ТОП-10 популярных новостей
7 ознак, що твоя дівчина робить тебе краще і допомагає тобі рости 29.05.2024 — Психология отношений — 0 8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Успех — паршивый учитель. Он соблазняет умных людей поверить в то, что они никогда не могут проиграть.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

17 ознак, що дівчина чекає від тебе першого кроку

09.04.2024 — Психология отношений
17 ознак, що дівчина чекає від тебе першого кроку

Можливо, ти трохи сором'язливий з жінками, тому чекаєш, коли дівчина, що сподобалася, дасть натяк на те, що ти їй симпатичний. Але проблема в тому, що деякі жінки не показують, що до тебе небайдужі.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак є спосіб зрозуміти, що ти давно подобаєшся дівчині — важливо лише придивитися до її поведінки та слів.

 

Вона намагається частіше бути поряд

Одна з ознак того, що дівчина в тобі зацікавлена, - це те, що вона якимось чином завжди виявляється поряд з тобою. Можливо, ти відпочиваєш у своєму улюбленому барі і вона начебто випадково приходить туди провести вечір.

І звичайно ж, ніби ненароком підсідає ближче до тебе. Це мало б великого значення, якби той факт, що її дії підозріло послідовні.

І якби ти отримував по п'ятдесят карбованців щоразу, коли вона випадково опиняється поруч, ти був би досить багатою людиною.

 

Ти відчуваєш на собі її погляд

Якщо ви часто бачитеся з дівчиною з волі долі, наприклад проводите час із компанією друзів або працюєте разом, ти можеш помітити, що все частіше відчуваєш на собі її погляд.

І коли ти підіймаєш на неї очі, вона посміхається і дивиться просто на тебе. Або сором'язливо відводить погляд, але потім знову робить тебе об'єктом свого інтересу.

У будь-якому випадку така поведінка є ознакою того, що ти їй подобаєшся. Адже малоймовірно, що дівчина, як і всі інші люди, довго розглядатиме людину, яка їй не імпонує.

 

Їй завжди є що тобі сказати

Неважливо, спілкуєшся ти з дівчиною особисто, по відео або в текстовому листуванні, - вам завжди є про що розмовляти безперервно. Навіть такі звичайні теми, як погода, чомусь стають цікавими.

Вона легко підхоплює розмову про що завгодно, аби довше поспілкуватися з тобою.

І якщо ти помічаєш, що у вашому діалозі відбувається саме так, то будь впевнений, що вона зацікавлена в тобі більше, ніж ти думаєш.

 

Вона «випадково» до тебе торкається за першої зручної можливості

Коли людині хтось подобається, вона охочіше йде на контакт, у тому числі тактильний.

І якщо дівчина часто до тебе торкається ніби ненароком, наприклад плескає тебе по руці, якщо ти її розсмішив, або погладжує по плечу, можливо, вона чекає від тебе першого кроку.

Такі «випадкові» дотики можуть бути сигналом, що ти їй подобаєшся.

 

Вона стежить за твоєю реакцією

Дівчина, якій ти подобаєшся, може навмисно говорити щось незвичайне, цікаве чи суперечливе, щоб спостерігати, як ти відреагуєш на її слова.

Вона зверне увагу на те, якою ти даси відповідь, яким тоном її скажеш, і навіть на твою позу.

Така поведінка є перевіркою, а не лише способом зробити розмову цікавою. Можливо, вона хоче дізнатися тебе краще і сподівається, що ви зможете стати ближчими.

 

Вона хвилюється, коли ти опиняєшся надто близько

Вона може бути сміливою і наполегливою, коли ви знаходитесь на відстані, але коли ти звертаєш на неї пильну увагу, вона раптово стає дуже схвильованою.

Можливо, дівчина починає копатися в сумочці, смикатися на місці, поки ти на неї дивишся, або червоніє, зніяковівши.

А коли говориш із нею, вона або стає недорікуватою співрозмовником, або бовтанкою, хоча раніше ти за нею такого не помічав. І поводиться вона так саме тому, що зацікавлена в тобі.

 

Вона миттєво відповідає на твої повідомлення

Можливо, дівчина, якій ти подобаєшся, не з тих, хто пише першою. Але як тільки ти надсилаєш їй повідомлення, одразу отримуєш відповідь. Ти навряд чи можеш згадати, коли вона востаннє залишала твій лист непрочитаним.

Неважливо, чи ти розповідаєш їй про надзвичайну ситуацію або відправляєш дурний мем, реагує вона миттєво.

Звичайно, варто зробити поправку на те, що деякі люди живуть із телефоном у руці та спілкуються так з усіма.

Але якщо ваші спільні знайомі помічають, що зазвичай вона не така розторопна з відповідями, будь впевнений — ти їй подобаєшся.

 

Вона перетворилася на твій типаж

Усі люди змінюються згодом – це неминуче. Але ти міг помітити, що дівчина почала більше підходити під типаж жінок, які тобі подобаються, у міру того, як ви впізнавали одне одного краще.

Наприклад, коли ви говорили про моду, ти міг згадати, що любиш, коли жінки вдягають романтичні сукні. І ось на одній із вечірок у ваших спільних друзів ти застаєш її в такому образі.

Здається, ніби ти переконав її вибрати саме естетику, що тобі подобається. Що ж, причина, швидше за все, у тому, що ти небайдужий до дівчини.

 

Вона дарує тобі милі речі

Деякі дівчата люблять дарувати подарунки тому, хто їм подобається. Але, звичайно, вони постараються зробити сюрприз якомога невимушеніше, щоб ти нічого не запідозрив. А ще така поведінка може бути ще одним тестом.

Якщо ти поведеш себе так, ніби тебе не дуже хвилює її подарунок, вона вважатиме, що ти в ній не зацікавлений. Але, якщо ти покажеш, як багато для тебе означатиме її старання, вона сприйме це як сигнал про взаємність.

 

Вона знаходить спосіб виділитися

Коли ви з дівчиною перебуваєте в колі спільних друзів, вона розповідає анекдоти, ділиться історіями або демонструє свої танцювальні навички, тягнучи сором'язливих подружок на танцпол.

Що цікаво: твої друзі відзначають, що вона заспокоїлася і перестала намагатися бути в центрі уваги, як ти пішов. Все просто: дівчина намагалася справити на тебе враження, щоб ти зробив перший крок.

 

Вона не проти допомогти тобі

Якщо ти в біді, навіть найнезначнішій, дівчина прагне тобі допомогти.

Вона дасть пораду, підтримає або приїде, щоб полегшити життя. І коли кажеш, що вона не зобов'язана це робити, вона наполягає. І ти можеш помітити, що вона справді щиро хоче тебе врятувати, бо ти їй подобаєшся.

 

Вона просить у тебе поради, навіть коли вона їй не потрібна

Ти можеш бути впевнений, що дівчині не потрібна твоя допомога в тому, що вона в тебе запитала, але все одно періодично приміряти на себе роль наставника та порадника.

Це вірна ознака того, що вона принаймні цінує твій спосіб мислення. І, можливо, її оцінка виходить далеко за ці рамки.

Іншими словами, вона просто використовує свої питання як привід, щоб спілкуватися з тобою частіше і краще тебе впізнати.

 

Вона натякає, що самотня

Не кожна жінка може відверто сказати, що її серце не зайняте, зате може дати зрозуміти це за допомогою натяків.

Можливо, коли ви говорили про відому знаменитість, яка нещодавно розлучилася з хлопцем, дівчина промовила: «Ось чому я ні з ким не зустрічаюся, не люблю, коли у стосунках все дуже швидко».

Або вона жартома казала: «Не можу дочекатися свят, щоб провести їх на самоті». Вона кидає такі фрази, щоб ти знав: якщо вона тобі подобається, настав час робити перший крок.

 

Їй цікаво, чи ти самотній

Ще одна причина, чому дівчина може натякати про власну самотність, — дізнатися твій статус у світі знайомств.

Можливо, вона зробить це прямолінійно або за допомогою фраз: "Я знайшла чудовий ресторан у парі кварталів звідси, ти міг би сходити туди зі своєю дівчиною", "Напевно, тобі час додому, якщо не хочеш, щоб твоя кохана злилася".

Та, хто не виявляє до тебе жодного інтересу, ніколи не питатиме, чи ти перебуваєш у стосунках. І якщо помічаєш, що вона робить безліч спроб дізнатися, чи є в тебе пара, ти їй точно небайдужий.

 

Вона розповідає тобі про свій будинок або запрошує в гості

Дівчина може вважати, що фраза «Приходь до мене в гості» звучить надто прямолінійно, а ще може бути двозначним натяком.

Тому вона запросить тебе завуальовано. Наприклад, якщо ви обоє любите вінілові платівки, вона може похвалитися своєю колекцією та запропонувати послухати щось разом.

Крім того, жінки зазвичай дуже обережні, приводячи людей до себе додому. Тому якщо вона хоче, щоб ти прийшов, це означає, що ти їй подобаєшся, і вона вважає, що тобі можна довіряти.

 

Вона хоче відвідати тебе

Якщо у тебе є вінілові платівки, які вам подобаються, дівчина скаже: «Гей, можу я зайти до тебе і подивитися твою колекцію?»

Також якщо вона зацікавлена в тому, щоб зайти до тебе в гості, вона знайде прийменник, навіть коли у вас немає нічого спільного.

Дівчина може сказати, що їй потрібна допомога і вона хотіла б до тебе заглянути, або попроситись переночувати в тебе, придумавши якийсь привід.

 

Вона перебільшує, що у вас багато спільного

Припустимо, ви дізналися, що любите одну музичну групу чи телешоу. Звичайно, приємно зустріти когось, чиї смаки збігаються з твоїми власними, але її реакція на цю новину виявляється дуже перебільшеною.

Вона не просто рада, що знайшла однодумця, вона неймовірно рада цьому. А якщо вона дізнається, що ти ненавидиш якесь слово, вона дивитиметься на тебе щоразу, коли хтось його вимовляє, і хмуритиме брови, щоб показати, що вона теж терпіти цього не може.

Можливо, вона вже закохана в тебе і намагається показати, що у вас набагато більше спільного, ніж можна собі уявити.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Вокруг света 0 Названы 10 направлений в Европе, которые стоит посетить в 2018-м В курсе 0 Вышел тизер нового сезона "Молодого папы" Карьера 0 4 способа быстро разогнать гостей Психология отношений 0 9 причин, чому тобі так складно знайомитися з дівчатами, і що з цим робити В курсе 0 Трейлер другого сезону «Підстави», знятого за книгами Айзека Азімова Психология отношений 0 Про стосунки молодих чоловіків до старших жінок Автомобили 0 7 небезпечних звичок водія, яких треба позбавлятися, поки не пізно Звезды 0 Періс Хілтон у відвертій фотосесії для журналу Flaunt Секс 0 Как помочь скорострелу Карьера 0 10 вредных советов, как выглядеть умнее в Zoom на удаленке Звезды 0 Меган Фокс для рекламы нижнего белья Frederick's of Hollywood Карьера 0 7 речей, які потрібно зрозуміти, щоб налагодити спілкування з перфекціоністом Вокруг света 0 Самые чистые пляжи Европы В курсе 0 Кіану Рівз бореться з Біллом Скарсгардом у новому трейлері «Джона Уіка 4» Юмор 0 10 плюсов, которые принесла мужчинам эмансипация женщин и феминизм В курсе 0 Первый трейлер сериала «Винчестеры» - приквела «Сверхъестественного» Психология отношений 0 Как добиться от своей женщины уважения: 13 золотых пpавил Карьера 0 7 помилок про марнування часу, які заважають твоєму життю Карьера 0 3 типа плохих начальников и как с ними справляться Звезды 0 Ники Минаж для осеннего номера Wonderland
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.