Цитаты великих

Не позволяйте жизни заставлять вас становиться тем, кем вы быть не хотите.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Чому успіх чоловіка насправді ніяк не залежить від жінки

15.06.2023 — Психология отношений
Чому успіх чоловіка насправді ніяк не залежить від жінки

Мабуть, немає зараз людини, яка не чула б знамениту метафоричну думку про те, що чоловік усьому голова, а ось жінка – шия, і саме від того, в який бік шия забажає повернути, залежить те, куди голова дивитися і буде.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ця думка не так правдива, скільки насправді просто неймовірно багатьом лестить, адже вважати, що за великими успіхами справжніх чоловіків у тіні завжди стоїть не менш могутня жінка, – це все одно, що бути самою до цих успіхів причетною.

Або принаймні в черговий раз тонко натякнути суспільству про те, що жоден представник сильної статі до ладу нічого без гідної супутниці життя не досяг.

 

Успішний успіх

Спробу на нашому віці обчислити золоту формулу успіху, про яку трубять з усіх боків, зараз можна вважати звичайнісіньким трендом. Сам успіх – штука, безумовно, необхідна, але це історія далеко не про мільйони і не лише одне підприємництво, як прийнято зараз рахувати, а про необхідну самореалізацію в житті будь-якої людини.

Проблема більшості як чоловіків, так і жінок – це, по-перше, неможливість визначити свою особисту робочу сферу, в якій ти будеш сильний, а по-друге, кидання на півдорозі, може, не при першій труднощі, але при четвертій-п'ятій.

Напевно саме з цієї причини по-справжньому успішні люди є певного роду суспільною загадкою - грубо кажучи, всім дуже хочеться виявити ті особливі якості, які і допомогли не збитися і дійти до переможного. Або, навпаки, встати з колін після поразки і ризикувати всім, що є, знову і знову.

Однією з теорій саме чоловічого успіху прийнято вважати наявність під боком майже наджінки - тієї, яка й енергію в обранця вчасно вдихає, і підтримує в хвилини слабкості, і не зрікається, коли в нього на банківському рахунку немає й гроша.

 

Запорука чоловічого успіху

Різні курси з, метафорично висловлюючись, підняттю з колін чоловіків нині дуже популярні в соціумі. Ідея всіх приблизно однакова: коли товариш не може бути фінансово стабільним, або перебуває у вічному кругообігу пошуку роботи, або в принципі не може відбутися як професіонал, велика ймовірність того, що винна у всьому цьому його жінка.

Не в прямому розумінні, звичайно, а скоріше в тому, що вона створює нібито не надто сприятливі умови для свого обранця: мовляв, на посушливому ґрунті паростку складно до неба пробитися.

Почасти це справді правда: криклива, надміру вимоглива істеричка, звісно, неспроможна забезпечити сприятливі, а головне, спокійні умови для продуктивності чоловіки. Але це правило діє від зворотного.

За спиною у кожного успішного чоловіка стоїть велика жінка з тієї простої причини, що розумний чоловік сам досить вимогливий у виборі супутниці, як і в усіх інших сферах свого життя. І подібний тандем, часто скріплений обручками, далеко не щаслива випадковість, а цілком зрозуміла закономірність.

 

Сам собі енергія

Простіше кажучи, сильний, успішний чоловік навряд чи спиратиметься на жіноче плече в спробах досягти мети. Він є таким не для того, щоб довести своїй обраниці чи оточенню, що він може це зробити, а просто не може цього не робити – не рухатися вперед, не досягати, не ризикувати, не діяти.

Успіх чоловіка не може залежати від зміни другої половини, як би не хотілося думати в такому руслі, так само як і його продуктивність не можна роздмухати за допомогою танцю рятівної музи з бубном.

Жінкою серця, і без. Просто, можливо, з прекрасною жінкою в союзі розділяти цей успіх набагато приємніше.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 6 причин, чому у ваших відносинах часто бувають конфлікти Автомобили 0 Daimler перетворив вантажівку на робоче місце на колесах Юмор 0 Что делать, если любишь жену, но влечет к другой Автомобили 0 5 заблуждений о доpожном движении Карьера 0 Почему жизнь такая дорогая Карьера 0 Як зрозуміти, що ти насправді не реаліст, а песиміст Секс 0 #говоритженщина: почему девушки имитируют оргазм Секс 1 #говоритженщина: пособие для начинающих любовников Звезды 0 День седьмой: Рита Ора для журнала LOVE Автомобили 0 Toyota готовит электрокар, который можно будет зарядить за 10 минут Психология отношений 0 Kак сделать паузу в отношениях Карьера 0 Как справиться с полосой неудач: практическое руководство Внешность и здоровье 0 4 cпоcоба избежать похмелья Карьера 0 5 простых способов стать умнее Юмор 0 4 главных отличия порно 90-х от современного Психология отношений 0 7 способов мужского заигрывания, которые НЕ нравятся женщинам Юмор 0 Стадии алкогольного опьянения для женатых Карьера 0 12 секретов о ресторанах, которые лучше не знать Юмор 0 Как расстаться с девушкой и иногда ее подбирать В курсе 0 Вышел финальный трейлер "Звездных войн: Скайуокер. Восход"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.