Цитаты великих

Иногда нужно идти вперед, оставляя в прошлом людей, пусть даже тех, ради которых ты когда-то жил

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

9 сигналів, які говорять про те, що людина на тебе ображена

18.10.2023 — Карьера
9 сигналів, які говорять про те, що людина на тебе ображена

Коли людина приховує на тебе образу, це проявляється у його словах та діях. Навіть ті, хто старанно приховує свої справжні почуття, однаково змінюються під впливом емоцій.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Образи, особливо невисловлені, згодом накопичуються і призводять до недовіри та конфліктів.

Якщо не хочеш зіпсувати стосунки з людиною, важливо обговорювати з нею те, що вас не влаштовує, перепрошувати, шукати компроміси. Звичайно, кожна людина індивідуальна, і тому немає єдиного шаблону поведінки.

Але все ж таки існує кілька тривожних сигналів, які повинні змусити тебе задуматися, що між вами щось не так.

 

Співрозмовник починає критикувати тебе

Коли ти зачіпаєш співрозмовника за живе, неважливо, свідомо чи несвідомо, він сприймає це як спробу нападу.

Перебуваючи в ураженому становищі, він починає діяти у зворотний бік — демонструвати, що готовий захищатися. Відбувається це найчастіше за допомогою критики та звинувачень у відповідь.

Отже, якщо ти помічаєш на свою адресу раптові критичні зауваження, це привід проаналізувати останнє, що ти казав людині. Може виявитися, що твої висловлювання були надто жорсткими або могли бути зрозумілі якось інакше.

 

З тобою хочуть проводити менше часу

Якщо спільного дозвілля стає все менше, незважаючи на загальні захоплення, інтереси та коло спілкування, це тривожна ознака.

Зазвичай скривджена людина, яка з якихось причин не може або не хоче відкрито говорити про те, що ти якось її зачепив, шукає привід, щоб уникнути зустрічей з кривдником.

Причому такі приводи зазвичай не мають серйозного обґрунтування. Це вже має наштовхнути тебе на думки, що ти, можливо, зробив чи сказав щось не те.

 

Людину починають дратувати дрібниці

Деякі люди виявляють образу через раптові спалахи роздратування, причому зазвичай через якісь дрібниці. Наприклад, жартівливих висловлювань, з яких завжди сміялися, чи незначного запізнення.

Хтось, ображаючись, може реагувати агресивно, а хтось, навпаки, зберігатиме спокій, але при цьому поводитиметься підкреслено холодно, більше мовчати або спілкуватися з тобою так, ніби ви малознайомі.

Якщо у твоєму оточенні є люди, які виявляють свою образу саме так, бери на себе ініціативу обговорювати причину їхньої поведінки. Так ти зможеш вчасно докопатися до суті проблеми та мотивувати людину до пошуку її вирішення.

 

Змінюється спілкування у соціальних мережах

Образа накладає свій відбиток як на пряме спілкування між вами. Вона може виявлятися також у цифровому форматі.

Ображена на тебе людина скорочуватиме взаємодію у соціальних мережах: наприклад, вона може перестати ставити тобі лайки, але при цьому демонструвати, що бачить твої записи, може довго ігнорувати твої повідомлення, не відповідати на коментарі.

Деяким людям набагато легше показувати образу за допомогою своїх дій в інтернеті, а зміни у спілкуванні насправді при цьому можуть бути мінімальними. 

 

Людина стає відстороненою

Ще одна грань у поведінці людей, які ображаються, — це усунення.

Відчуваючи несправедливе ставлення себе чи відчуваючи себе ураженим, людина може ставати надмірно стриманим, перебуваючи поруч із тобою, уникати зустрічей.

Він також може не проявляти інтересу до спілкування безпосередньо з тобою, коли ви знаходитесь в загальній компанії.

Якщо ти зауважуєш, що твій співрозмовник підтримує діалог дуже мляво і неохоче, при цьому раніше все було з точністю навпаки, тобі варто запитати його, в чому справа.

 

Людина починає нагадувати про свої минулі образи

Тривожна ознака того, що людина образилася на тебе - це постійні нагадування про те, як у минулому ти сказав чи зробив щось не так.

Співрозмовник періодично вкидає у розмову інформацію про твої давні помилки, прорахунки, необережно підібрані висловлювання. Таке своєрідне ведення рахунку свідчить у тому, що людина часто перебирає у пам'яті неприємні ситуації, пов'язані з тобою.

Коли ти бачиш подібну поведінку, тобі починає здаватися, що твій співрозмовник надто упереджено до тебе ставиться.

Він ніби виключає все добре, що будь-коли було між вами, і акцентує свою увагу лише на твоїх провинах і недоліках.

 

Ти відчуваєш пасивну агресію

Людина, яка причаїла на тебе образу, може почати спілкуватися з тобою пасивно-агресивно. Це відбувається в тому випадку, якщо він із якихось причин не збирається висловлювати свою агресію відкрито.

Натомість співрозмовник починає частіше підколювати тебе, глузувати з твоїх невдач і в принципі поводитися так, ніби ти повинен почуватися винним.

При цьому, коли ти будеш питати його, в чому справа, людина робитиме вигляд, що не розуміє, про що ти.

 

Людина уникає фізичного контакту

Людина, яка скривджена на тебе, може уникати фізичного контакту: не обіймати, триматися на відстані, не тиснути руку під час вітання або робити це неохоче.

Як тільки ти помічаєш, що співрозмовник тебе цурається, хоча, на твій погляд, між вами нічого не сталося, краще проясни, що впливає на його поведінку.

 

Співрозмовник уникає зорового контакту

Якщо крім інших описаних ознак твій співрозмовник намагається уникати зорового контакту, швидше за все, ти зачепив його. Коли ти спілкуєшся з людиною, яку щось образило у твоїй поведінці, вона тримає між вами дистанцію.

Він перестає поводитися відкрито і почуватися комфортно в діалозі з тобою. Тому співрозмовник дивитиметься на що чи на кого завгодно, але тільки не на тебе.

Інший варіант розвитку подій: він дивитиметься тобі в очі, але швидко відводитиме погляд, бажаючи дистанціюватися.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Чего она не хочет знать о твоей бывшей Звезды 0 Алессандра Амбросио для рекламной кампании купальников Gal Floripa Юмор 0 Ученые: почему помогать по дому вредно для мужчин? В курсе 0 Агента 007 сыграет женщина В курсе 0 Вышел новый трейлер "Джона Уика-3" MC Like 0 Ханна Киркели для FHM Юмор 0 Перестаньте шутить про свою жену на публике (пока еще не поздно) MC Like 0 Бренд купальників Oseree готується до сезону вечірок у новій кампанії Карьера 0 9 необоснованных поводов для гордости Карьера 0 Как выглядеть умнее в разговоре Гаджеты 0 Samsung выпустил смартфон с четырьмя камерами Психология отношений 0 40 чисто женских моментов поведения Карьера 0 10 причин, чому ти втрачаєш потребу у спілкуванні з іншими людьми В курсе 0 Анонсирован трейлер фильма «Аватар: Путь воды» Психология отношений 0 12 признаков того, что ты знаешь свою девушку не так хорошо, как тебе кажется Вокруг света 0 Музеи мира, которые не стоит посещать слабонервным Звезды 0 ВИА Гра выпустила беспрецедентно горячий клип «Манекен» Юмор 0 16 правил совместной жизни, которые ты НЕ ОБЯЗАН соблюдать Карьера 0 20 cпособов не дать домашней вечеринке превратиться в ад Карьера 0 9 причин, чому тебе перестають радувати матеріальні цінності
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.