Цитаты великих

Если хотите иметь успех, Вы должны выглядеть так, как будто Вы его имеете.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

9 ознак того, що розставання з дівчиною змінить твоє життя на краще

08.06.2023 — Психология отношений
9 ознак того, що розставання з дівчиною змінить твоє життя на краще

Стосунки займають важливе місце в житті кожної людини. Але, на жаль, багато людей настільки бояться залишитися одні, що не наважуються розірвати стосунки, які приносять їм лише проблеми та негативні емоції.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Сподіваючись на щасливе спільне майбутнє з дівчиною, ти можеш жертвувати своїм психічним здоров'ям, комфортом, потребами та бажаннями, аби її не втратити. Така зневага своїм станом на постійній основі не пройде для тебе непоміченим.

Як мінімум, воно може призвести до різних психологічних проблем, як максимум, може закінчитися депресивним або тривожним розладом, повною втратою інтересу до життя. Саме тому тобі важливо навчитися закінчувати стосунки тоді, коли очевидно, що вони вже вичерпали себе.

Ми зібрали кілька ознак, які говорять про те, що розставання з дівчиною змінить твоє життя на краще.

 

Ти постійно сумніваєшся в собі поруч з нею

Поруч із людиною, яка любить і приймає тебе такою, якою ти є, а також підтримуєш тебе і твої ідеї, ти не почуватимешся невпевнено.

Якщо ж сумніви у собі та своїх силах виникають на постійній основі і здебільшого тоді, коли ти перебуваєш із дівчиною – це вагомий привід проаналізувати ваші стосунки.

Може виявитись, що вона надмірно критикує тебе, навмисно звертає увагу лише на твої недоліки, гіперболізує наслідки твоїх помилок.

Залишатися далі з такою людиною немає жодного сенсу – ти ніколи не зможеш стати достатньо гарним, щоб заслужити чиєсь кохання.

 

Ти розумієш, що стосунки потрібні тільки тобі

Якщо в глибині душі ти розумієш, що ваші стосунки потрібні лише тобі – не бійся розірвати їх.

Коли у союзі зацікавлений лише один із партнерів, зв'язок виявляється одностороннім: один робить усе, щоб продовжити відносини, тоді як другий не діє і просто користується ситуацією.

Ти можеш спрямовувати всі свої сили на те, щоб показати дівчині, що тобі не все одно: всіляко допомагати їй робити її життя легше, вирішувати її проблеми, надавати знаки уваги і при цьому не отримувати від неї жодної віддачі чи навіть банальної подяки.

 

Ти не довіряєш дівчині

Довіра – штука дуже тендітна. Усього одна помилка може похитнути твою віру в чесність та щирість дівчини, і не факт, що довіру вдасться відновити до кінця.

Як би там не було, якщо ти ловиш себе на думці, що абсолютно не довіряєш коханій людині - немає сенсу продовжувати з нею стосунки.

Це вірна ознака того, що ваш союз уже не такий міцний, як був раніше. Але якщо ви обоє таки хочете продовжувати рухатися вперед разом, то можете спробувати вирішити нагальні проблеми за допомогою психотерапії.

 

Ти страждаєш від необґрунтованих ревнощів

Одна справа – якщо ти реально даєш дівчині приводи для ревнощів. Зовсім інше – якщо ти поводишся стримано, не реагуєш на провокації, приділяєш час та увагу своїй дівчині, а вона все одно влаштовує тобі сцени ревнощів.

Деколи ревнощі переходять усі межі, і ти навіть можеш відчувати сором за поведінку коханої людини.

Якщо жодні розмови та аргументи не допомагають і дівчина продовжує ревнувати тебе без приводу – можливо, варто задуматися про розлучення. Гірше від цього твоє життя точно не стане.

 

Ти розумієш, що ваші погляди на спільне майбутнє розходяться

На жаль, буває, навіть якщо ви спочатку обговорили, яким ви бачите ваше спільне майбутнє, після кількох місяців чи років стосунків хтось із вас змінює свої погляди життя.

І тоді виникає проблема: кожен з вас хоче для себе різного, прагне своїх цілей, які не сходяться з цінностями партнера.

У такому випадку вам необхідно серйозно обговорити плани на майбутнє. Ніхто з вас не повинен жертвувати своїми потребами та бажаннями заради того, щоб продовжувати стосунки.

 

Ти чекаєш від дівчини змін

Навіть якщо твоя дівчина обіцяє тобі, що зміниться – краще не витрачати час на очікування. Серйозно, ви дорослі люди, і кожен з вас - особистість, що сформувалася.

Занадто егоїстично вимагати від дівчини, щоб вона змінювала щось у собі чи своєму характері заради тебе. Та й навряд чи таке можливе на практиці: вона може вдати, що зміни відбулися, але через деякий час все повернеться на свої місця.

Якщо ти розумієш, що не можеш миритися з рисами характеру дівчини або особливостями її поведінки, краще закінчити стосунки.

 

Ти залишаєшся віч-на-віч зі своїми проблемами у важкі моменти

Ніхто не повинен вирішувати за тебе твої проблеми.

Однак близькі люди ніколи не залишать тебе віч-на-віч з ними. Вони нададуть необхідну підтримку, байдуже – фізичну чи моральну, підбадьорять, підкажуть, як тобі впоратися із ситуацією.

Якщо в критичні моменти ти не відчуваєш від дівчини ніякої зацікавленості, не бачиш, щоб вона хоч якось намагалася тобі допомогти, нема рації продовжувати стосунки з нею.

 

Ти не розумієш, навіщо тобі стосунки

Якщо ти не розумієш, навіщо ти взагалі почав стосунки з дівчиною – не ігноруй почуття невпевненості та невизначеності.

Інакше стосунки висітимуть на тобі важким тягарем, заважатимуть рухатися вперед, викликатимуть у тебе негативні емоції.

Якщо ти сам не бачиш сенсу в тому, щоб продовжувати зустрічатися з дівчиною – знайди в собі сили чесно повідомити її про це та закінчити стосунки. Так буде правильніше для вас обох.

 

Ти не отримуєш від відносин позитивних емоцій

Кожна людина, так чи інакше, вступає у відносини з певними цілями. Наприклад, частіше відчувати себе щасливим, бути з тим, хто розуміє та підтримує його, відчувати турботу та любов партнера.

Якщо ж на початку відносини приносили тобі позитивні емоції, а тепер ти зовсім не почуваєшся щасливим, а лише борешся з кількістю проблем, що збільшується, - це сигнал про те, що розставання - не такий вже страшний варіант розвитку подій.

Набагато сумніше - залишатися поруч із людиною і розуміти, що ви не знаєте, як робити один одного щасливішим, або просто не хочете емоційно, фізично та матеріально вкладатися у ваші стосунки.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Полуобнаженная Наоми Кэмпбелл для Sorbet Magazine Вокруг света 0 В Швеции запретили секс без строгого согласия Секс 0 Секс утрьох та підглядання: 7 найпопулярніших жіночих сексуальних фантазій Секс 0 Почему мы забываем о сексе и как его вернуть в семейную жизнь Карьера 0 6 психологических трюков, которыми ты можешь пользоваться в общении Гаджеты 0 Вещь дня: стулья, которые помогут решить проблему менспрединга Карьера 0 Как понять, что твой план на будущее плох В курсе 0 Обнаженный Джонни Депп снялся в новом клипе Мэрилина Мэнсона "Kill4Me" Секс 0 Такой секс нам не нужен или 12 разгневанных причин В курсе 0 «Автомобильный Shazam»: создали приложение, определяющее автомобили по внешнему… Карьера 0 9 фраз, которые бесят в рабочем общении Вокруг света 0 10 типично американских явлений, которые не прижились у нас Психология отношений 0 Усі види відкритих відносин: поліаморність, амбіаморність та ще 3 типи Юмор 0 Вредно ли носить женщину на руках? Юмор 0 9 пpизнаков того, что твоей девушке нужны от тебя только деньги Секс 1 20 фетишей в сексе, которые граничат с безумием Психология отношений 0 Неограниченность в любви: как работают полиаморные отношения Психология отношений 0 Жениться на любовнице? Ни за что Внешность и здоровье 0 Lego и adidas Originals переосмыслили кроссовки Superstar Вокруг света 0 12 странных и нелепых вещей, которые раньше были нормой
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.