ТОП-10 популярных новостей
7 ознак, що твоя дівчина робить тебе краще і допомагає тобі рости 29.05.2024 — Психология отношений — 0 8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Мудрее вас сделают две вещи: книги, которые вы прочтете, и люди, с которыми вы встретитесь.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

8 видів брехні, які найчастіше використовують жінки

11.04.2024 — Психология отношений
8 видів брехні, які найчастіше використовують жінки

Брехня - це універсальна людська поведінка. Вона служить різним цілям – від захисту до маніпуляцій та розіграшів.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Хоча брешуть і жінки, і чоловіки, але існують види брехні, яких частіше вдаються саме жінки.

 

Брехня із співчуття

Брехня із співчуття — поширене явище. Вона існує для того, щоб щадити чиїсь почуття чи втішати.

Наприклад, твоя дівчина може говорити, що ти подобаєшся їй у будь-якій формі, хоча була б не проти, якби ти записався до спортзали. Звичайно, є ймовірність, що вона дійсно любить тебе будь-яким, але такий варіант розвитку подій має місце.

Жінки, як правило, більш чуйні та емпатичні, тому вдаються до жалюгідної брехні. Вони роблять це для підтримки або задля того, щоб уникнути конфліктів та непорозуміння з іншими людьми.

Цей вид лукавства можна сприймати як відображення невміння тактовно висловлювати свої справжні думки, і як брехня на благо, коли легше приховати те, що думаєш, але зберегти хороші відносини.

 

Для захисту

Напевно ти хоч раз стикався з цим видом брехні віч-на-віч, почувши від дівчини, що сподобалася, що в неї є хлопець, хоча насправді вона самотня.

На жаль, дуже часто жінки не почуваються у безпеці, коли спілкуються з чоловіками. І їм доводиться брехати, коли виникає відчуття загрози, щоб захистити себе від потенційного лиха. І йдеться не лише про небажані залицяння чи сексуальне домагання.

Дівчата використовують захисну брехню, коли працюють у галузі, де домінують чоловіки. Вони навмисно спотворюють деякі факти про себе, свою освіту чи професійний досвід, щоб уникнути ворожості, сексизму чи професійного саботажу на робочому місці.

 

Щоб догодити оточуючим

Нерідко жінки вдаються до брехні для того, щоб сподобатися певному чоловікові або в принципі догодити оточуючим.

Вони приховують свої справжні почуття та наміри, а також погоджуються з чужою точкою зору, хоча її не поділяють.

Іноді це робиться з корисливою метою, а в інших випадках така брехня є відображенням проблем із самооцінкою, боязні конфліктів або залежності від чужої думки.

 

Брехня з ввічливості

Будь-який з нас вдавався до брехні з ввічливості, коли казав, що сподобався подарунок, що розчарував, або коли брехав, що зацікавлений у темі розмови, але не слухав співрозмовника, занурившись у власні думки.

Чемна брехня, як правило, нешкідлива і покликана допомогти людині відповідати очікуванням суспільства або близьких йому людей. А ще таке лукавство рятує в незручні моменти, коли не хочеться здатися надто грубим чи прямолінійним.

У більшості випадків дівчата брешуть із ввічливості через те, що не хочуть образити своїх співрозмовників і бояться зруйнувати стосунки.

 

Для підтримки іміджу досконалості

Багато жінок брешуть для того, щоб показати, що в їхньому житті все чудово та ідеально. Вони замовчують проблеми чи розповідають справжні небилиці, аби переконати співрозмовника у цьому, що вони гаразд.

Брехня для підтримки іміджу досконалості завжди містить або перебільшення, або применшення якихось фактів.

Це той випадок, коли подруга каже, що в неї все чудово, а сама готова розплакатися. Або розповідає про якесь дивовижне досягнення, яке насправді виявляється не таким великим, як на словах.

Справа може бути далеко не в бажанні справити враження ідеальної жінки. Нерідко дівчата вдаються до цього виду брехні, щоб уявити своє життя у більш сприятливому світлі перед сторонніми людьми або тими, кому вони не довіряють.

 

Для приховування проблем

Жінки схильні брехати, коли хочуть приховати свої проблеми. Вони брешуть про труднощі та нещастя, бо бояться осуду або неприємних ярликів, які з легкістю навішують на них оточуючі.

Наприклад, якщо дівчина виконує відповідальну роботу, вона може злукавити, що їй зовсім не важко, щоб не викликати глузування чи пересуди у колег.

А ще це той випадок, коли подруга роками не говорить про свою депресію, намагаючись вдати, що в неї все добре, аби не стикатися зі жалістю на свою адресу і пересудами за спиною.

Варто також відзначити, що багато жінок відчувають тиск, що вони мають бути ідеальними, але насправді досягти цього просто неможливо.

Тому тенденція приховувати проблеми та труднощі може бути способом відповідати соціальним очікуванням, здебільшого вельми несправедливим.

 

Брехня про секс

Жінки стикаються з величезним культурним тиском і подвійними стандартами у питаннях сексуальності.

Наприклад, у суспільстві переважає думка, що чоловікові мати безліч статевих партнерок і вступати у зв'язку на одну ніч – це нормально. А ось жінку, яка так чинить, швидше за все, засудять і затаврують розпусною.

Через громадські очікування та уявлення про сексуальність багато жінок відчувають почуття провини та сорому, які і є головною причиною брехні про інтимну сферу їхнього життя.

Така брехня в більшості випадків потрібна не для того, щоб заморочити чоловікам голову або здатися краще, ніж є насправді, хоч і так буває. Жінки вдаються до неї, бо бояться засудження з боку своїх партнерів чи суспільства загалом.

 

Для задоволення чужих потреб

Жінки можуть брехати не тільки для того, щоб покращити своє життя, але й допомогти іншим задовольнити потреби.

Це може бути пов'язане з соціальними умовами, які спонукають дівчат до самопожертви для того, щоб бути ідеальними «матерями та дружинами». І це велика проблема, яка призводить до вигоряння, розчарування, невдоволення життям.

Тому, коли зауважуєш, що дівчина після важкого робочого дня валиться з ніг, але каже: «Ні, я не настільки втомилася, щоб відмовлятися від приготування їжі», замов піцу або сам займи місце біля плити.

Пам'ятай, що відсуваючи свої потреби на другий план, жінки приносять у жертву те, що для них важливо, наприклад відпочинок чи особисті інтереси. Не варто сподіватися, що вони будуть задоволені та щасливі, роблячи такий підхід до життя звичкою.

Важливо вчитися помічати, коли дівчина вдається до цього виду брехні, і намагатися робити так, щоб їй не потрібно підтримувати ідеальний образ, а також відмовлятися від того, що їй необхідно.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Nissan электрифицирует все модели к 2030 году Юмор 0 #говоритмужчина: лайфхак для споров с девушкой Карьера 0 Как успевать жить, если большую часть времени занимает работа Внешность и здоровье 0 Вредно ли понижать градус? Карьера 0 Какую зарплату нужно получать, чтобы считаться богатым Карьера 0 Как правильно жаловаться и отстаивать свои интересы, не превращаясь в мудака Секс 0 Факты о любви и сексе, которые должен знать каждый мужчина Юмор 0 4 легких романтических поступка Психология отношений 0 Що робити, якщо тобі подобаються відразу дві дівчини Вокруг света 0 Марио Тестино приглашает всех на свою выставку откровенных снимков в Берлине Секс 0 Латексные перчатки, костюмы и ступни: природа фетишизма Внешность и здоровье 0 Как снизить вред от курения Секс 0 Хит-парад необычных мест для секса В курсе 0 Перший погляд: Гоакін Фенікс в ролі Наполеона Секс 0 100 советов о сексе (от живых женщин!) Юмор 0 11 самых опрометчивых решений в стриптиз клубе Психология отношений 0 Укрощение истеричек Психология отношений 0 Счастливые отношения с женщиной: мужская стратегия Психология отношений 0 Как познакомиться с девушкой в реальной жизни Психология отношений 0 Как быть, если я полигамен, но жене изменять не хочется?
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.