ТОП-10 популярных новостей
8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

Глупо надеяться совершить что-то глобальное, например установить мир во всем мире, устроить счастье для всех, но каждый может сделать какое-нибудь маленькое дело, благодаря которому мир станет хоть чуточку лучше... К примеру, застрелить кого-нибудь. Терри Пратчетт

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Навіщо чоловіки шукають «пристойну» жінку?

07.11.2022 — Психология отношений
Навіщо чоловіки шукають «пристойну» жінку?

Читаю багато скарг від чоловіків, яким важко знайти "пристойну" жінку. Мені здається, це походить від того, що таким чоловікам надто складно спілкуватися з жінкою як із рівноцінним партнером. Отже, така людина буде примітивізувати, спрощувати формат, зводити спілкування до послуги (від Блудниці) або до опіки-турботи (від Мадонни). Інакше, навіщо заганяти жінку у рамки?

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Я теж часто думала про це. Наприклад, під будь-яким постом про те, що жінку в короткій сукні на вечірній вулиці не можна автоматично вважати на все приголосною, обов'язково з'являється маса коментарів у стилі «ну, даруйте».

Мовляв, якщо вже жінку у короткій сукні не можна, то кого ж тоді можна? Тоді покажіть нам пальцем, кого саме можна вважати згодною з усіма наслідками, що випливають?

Причому відповіді «нікого» тут не мається на увазі. Обов'язково хтось має бути такий, інакше як жити?

Знову ж таки під будь-яким постом про шлюб – жаль про те, що жінки тепер чоловікам не належать, а штамп у паспорті не означає право власності. Ви нам дайте право власності на жінку, тоді ми й підемо до РАГСу. А поки що ні ногою.

Адже дружина може зрадити, дружина може піти, і таке інше. А нам потрібний якийсь гарантійний документ, наче чека, що дружина не зламається.

Це все, якщо замислитись, ланки одного ланцюга. Одним треба жінку, яка гарантовано не відмовить. Іншим – жінку, яка гарантовано буде з тобою, хоч би яку дичину ти творив.

Причому це має забезпечуватися не стосунками, а як би це висловитися заводськими налаштуваннями. Здавалося б – ось жерлися.

А насправді це, звичайно, не від надлишку відбувається, а від лютого, дикого недоліку.

Тому що якщо така людина не поводитиметься як падальник, підбираючи дівчат, що не стоять на ногах від алкогольного сп'яніння, користуючись чиєюсь слабкістю або хворобою (іноді страшно читати, що відбувається, якщо жінка без критичного мислення залишається одна) або користуючись важким становищем жінок, то він взагалі нічого не отримає.

Ну не знає він, що таке активна та зацікавлена ​​жінка, не зустрічався з таким.

А якщо не дати йому, щоправда, права власності на жінку, хай навіть заснованого на матеріальній залежності чи страху залишитися однією, то жодної жінки у нього не буде ніколи, жодна довша за кілька місяців не затримається.

Ні, не з гордості – з горя шукають пристойну жінку. Сподіваються, що вона не втече хоча б із пристойності.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 10 вещей, которые самодостаточный человек ценит в отношениях Секс 0 5 способов проверить, что она точно согласна заняться с тобой сексом Секс 0 Латексные перчатки, костюмы и ступни: природа фетишизма Звезды 0 Кара Делевинь снялась топлес в провокационной фотосессии Balmain Карьера 0 6 признаков того, что лучшие годы твоей жизни ещё впереди В курсе 0 Адам Сендлер у трейлері науково-фантастичної драми «Астронавт» Внешность и здоровье 0 Эволюция пениса: так почему у нас длиннее всех Внешность и здоровье 0 4 вопроса, которые дадут понять, что ты алкоголик Секс 0 Ученые: сколько раз в неделю занимаются сексом самые счастливые люди? Секс 0 #говоритженщина: такой секс нам не нужен В курсе 0 Николас Холт и Лили Коллинз в трейлере "Толкина" об авторе "Властелина колец" Вокруг света 0 Порногеография (читай внимательно!), как новый способ выбрать место для отпуска В курсе 0 LEGO пропонує зібрати щит Капітана Америки з 3000 елементів Карьера 0 10 запретов, которые сделают тебя свободным и выведут твою жизнь на новый… Юмор 0 Интимная жизнь бомжей Юмор 0 Как перестать бояться красивых женщин Карьера 0 Почему мы становимся консерваторами, когда взрослеем Карьера 0 11 бессмысленных вещей, на которые ты тратишь кучу времени, считая их полезными В курсе 0 Американские стриптизёрши начали работать в доставке еды Карьера 0 12 профессий, которые исчезнут в ближайшем будущем
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.