Цитаты великих

Ничего не бывает зря. Если вы что-то совершили, значит в тот конкретный момент вашей жизни, на том конкретном этапе вашего развития, в данном поступке был смысл. И если вам кажется, что вы могли поступить по-другому, знайте – вы не могли. Хэнк Муди

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Як відправити дівчину у френдзону і не завдати їй болю

03.04.2024 — Психология отношений
Як відправити дівчину у френдзону і не завдати їй болю

Завжди несподівано, коли чуєш раптове освідчення в коханні від дівчини. Щоби піти на такий крок, їй довелося набратися сміливості і, можливо, переступити через свою гордість, тому не варто сприймати таку ситуацію несерйозно. Але й погоджуватися на її пропозицію, якщо не хочеш зустрічатися з нею, теж не потрібно.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Є кілька способів тактовно відправити дівчину у френдзону та не виявитися її ворогом.

 

Оціни свої стосунки

Рівень твоїх стосунків із дівчиною, яку хочеш залишити у френдзоні, впливає на те, як потрібно буде подати їй неприємну інформацію.

Погодься, якщо ви товаришуєте з дитячого садка, їй може бути набагато болючіше отримати відмову, ніж знайомій, яку знаєш кілька місяців.

Чим довше ви спілкуєтеся, тим ніжнішим і тактовнішим потрібно бути, говорячи про те, що почуття не взаємні. Будь особливо обережним, якщо хочеш дружити з тим, кому відмовляєш.

 

Не ухиляйся від розмови

Найгірше, з чим може зіткнутися людина, яка зізнається в почуттях, — непробивна стіна, яку будує той, у кого вона закохана.

Не варто приносити дівчині біль, ухиляючись від розмови та повертаючись до неї спиною. Так, можливо, тобі некомфортно і складно говорити з нею про те, що ти не відчуваєш тих самих приємних емоцій і не хочеш бути поруч із нею.

Але дозволь їй розповісти, що вона відчуває, будь уважний до її слів. І лише після цього думай, як правильно вчинити і що їй відповісти.

 

Пообіцяй, що це залишиться між вами

Пообіцяй дівчині, що незграбна розмова залишиться між вами і дотримайся свого слова. Навіть якщо дуже хочеться похвалитися і підняти самооцінку, зупиняй себе і не розповідай про те, що сталося, ні сім'ї, ні найкращим друзям, ні приятелям.

Завжди ніяково, коли за спиною розповзаються плітки, які ти мимоволі створив. Подвійно незручно і неприємно, коли вони доходять до дівчини, що залишилася у тебе у френдзоні.

Тому пам'ятай, що конфіденційність — це найкращий подарунок, який ти можеш зробити їй і собі заради вашого спільного спокою.

До речі, є ще одне важливе правило: як тільки ваша розмова з дівчиною закінчиться, не повертайтеся до неї ніколи. Такий підхід є проявом поваги як до неї самої, так і до її особистого життя.

 

Будь терплячим

Романтичні почуття можуть бути великим стресом навіть тоді, коли вони взаємні. Швидше за все, дівчина, яка в них зізнається, відчуває величезну емоційну напругу, і це потрібно взяти до уваги.

Не перебивай її, коли вона каже, навіть якщо повторює одні й самі слова кілька разів. Будь терплячий і дозволь їй упорядкувати думки.

А ще не варто додумувати і говорити за неї, якщо вона бере паузи в монолозі, — це дуже негарно і відштовхує, особливо в такий напружений момент.

 

Не кажи, що любиш її як сестру

Якщо хочеш швидко вивести дівчину з себе в ситуації, коли вона перша зізнається в почуттях, то скажи, що любиш її як сестру. Ця неприємна фраза з будь-якої тихоні може зробити дракона, що вогнедихає, оскільки є справжнім ударом під дих.

Також варто відмовитися і від інших кліше на кшталт «Справа не в тобі, а в мені», якщо не хочеш втратити повагу дівчини та виглядати дурнем.

Вибирай інші формулювання, щоб відмовити дівчині, — чесні, відкриті та правдиві, які звучать як гідна відповідь, а не дешеве виправдання.

 

Мовчи про те, що не хочеш зруйнувати дружбу

«Я не хочу руйнувати нашу дружбу» — ще одна фраза, яка може створити напруженість у такій непростій ситуації з френдзоною. Вона завдає більше емоційної шкоди, ніж втіхи, навіть якщо тобі так не здається на перший погляд.

Дівчина може сприйняти її як натяк на те, що вона недостатньо хороша для стосунків із тобою, і це підірве її самооцінку.

А ти ж не хочеш цього, правда? Відмовляючи дівчині, варто бути готовою до того, що вона може не захотіти залишатися твоїм другом.

Залиш це рішення за нею, тому що в ситуації, що склалася, їй, вже повір, набагато складніше, ніж тобі.

 

Не давай їй зайву надію

Коли відправляєш дівчину у френдзону, ти маєш твердо сказати їй про своє остаточне рішення. Не потрібно розпливчастих фраз про те, що зараз непридатний час, та іншої поверхневої нісенітниці.

Даючи навіть найменшу надію на те, що ти можеш змінити своє рішення, ти робиш дівчині вдесятеро болючіше, ніж просто відмовивши.

Будь відкритим та чесним, якщо точно знаєш, що не хочеш із нею стосунків. Просто скажи: «Вибач, але я не поділяю цих почуттів до тебе».

 

Напиши їй через деякий час

Відправивши дівчину у френдзону, ти, швидше за все, сподіваєшся зберегти з нею дружбу, тому після складної та неприємної розмови потрібно вчинити як справжній друг. Тобто дати їй зрозуміти, що тобі не байдуже і ти, як і раніше, хочеш з нею спілкуватися.

Напиши їй про те, що хотів би побалакати з нею або провести час через пару днів після того, як ви поговорили про почуття.

Але, якщо розумієш, що дівчина дуже засмутилася і їй потрібно примиритися зі своїми емоціями, можливо, варто почекати трохи довше перед тим, як знову з'являтися в її житті.

 

Не перестарайся з вибаченнями

Важливо виявляти співчуття, коли кажеш дівчині про те, що не розглядаєш романтичні стосунки з нею.

Але й переборщувати з вибаченнями не варто — це може змусити її відчути себе тягарем чи проблемою, що завдасть значної шкоди її самооцінці.

Вибач рівно один раз, коли говориш про те, що ваші почуття не взаємні, цього буде достатньо.

А ще уникай багатьох виправдань — вони змушують тебе звучати невпевнено, що дівчина може сприйняти як надію, що ви все ще зможете бути разом.

 

Визнай, що ситуація незграбна

Коли відмовляєш дівчині, обов'язково визнай, що ситуація, в якій ви опинилися, незручна для обох вас. Це допоможе знизити напруження пристрастей і напруга.

І якщо ви досить добре дружите, щоб посміятися з того, що сталося, варто це зробити — заради того, щоб продовжити спілкуватися як ні в чому не бувало. Але пам'ятай, що важливо дотриматися тонкої межі між добродушним гумором і висміюванням.

Якщо не впевнений у тому, що жарт із приводу ситуації виявиться доречним і дівчина сприйме його правильно, краще промовчати.

 

Скажи їй про те, що для тебе важлива ваша дружба

Вираз подяки — обов'язковий компонент розмови, коли відправляєш дівчину у френдзону. Обов'язково скажи, що тобі подобається як у дівчині, так і у дружбі з нею.

Показавши, що ти цінуєш усе, що з нею пов'язане, ти зможеш «відмазатися» від романтичних стосунків, не нашкодивши ні його, ні вашому спілкуванню.

 

Не запевняй її, що все гаразд, якщо вона засмучена

У тебе може бути все гаразд після того, як ти сказав дівчині про те, що ваші почуття не взаємні. А ось вона, швидше за все, так не думатиме.

Можливо, дівчина розплачеться, отримавши твою відмову, і тобі захочеться її заспокоїти. Але негайні запевнення про те, що все буде добре, можуть змусити її відчути себе непочутою та знеціненою.

Витрачати достатньо часу на те, щоб вислухати все, що каже дівчина в тиші. Адже іноді краще мовчки підставити плече, ніж давати помилкові надії на те, у що людина навряд чи повірить.

 

Слідкуй за своєю поведінкою після того, як дав відмову

Цілком ймовірно, що дівчина сумніватиметься у твоїй відмові і вважатиме, що ти недостатньо добре подумав перед тим, як відправити її у френдзону.

Вона шукатиме будь-які натяки, що ваші почуття взаємні, або сигнали, що ти можеш змінити своє рішення. Щоб не допустити подібного, стеж за своєю поведінкою після того, як відкинув її.

Навіть якщо ви завжди жартома фліртували один з одним, відмовся від цього, як і від інших жестів, які вона може сприйняти як прояв романтичних почуттів.

 

Не зливайся раптово

Припинивши спілкування з дівчиною і закинувши її в чорний список по всіх напрямках, ти тільки посилиш ситуацію.

Вона почуватиметься спантеличеною, скривдженою, розчарованою. А в тебе будуть усі шанси стати її заклятим ворогом.

Краще вибрати чесну незручну розмову, яка може принести їй хвилинний біль, ніж тактику уникнення, що змушує її переживати неприємні емоції багато днів і ночей поспіль.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 Точеные тела в июньском Vogue В курсе 0 Pornhub берется за борьбу с коронавирусом и запускает "Самое чистое порно" Юмор 0 Подкаты, за которые должно быть стыдно Карьера 0 Как стать приятным, простым, но не «недалеким» Карьера 0 Як стати чоловіком, яким ти завжди хотів бути Секс 0 Попробуйте заняться сексом по телефону Карьера 0 10 мифов о мотивации, которые вам только мешают В курсе 0 Вышел первый тизер фильма «Доктор Стрэндж: В мультивселенной безумия» Секс 0 Ученые: мужчины используют презервативы только с некрасивыми женщинами Вокруг света 0 10 способов разочароваться в Мексике В курсе 0 Прибыльные слоты на деньги в клубе МоноСлот Гаджеты 0 Sony создала переносной кондиционер, похожий на мышь Apple Внешность и здоровье 0 3 вида необычного шампанского: учимся разбираться Карьера 0 Как стать экспертом во всем сразу: метод Илона Маска Секс 0 Ученые: с каким типом мужчин у женщин самые яркие оргазмы Секс 0 Ничего, кроме секса или Королева полового маркетинга MC Like 0 Черно-белый (но очень секси) лукбук Victoria's Secret Психология отношений 0 7 способов мужского заигрывания, которые НЕ нравятся женщинам В курсе 0 Lego показала новий набір за «Гаррі Поттером» з банком «Грінготс» Секс 0 Ученые: вот почему люди теряют интерес к сексу
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.