Цитаты великих

Забыть боль так трудно — но ещё труднее помнить хорошее. Счастье не оставляет шрамов. Мирные времена ничему нас не учат. Чак Паланик

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як дізнатися характер жінки, не використовуючи маніпуляції

13.10.2023 — Психология отношений
Як дізнатися характер жінки, не використовуючи маніпуляції

У перші місяці знайомства жінки, як і чоловіки, намагаються виявити кращі риси характеру. Однак згодом особливості все ж таки стають помітними, і партнери починають задаватися питаннями про те, чи варто їм продовжувати стосунки.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Декілька способів, які допоможуть якнайшвидше дізнатися більше про характер жінки, зібрали нижче.

 

Будь уважним слухачем

Найкращий спосіб дізнатися більше про жінку – навчитися уважно слухати її.

Під час наступної зустрічі постарайся звернути увагу, які теми вона хоче обговорити і на яких деталях фокусує свою увагу. Замість перебивати її і намагатися розповісти про те, що хвилює тебе, стань активним слухачем.

Задавай уточнюючі питання, виявляй інтерес до того, що каже дівчина. Вона зрозуміє, що може бути відвертою з тобою, і говоритиме про те, що дійсно вважає важливим.

 

Покажи її своїм друзям

Про характер жінки може багато розповісти і те, як вона поводиться в новій компанії. Тому, щоб краще дізнатися про нову знайому, ти можеш уявити її своїм друзям.

Зверніть увагу на те, чи зміниться її поведінка в суспільстві інших людей.

Якщо дівчина схильна до суперечок і уїдлива, коли це не доречно, можливо, у неї проблеми з гнівом та емоційним контролем.

Тривожним сигналом буде і ситуація, в якій жінка виявить себе власницею або почне ставити твоїм друзям провокаційні питання про тебе.

 

Проаналізуй, на що спрямована її увага

У цьому випадку йдеться про те, щоб спостерігати за тим, як жінка розставляє пріоритети у своєму житті.

Наприклад, якщо вона може навмисне проігнорувати робоче повідомлення, але ніколи не проґавить можливість зробити нове фото для соціальних мереж, значить, популярність її цікавить зараз набагато більше, ніж кар'єра.

У цьому немає нічого поганого, але пріоритети, розставлені таким чином, можуть не співпадати із твоїми цінностями.

Не менш важливо, скільки уваги дівчина приділяє тобі, коли ви знаходитесь поруч. Проаналізуй, як часто вона відволікається на телефон чи сторонні люди.

 

Запропонуй їй зробити те, що подобається тобі

Нерідко бажання створити пару виникає у людей, захоплення яких не збігаються. Але союз може бути вдалим тільки в тому випадку, якщо обидва партнери з повагою ставляться до інтересів один одного і приймають їх.

Щоб зрозуміти, чи ти цікавий дівчині і який у неї характер, запропонуй їй зайнятися тим, що захоплює тебе.

Наприклад, сходити у похід, зіграти у більярд чи покататися велосипедами. Якщо вона виявить зацікавленість і намагатиметься зробити так, щоб вечір пройшов добре, можеш не сумніватися в тому, що вона шанобливо ставиться до тебе.

А ось зневага в її словах та різка відмова можуть бути ознаками того, що з вашого спілкування нічого не вийде.

 

Зверніть увагу на те, як вона спілкується з офіціантами

Якщо хочеш дізнатися більше про характер жінки, запроси її на побачення в бар або ресторан, де вам доведеться спілкуватися з офіціантами та іншим персоналом. Те, як дівчина поведеться з цими людьми, багато розповість про її особистість.

Так, якщо твоя супутниця поводиться зневажливо чи агресивно по відношенню до офіціанта, це може бути ознакою зарозумілості чи недостатнього виховання.

Отже, спілкування з нею і публічні виходи можуть завдати тобі безліч незручностей.

 

Зверни увагу на те, як вона реагує на спонтанність

Якщо тобі важливо, щоб жінка поряд з тобою була легкою на підйом і з цікавістю ставилася до пригод, перевір, наскільки твоя супутниця спонтанна.

Наприклад, ти можеш за годину до побачення запропонувати їй нове місце або організувати сюрприз. Реакція дівчини багато розповість про неї.

Якщо вона приймає зміни в розкладі з усмішкою на обличчі і легко перебудовується, то подібні ситуації не викликають у неї жаху.

Якщо дівчина ображається або навіть влаштовує істерику, ймовірно, планування відіграє важливу роль у її житті, і твоя спонтанність буде для неї обтяжливою.

 

Дізнайся більше про її цінності

Кожна людина має право самостійно вирішувати, що для неї буде цінніше, а що вона винесе на другий план. Але якщо ви з жінкою зважилися побудувати стосунки, важливо, щоб більшість ваших цінностей і поглядів на життя збігалися.

Тому, щоб краще дізнатися про характер жінки, тобі потрібно зосередитися на тому, які матеріальні та духовні складові для неї є першорядними.

Можливо, вона зосереджена на тому, щоб оточити себе брендовими речами, і вважає їхню наявність важливим показником статусності.

Якщо для тебе подібне не має жодного значення, навряд чи ви зможете досягти у відносинах повного порозуміння.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Напівроздягнена Кендалл Дженнер в кампанії Marc Jacobs Психология отношений 0 Что делать, если встpечаешься с девушкой, у которой уже есть парень Карьера 0 Почему иногда полезно быть мудаком Психология отношений 0 Идеальный чувак: что девушка ищет в нас? Психология отношений 0 Ученые: любви с первого взгляда не существует MC Like 0 Ханна Киркели для FHM Психология отношений 0 10 причин, чому хочеться зберегти нові відносини в секреті Карьера 0 10 вещей, которые ты должен перестать тянуть за собой из прошлого Карьера 0 10 минусов взрослой жизни В курсе 0 Джейк Джилленхол в трейлере хоррора "Бархатная бензопила" В курсе 0 6 действительно неприятных новостей, которые ты вряд ли хотел знать Карьера 0 Разумно ли посвящать свою жизнь одной профессии Автомобили 0 BMW признан самым экологичным автопроизводителем на планете MC Like 0 Incanto выпустил коллекцию ко Дню святого Валентина Карьера 0 10 причин, почему у вас не получается копить Вокруг света 0 На Airbnb сдается дом родителей Гарри Поттера Звезды 0 Меган Фокс и Machine Gun Kelly для британского GQ В курсе 0 Том Хэнкс в трейлере "Прекрасный день по соседству" Вокруг света 0 Топ-5 самых дешевых теплых стран для путешествия зимой Внешность и здоровье 0 G-Shock представил модель с тройной синхронизацией времени
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.