Цитаты великих

Успех — паршивый учитель. Он соблазняет умных людей поверить в то, что они никогда не могут проиграть.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

7 причин, чому ти втрачаєш себе у відносинах

28.03.2024 — Психология отношений
7 причин, чому ти втрачаєш себе у відносинах

Масова культура прищеплює нам переконання, що по-справжньому любити когось означає розчинитися в цій людині, стати з ним єдиним цілим.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак перспектива бути тією самою парою, яка завжди і скрізь ходить лише вдвох, не уявляючи, як пережити навіть швидкоплинне розставання, насправді має навівати на тебе жах.

Адже відсутність у людини своїх власних інтересів, бажань, потреб, які можна і потрібно реалізовувати, призводить до втрати себе.

Розкладаємо за пунктами, чому відбувається така ситуація.

 

Ти жертвуєш своїми інтересами

Перш ніж жертвувати своїми інтересами у стосунках, спитай себе, навіщо взагалі потрібні такі жертви.

Якщо ви з дівчиною спочатку маєте дуже мало спільного, а також дотримуєтеся принципово різних поглядів у важливих для вас питаннях, саме існування вашої пари вкрай сумнівне.

Або вам довго і нудно доведеться шукати компроміс, або комусь доведеться йти на жертви, при цьому розуміючи, що колись про це рішення можна дуже пошкодувати. Коли ти закохуєшся в людину, ти готовий на багато чого, але важливо не перестаратися.

Забуваючи про свої власні інтереси у спробі догодити дівчині, ти втрачаєш себе і починаєш відмовлятися від того, що має для тебе справді велику цінність.

 

Ти не обстоюєш свою думку

Ти можеш помилково вважати, що у здорових та щасливих стосунках не повинно бути конфліктів та розбіжностей. Але це не так: найгірше — мовчати, коли ти відчуваєш незгоду та внутрішнє невдоволення ситуацією.

Твоя готовність погодитися з дівчиною просто для того, щоб не псувати вам двох настрій, у довгостроковій перспективі руйнує ваші взаємини. Крім того, ти руйнуєш також і самого себе.

Коли ти підкоряєшся партнеру, замовчуючи свою незгоду, ти втрачаєш себе, свій голос, індивідуальність.

Ти добровільно перестаєш говорити про те, що думаєш і відчуваєш, поступово підлаштовуючись під іншу людину.

 

Ти не відчуваєш свою самоцінність

Якщо ти постійно дозволяєш дівчині порушувати твої особисті межі, диктувати тобі, що робити, ставити її інтереси понад твої без шансу на пошук компромісу, ти втрачаєш свою самоцінність.

Поступово ти перестаєш вірити у свої здібності та зациклюєшся на самовдосконаленні для свого партнера. Сприймати свою цінність через призму стосунків – величезна помилка.

Таким чином ти робиш себе вразливим до різних маніпуляцій, наділяєш дівчину правом приймати рішення за тебе, намагаєшся домогтися її схвалення та зробити її щасливою.

При цьому ти зовсім забуваєш про те, що ти цінуєш такий, який ти є.

 

У тебе немає особистого простору

Відсутність особистого простору сильно вдаряє по людині. Якщо дівчина не поважає твоє бажання провести час окремо від неї, то ти починаєш почуватися обмеженим.

Кожному потрібна хоча б година на день, яку можна витратити на обдумування тем, що цікавлять, аналіз останніх подій, своїх почуттів і планів.

Іноді причиною того, що ти не маєш особистого простору, стаєш ти сам. Так відбувається, якщо ти стаєш одержимий своєю дівчиною, буквально живеш їй, її потребами, бажаннями та інтересами.

Як би там не було, відсутність особистого простору в довгостроковій перспективі може призвести до втрати індивідуальності та сумнівів у тому, хто ти є насправді.

 

Ти перестаєш спілкуватися зі своїми друзями та близькими

Занурюючись у стосунки з дівчиною, важливо витримати баланс спілкування з нею та з тими, хто був у твоєму житті до її появи.

Не забувай про те, що в тебе є друзі, друзі та рідні. Втекти від них, перестати проводити з ними час, обмежити зустрічі і віддалитися — заздалегідь програшне рішення.

По-перше, ти ізолюєш себе, ризикуючи втратити важливі соціальні зв'язки.

По-друге, разом з дорогими тобі людьми ти втрачаєш також частинку себе: перестаєш обговорювати теми, що цікавлять тебе, займатися спільними хобі, відвідувати місця, в яких ти любив бувати раніше, відмовляєшся від планів на майбутнє і так далі.

Тобі не потрібно робити вибір між стосунками з дівчиною та спілкуванням з друзями.

І те й інше — важлива частина твого життя, тож вчися зберігати баланс, інакше ти втратиш не лише людей, а й самого себе.

 

Ти ставиш дівчину на перше місце

З різних причин ти можеш наділити присутність дівчини в житті надто важливим.

Звісно, стосунки, особливо здорові та довгострокові, — це дуже цінно. Але вони ніколи не мають бути на першому місці. Не варто вважати, що від іншої людини залежить твоє щастя та задоволення.

Як тільки ти зробиш дівчину центром свого всесвіту, ти почнеш по волі підкорятися її потребам і бажанням, відсуваючи свої на задній план.

Це сильно обмежує твоє зростання та розвиток, робить тебе залежним, а також позбавляє тебе можливості бути собою у стосунках.

 

Ти порівнюєш свої стосунки з іншими

Навколо себе постійно бачиш щасливі пари. Вони виставляють освідчення у коханні у своїх соціальних мережах, дарують один одному дорогі подарунки, всім своїм виглядом показують, що у них все гаразд.

Мимоволі ти можеш почати порівнювати свої стосунки з чужими, роблячи висновки далеко не на свою користь.

Звичайно, будь-які порівняння — це прямий шлях до розчарування, бо здається, ніби в інших людей все виходить простіше, краще, швидше і таке інше.

В результаті ти залишаєшся з почуттям незадоволеності тим, що маєш зараз. Сумніви у собі та своїх стосунках змусять тебе відчути необхідність змін.

Навіть якщо тебе більш ніж влаштовував перебіг подій, ти можеш розпочати трансформацію ваших звичок, цілей та цінностей. Як результат, через якийсь час ти не відчуєш бажаного щастя, не наблизишся до досконалості.

Єдине, чого ти досягнеш, - так це втратиш себе.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Netflix випустив новий трейлер «Гри в кальмара: Виклик» MC Like 0 Эмили ДиДонато в каталоге SI Swimsuit 2020 Внешность и здоровье 0 Ученые: мужчины, которые любят пиво, лучше размножаются! Карьера 0 Секс-инквизиция В курсе 0 Хью Джекман в образе директора школы и мошенника в трейлере "Безупречный" Автомобили 0 Представлен первый электрический кроссовер Nissan В курсе 0 Новый трейлер «Бетмэна» с Робертом Паттинсоном Автомобили 0 Рейтинг самых разочаровывающих автомобилей 2021 года Внешность и здоровье 0 7 рис, які, виявляється, ми успадковуємо з генами Психология отношений 0 Чим жіночі ревнощі відрізняються від чоловічих Психология отношений 0 Ученые: идеальная разница в возрасте между партнерами Вокруг света 0 10 самых удивительных фотографий границ между странами В курсе 0 Трейлер хоррора "В высокой траве" по рассказу Стивена Кинга Секс 0 5 сексуальных уроков от героев "Игры престолов" Звезды 0 TAYANNA для летнего номера XXL Психология отношений 0 Покопайся в сумочке - узнай все о ней! Звезды 0 Памела Андерсон представила лінію купальників спільно з Frankies Bikinis Карьера 0 6 споров, в которых невозможно победить Психология отношений 0 4 причини не хвилюватися, якщо дівчина перестала відчувати до тебе потяг Карьера 0 8 людей, с которыми выгодно завести знакомства
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.