилок мислення, щоб ти вчасно зміг розпізнати їх і отримав шанс зберегти відносини.

 

Ти плутаєш очікування з реальністю

У той період, коли ви знайомитеся, закохуєтесь і починаєте зустрічатися, тобі може здаватися, що твоя дівчина ідеальна. Ти не помічаєш її недоліків, і навіть якщо якісь слова, дії чи риси характеру справді потрапляють у поле твого зору, ти старанно їх ігноруєш.

Тобі здається, що твій партнер завжди буде ідеальним — безпроблемним, вдячним, зацікавленим у спілкуванні, гарним, здоровим тощо. Ти мрієш, що дівчина зможе передбачати твої думки, знати, чого ти хочеш відповідати твоїм очікуванням.

На жаль чи щастя, реальні люди, з якими ти зустрічаєшся, рідко виявляються схожими на образи, створені твоєю уявою.

Спочатку ти можеш плутати свої очікування з реальністю, але чим довше ви зустрічаєтеся, тим сильніше зростатиме почуття розчарування. Ти можеш вирішити, що дівчина тобі не підходить і розірвати стосунки, навіть якщо на це не було жодної вагомої причини.

Насправді проблема полягатиме в тобі, а точніше, у твоїх нереалістичних очікуваннях та звичці ігнорувати реальність, яка їм не відповідає.

 

Ти приймаєш критику за турботу

Критичні висловлювання можна подавати по-різному. Хтось робить це в лоба — прямо говорить про те, що його не влаштовує, а хтось вважає за краще висловлювати невдоволення м'яко. Також і з критикою, яка може по-різному сприйматися.

Наприклад, ти можеш приймати її за турботу, особливо якщо критика була чимось повсякденним в оточенні, в якому ти ріс. У такому разі ти сам почнеш критикувати інших людей, щиро вважаючи, що тим самим ти демонструєш їм свою турботу, увагу та підтримку.

Тільки ось усі сім'ї різні, і, швидше за все, твоя дівчина не розцінюватиме постійні закиди та негативні коментарі як можливості зростати, працювати над своїми помилками та почуватися важливою.

Тож позбавляйся цього патерну поведінки: хочеш виявити турботу — краще похвали людину, а критику залиш на той випадок, якщо тебе про неї попросять.

 

Ти намагаєшся залишатися важливим

Принциповість - характеристика подвійна. З одного боку, можна похвалити людину, яка не готова йти проти своїх принципів.

З іншого боку, будь-яке спілкування між людьми так чи інакше будується на готовності обох на компроміси. У відносинах особливо важливо вміти поступатися партнеру.

Будучи надмірно важливим, тобто важливим у всьому, ти не зможеш побудувати союз, який протримається тривалий період часу.

Щойно дівчина усвідомлює, що ти взагалі не готовий йти їй назустріч, вона почне замислюватися про розставання. Звичайно, якщо йдеться про справді важливі для тебе речі, залишатися вірним своїм принципам — гідне рішення.

Однак завжди є можливість обговорити це з дівчиною, пояснити їй свою точку зору та прийти до спільного знаменника у вирішенні вашої проблеми.

 

Ти сумніваєшся у своєму виборі

Скільки б ти не шукав доказів того, що твій вибір є єдино вірним, ти не зможеш переконатися в цьому на 100%.

Ніхто, крім тебе одного, не в курсі, чи правильно ти робиш. Однією з головних проблем людського мислення є те, що ти завжди шукаєш чогось кращого.

Однак зрозуміти, що це найкраще було в тебе, найчастіше можна лише тоді, коли ти це втратиш.

Якщо прямо зараз ти перебуваєш у здорових та щасливих стосунках, у яких ти можеш бути самим собою, отримувати увагу та турботу, то вистачить відчувати сумніви.

У постійних думках про те, чи правильна поряд з тобою людина, може пройти все життя. Важливо навчитися помічати хороше і не надто захоплюватись постійним самоаналізом. 

 

Ти вважаєш, що стосунки мають бути на першому місці

Через думки про те, що стосунки повинні бути для тебе на першому місці, ти можеш відчувати страх перед тривалими та серйозними стосунками.

Адже за цією логікою ти, твої друзі, захоплення, мрії тощо повинні відійти як мінімум на друге місце у списку пріоритетів.

Зрозуміло, нікому з нас не хочеться стати додатком до іншої людини і покласти все своє життя на задоволення чужих потреб.

Не треба забувати про те, що на перше місце завжди і скрізь ти маєш ставити самого себе. Тільки в такому разі ти матимеш ресурси для реалізації інших пунктів твого списку пріоритетів.

 

Ти вважаєш, що дії дівчини спрямовані проти тебе

Навіть перебуваючи у цілком здорових та щасливих стосунках, ти можеш сумніватися у тому, чи варто тобі їх продовжувати чи ні.

Найчастіше так відбувається, якщо ти упереджено ставишся до слів та вчинків своєї дівчини. У такому разі ти вважатимеш, що всі її дії є зловмисними та спрямованими проти тебе.

Це когнітивне спотворення заважає тобі об'єктивно оцінювати те, що говорить чи робить твій партнер, змушує бачити у всьому спроби зачепити тебе, викликати в тебе роздратування чи вивести негативні емоції тощо.

Іноді у своїх підозрах ти можеш заходити настільки далеко, що вважатимеш розбитий кухоль або вчасно неприготовлену вечерю знаком неповаги чи помсти.

А чим довше ти шукатимеш каверзу у всіх діях своєї дівчини, тим гірше ставатимуть ваші стосунки.

 

Ти поспішаєш робити висновки

Поспішні висновки можуть сильно розхитати стосунки, навіть якщо вони спочатку будувалися на довірі та взаємній повазі.

Якщо у твоєї дівчини сів телефон, або вона повернулася з роботи пізніше за звичайне, найгірше, що ти можеш зробити, – це почати висловлювати свої нічим необґрунтовані підозри.

Це сильно засмучує і ображає людину, адже тим самим ти демонструєш свою недовіру та безпідставні ревнощі. Але навіть якщо ти не озвучуєш свої поспішні висновки, це не дуже рятує становище.

Адже ти так чи інакше змінюватимеш свою поведінку щодо партнера, здаватимешся підозрілою, нервозною, роздратованою. Це обов'язково позначиться на вашому спілкуванні і все одно зрештою призведе до сварки.

Так що вчися йти на діалог з дівчиною - якщо тебе щось турбує, просто задай питання, що цікавлять тебе, а не роби поспішних висновків.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Гаджеты 0 Вещь дня: гантели с Дартом Вейдером MC Like 0 Agent Provocateur представили инклюзивную коллекцию сексуального белья MC Like 0 Эмили ДиДонато в каталоге SI Swimsuit 2020 В курсе 0 HBO показал новый трейлер «Дома дракона» про становление семьи Таргариен Психология отношений 0 Есть ли жизнь после измены? Психология отношений 0 4 совета о том, как покорить девушку за один вечер Психология отношений 0 Как отличить женский флирт от элементарной вежливости В курсе 0 Джаред Лето в трейлере "Аутсайдера" Звезды 0 Ким Кардашьян, Кендалл Дженнер и Кайли Дженнер в новой коллекции SKIMS Психология отношений 3 8 причин, почему тебе не везет с девушками, даже если ты хороший парень В курсе 0 LEGO пропонує зібрати щит Капітана Америки з 3000 елементів Секс 0 Сексуальные комплексы, которые убивают в тебе мужчину Секс 0 7 ошибок, которые совершают мужчины, пытаясь склонить женщин к сексу Внешность и здоровье 0 Puma представили кроссовки, вдохновленные кубиком Рубика и ежом Соником Секс 0 Ученые: назван вред слишком частого секса Секс 0 Ученые выявили главные ошибки мужчин в постели MC Like 0 Инна Гудзь в журнале Playboy Украина В курсе 0 Финальный трейлер «Бэтмена» MC Like 0 Систин Сталлоне в эротическом видео журнала Love Внешность и здоровье 0 Секс-харизма: 4 важные детали внешности
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.