Цитаты великих

Мудрее вас сделают две вещи: книги, которые вы прочтете, и люди, с которыми вы встретитесь.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Навіщо чоловіки шукають «пристойну» жінку?

07.11.2022 — Психология отношений
Навіщо чоловіки шукають «пристойну» жінку?

Читаю багато скарг від чоловіків, яким важко знайти "пристойну" жінку. Мені здається, це походить від того, що таким чоловікам надто складно спілкуватися з жінкою як із рівноцінним партнером. Отже, така людина буде примітивізувати, спрощувати формат, зводити спілкування до послуги (від Блудниці) або до опіки-турботи (від Мадонни). Інакше, навіщо заганяти жінку у рамки?

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Я теж часто думала про це. Наприклад, під будь-яким постом про те, що жінку в короткій сукні на вечірній вулиці не можна автоматично вважати на все приголосною, обов'язково з'являється маса коментарів у стилі «ну, даруйте».

Мовляв, якщо вже жінку у короткій сукні не можна, то кого ж тоді можна? Тоді покажіть нам пальцем, кого саме можна вважати згодною з усіма наслідками, що випливають?

Причому відповіді «нікого» тут не мається на увазі. Обов'язково хтось має бути такий, інакше як жити?

Знову ж таки під будь-яким постом про шлюб – жаль про те, що жінки тепер чоловікам не належать, а штамп у паспорті не означає право власності. Ви нам дайте право власності на жінку, тоді ми й підемо до РАГСу. А поки що ні ногою.

Адже дружина може зрадити, дружина може піти, і таке інше. А нам потрібний якийсь гарантійний документ, наче чека, що дружина не зламається.

Це все, якщо замислитись, ланки одного ланцюга. Одним треба жінку, яка гарантовано не відмовить. Іншим – жінку, яка гарантовано буде з тобою, хоч би яку дичину ти творив.

Причому це має забезпечуватися не стосунками, а як би це висловитися заводськими налаштуваннями. Здавалося б – ось жерлися.

А насправді це, звичайно, не від надлишку відбувається, а від лютого, дикого недоліку.

Тому що якщо така людина не поводитиметься як падальник, підбираючи дівчат, що не стоять на ногах від алкогольного сп'яніння, користуючись чиєюсь слабкістю або хворобою (іноді страшно читати, що відбувається, якщо жінка без критичного мислення залишається одна) або користуючись важким становищем жінок, то він взагалі нічого не отримає.

Ну не знає він, що таке активна та зацікавлена ​​жінка, не зустрічався з таким.

А якщо не дати йому, щоправда, права власності на жінку, хай навіть заснованого на матеріальній залежності чи страху залишитися однією, то жодної жінки у нього не буде ніколи, жодна довша за кілька місяців не затримається.

Ні, не з гордості – з горя шукають пристойну жінку. Сподіваються, що вона не втече хоча б із пристойності.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Кэндис Свэйнпоул для откровенной черно-белой фотосессии Вокруг света 0 Приложение дня: звуки Нью-Йорка Юмор 0 10 способов, как избежать конфликтов на семейном празднике В курсе 0 В Гонконге появилось мороженое со вкусом слезоточивого газа Внешность и здоровье 0 8 научных доказательств того, что все мы станем скучными стариками Юмор 0 10 банальных ошибок, из-за которых спальня убьет твою сексуальную жизнь Внешность и здоровье 0 Я нормальный? 31 вопрос о себе, которые ты постеснялся бы задать психологу В курсе 0 Кристоф Вальц и киборги в трейлере "Алиты" Звезды 0 Ники Минаж для осеннего номера Wonderland В курсе 0 Николас Кейдж в трейлере "Мэнди" Психология отношений 0 О чем ты думаешь, когда просираешь очередные отношения Внешность и здоровье 0 Ученые: польза от холостяцкого статуса В курсе 0 Джаред Лето в трейлере "Аутсайдера" Секс 0 5 вещей, которые снижают твою потенцию MC Like 0 Много красоты в летнем лукбуке For Love & Lemons Карьера 0 20 мужских правил современного мира Карьера 0 "В это непростое время" и еще 7 фраз, которые всем надоели Внешность и здоровье 0 Как древнегреческие спортсмены добивались такой атлетичной фигуры Внешность и здоровье 0 Ученые: от чего зависит длина пениса Внешность и здоровье 0 Vans и Джо Фрешгудс выпустили коллаборацию
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.