ТОП-10 популярных новостей
7 ознак, що твоя дівчина робить тебе краще і допомагає тобі рости 29.05.2024 — Психология отношений — 0 8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Нельзя планировать жизнь - спланированная жизнь перестает быть жизнью и превращается в сплошное ожидание.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

8 речей, на які тобі необхідно звернути увагу на початку стосунків

19.09.2023 — Психология отношений
8 речей, на які тобі необхідно звернути увагу на початку стосунків

На перших побаченнях і на початку відносин почуття закоханості затьмарює всі недоліки партнера, заважає об'єктивно оцінювати ваше спільне майбутнє і помічати тривожні сигнали. Зберігати ясність мислення виявляється важко, що надалі може призвести до хворобливих розчарувань.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Для того, щоб їх уникнути, необхідно звертати увагу на кілька речей.

 

Недоліки, про які говорить дівчина

Якщо дівчина на перших зустрічах розповідає тобі про свої недоліки, не поспішай переконувати її у протилежному.

Найчастіше в такі моменти людина дійсно ділиться з тобою важливими відомостями про себе. Найчастіше така поведінка характерна для дівчат, які мають негативний досвід відносин.

Вони вважають за краще відразу ж розповідати все погане, щоб ти відразу розумів, які твої очікування реалістичні, а від яких варто відмовитися.

Коли ти чуєш від дівчини перерахування її вад, тобі важливо постаратися бути максимально чесним із самим собою.

Якою б сильною не була твоя симпатія до людини, тобі необхідно вирішити, чи зможеш ти упокоритися з описаними особливостями характеру чи поведінки. Сприймай слова дівчини всерйоз і не поспішай із висновками.

 

Чи цікавиться дівчина тобою чи говорить тільки про себе

Ідеально, якщо обидві людини зацікавлені у спілкуванні – вони готові не лише говорити про себе, а й слухати іншого.

Для деяких людей побачення і навіть стосунки — це спосіб позбутися нудьги, показати себе, отримати увагу, любов та турботу. Так що проаналізуй, як ви з дівчиною поводитесь, проводячи час разом.

Якщо вона тільки й робить, що говорить про себе, це одностороннє спілкування, заздалегідь приречене на провал.

Якщо їй цікаво, хто ти, які в тебе цінності, чим ти захоплюєшся і що хочеш від життя, то дівчині дійсно цікава твоя особистість.

 

Чи відкрита дівчина у спілкуванні

Будь-які здорові стосунки не можуть існувати, якщо в них немає відкритості. Можна скільки завгодно спілкуватися з людиною, але так і не дізнатися, що вона являє собою насправді.

Так само можна всього за кілька зустрічей сформувати цілісний образ твого співрозмовника, за умови, що ви обоє готові відкриватися один одному.

Зрозуміло, що на самому початку спілкування ви відчуватимете дистанцію і дискомфорт. Можливо, ви не захочете обговорювати деякі теми, які здаються вам надто особистими, торкатися хворобливих подій минулого і показувати свою вразливість.

Але якщо ви вирішили будувати відносини, ви повинні бути готові відкриватися один одному.

 

Чи поділяє дівчина твої цінності

У вас можуть бути різні інтереси, але при цьому спільні цінності пов'язуватимуть вас, даючи поштовх до спільного розвитку.

Бажано ще до початку стосунків розібратися, наскільки ви з дівчиною схожі у ваших поглядах на життя, у сприйнятті різних подій та явищ.

Якщо у тебе немає спільних цінностей із дівчиною, ваша пара не зможе рухатися вперед в одному напрямку.

При цьому ви обоє відчуватимете образу і розчарування, вимагатимете від партнера відмови від його пріоритетів, і стосункам зрештою прийде кінець.

 

Чи поважає тебе дівчина

Будь-які стосунки мають бути засновані на взаємній повазі. Без поваги не може бути ні кохання, ні підтримки, ні турботи.

Так що звертай увагу, як дівчина поводиться з тобою, як ставиться до твоєї думки, ідей, здобутків, прохань.

Якщо ти розумієш, що людина постійно порушує твої особисті межі, намагається болючіше вколоти тебе, ігнорує твої потреби та бажання, ймовірно, вам краще розлучитися.

 

Чого дівчина хоче від стосунків

Якщо дівчина відразу попереджала тебе, що не готова до серйозних стосунків або не хоче їх, швидше за все, так і є.

Навіть якщо ви зараз зустрічаєтеся, вірити в те, що дівчина кардинально змінила свою позицію, дуже наївно. Щоб зрозуміти, чи варто продовжувати стосунки, проаналізуй, чого ти чекаєш від них.

Якщо ти хочеш серйозних стосунків, то обговори з дівчиною чесно свої наміри та очікування і у разі розбіжності ухвали рішення про розставання.

Краще розірвати спілкування на ранньому етапі, ніж тішити себе надіями на те, що людина побачить тебе у кращому світлі та усвідомлює, що може втратити.

 

Емоційна доступність дівчини

Важливо звернути увагу на те, як поводиться дівчина. Якщо вона не здатна висловлювати свої почуття, надавати підтримку у важкі моменти, радіти твоїм успіхам, це говорить про емоційну закритість.

Емоційно закрита людина зазвичай вибудовує між собою та оточуючими людьми стіну, щоб уникнути душевної близькості.

Відносини з такою дівчиною приречені на провал: ти відчуватимеш страждання і біль, намагаючись зрозуміти, в чому причина її холодності, відчувати провину і турбувати себе тривожними думками.

 

Як дівчина вибудовує стосунки з іншими людьми

Корисно поспостерігати за тим, як людина поводиться з оточуючими. З тобою дівчина може намагатися бути милою та ввічливою – така поведінка допомагає легше втертися у довіру та завоювати симпатію.

У той же час це не заважає деяким людям грубити офіціантам, лаятися з перехожими, невтішно відгукуватися про своїх рідних та друзів. Це не означає, що ти маєш відразу ж реагувати на таку поведінку, критикуючи дівчину або виставляючи її в поганому світлі.

Якоїсь миті вона могла бути чимось схвильованою чи засмученою через особисті проблеми. Але якщо вона поводиться так постійно, незалежно від ситуації, то варто помітити такі сигнали і зробити відповідні висновки.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 День 30: новая девушка Леонардо Ди Каприо для LOVE Magazine Юмор 0 Мужские правила ужина на пеpвом свидании Карьера 0 Чому ти не хочеш ні вчитися, ні працювати Внешность и здоровье 0 Заблуждения о презервативах, которые могут сделать тебя отцом или подарить ЗППП В курсе 0 Вілл Сміт та Мартін Лоуренс у першому трейлері «Поганих хлопців - 4» В курсе 0 Marvel снимут отдельный фильм о Джокере Вокруг света 0 Предложение дня: круиз по местам Гарри Поттера В курсе 0 Вийшов новий трейлер «Аквамена-2» із Джейсоном Момоа Секс 0 "Я делал три операции по увеличению пениса": как гонка вооружений делает мужчин… Секс 0 Зачем люди занимаются сексом втроем? Юмор 0 10 комплиментов, которые оскорбляют девушек Секс 0 4 совета для секса втроем Психология отношений 0 8 помилок, які ти робиш у стосунках через страх розставання Секс 0 Жена по ночам превращается в бревно Карьера 0 9 речей, які подобаються нам лише через ностальгію Карьера 0 11 причин, які лежать в основі всіх твоїх проблем у житті MC Like 0 Agent Provocateur приглашают в дорожное приключение в новой кампании Внешность и здоровье 0 Як напиватися без наслідків Юмор 0 11 признаков того, что она хочет, чтобы ты за ней приударил Секс 0 6 звуков, которые издает девушка во время секса
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.