Цитаты великих

Если хотите иметь успех, Вы должны выглядеть так, как будто Вы его имеете.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 головних причин, чому закінчуються тривалі стосунки

29.03.2024 — Психология отношений
8 головних причин, чому закінчуються тривалі стосунки

Навіть якщо твої стосунки тривають вже давно і здаються тобі міцними, це не гарантує весілля, сім'ю та спільну старість. Часто пари, якими захоплюються оточуючі, раптово розлучаються.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Є безліч факторів, які можуть призвести до розриву, але в цій статті ми перерахували найголовніші причини, перед якими безсила будь-яка прихильність.

 

Один із партнерів не може позбутися негативних звичок

У тривалих відносинах один із партнерів може довго чекати, коли його кохана людина позбудеться негативних звичок. Але щойно приходить розуміння, що цього ніколи не станеться, союз дає тріщину.

Незалежно від того, що псує ваші взаємини: захоплення алкоголем, наркотиками, небезпечні для життя хобі, протизаконні дії тощо, такі вчинки завдають серйозної шкоди взаєминам.

Небажання однієї з пари стримати обіцянку та покінчити зі своїми звичками призводить до сильного розчарування та змушує переглянути плани на майбутнє.

 

У парі з'являються фінансові проблеми

Спільне управління грошима, загальні витрати та забезпечення комфортного рівня життя є складним випробуванням для будь-якої пари. Тому фінансові проблеми можуть стати причиною розлучення навіть після кількох років разом.

Розподіл ресурсів, розбіжність у думках, різкі зміни у доході, вимушені витрати — це може призвести до почастішання конфліктів.

Особливо якщо один із вас не бачить проблеми або її ігнорує, а другий перебуває у стані найсильнішої тривоги.

 

Один із партнерів змінює життєві пріоритети

На початку відносин ви можете повністю співпадати за цінностями та життєвими пріоритетами.

Наприклад, обидва бажатимуть побудувати сім'ю, придбати житло, вийти на комфортний рівень доходу. Але через якийсь час пріоритети можуть змінюватися під тиском інших людей або життєвих обставин, а може просто через переосмислення свого досвіду та цінностей.

Коли пріоритети в тебе і твоєї дівчини трансформуються, з'являється розбіжність у планах майбутнє, що призводить до видалення друг від друга. Мрії, які раніше ви поділяли, більше не збігаються, що змушує вас приймати серйозні рішення.

 

Ваші очікування виявляються ошуканими

Вступаючи у відносини, кожен із вас будує свої очікування щодо вашого майбутнього. Але вони не можуть на 100% відповідати дійсності. Так чи інакше щось йтиме врозріз із твоїми планами або з прагненнями твоєї дівчини.

Якщо ви не готові примиритися з цією розбіжністю, ви насправді не готові будувати серйозні та довгострокові стосунки. Ще один варіант розвитку подій, який змушує розлучатися навіть після кількох років разом, хтось із пари просто перестає прикидатися.

На початку відносин один із вас або навіть обидва можуть намагатися відповідати чужим уявленням та очікуванням.

Як тільки ви розслабляєтеся і набуваєте впевненості в тому, що ви нікуди не подінетесь один від одного, всі маски злітають, оголюючи ваші реальні особистості.

 

У парі з'являються проблеми з довірою

Довіра — це дуже тендітна річ.

Якщо одного разу зрадити його, воно може бути втрачено назавжди. І жодні дії не зможуть стерти спогади про цю зраду. Хоч би скільки років ви зустрічалися один з одним, одна помилка може перекреслити все хороше.

Як тільки у вашій парі з'являються проблеми з довірою, стосунки починають тріщати по швах. Усі старі образи, непорозуміння та розчарування виходять на перший план і лише підкріплюють і так негативну атмосферу між вами.

Недолік довіри неминуче призводить до підозр, ревнощів і невпевненості у вашому спільному майбутньому.

 

Ви ростете і розвиваєтеся в різному темпі

Іноді буває так: ви знайомитеся і починаєте зустрічатися, перебуваючи приблизно на одному рівні. Але в якийсь момент, може, через кілька місяців або навіть років стосунків, раптом розумієте, що зростаєте та розвиваєтесь у різних темпах.

Наприклад, одному з вас хочеться більшого, він може дозволити якісніші умови життя, потребує масштабних змін, постійно розширює свої знання та навички.

А інший знаходиться практично на тому самому місці, де був у момент зародження ваших відносин. Сильна різниця в темпах розвитку може стати відчутною і навіть збільшити відстань між вами.

Ваші пріоритети, звички та цілі перестануть відповідати, і доведеться робити вибір: залишатися у відносинах, де одному обов'язково доведеться гальмувати своє зростання, а іншому — підганяти себе, або ж продовжувати рухатися вперед у комфортному ритмі, але вже поодинці.

 

У відносини втручаються треті особи

Стосунки — це завжди про взаємодію двох людей. Як тільки ви впускаєте у свій особистий простір і посвячуєте у свої проблеми когось третього: батька, брата чи сестру, кращого друга тощо, вам стає надто тісно.

Крім того, люди, які виявляються залучені до ваших відносин, починають впливати на них.

Кожен прагне дати якусь пораду, висловити думку, переробити когось із вас чи навіть відстояти свої власні інтереси. Так що по можливості не говори про те, що відбувається між тобою і твоєю дівчиною.

Через кілька днів або тижнів проблема може вирішитися, а думка людей про вашу пару або ступінь їхньої залучення до ваших взаємин змінити буде вкрай складно.

 

Ви розриваєте фізичний чи емоційний зв'язок

Навіть якщо ви були разом довгий час і пройшли через багато труднощів, це не гарантує того, що вам вдасться зберегти фізичний та емоційний зв'язок далі.

Давай про це докладніше. Фізичний розрив відносин - це проблеми в сексі, які ви ігноруєте, незадоволеність, відсутність потягу один до одного і таке інше. Звичайно, секс - це далеко не найголовніше, що є у стосунках.

Однак без нього ваша взаємодія може плавно перетекти у дружбу. Тому замовчувати чи накопичувати проблеми при незадоволеності вашим сексуальним життям не можна. Ви повинні бути повністю відкриті один одному, а також готові слухати, чути та шукати компроміс.

У свою чергу, емоційний розрив відносин — це невміння вибудовувати здорову взаємодію, співпереживати та підтримувати один одного, обговорювати та пояснювати питання, які вас турбують.

Чим більше стає прірва між вами, тим частіше ви тікаєте із стосунків у пошуках когось, хто зможе вас зрозуміти. Це можуть бути друзі, рідні, нові знайомі, які згодом можуть перетворюватися на коханців.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 10 главных минусов взрослой жизни В курсе 0 Disney показал первый трейлер спин-оффа «Мандалорца» Звезды 0 Кортни Кардашьян и Трэвис Баркер эротично едят в новой рекламной кампании Карьера 0 6 способов испортить новогоднюю ночь себе и другим Автомобили 0 Какое топливо можно покупать по талонам в Украине? Психология отношений 0 Ученые: женщины с большой попой не только умнее, но и... В курсе 0 Дэниэл Крэйг в трейлере сиквела «Достать ножи» Внешность и здоровье 0 Nike Dunk Low присвятили Супер Маріо Звезды 0 Белла Хадид для кампании Giuseppe Zanotti Секс 0 Как появилась контрацепция В курсе 0 Вышел трейлер второй части «Аватара» Джеймса Кэмерона Психология отношений 0 Не супермен ли ты часом, или как стать мечтой любой девушки Секс 0 Выпустили камасутру для "пышек" со 101 позой Карьера 0 Почему ни у кого не получается изменить свою жизнь MC Like 0 Лаис Рибейро в сентябрьской фотосессии Maxim В курсе 0 Марион Котийяр полностью обнажилась в триллере "Призраки Исмаэля" Карьера 0 Шансы, от которых нельзя отказываться Юмор 0 За что мужик не должен извиняться Вокруг света 0 Лучшие ночные снимки, сделанные на iPhone Юмор 0 40 вещей, которые нас возбуждают
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.