Цитаты великих

Самый сложный шаг становится неожиданно легким сразу как только мы его сделаем

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

10 якостей хорошого чоловіка

21.09.2023 — Психология отношений
10 якостей хорошого чоловіка

Не знаю вже, що було раніше, яйце чи курка, поява інтернету чи спокійніше ставлення жінок до шлюбу. Думаю, обидва ці фактори зійшлися разом. Я б взагалі в ментальному звільненні жінок від парадигми «поганий, але мій» виділила дві стадії: телевізор та інтернет. Це речі, які досить швидко перетворюють лякаючу порожнечу самотності на затишний особистий міхур, в якому можна перебувати досить довго. Базовий набір основних емоцій все одно буде забезпечений.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Почалося все, за моїми спостереженнями, ще о дев'яності. Ось дивлюся криву з розлучень – з 80-го до 90-го року приблизно все рівно, майже пряма лінія графіка. А потім два великі стрибки. На початку 90-х, та на початку 2000-х. Зрозуміло, що тут впливає безліч факторів.

Але мені все-таки здається, що свою роль зіграли і серіали, з їхньою мильною жуйкою про кохання якогось багатого Педро до бідолашної-ромашки, і сайти знайомств з їх доступом до величезного (як здавалося спочатку) розмаїттю чоловіків і жінок.

Ну а ще – серіали та сайти знайомств, як виявилося, є прекрасною ширмою для тих, хто боїться залишитися з собою віч-на-віч. Можливо, не ідеальну. Але набагато кращу, ніж молодецьке хропіння після вчорашнього безробітного «богатиря» або пустотливого гуляння зі слідами помади на комірці.

Чоловіки теж виявилися вільнішими у виборі. Життя з похилою дружиною вже не можна було пояснити страхом перед суспільством чи профспілковим осередком. Та й не хотілося.

Ось і вийшло, що сім'я з якоїсь обов'язки, типу профспілкового членства в минулі роки, перетворилася на добровільне об'єднання, яке потрібне двом. І так, чоловік такий самий повноправний учасник цього дійства.

Отже, йому варто задуматися про те, які якості якщо не гарантують довгий шлюбний союз, то принаймні йому дуже сприяють.

- 1. Вірність. Так, це потрібно не лише від жінок. Не можна просто взяти та відкрити шлюб з одного боку, сказавши «а че така, я чоловік».

- 2. Турбота. Ні, не можна позбутися просто урочистим врученням зарплати дружині. У минулі роки таке прокочувало, але зараз дуже мало жінок бажає вирішувати всі побутові проблеми самотужки.

- 3. Легкість характеру. Величина, обернено пропорційна бурчанню, склочності та занудству.

- 4. Якості хорошого коханця. Не «я думаю, що я добрий коханець, бо поки що ніхто не скаржився». А уважність і чуйність до стану партнерки, і готовність активно підтримувати домівку збудження.

– 5. Фінансова стабільність. Так, усім подобаються партнери, які самі себе забезпечують. Або підтримують на плаву спільний бізнес.

- 6. Спільні з дружиною інтереси та теми для розмов. Так, чоловіки теж мають цікавитись справами дружин. І якщо знадобиться, вникати у різні тонкощі стосунків із подругами та колегами, батьками та улюбленою справою. Жодних «це жіночі дурниці, неможливо слухати ж». Неможливо – отже, просто не твоя людина.

- 7. Підтримувати добрі стосунки з родичами, друзями та колегами партнерки. Або принаймні не псувати їх.

- 8. Вносити свій внесок у створення у житті свята. Життя не може складатися із сірих буднів. Тому планування поїздок та відпусток, запам'ятовування значних дат та створення Новорічного/іменинного/ювілейного настрою – завдання та чоловіки теж.

- 9. Побутові навички. Якщо ви вмієте приготувати найсмачнішу фірмову страву, або, навпаки, дієтичний сніданок для дружини – це великий плюс.

-10. Емоційна стійкість та позитивний настрій. Вміння вивозити життєві труднощі ні провалюючись ні в залежності, ні терор домашніх. Вміння бачити хороше у житті.

 

Як вам вимоги? Чи здаються вони здійсненними?

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Том Круз в трейлере "Миссия невыполнима: Последствия" Секс 0 Коронасутра: 7 лайфхаков для секса во время эпидемии Юмор 0 Нейросітка Chat GPT відповідає на найстрашніші жіночі питання Звезды 0 Пэрис Хилтон для Galore Magazine В курсе 0 Джош Хатчерсон та Морган Фріман подорожують у часі у трейлері «57 секунд» В курсе 0 Райан Гослінг виконує небезпечні трюки у першому трейлері «Каскадерів» Внешность и здоровье 0 Как быстро протрезветь В курсе 0 Джон Бернтал мстит под Metallica в первом трейлере "Карателя" Карьера 0 Тайный этикет отечественного корпоратива MC Like 0 Сексуальная гейша в весенне-летней съемке Incanto Звезды 0 Сара Сампайо в рекламній кампанії BIKINI LOVERS Гаджеты 0 Річ дня: офісне крісло Volkswagen з електромотором та мультимедійкою Карьера 0 9 речей, якими ти занадто зайнятий, щоб жити в реальному житті Звезды 0 Фото дня: Пенелопа Крус для відвертої обкладинки Dust Magazine Автомобили 0 Почему нельзя долгое время не пользоваться машиной Карьера 0 11 причин, почему человек, который ставит себя на первое место, счастливее… В курсе 0 Первый трейлер нового "Робин Гуда" В курсе 0 Смотрите трейлер мини-сериала о Поле Маккартни Внешность и здоровье 0 Vans представил дебютную коллаборацию с брендом Palace В курсе 0 Вышел финальный трейлер сериала "Ведьмак"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.