ТОП-10 популярных новостей
Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0 Названо найнебезпечнішу секс-позу у світі 06.05.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Когда долго смотришь на море, начинаешь скучать по людям, а когда долго смотришь на людей – по морю. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Як жити, якщо в тебе немає таланту: 10 порад, які допоможуть знайти себе

20.10.2023 — Карьера
Як жити, якщо в тебе немає таланту: 10 порад, які допоможуть знайти себе

Говорячи про талант, ми уявляємо щось, що відкриває легку дорогу до успіху та щастя. Виглядає навіть дещо несправедливо. Адже одним доводиться старанно працювати, а інші одержують вроджену перевагу.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Найчастіше так виправдовуються невдачі чи небажання щось робити. Насправді талант взагалі нічого не гарантує.

З певною схильністю народжуються небагато, і лише одиниці сягають реалізації можливостей. Тому відсутність таланту — зовсім не привід впадати у відчай або зупинятися на шляху до будь-якого зі своїх устремлінь.

Ознайомся з наступними порадами MEN'S CULT, які допоможуть знайти себе і піднестися над обставинами.

 

Можливо, таланту ще не виявлено

Багато хто з нас виявляється не на своєму місці і тому довгий час або до кінця життя так і не виявляє свій талант.

Наприклад, Харрісон Форд розкрився як актор лише до 35 років, а Морган Фрімен — і зовсім після сорока. Втім, обидві майбутні зірки не залишали спроб змінити своє життя і продовжували старанно працювати.

Саме так треба діяти і тобі. Вибирай напрямок руху і дисципліновано просувайся до мети. Корінь успіху полягає у здатності не здаватися та долати перешкоди.

Така стратегія дозволяє досягти багато чого, навіть не маючи яскраво вираженого таланту. Можливо, тобі не стати найкращим, але ти цілком можеш перевершити більшість конкурентів.

 

Пробуй нове і знайди, в чому ти хороший

Ти не дізнаєшся, наскільки хороший у чомусь, поки не витратиш на це деякий час та зусилля. Невдача після першої спроби ні про що не каже. Це нормальний стан речей.

Випробуй свої сили в різних напрямках, які здаються привабливими. Поступово ти зрозумієш, де твої сильні сторони, що виходить краще і приносить більше задоволення.

Крім того, різнобічна активність розширить кругозір та додасть цінний досвід, який може бути застосований у різних сферах життя чи професійної діяльності.

Ти точно не можеш бути поганим абсолютно у всьому, навіть якщо так здається. Швидше за все просто ще не знайшов своє місце або недостатньо активний. Це становище може випливати із різних джерел.

Можливо, установки з дитинства заважають реалізуватися або талановитіші люди з близького оточення тиснуть на самооцінку.

Скасуй рамки, що заважають, і обмеження. Це твоє життя. Вона тепер іде за твоїми правилами.

 

Розвивай навички

Таланти та навички можуть мати взаємозв'язки. Але все ж таки це різні речі. Перше ми отримуємо як подарунок від життя, друге — розвиваємо та покращуємо самостійно.

Твій потенціал у будь-якій справі має обмеження, але найчастіше вони далеко за межами досягнутого. Тобто усвідомлення обмежених можливостей не має стати аргументом на користь бездіяльності. Спочатку дістанешся до меж, потім думатимеш про подальші кроки.

На шляху багато що зміниться. Можливо, відкриються нові можливості, що розширюють рамки, або виявиться несподіваний талант, який відсуне обмеження ще далі.

Вибираючи бездіяльність, ти відмовляєшся навіть від гіпотетичної можливості реалізуватися, здаєшся без бою. 

 

Навчися подавати себе

Самопрезентація відіграє важливу роль, тому що багатьох речей неможливо досягти поодинці.

Якось прийде час, коли ти зможеш приходити на роботу в неформальному одязі і поводитись як бос. Але до цього моменту ще треба дістатися.

Зараз про твій інтелект чи високі навички нікому не відомо, а слова та запевнення залишаються порожнім місцем до першого підтвердження на практиці.

Більше того, надто самовпевнених людей, які нещодавно з'явилися в колективі, не дуже шанують. Їх вважають вискочками та прагнуть поставити на місце. Тому намагайся виглядати відповідним чином залежно від ситуації чи посади.

Дотримуйся дрес-коду і отримаєш певну перевагу перед легковажнішими колегами. Попрацюй над промовою, усунь слова-паразити і тим більше мат, що проскакує, який ти використовуєш для зв'язки слів у реченні.

Пам'ятай, що твоя думка, будь вона хоч тричі вірною, може залишитися поза увагою. Не торкайся спірних тем, здатних викликати конфлікт або сформувати негативне враження про тебе.

 

Не відмовляйся від допомоги

Необов'язково чекати, коли хтось помітить труднощі і простягне руку. Або цього може взагалі не статися, або допомога виявиться некваліфікованою.

Зважся на перший крок. Це буде непросто: з'явиться страх перед можливою відмовою, в голові пронесуться думки про те, наскільки це доречно, чи не виставиш ти себе в поганому світлі.

Гони такі думки геть. Зазвичай люди охоче погоджуються допомогти, поділитися знаннями та навичками, особливо якщо йдеться про щось вузькоспеціальне.

Так вони набувають почуття власної потреби, а ти стаєш вдячним учнем, здатним зробити черговий крок до поставленої мети.

 

Продовжуй вчитися

Зараз інтернет доступний буквально кожному, а разом з ним і майже всі знання, накопичені людством за кілька тисяч років. Незалежно від сфери інтересів, ти, напевно, зможеш знайти десятки, якщо не сотні джерел інформації.

Це можуть бути блоги на Youtube, спеціалізовані форуми, подкасти чи групи у соціальних мережах. Сьогодні будь-чому можна навчитися безкоштовно, часто навіть не виходячи з дому.

Головне – правильно вибрати джерело. Це зробити непросто, враховуючи твоє становище «учня», але є деякі деталі, які видають непрофесіоналізм «викладача». Насамперед, жодна людина не може бути експертом з усіх питань.

Якщо наставник подає себе як майстра на всі руки - від програмування до роботи зі зварюванням, швидше за все, він ні в чому не розуміється на високому рівні. Крім цього, постарайся самостійно отримати хоча б початкову академічну базу.

Прочитай статті, підручник чи книгу широко визнаних майстрів. Запам'ятаєш і зрозумієш не все, але це допоможе виявити шарлатанів.

 

Визнач свої слабкі сторони

Кожна людина має слабкі сторони, і існує дві основні стратегії боротьби з ними. Можна просто заперечувати їхнє існування або розібратися із власними недоліками.

У першому випадку доведеться відмовитися від низки активностей, які можуть виявити слабкості. Очевидно, це матиме наслідки у професійній діяльності та особистому житті.

У другому випадку, навпаки, потрібно прийняти незручні активності, докласти максимальних зусиль, щоб перетворити слабкі місця на переваги. Це також матиме наслідки у багатьох аспектах життя, але вже зі знаком «плюс».

 

Не відмовляйся від задоволення

Для того, щоб прожити цікаве та насичене життя, не потрібен особливий талант.

Достатньо навчитися відрізняти свої плани від чогось, що нав'язано збоку, та перестати відкладати все на потім. Можливо, ти поки не знаєш, чого конкретно хочеш від життя, але напевно маєш в голові список бажань, частина з яких вже давно припадає пилом на найдальших полицях пам'яті.

Тут також є дві основні стратегії: залишатися в режимі очікування, виправдовуючи бездіяльність відсутністю грошей, невідповідним моментом або відсутністю партерів або почати реалізовувати бажання. Нехай спочатку все буде не так епічно, як видається.

Твоя перша незабутня подорож необов'язково має бути навколосвітньою і в люксовій каюті круїзного лайнера. Тобі не потрібно стрибати з парашутом прямо зі стратосфери.

 

Працюй над самодисципліною

Дисципліна прискорює прогрес у будь-якій справі: від творчості чи хобі до кар'єрного зростання та побудови здорових особистих стосунків.

Щодня має початок і кінець — лише 24 години. Навчися керувати своїм часом відповідно до обраних пріоритетів. Це не означає, що потрібно перетворитися на робота із суворим алгоритмом дій.

Проте варто проаналізувати необов'язкові активності та шкідливі звички. Можливо, вони є бар'єром на шляху до розвитку, займають занадто багато часу та енергії, не даючи натомість нічого, крім швидкоплинного задоволення.

Бажаючи опанувати нову навичку, організуй зручний для себе, але регулярний розклад занять. В іншому випадку нічого не вийде, і ти, як було вже не раз, скоро відмовишся від задуманого.

Пам'ятай, що для вироблення корисної звички потрібно 20-30 днів. Варто зробити перерву, і вже пройдений шлях обнуляється.

 

Виявляй завзятість

Наполегливість здатна подолати більшість перешкод. Після невдачі потрібно зробити висновки та пробувати знову.

Наступна спроба не забезпечить стовідсотковий успіх, але точно просуне тебе трохи далі. Відсутність уродженого таланту — не вирок, але чудова відмовка, якою так легко користуватися.

Багато хто вважає, що якщо не вийшло задумане, значить, мабуть, не дано. Адже хочеться всього й одразу. Тільки в житті так не буває, якщо ти не якийсь спадковий принц.

Намальоване у твоїй уяві майбутнє можливе. Іди проти вітру, і нехай тобі плюють у спину.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 10 ознак того, що тобі нудно і ні до чого прагнути, хоча ти переконуєш себе в… Внешность и здоровье 0 Adidas выпустили кроссовки с проездным на метро MC Like 0 Модели с обложек Playboy повторили свои образы 30 лет спустя Автомобили 0 Renault представил концепцию автомобиля будущего Вокруг света 0 10 самых удивительных фотографий границ между странами MC Like 0 Много красоты в летнем лукбуке For Love & Lemons Юмор 0 12 способов отказать женщине, не произнося слово «нет» Секс 0 Секс-ликбез или Развенчиваем 12 мифов о сексе Юмор 0 Инструкция: как отличить натуральную грудь от силиконовой Секс 0 9 преимуществ отношений без обязательств Секс 0 Топ-10 запитів у Google про секс за 2023 рік Карьера 0 8 причин перестати боятися проблем, хоч би якими складними вони здавалися Психология отношений 0 6 речей, які найскладніше прийняти після розриву стосунків В курсе 0 Дев Патель в трейлере "История Дэвида Копперфилда" Юмор 0 Все, что мужчина должен знать о шопинге с девушкой Секс 0 Ученые: худшая секс-поза всех времен и народов Психология отношений 0 9 правил, как разрешать конфликты в отношениях и не становиться агрессором Вокруг света 0 20 правил поведения джентльмена на пляже Секс 0 5 советов, как смотреть со своей девушкой порно (и не выглядеть извращенцем!) В курсе 0 Джон Малкович против Джуда Лоу в трейлере "Нового Папы"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.