Цитаты великих

Человек подобен луне - у него тоже есть тёмная сторона, которую он никогда никому не показывает Марк Твен

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

З чистого листа: як почати стосунки наново

20.06.2023 — Психология отношений
З чистого листа: як почати стосунки наново

Почати стосунки наново — це означає спробувати дати їм другий шанс, свідомо вирішуючи проблеми та будуючи новий, міцний і здоровий зв'язок. Це вимагає великої роботи, у тому числі прощення помилок минулого та відпускання колишніх образ.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Розбираємось, у яких випадках варто розпочати стосунки заново і як це зробити.

Є багато причин, чому партнери можуть думати про те, щоб почати все спочатку. Найчастіше так відбувається, коли в них залишилися почуття одне до одного, незважаючи на розставання.

Також почати все знову варто, якщо розумієш, що стосунки з коханою людиною можна поліпшити, виправити недоліки, пробачити один одного і рухатися далі разом.

Буває, що люди починають стосунки наново після того, як розлучилися, оскільки провели велику роботу над собою та виросли як особи. Вони відновлюють минулий зв'язок, тому що переосмислили своє життя, стали кращими і хочуть розвиватися разом.

Деякі пари можуть вирішити спробувати відновити свої відносини з практичних чи фінансових причин, таких як загальні активи, діти чи обов'язки.

А ще рішення розпочати стосунки наново допомагає парам розвивати міцний емоційний зв'язок один з одним, вибудовувати довіру та близькість.

 

Що враховувати перед тим, як розпочати відносини наново

Є кілька речей, які варто враховувати перед тим, як прийняти рішення розпочати відносини з чистого аркуша. Обов'язково дізнайся, наскільки твоя колишня дівчина готова до таких змін у житті і чи хоче вона повернутися до тебе.

Якщо вона цього не хоче, не варто бути надто наполегливою, адже кожна людина має право вибирати, з ким бути поруч. Потрібно розібратися з причинами розриву відносин і чи можна виправити ситуацію, що склалася.

Наприклад, якщо розставання відбулося через зраду, яку ти не можеш пробачити, відновлення відносин може стати помилкою, яка принесе багато болю. Бажання намагатися і змінюватися, щоб виправити відносини, не має бути одностороннім.

Якщо розумієш, що дівчина не готова до змін або хоче, щоб ти просто чинив так, як їй необхідно, аби бути поруч, від стосунків із нею варто відмовитись.

Також подумай, наскільки ти морально готовий до відновлення відносин: чи впораєшся ти з труднощами та змінами, чи вистачить у тебе терпіння, оскільки налагодження контакту та встановлення довіри є досить тривалим процесом.

Також варто обговорити з дівчиною цілі, плани та пріоритети — якщо вони кардинально відрізняються, то стосунки можуть виявитися невдалими.

 

Як розпочати відносини з чистого аркуша

Є кілька важливих рішень та вчинків, які допоможуть розпочати стосунки заново.

Візьміть на себе відповідальність за минуле

Щоб розпочати відносини заново, потрібно проаналізувати свої помилки та неправильні вчинки, а не просто постаратися про них забути.

Розуміння, що принесло образу, негативні емоції та біль допомагає уникнути такої ж поведінки у майбутньому та побудувати міцні, здорові стосунки.

Також про це варто поговорити зі своєю дівчиною. Розкажіть один одному про досвід та дрібниці, повторення яких вам не хотілося б. А ще про те, які речі допоможуть кожному з вас почуватися коханими, цінними, а також побудувати довірчі стосунки.

Відпустіть минулі відносини

Залежно від пережитого досвіду люди змінюються, цей процес протікає постійно.

У довгострокових відносинах бувають добрі та погані часи, які варто відпустити, якщо партнери хочуть розпочати все заново. Можете провести символічні дії, які означатимуть, що стосунки до розлучення у минулому.

Наприклад, написати про це на папері і спалити його, або зробити паперовий літак, який разом запустіть з вікна.

Поводьтеся як незнайомці

Коли зустрічаєш нового партнера, не знаєш його світогляд, характер та звички, що розпалює інтерес у відносинах. Коли починаєте все з чистого аркуша, варто сприймати один одного і поводитися як незнайомці.

Таке вдавання допоможе перезавантажити стосунки, ставитися один до одного неупереджено та розкривати нові грані ваших особистостей.

Спілкуйтеся

У нових відносинах варто створити простір спілкування, в якому ви зможете говорити чесно та відверто, а також ділитися почуттями, потребами та переживаннями, знаючи, що отримаєте підтримку. Це потребує зусиль: активного слухання, емпатії, уміння знаходити компроміси.

Вчіться розуміти один одного, розмовляти так, щоб кожен був почутий, вирішувати конфлікти за допомогою обговорення, а також не соромитися показувати свої слабкості та вразливі місця.

Практикуйте прощення

У нових стосунках має бути табу на спогади про помилки минулого та неприємні моменти — їх треба відпустити та пробачити один одному.

Не варто згадувати їх у сварці або як маніпуляцію — краще вибачитися перед дівчиною за біль, який ти їй приніс, і не акцентувати увагу на неприємних спогадах про її слова та вчинки.

Присвятіть свій час тому, щоб побудувати нові, здорові стосунки, провести роботу над помилками та займатися тим, що дозволить вам ставати краще та рости як особистості.

Отримайте підтримку

Попроси подругу своєї дівчини, якій довіряєш, підтримати її, поки ви будуєте нові стосунки, а також сам заручися підтримкою від когось близького.

Ці люди допоможуть поглянути по-новому і неупереджено на моменти, що призводять до суперечок та непорозуміння.

Важливо, щоб вони не займали чийсь бік, якщо йдеться про конфлікти, а були нейтральними і могли дати пораду, спрямовану на покращення відносин, а не на доказ, яка сторона сварки права.

Будь готовий до змін

Досвід минулого накладає відбиток на особистість людини, тому, починаючи стосунки наново, варто бути готовим до того, що твоя дівчина зміниться. Це може стосуватися звичок, потреб, характеру та рис особистості.

Важливо вчитися приймати це, а не намагатися поміняти людину так, як тобі буде зручно або сподіватися, що вона залишиться такою, як раніше.

Розкажіть про свої очікування

Щоб нові стосунки були здоровими та міцними, важливо обговорити з дівчиною те, чого ви чекаєте від них та один від одного. Це допоможе уникнути непорозуміння, невиправданих надій чи завищених очікувань.

Поговоріть, яких цілей ви хочете домогтися разом, які цінності особливо важливі для вас, які вчинки вважаєте неприпустимими, а в яких речах готові піти на компроміс.

Зосередьтеся на тому, що ви любили один одного

Після відновлення відносин важливо згадати, що вас завжди захоплювало одне в одному і зосередитися на цьому. Можливо, твоя дівчина — найдобріша людина з-поміж усіх, кого ти знаєш, і саме це привабило тебе при першій зустрічі.

Намагайся подумати, які ще речі тобі здаються в ній привабливою, і записати їх у нотатки на телефоні, щоб звертатися до них щодня і особливо в моменти непорозуміння.

Це допоможе нагадати собі про те, яка людина знаходиться поруч з тобою, і чому ти хочеш будувати стосунки саме з нею.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Тайный этикет отечественного корпоратива MC Like 0 Откровенные танцы в новом видео Dior В курсе 0 Вышел трейлер к продолжению «Декстера» В курсе 0 Антонио Бандерас в трейлере сериала "Гений: Пикассо" Секс 0 "Меня возбуждает..": странные откровения с форумов Юмор 0 Не мужицкое поведение Карьера 0 20 двойных стандартов, которые мы себе прощаем Юмор 0 11 самых опрометчивых решений в стрип-клубе Карьера 0 10 советов, которые выглядят как решение проблемы, но не являются таковыми Звезды 0 Рианна в пикантной фотосессии для Savage X Fenty Юмор 0 Как познакомиться летом: 10 лучших и 10 худших фpаз для знакомства на пляже Секс 0 Как решить основные проблемы в сексе и наконец довести ее до оргазма Секс 0 Ученые: и все-таки, почему женщины имитируют оргазм? MC Like 0 Бриджи Хейнен и легкое эротичное настроение в сьемке Faithfull The Brand Карьера 0 11 вещей, которые нужны тебе намного больше, чем отношения В курсе 0 Новый трейлер сериала "Противостояние" по роману Стивена Кинга Карьера 0 Что делать, если твой друг постоянно рассказывает одни и те же истории В курсе 0 Том Холланд и Роберт Паттинсон на первых кадрах триллера "Дьявол навсегда" Секс 0 9 ошибок в сексе, которые не оставят надежды на второй шанс Карьера 0 Як не стати самовдоволеним, коли ти досяг певного успіху
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.