ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Иногда нужно идти вперед, оставляя в прошлом людей, пусть даже тех, ради которых ты когда-то жил

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

12 ознак, що ти випрошуєш кохання у дівчини

25.04.2024 — Психология отношений
12 ознак, що ти випрошуєш кохання у дівчини

Є велика різниця в тому, щоб отримувати кохання від дівчини і випрошувати її. Другий підхід до відносин завжди закінчується розчаруванням і провалом, хоч і може здаватися, що ти поводишся правильно.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Отже, щоб не потрапити в пастку і вчасно позбутися звички просити про кохання, важливо зрозуміти, звідки береться така потреба, і розібратися в ознаках, що можеш так поводитися.

 

Чому ти можеш випрошувати кохання у дівчини і чому не варто цього робити?

Є кілька причин, чому ти можеш відчайдушно просити кохання у дівчини, яка тобі подобається.

Найчастіше до цього підштовхує низька самооцінка — через неї ти відчуваєш, що не вартий більшого, або вважаєш, що не заслуговуєш на теплого ставлення до себе в принципі.

Також така поведінка може бути наслідком пережитого жорстокого поводження в дитинстві, страху самотності, розпачу.

На жаль, коли випрошуєш кохання, досягаєш протилежного ефекту. Дівчина, з якою ти перебуваєш у стосунках, відчуває, що ти на неї тиснеш, і їй здається, ніби вона перебуває у пастці.

Звичайно, це відбивається як на її поведінці загалом, так і на ставленні до тебе. Вона легко дратується і хоче віддалитися від тебе, замість бути ближче. І навіть якщо ти зможеш «умовити» її залишитися у відносинах, полегшення буде тимчасовим.

За такого дисбалансу сил ваш союз навряд чи триватиме довго. І кажучи відверто: людина, яка випрошує любов, виглядає невпевненою і дуже жалюгідною.

Це ще одна причина, чому варто позбутися такої звички. Навряд чи тобі хочеться зіпсувати собі репутацію або виглядати в очах дівчини, що сподобалася слабаком.

 

Як зрозуміти, що випрошуєш кохання у дівчини

Буває нелегко зізнатися собі в тому, що випрошуєш чиєсь кохання. До того ж звички, характерні для такої поведінки, легко переплутати з виявом уподобання, турботи та підтримки.

Але все ж таки можна розрізнити їх, якщо постаратися «копнути глибше» і розібратися в тому, що вони являють собою.

 

Ти скажеш і зробиш усе, аби втримати дівчину

Коли ми боїмося втратити когось, ми говоримо і робимо вчинки, які допоможуть зберегти стосунки. Наприклад, вибачаємося, якщо виявились неправими, ведемо довгі бесіди, щоб прийти до компромісу, пояснюємо свою точку зору, щоб допомогти іншій людині нас зрозуміти.

Ми дбаємо не лише про те, що переживаємо зараз, а й замислюємося, як наші дії вплинуть на майбутнє стосунків. Але якщо ти випрошуєш кохання, то твої слова та справи будуть спрямовані на те, щоб утримати дівчину тут і зараз.

Ти намагаєшся сказати чи зробити щось, що сподобається їй у теперішньому, аби вона не пішла. Це змушує брехати, щоб показати, що ти з нею згоден, відсувати свої потреби на другий план, роблячи все, щоб догодити дівчині.

Ти не замислюєшся, як це вплине на ваші подальші стосунки. А наслідків такої поведінки може бути багато — від прихованих один на одного образ до втоми та розчарування.

 

Ти терпиш неналежне ставлення до себе

Ти терпиш образи від дівчини, постійні вказівки на твої недоліки, вимоги та маніпуляції? Можливо, ти випрошуєш у неї кохання.

Такий підхід до відносин показує, що ти цінуєш їх більше, ніж себе. Ти миришся з неприйнятною поведінкою собі на шкоду, аби не залишитись одному.

 

Ти мовчиш, щоб зберегти мир

Уміння говорити відкрито та чесно має основне значення для добрих стосунків.

Коли ти мовчиш, ти відкладаєш свої емоції та бажання убік, і це недобре. Можливо, така тактика і допомагає підтримувати стосунки, але заважає почуватися їх рівноцінним членом.

Але в здорових спілках не буває так, щоб одна людина мала владу над іншою. І якщо не хочеш нашкодити собі, настав час перестати мовчати і догоджати дівчині у всьому, аби зберегти ваш зв'язок.

 

Ти нав'язливий і потребуєш підтвердження почуттів до тебе

Не завжди розумієш, що поводиться нав'язливо, і постійно вимагаєш до себе занадто багато уваги.

Такої поведінки часто вдаються люди, які не відчувають, що їх люблять і цінують, але відчайдушно намагаються зробити так, щоб їхній партнер це показав.

Випрошуючи кохання, ти змушуєш дівчину чинити так, щоб ти відчував себе потрібним і важливим для неї.

Але, виявляючи нав'язливість і постійно питаючи, чи любить вона тебе, ти стаєш нестерпним і робиш лише гірше.

 

Ти приймаєш мінімум

Дружба з привілеями - це яскравий приклад того, що ти приймаєш мінімум. Можливо, тобі хочеться більшого, але ти боїшся злякати подругу, запропонувавши їй зустрічатися.

Прийняття мінімуму - це характерна риса тих, хто випрошує кохання.

Ти готовий задовольнятися малим, аби бути поряд із дівчиною, яка тобі подобається. І це вбиває твоє почуття власної гідності та самооцінки.

 

Ти вважаєш, що твоє щастя залежить від стосунків

Люди, які підтримують здоровий зв'язок, знають, що покладати відповідальність за власне щастя на того, хто поряд, — безглуздо. Але якщо ти випрошуєш кохання, ти вважаєш, що тільки стосунки можуть принести тобі радість життя та задоволення.

Ти не вмієш бути щасливим поодинці. Саме це призводить до того, що ти тримаєшся за невідповідних дівчат.

 

Ти змінюєш свою поведінку, щоб заспокоїти дівчину

Можливо, ти різко змінюєш свою поведінку, якщо твоя дівчина сердита чи засмучена. Ти мовчиш про певні теми, бо не хочеш її засмучувати, відмовився від деяких друзів, бо вони їй не подобаються.

Таке пристосування є відображенням того, що ти випрошуєш кохання у своєї дівчини. У здорових стосунках такі проблеми вирішуються інакше: пошуком компромісу.

 

Ти віддаєш у стосунках більше, ніж дівчина

Ти завжди робиш і віддаєш набагато більше, ніж твоя дівчина? Настав час задуматися про те, щоб перестати випрошувати її любов.

Зазначимо, що йдеться не лише про подарунки на свята. Можливо, ти береш на себе більше справ, ніж вона, завжди приймаєш рішення поодинці або покладаєш на свої плечі відповідальність як за свої, так і її проблеми.

Звичайно, у кожній парі можуть траплятися «припливи та відливи», коли одна людина бере на себе більше, ніж інша. Але якщо це завжди був ти, то варто задуматися про підняття самооцінки та перегляд погляду на стосунки.

 

Ти вдається до шантажу

Шантаж – одна з найпідліших моделей поведінки. Але саме він є однією з головних ознак, що ти випрошуєш кохання.

Якщо ти шантажуєш дівчину, погрожуючи розповісти її секрети всім навколо або завдати собі шкоди, якщо вона піде, ти чиниш підло по відношенню до неї, тому що маніпулюєш її почуттями.

Можливо, тобі давно настав час не просто відпустити і дівчину, і ситуацію, а й звернутися до психолога, щоб розібратися в причинах, чому ти не можеш бути один, а також будувати здорові стосунки.

 

Ти завжди доступний для своєї дівчини

Якщо ти постійно змінюєш свій графік, щоб побути поряд із дівчиною, то це поганий знак.

Як і те, що ти можеш відповідати на її дзвінки та повідомлення серед робочих зборів, отримуючи за це догану. Це показує, що ти намагаєшся завжди бути для неї доступним.

І ні, це не відображення турботи та прихильності, як можна подумати. Така поведінка принижує твою цінність, є ознакою, що ти випрошуєш кохання, а ще дратує оточуючих.

 

Ти готовий терпіти будь-які стосунки, аби не залишитися одному

Ти можеш настільки сильно жадати кохання, що миришся з тим, що дівчина тобою нехтує і поводиться неналежно.

 

Ти той, хто все ініціює

І остання, але не менш важлива ознака, що ти випрошуєш любов, полягає в тому, що ти є ініціатором всього, що відбувається у твоїх стосунках.

Задумайся, чи була б тобі зацікавлена дівчина, якби ти не писав і не дзвонив їй першим? Можливо, ви ніколи не пішли б у кіно та кафе, якби ти щоразу не починала про це розмову.

Запитай себе, чому ти робиш усю роботу у відносинах, якщо партнерство – це дорога у двох напрямках?

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Финальный трейлер фильма «Не время умирать» с Дэниэлом Крэйгом Юмор 0 Почему она любит такого неудачника, как ты? Звезды 0 Кендал Дженнер для відвертої кампанії Calvin Klein Внешность и здоровье 0 7 "счастливчиков", в честь которых были названы болезни Юмор 0 5 суровых мужских мстей: как отомстить бывшей за измену В курсе 0 Приквел "Безумного Макса" будет снимать Джордж Миллер Психология отношений 0 10 признаков, что ты - запасной вариант В курсе 0 LEGO представляє новий набір "Щелепи" Секс 0 Як пестити жіночі груди Юмор 0 Самая опасная категория женщин на сайтах знакомств Карьера 0 8 правил здорового пофигизма, которые помогут сохранять спокойствие в любых… Вокруг света 0 Названо найбільш сексуально розбещені країни Секс 0 Что более вероятно после незащищенного секса: подхватить вензаболевание или… Карьера 0 Как бороться с гневом в условиях постоянного стресса Секс 0 22 факта о сексе, которые помогут ответить на вопрос "О чем ты думаешь?" В курсе 0 Финальный трейлер "Аквамена" Автомобили 0 Volvo планує випустити електричний універсал Юмор 0 10 главных минусов взpослой жизни Юмор 0 9 пpизнаков того, что твоей девушке нужны от тебя только деньги MC Like 0 Тина Кунаки для летнего номера LUI
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.