ТОП-10 популярных новостей
Чому ти виглядаєш привабливіше, коли перебуваєш у стосунках 20.06.2024 — Психология отношений — 0 8 переваг самотніх та бездітних людей, які суспільство недооцінює 19.06.2024 — Карьера — 0 7 звичок, через які ти виглядаєш слабким 18.06.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що друзі не в захваті від твоєї дівчини, але не говорять тобі про це 18.06.2024 — Юмор — 0 Як музичні уподобання впливають на сексуальну активність? Виявляється, є… 17.06.2024 — Юмор — 0 Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Когда долго смотришь на море, начинаешь скучать по людям, а когда долго смотришь на людей – по морю. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 причин, чому ти надмірно відвертий у спілкуванні

05.06.2024 — Карьера
8 причин, чому ти надмірно відвертий у спілкуванні

Відвертість у спілкуванні - це якість, яка може викликати у оточуючих неоднозначні емоції.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Комусь подобається те, що ти не соромишся розповідати про себе, знаходиш сміливість бути таким, яким ти є насправді, не боїшся прояву своїх емоцій.

А хтось ставиться до відвертості з підозрою, вважаючи, що на тебе не можна покластися і що ти будь-якої слушної миті видаси чужі секрети.

Перш ніж робити якісь висновки щодо користі чи шкоди цієї якості, варто розібратися, чому ти так поводиться.

Ми зібрали кілька можливих причин твоєї надмірної відвертості у спілкуванні.

 

Ти відчуваєш необхідність бути щирим

Ти можеш прагнути бути відвертим у спілкуванні з іншими людьми просто через необхідність ділитися з оточуючими своїми думками та почуттями. Причому тобі важливо передавати їх такими, якими вони є, без спроб прикрасити або, навпаки, знецінити їх.

Щирість ґрунтується на відсутності протиріч між реальними почуттями та намірами та тим, як ці почуття та наміри подаються.

Іноді тебе може заносити: ти розкриватимешся у спілкуванні з людиною навіть більше, ніж це потрібно. Але якщо це не завдає тобі дискомфорту і не шкодить твоїм взаєминам з оточуючими, переживати не варто.

 

Ти намагаєшся створити глибший зв'язок з людиною

Хтось задовольняється поверховим спілкуванням з людиною, а хтось потребує створення глибокого зв'язку. Такі взаємини потребують високого рівня довіри.

Так, розповідаючи правдиві історії зі свого життя або висловлюючи свою думку без прикрас, ти сподіваєшся створити комфортнішу та відкриту обстановку.

Згодом такий підхід може допомогти тобі у створенні міцних зв'язків з іншими людьми. Однак варто враховувати те, що далеко не кожен готовий відповісти тобі взаємністю.

 

Ти порушуєш усталені стереотипи та норми

Надмірна відвертість може бути схожою на бунт проти загальноприйнятих соціальних норм та стереотипів.

У ситуаціях, в яких інші люди воліли б збрехати або уникнути відповіді, ти, навпаки, можеш викладати співрозмовнику всю інформацію, що його цікавить про тебе.

Це може бути твоя спроба привернути увагу до проблем довіри, вразливості, відкритості, чесності у відносинах. Звісно, ​​далеко не кожна людина оцінить таку поведінку.

Адже відвертість з твого боку має на увазі, що ти чекаєш на те саме від свого співрозмовника.

Але якщо ти щиро віриш у те, що своїм прикладом зможеш змінити сприйняття реальності хоча б у рідних та близьких, напевно, тобі варто продовжувати.

 

Ти емоційний у спілкуванні

Надмірна відкритість у спілкуванні може бути лише одним із проявів твоєї емоційності.

Ти можеш відчувати або виявляти свої емоції сильніше, ніж люди, що оточують тебе. Це не добре і непогано, просто твоя особливість.

Ти переживаєш емоції яскравіше, ніж більшість твоїх знайомих, так чи інакше це відбиватиметься на вашому спілкуванні.

Стримувати почуття довгий час у тебе не вийде, тому при досягненні певного рівня близькості з людиною ти відкриватимешся. Чим міцніше ставатиме ваш зв'язок, тим більше відвертості ти проявлятимеш у бік співрозмовника.

 

Ти сподіваєшся пояснити співрозмовнику те, чого він не розуміє

На жаль, як би добре і докладно ти не пояснював іншій людині свої погляди, почуття або бачення ситуації, це не гарантує зовсім нічого.

Іноді неважливо, наскільки зрозуміло ти щось розповідаєш і які приклади наводиш. Твій співрозмовник не хоче міняти свою думку чи ставити себе на твоє місце. Але бажання таки достукатися до людини може підштовхнути тебе до максимальної відкритості у спілкуванні.

Сподіваючись бути почутим і зрозумілим, ти намагатимешся говорити про все відверто, навіть якщо це дасть певні переваги твоєму співрозмовнику.

 

Ти шукаєш підтримки

Розповідаючи людям про свої проблеми, неприємні емоції чи недоліки, ти можеш сподіватися на їх підтримку та розуміння.

Твоя відвертість ставить тебе в уразливе становище, але водночас люди можуть усвідомити, через які труднощі ти проходиш зараз.

Надмірна відвертість щодо своїх проблем та переживань — це своєрідна ознака того, що ти довіряєш людині.

Ти демонструєш, що тобі по-справжньому важлива його думка, ти цінуєш його турботу і не проти отримати від нього якусь пораду. У такі моменти справді близькі люди, які небайдужі до твоїх проблем обов'язково нададуть тобі посильну підтримку.

 

Ти намагаєшся уникати конфліктів

Надмірна відвертість, особливо в моменти, коли вона зовсім не потрібна, здається чудовим способом запобігти конфлікту.

Ти заздалегідь повідомляєш людині все про себе, свої вчинки, переконання та наміри, щоб згодом не зіткнутися з його гнівом чи розчаруванням.

Таким чином, ти попереджаєш співрозмовника про те, на що йому чекати від тебе в майбутньому. Звичайно ж, у житті все працює трохи інакше.

Більшість людей дратує твоя відвертість, ти можеш сприйматися ними як нав'язлива людина, та з ким нецікаво говорити, хто любить все конкретизувати і так далі.

Та й кількість конфліктів через цю звичку не зменшиться: оточуючі рідко вірять у те, що ти їм розповідаєш про себе. Вони швидше віддадуть перевагу спиратися на загальноприйняті стереотипи та свій особистий досвід.

 

Ти вважаєш, що відвертість — основа свободи самовираження

Для кожної людини за таким простим і загальновідомим поняттям, як свобода, ховатиметься щось своє.

Хтось вважає, що бути вільним означає нести відповідальність тільки за себе: хтось прагне вирватися зі свого міста чи країни, зруйнувати географічні бар'єри, інші ж борються за можливість самовираження.

По суті, твоя надмірна відвертість може бути викликана бажанням проявити себе. Позбавляючись таємниць, не боячись бути вразливим, ти ніби позбавляєшся бар'єрів, які заважають тобі почуватися вільним.

Ти розумієш, що тільки так ти зможеш залишатися чесним із самим собою та іншими людьми, чинити за власним сумлінням, спираючись на свої реальні інтереси.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 5 пугающих сказок о женщинах для современных мужчин Карьера 0 Як навчитися вирішувати проблеми швидко і не відволікатися на емоції В курсе 0 Вышел первый тизер документального фильма о Канье Уэсте Психология отношений 0 7 популярных ошибок, которые совершают пользователи сайтов знакомств Карьера 0 Я стал начальником: как общаться с бывшими коллегами, которые теперь в… Юмор 0 Бабы которые вышли из моды Психология отношений 0 Ученые назвали самые эффективные женские фразы для знакомства с мужчиной Звезды 1 Экс-NIKITA Анастасия Кумейко для журнала XXL Вокруг света 0 В Швеции открыли магазин продуктов, цена на которые зависит от их углеродного… Психология отношений 0 7 ознак, що твоя дівчина вірна тобі і немає приводів для ревнощів Карьера 0 Як виправити погану репутацію на роботі Психология отношений 0 #говоритмужчина: правила, которые нельзя игнорировать Внешность и здоровье 0 Ученые: дорогие покупки заставляет нас делать тестостерон Внешность и здоровье 0 Диагностируем "венеру", не выходя из комнаты В курсе 0 Apple показала первый трейлер сериала "Основание" по романам Азимова В курсе 0 Віллем Дефо божеволіє в ув'язненні у трейлері фільму «Всередині» Автомобили 0 Toyota представила кросовер зі штурвалом замість керма В курсе 0 Киану Ривз в первом тизере четвёртого «Джона Уика» В курсе 0 Джордж Миллер снимет продолжение "Безумного Макса" Карьера 0 Звідки у твоєму житті стільки проблем
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.