Цитаты великих

Забыть боль так трудно — но ещё труднее помнить хорошее. Счастье не оставляет шрамов. Мирные времена ничему нас не учат. Чак Паланик

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

4 перевірки, які влаштовують дівчата, щоб дізнатися, хто ти є

27.03.2024 — Психология отношений
4 перевірки, які влаштовують дівчата, щоб дізнатися, хто ти є

Можливо, ти навіть не помічав, що дівчина, з якою ти почав зустрічатись, тебе перевіряє. Жінки вдаються до безлічі хитрощів, які допомагають протестувати тебе на міцність і зрозуміти, хто ти є.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

І не варто докоряти їм за це — краще дізнатися про те, чому вони так чинять і якими прийомами користуються найчастіше.

 

Чому жінки прагнуть перевіряти чоловіків

Існує не так багато причин, чому жінки хочуть перевірити чоловіків перед тим, як вступати з ними у серйозні стосунки.

Щоб змусити тебе витрачати

Ні, мова піде не тільки про гроші, які ти витрачаєш на квіти, кафе і розваги, коли спілкуєшся з дівчиною, що сподобалася. До списку витрат, які є жіночою перевіркою, також належать час та енергія.

Ось чому жінки вважають за краще, щоб їх довго домагалися і не шкодували на них коштів, вони перевіряють тебе і на жадібність, і на чесність.

Давай подивимося правді у вічі: навряд чи дівчина захоче витрачати час на хлопця, який не може задовольнити її потреби чи хоча б спробувати це зробити.

Тобі й самому було б нецікаво зустрічатися з тією, яка не готова докладати зусиль у відносинах, чи не так?

Щоб перевірити, наскільки ти мужній

Наймужніших і брутальних чоловіків навряд чи налякають якісь жіночі хитрощі та випробування. Вони вміють або проходити їх, або знайти спосіб зробити так, щоб дівчині більше не хотілося влаштовувати їх.

А от якщо під час перевірки на міцність ти стаєш надто емоційним, злишся чи займаєш оборонну позицію, твої стосунки можуть закінчитися крахом. Жінки не люблять тих, хто здається чутливішим і вразливішим, ніж вони самі.

Отже, якщо хочеш не втрачати переваги під час перевірок дівчини, вчися зберігати холоднокровність і тримати емоції при собі.

Щоб переконатися, що твої наміри серйозні

Одні побачення зводяться до випадкового сексу, інші необхідні для серйозних відносин. І якщо дівчина не зацікавлена у швидкоплинних інтрижках, вона перевірятиме твої наміри.

Їй хочеться побачити, що ти той хлопець, який у майбутньому створить з нею сім'ю і не втече після кількох приємних зустрічей. І тобі доведеться показати, що ти надійний, як ніхто інший.

 

Як жінки перевіряють чоловіків

Жіночий розум дуже спритний, і пастки, які він готує, хитромудрі. Щоб було зручніше розібратися в них, умовно розділимо перевірки на чотири категорії.

Одні з них очевидні та зрозумілі, а інші потайливі, причому настільки, що не усвідомлюєш, коли в них береш участь. Але, знаючи, як правильно реагувати на кожну жіночу перевірку, ти стаєш непереможним.

Отже, ось чотири категорії, які варто запам'ятати.

Порушення обіцянок

Вона обіцяє зателефонувати, але її телефон виявляється вимкнений, або домовляється зустрітися з тобою в ресторані, і ти, як дурень, чекаєш на дві години, але вона так і не з'являється.

Порушення обіцянок – це перший вид жіночої перевірки на міцність. Вона хоче зрозуміти, наскільки ти терплячий і зацікавлений у тому, щоб бути поруч.

А ще дівчині може бути цікаво, чи ти добиватимешся її знову і знову, проявляючи наполегливість і творчий підхід.

Звичайно, порожні обіцянки злить і дратують. Але якщо не опустити руки і дати жінці зрозуміти, що можеш із ними впоратися, то вона більше довірятиме тобі і швидше захоче зав'язати з тобою стосунки.

Відмова від побачень

Можна сказати, що відмова від побачень є ще одним видом невиконаних обіцянок. Але все ж таки ми вирішили розповісти про нього окремо, оскільки він зустрічається досить часто. І так, це один із найнеприємніших видів тестів, з якими ти коли-небудь стикався.

Якщо, звичайно, ти маєш плани на конкретну жінку і ти не маєш кілька «запасних аеродромів», з якими можна зустрітися будь-якого вільного вечора. Коли хочеш завоювати серце дівчини, треба бути терплячим, але водночас виявляти наполегливість.

Не спускай руки, якщо вона скасовує побачення в останній момент, питай, коли їй зручно зустрітися наступного разу і приходь у призначений час.

Звичайно, всьому є своя межа, і якщо дівчина «грає» з тобою у відмову від побачень надто довго, можливо, вона не зацікавлена в тобі, але не може сказати про це відкрито.

Однак нерідко буває, що після пари відмов ви все ж таки опиняєтеся поруч, і в цьому випадку дівчина буде впевнена в тому, що ти готовий її домагатися і що вона є для тебе пріоритетом, а не варіантом.

Прохання про допомогу

Прохання про допомогу, навіть у дрібних та незначних питаннях, також можуть бути перевіркою. Це тонкий спосіб змусити тебе вкласти у дівчину час, сили та гроші. З одного боку, не варто відмовлятися від того, щоб їй допомогти, якщо ти зацікавлений у стосунках.

Але йти всупереч собі, а також догоджати їй у всьому — це не найкраща ідея, оскільки вона може побачити в тобі не потенційного коханця, а просто хорошого друга.

Знайти золоту середину, коли стосується допомоги, буває непросто, але це можливо. Надай послуги вибірково, щоб не виглядати простофилями, які можна використовувати у своїх інтересах.

Запитання, виклики та конфронтації

Дівчина може говорити тобі фрази на кшталт «Ти пікапер, чи не так?» або "Ти просто намагаєшся затягнути мене в ліжко, я правильно зрозуміла?". Чути подібне неприємно, особливо, якщо її припущення не відповідають дійсності.

Але таку перевірку можна пройти, зберігаючи спокій та включаючи чарівність. Фліртуй відповідь на каверзні запитання, скажи що-небудь із сарказмом, якщо вона правильно його сприймає, або жартувати.

Запам'ятай: виправдання та спроби переконання дівчини у цьому питанні є табу. Чому? Та тому, що зазвичай до них вдаються невпевнені в собі люди або ті, кому є що приховувати.

Будь стійким перед обличчям неприємних питань, і в тебе вийде завоювати дівчину, яка тобі подобається, незважаючи на її перевірки та тести.

 

Як зрозуміти, що дівчина тебе перевіряє

Настав час прийняти неприємний факт: навіть якщо ти щасливо одружений двадцять років і живеш із дружиною душа в душу, час від часу вона може намагатися тебе перевірити, і від цього нікуди не подітися.

Ось як зрозуміти, що потрапив у пастку тестування.

Прохання про інвестиції

Ти проходиш «інвестиційний» тест щоразу, коли дівчина просить тебе постаратися зробити щось для неї. І якщо ви перебуваєте у серйозних відносинах, така перевірка є способом отримати від тебе підтримку та втіху.

Випробування терпіння

Ти можеш відчувати, що твої нерви тріскотять по швах, але дівчина продовжує порушувати обіцянки або робити те, що тобі не дуже подобається, в рамках пристойності звичайно.

Вона ніби вичавлює з тебе всі соки заради власного задоволення та настрою. І тут варто пам'ятати, що всьому є межа.

Якщо не хочеш прогинатися під неї і постійно терпіти те, що тобі не подобається, попроси її зв'язатися з тобою, коли вона буде готова побачити тебе і вести конструктивний діалог. Іноді жінки відмовляються тріпати нерви та відчувати терпіння, коли усвідомлюють, що можуть тебе втратити.

Виклик мужності

Об'єктивно жінки можуть кидати виклик твоїй мужності лише в одному випадку – коли ти зробив щось кричуще неправильне. Але буває, що вони роблять так спеціально, щоб перевірити, чи справжній ти чоловік чи ні.

Їм потрібна впевненість у тому, що ти не підведеш і збережеш холодний розум навіть тоді, коли вони захлинаються у проблемах та емоціях. Зрештою, хочеться відзначити, що перевірки, до яких жінки вдаються час від часу, ніколи не зникнуть.

Але й їм є межа та поріг, який переходити не варто. Стережися, якщо дівчина постійно тестує тебе на міцність і поводиться так, ніби ти їй винен, можливо, вона просто грає з тобою, бажаючи здійснити свої корисливі плани.

Або вона не впевнена в собі настільки, що дотримуватиметься такої моделі поведінки постійно, і не факт, що з нею можна буде побудувати здорові та міцні стосунки.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Как понять, что девушка ждет от вас предложение Психология отношений 0 Что ты поймешь, когда пройдет год серьезных отношений Секс 0 Секс-советы от старшего поколения В курсе 0 Вуді Харрельсон тренує баскетболістів у трейлері «Чемпіонів» Секс 0 Синдром Отелло: что такое бред ревности и почему он опасен Карьера 0 8 ежедневных привычек, которые незаметно опустошают твой кошелёк Секс 0 Проститутки: самая подробная классификация В курсе 0 Мэтт Смит в роли маньяка Мэнсона в трейлере "Чарли говорит" Гаджеты 0 Гаджет дня: зеркало с виртуальным фитнес-инструктором Вокруг света 0 Безвиз: куда поехать в первую очередь В курсе 0 Pornhub назвал итоги 2021 года Внешность и здоровье 0 Как следует питаться любителям кофе, сигарет, алкоголя и антибиотиков Вокруг света 0 iPhone Photography Awards назвали победителей 2020 года Юмор 0 Дівці мимоволі: хто такі інцели і за що вони не люблять жінок Внешность и здоровье 0 Adidas представят самые экологически чистые кроссовки в мире Психология отношений 0 Трудности отношений с бывшей девушкой твоего друга В курсе 0 Вышел новый клип Rammstein «Dicke Titten» Юмор 0 #говоритженщина: почему не везет с женщинами? В курсе 0 Джеймс Франко и Зои Кравиц в трейлере экшна "Кин" Внешность и здоровье 0 Converse выпустил скейтерские кеды с покрытым «патиной» верхом
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.