ТОП-10 популярных новостей
7 ознак, що твоя дівчина робить тебе краще і допомагає тобі рости 29.05.2024 — Психология отношений — 0 8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Пуля очень многое меняет в голове, даже если попадает в задницу Аль Капоне

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Що робити, якщо дівчина постійно шукає твоєї уваги і стає занадто нав'язливою

16.04.2024 — Психология отношений
Що робити, якщо дівчина постійно шукає твоєї уваги і стає занадто нав'язливою

Увага та чуйність один до одного важливі для побудови міцних довірчих відносин. Але буває, що дівчина починає вимагати від тебе дуже багато чого.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Звичайно, ти не можеш цілодобово бути поряд з нею, вирішувати її проблеми або зосереджуватися тільки на тому, що вона говорить. Її нав'язливість дратує, і ти мимоволі замислюєшся, чи це варто терпіти.

Якщо хочеш зберегти світ у стосунках із дівчиною, яка вимагає надто багато уваги, прислухайся до цих порад.

 

Подумай, чи достатньо про неї піклуєшся

Нерідко ми думаємо, що дівчина стала занадто вимогливою і нав'язливою, але насправді самі не приділяємо їй достатньо уваги.

Спочатку потрібно розібратися, чи завжди вона так поводилася чи раніше так не чинила. Якщо це нова поведінка для неї, варто подумати, в чому може бути його причина.

Можливо, ти давно не говорив з нею до душі, посилаючись на зайнятість, у ваших відносинах щось змінилося або ти нехтував її потребами, вважаючи їх не надто важливими.

Як правило, люди, які не відчувають уваги з боку партнера, вдаються до драми, гніву, конфліктів, щоб донести таке: «Просто подивися на мене, будь ласка, і спонукай поряд».

Отже, перше, що ти можеш зробити, це спробувати приділити дівчині всю свою увагу хоча б протягом тижня. А потім проаналізувати, чи змінився її настрій та поведінка чи проблема криється в чомусь іншому.

 

Повертай пристрасть у відносини

У довгострокових відносинах легко занудьгувати, якщо не намагатися зробити їх різноманітними та яскравими. Можливо, дівчина стала надто нав'язливою через те, що відчуває, що ви віддаляєтеся, але не знає, як виправити цю ситуацію.

Візьми відповідальність за вирішення цієї проблеми у свої руки. Поклич дівчину на побачення, частіше надсилай їй кокетливі повідомлення, запропонуй зайнятися чимось новим, зроби їй приємний сюрприз.

Дай їй відчути себе найголовнішим пріоритетом у твоєму житті, після чого ти помітиш, як її нав'язливість вщухне, а стосунки стануть цікавішими, живішими та довірливішими.

 

Не посилюй негативну поведінку

Коли твоя дівчина намагається роздмухати сварку з нічого або драматизує, а також відчуває спалахи ревнощів без жодної причини, не посилюй її негативну поведінку.

Поговори з нею про те, що більше не хочеш брати участь у таких перформансах, і дай їй зрозуміти чому. Поясни, що такі вчинки тебе ображають, розчаровують, змушують погано почуватися.

Після цієї розмови дотримуйся того, що сказав, і щоразу, коли дівчина намагається повторити негативну поведінку, нагадуй їй про своє рішення.

 

Бери паузу у суперечках

Ігнорувати дівчину, яка й так прагне твоєї уваги, не варто. А от відкласти неприємну розмову, доки вона не заспокоїться, — гарне рішення.

Наступного разу, коли вона хоче посперечатися чи поскандалити, скажи їй, що вам потрібно взяти паузу і повернутися до питання лише після того, як вона охолоне і буде міркувати здорово.

Можливо, вона образиться або засмутиться, але це краще, ніж вступати в спекотні суперечки і йти в неї на поводі.

Але може бути й так, що вона зрозуміє, чому пауза та спокійна розмова набагато краща, ніж з'ясування стосунків, і сама почне дотримуватися такої тактики діалогу.

 

Встанови чіткі межі

Ти маєш говорити про те, що можеш потерпіти, а яку поведінку вважаєш неприпустимою. Це важливо, особливо якщо перебуваєш у стосунках із кимось, хто робить те, що тебе непокоїть.

Можливо, ти вже втомився від безпричинних ревнощів, які служать способом вкотре привернути твою увагу, — скажи про це. Як і про інші ситуації, які змушують тебе почуватися пригніченим, незрозумілим чи роздратованим.

Встанови кордон, який дівчині не можна перетинати. А потім подивися на її поведінку: якщо вона постарається тебе зрозуміти та висловити свої потреби та почуття здоровим чином, все гаразд.

Але, якщо вона відмовляється навіть замислюватися про це, настав час подумати, чи варто продовжувати ці відносини.

 

Поясни свою точку зору

Як ти бачиш поведінку дівчини? Може, ти думаєш, що вона виявляє неповагу до тебе чи робить тобі боляче? Не мовчи, скажи їй про це. Навіть якщо прагнення уваги є частиною її особистості чи наслідком пережитих травм, ти можеш тактовно і ніжно пояснити їй свою точку зору.

Обов'язково відзнач, що любиш її, тому став ініціатором такої непростої розмови. Не засуджуй і не сороми дівчину за її нав'язливість та надмірну потребу у увазі, але пролий світло на те, як ти це бачиш.

Постарайся донести їй, що ти не проти розібратися в корені проблеми або підтримати її, якщо вона захоче поговорити про це з психологом.

Постарайся донести, що для тебе важливі ваші стосунки, тому ти хочеш, щоб вони були чесними, здоровими та міцними.

 

Поговори про причини її потреби у увазі

Можливо, дівчина точно знає, чому так поводиться, але не наважується завести розмову про це. Постарайся розташувати її до себе і створити комфортну, довірчу атмосферу, щоб цей діалог все ж таки відбувся.

По-перше, дізнавшись про причину її нав'язливості, ти відпустиш деякі образи і зможеш зрозуміти, як чинити далі.

По-друге, можливо їй стане трохи легше, коли вона поділиться з тобою своєю проблемою і побачить, що ти готовий її вислухати.

 

Не переживай по дрібницях

Реальність така, що навіть коли ми любимо когось, нам не все в ньому подобається. Це тому, що ми всі різні, тільки й усе.

Якщо ти хочеш, щоб стосунки тривали довго, потрібно вчитися не звертати уваги на деякі дрібниці. Звичайно, тебе може дратувати, що твоя дівчина «липне» до тебе щоразу, як заходить до кімнати, де ти граєш за комп'ютером.

Але все ж таки варто замислитися: чи варто свічок чергова сварка або, можливо, дати своїй коханій трохи уваги, якої їй не вистачає і зробити її щасливішою?

Але це не означає, що ти маєш терпіти, якщо її поведінка переходить усі межі. Це означає, що тобі, можливо, варто відпустити те, що не так і важливо, і зосередитися на тих речах, що мають найбільше значення.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 10 совершенно бесчестных способов соблазнения Карьера 0 Моделі поведінки, які використовують люди, незадоволені своїм життям Юмор 0 14 научно обоснованных причин, почему порно - это яд Секс 0 Руководство по сексуальному раскрепощению девушки Психология отношений 0 8 самых неподходящих причин для создания отношений Внешность и здоровье 0 8 усвідомлень, які допоможуть тобі позбутися комплексів Карьера 0 10 внутрішніх причин, чому ти постійно відчуваєш себе нещасним В курсе 0 Первый кадр: Леонардо ДиКаприо в фильме Мартина Скорсезе "Убийцы цветочной луны" Секс 0 7 самых популярных женских отговорок, чтобы не заниматься сексом Юмор 1 5 женщин, с которыми лучше не заниматься сексом В курсе 0 Тизер экранизации романа Стивена Кинга "Противостояние" Карьера 0 Как быть мужчиной в 2020 году Карьера 0 Все, что мужчина должен знать о разборках по телефону Внешность и здоровье 0 7 способов улучшить свой оргазм Секс 0 10 вещей, которых ты и твоя партнерша больше всего боитесь в сексе Звезды 0 Кендіс Свейнпол знялась для нової кампанії Tropic of C Карьера 0 15 вещей, которые ты не сможешь понять до тех пор, пока они не случатся с тобой В курсе 0 Marvel выпустила первый трейлер сериала «Лунный рыцарь» с Оскаром Айзеком В курсе 0 Ольга Куриленко в трейлере хоррора "Мара" MC Like 0 Лоїс Шинделер і Том Корнелліс для рекламної кампанії Ribs & Dust
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.