Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як спілкуватися з дівчиною, якщо вона на тебе сердиться

13.06.2023 — Психология отношений
Як спілкуватися з дівчиною, якщо вона на тебе сердиться

Нерідко, коли дівчина сердиться, почуваєшся розгубленим. Адже, не хочеться посилити ситуацію, спровокувавши скандал своїми словами та вчинками, але й мовчки віддалятися від неї теж не кращий вихід.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

MEN'S CULT знається, як спілкуватися з дівчиною, яка на тебе злиться.

 

Будь спокійний і терплячий

Незважаючи на те, що ситуація, що склалася, може змушувати тебе самого відчувати негативні емоції, намагайся залишатися спокійним і терплячим, розмовляючи з розлюченою дівчиною. Інакше розмова може перерости у конфлікт, який лише погіршить стосунки між вами.

Перед тим, як щось сказати чи зробити, двічі подумай, чи ти пошкодуєш про це в майбутньому. У деяких моментах взагалі варто просто промовчати, давши дівчині висловити те, що в неї на душі.

До того ж, терпіння та спокій допоможе дати їй зрозуміти, що ти готовий її підтримати та виправити свої помилки.

 

Не засуджуй її

Не варто підливати олії у вогонь і переходити до критики та засудження дівчини, коли вона злиться, навіть якщо вона не має рації і тебе теж дратують деякі її недоліки.

Спокійне та тактовне спілкування допоможе їй відчути себе у безпеці, швидше пережити негативні емоції та налаштуватися на конструктивний діалог.

Також не варто тиснути на неї, щоб дізнатися про причини її гніву тут і зараз.

 

Уважно слухай та підтверджуй її почуття

Навряд чи дівчині буде приємно, якщо слухатимеш її неуважно, наприклад, відволікаючись на смартфон чи інші справи.

Щоб допомогти їй заспокоїтися та розповісти про причини своєї агресії, приділи їй максимум своєї уваги, а також кажи, що розумієш її почуття і готовий вислухати все, що вона хоче сказати. Намагайся щиро зрозуміти її позицію, потреби та переживання, не знецінюючи їх.

Також ставте дівчині питання, які допоможуть краще розібратися в тому, що вона відчуває і яким бачить подальший розвиток подій. Це також допомагає їй усвідомити, що ти намагаєшся її зрозуміти та почути.

 

Думай про вплив, а не про контроль

Не намагайся контролювати поведінку своєї дівчини — натомість сконцентруйся на тому, як ти можеш вплинути на ситуацію, що склалася.

А якщо все ж таки хочеш сказати їй про те, що настав час щось змінити, роби це максимально тактовно, стримано і аргументовано, виявляючи турботу і співчуття.

Не шантажуй її і не став умов, адже такий підхід тільки погіршить ваші відносини або зовсім зруйнує їх.

 

Вибачся перед нею

Важливо приносити щирі вибачення дівчині, а не просто кинути недбале «Пробач», аби вона заспокоїлася.

Обов'язково визнай, у чому ти був не правий і озвучи це. Такий підхід допоможе дати їй зрозуміти, що ти її почув, проаналізував свої дії та готовий вкладати сили у ваші стосунки.

До того ж, це показує, що ти щиро дбаєш про неї, приймаєш її почуття всерйоз і готовий йти на компроміси, що важливо в здорових відносинах.

 

Обійми її

Запитай у дівчини, чи можеш ти її обійняти, щоб допомогти їй заспокоїтися.

Важливо зробити це і не нав'язувати обійми, якщо вона відмовить тобі — можливо, їй комфортніше впоратися з емоціями, зберігши дистанцію та особистий простір.

У цьому випадку варто уникати тактильного контакту, доки вона сама не захоче цього.

 

Виправ свою помилку

Мало вибачитися — важливо перейти до дій, які допоможуть виправити твою помилку.

Це допоможе показати дівчині, що ти готовий працювати над стосунками та брати відповідальність за свої вчинки.

Також варто дізнатися, що ти міг би зробити, щоб виправити неприємну ситуацію і в міру можливості вчинити так, як вона просить.

 

Запитай, чи хоче вона побути одна

Дівчина може бути зовсім не налаштована на розмову, доки злиться.

Запитай, чи хоче вона поговорити з тобою пізніше і чи варто тобі на якийсь час залишити її наодинці з собою. Це покаже, що ти поважаєш її потреби та емоції.

Також варто сказати, що вона може на тебе розраховувати та поговорити з тобою тоді, коли сама захоче.

У той час, поки вона залишається віч-на-віч із собою, можеш взяти на себе частину її обов'язків по дому. Це допоможе їй відпочити та краще впоратися з емоціями.

До того ж, ти покажеш, що готовий дбати про неї навіть тоді, коли ви у сварці.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 20 способов сделать так, чтобы она сама потащила тебя в постель Психология отношений 0 #говоритженщина: перестань быть хищником! В курсе 0 Вийшов новий трейлер фільму "Дюна: Частина друга" В курсе 0 В Канаде придумали очки, которые не дают бездельничать Звезды 0 Эмили Ратажковски для V Magazine Внешность и здоровье 0 Шок по-нашему Карьера 0 10 типов людей, которые бесят в Новый год Юмор 0 5 способов сэкономить на свиданиях с женщиной Вокруг света 0 9 мест в мире, где вы можете купить дом за 1 евро В курсе 0 Ченнинг Татум в трейлере сериала "Товарищ детектив" Внешность и здоровье 0 #говоритженщина: о мужской красоте Вокруг света 0 10 самых поразительных пляжей на Земле Психология отношений 0 На какие темы общаться с девушками, чтобы не попадать во френдзону MC Like 0 Объявлена новая "Мисс Вселенная-2017" Карьера 0 10 ознак того, що ти не розумієш свої справжні потреби Внешность и здоровье 0 Ученые выяснили, что пить алкоголь вредно только до 40 лет Внешность и здоровье 0 Ники Минаж, Белла Торн и другие в новой рекламной кампании Diesel Психология отношений 0 6 типов девушек, с которыми лучше не встречаться Психология отношений 0 Вы должны постоянно завоевывать ее (даже когда она уже ваша) Внешность и здоровье 0 7 "счастливчиков", в честь которых были названы болезни
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.