Цитаты великих

Богатые все время учатся. Бедные и так все знают.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Чому успіх чоловіка насправді ніяк не залежить від жінки

15.06.2023 — Психология отношений
Чому успіх чоловіка насправді ніяк не залежить від жінки

Мабуть, немає зараз людини, яка не чула б знамениту метафоричну думку про те, що чоловік усьому голова, а ось жінка – шия, і саме від того, в який бік шия забажає повернути, залежить те, куди голова дивитися і буде.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ця думка не так правдива, скільки насправді просто неймовірно багатьом лестить, адже вважати, що за великими успіхами справжніх чоловіків у тіні завжди стоїть не менш могутня жінка, – це все одно, що бути самою до цих успіхів причетною.

Або принаймні в черговий раз тонко натякнути суспільству про те, що жоден представник сильної статі до ладу нічого без гідної супутниці життя не досяг.

 

Успішний успіх

Спробу на нашому віці обчислити золоту формулу успіху, про яку трубять з усіх боків, зараз можна вважати звичайнісіньким трендом. Сам успіх – штука, безумовно, необхідна, але це історія далеко не про мільйони і не лише одне підприємництво, як прийнято зараз рахувати, а про необхідну самореалізацію в житті будь-якої людини.

Проблема більшості як чоловіків, так і жінок – це, по-перше, неможливість визначити свою особисту робочу сферу, в якій ти будеш сильний, а по-друге, кидання на півдорозі, може, не при першій труднощі, але при четвертій-п'ятій.

Напевно саме з цієї причини по-справжньому успішні люди є певного роду суспільною загадкою - грубо кажучи, всім дуже хочеться виявити ті особливі якості, які і допомогли не збитися і дійти до переможного. Або, навпаки, встати з колін після поразки і ризикувати всім, що є, знову і знову.

Однією з теорій саме чоловічого успіху прийнято вважати наявність під боком майже наджінки - тієї, яка й енергію в обранця вчасно вдихає, і підтримує в хвилини слабкості, і не зрікається, коли в нього на банківському рахунку немає й гроша.

 

Запорука чоловічого успіху

Різні курси з, метафорично висловлюючись, підняттю з колін чоловіків нині дуже популярні в соціумі. Ідея всіх приблизно однакова: коли товариш не може бути фінансово стабільним, або перебуває у вічному кругообігу пошуку роботи, або в принципі не може відбутися як професіонал, велика ймовірність того, що винна у всьому цьому його жінка.

Не в прямому розумінні, звичайно, а скоріше в тому, що вона створює нібито не надто сприятливі умови для свого обранця: мовляв, на посушливому ґрунті паростку складно до неба пробитися.

Почасти це справді правда: криклива, надміру вимоглива істеричка, звісно, неспроможна забезпечити сприятливі, а головне, спокійні умови для продуктивності чоловіки. Але це правило діє від зворотного.

За спиною у кожного успішного чоловіка стоїть велика жінка з тієї простої причини, що розумний чоловік сам досить вимогливий у виборі супутниці, як і в усіх інших сферах свого життя. І подібний тандем, часто скріплений обручками, далеко не щаслива випадковість, а цілком зрозуміла закономірність.

 

Сам собі енергія

Простіше кажучи, сильний, успішний чоловік навряд чи спиратиметься на жіноче плече в спробах досягти мети. Він є таким не для того, щоб довести своїй обраниці чи оточенню, що він може це зробити, а просто не може цього не робити – не рухатися вперед, не досягати, не ризикувати, не діяти.

Успіх чоловіка не може залежати від зміни другої половини, як би не хотілося думати в такому руслі, так само як і його продуктивність не можна роздмухати за допомогою танцю рятівної музи з бубном.

Жінкою серця, і без. Просто, можливо, з прекрасною жінкою в союзі розділяти цей успіх набагато приємніше.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Ким Кардашьян в лукбуке Yeezy Butter Внешность и здоровье 0 10 признаков, что у тебя низкий тестостерон Гаджеты 0 Samsung выпустила смартфон без доступа в интернет Юмор 0 13 признаков, что твоя девушка обманывает тебя с деньгами Карьера 0 Советские привычки, которые не искоренили до сих пор Звезды 0 Ники Минаж и все ее прелести в новом клипе "Chun-Li" Карьера 0 Як зміниться твоє життя, якщо купуватимеш тільки найнеобхідніші речі Звезды 0 Эшли Грэм с сестрой снялись в кампейне купальников Swimsuits For All Карьера 0 Як поводитися з людьми, які звинувачують тебе у своїх проблемах Вокруг света 0 На Airbnb сдается дом родителей Гарри Поттера Автомобили 0 Microsoft поможет Volkswagen подключить автомобили к облаку В курсе 0 Аарон Тейлор-Джонсон отримав пропозицію стати новим Джеймсом Бондом В курсе 0 Marvel выпустила трейлер фильма «Тор: Любовь и гром» В курсе 0 «Автомобильный Shazam»: создали приложение, определяющее автомобили по внешнему… В курсе 0 Трейлер нового фильма Клинта Иствуда "Ричард Джуэлл" Звезды 0 Кендалл Дженнер у відвертій кампанії FWRD Swim 2023 Юмор 0 10 плюсов, которые принесла мужчинам эмансипация женщин и феминизм Внешность и здоровье 0 adidas Originals снял в своем ролике 11 самых перспективных исполнителей Секс 0 Когда твоя сексуальная жизнь - отстой Психология отношений 0 #говоритмужчина: для предъявления по месту требования
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.