ТОП-10 популярных новостей
6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0 7 речей, які має знати кожен 25-річний підліток 26.06.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

Живи так, будто этот день — последний, и однажды так оно и окажется. А ты будешь во всеоружии. Джордж Карлин

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Домінуюча дівчина: чи варто з нею зустрічатися і як впоратися з такими стосунками

15.12.2023 — Психология отношений
Домінуюча дівчина: чи варто з нею зустрічатися і як впоратися з такими стосунками

У середині минулого століття і раніше гендерні ролі були зрозумілі: чоловік був здобувачем і мав більшу владу, ніж жінка яка була «охоронкою вогнища».

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак часи змінилися, і багато дівчат відмовляються займати пасивну позицію. Навпаки, вони хочуть домінувати у відносинах та контролювати все, що відбувається.

Така позиція у відносинах може бути закладена в дівчині від природи — вона генетично має набір якостей і рис особистості, які цьому сприяють.

З іншого боку, бажання домінувати нерідко виникає через виховання: коли дитині доводилося з ранніх років брати на себе дорослу відповідальність або її батьки були владними, що вплинуло на її поведінку.

Існує кілька переваг та недоліків стосунків із домінуючою дівчиною, які варто знати перед тим, як запрошувати її на побачення.

А ще важливо розуміти, що з нею може бути непросто, — але й це можна подолати, якщо правильно поводитися.

 

У чому переваги домінуючої дівчини

Сильні жінки прекрасні та привабливі. Вони можуть впоратися з багатьма життєвими речами самостійно, а також не бояться труднощів та перешкод на шляху до своїх цілей. Домінуючі дівчата мають кілька великих переваг.

Вона лідер

У відносинах із пасивною дівчиною може бути нудно: вона ніколи не знає, чого хоче, і перекладає відповідальність за рішення на твої плечі.

Крім того, такий підхід призводить до образ і втоми. Домінуюча дівчина, навпаки, відкрито говорить про те, чого бажає, та вміє самостійно приймати рішення.

У неї вистачає лідерських якостей і на те, щоб відстояти свою думку, і щоб прийти до компромісу з тобою.

Вона має свою пристрасть

Домінуюча дівчина знає, чого прагне і про що мріє. Вона ставить собі цілі і вміє їх досягати, а ще має достатню мотивацію для того, щоб не здаватися.

Вона любить своє життя, кар'єру, захоплення та друзів. Тому вона стане не просто романтичним захопленням, а й справжнім компаньйоном, якщо ти цінуєш саморозвиток і намагаєшся досягти більшого.

Вона знає, чого хоче від чоловіків

З домінуючою жінкою легко спілкуватися: вона без сорому розповість про те, чого хоче від чоловіка, а ще зауважить, які речі ніколи не потерпить у стосунках.

З одного боку, може здатися, що конкретно висловлені стандарти та очікування - це перебір і упередженість.

Але з іншого боку, навряд чи ти сам погодився б на менше, знаючи собі ціну. Тому вимоги сильної дівчини у стосунках цілком виправдані, і якщо ти їй підходиш, ви зможете побудувати міцний союз.

Вона вміє планувати

Домінуюча дівчина запросто запланує вихідні, забронює квитки на відпустку та грамотно розпорядиться вільним часом. Вона може тримати все під контролем і легко виходити зі складних ситуацій.

Ти зможеш запросто покластися на неї у питаннях планування та знати, що все буде гаразд.

Вона самостійна

Іноді чоловіки ліниві, що зводить жінок з розуму. Але для домінуючої дівчини це може не мати великого значення, адже вона звикла справлятися з усім сама.

Звичайно, ніхто не говорить про те, що варто розслаблятися та завантажувати на неї всі свої обов'язки.

Але ти можеш бути впевнений, що вона швидше сама виконає випадково забуту тобою справу, аніж «проїсть плесена», чекаючи, поки ти про неї згадаєш.

 

У чому недоліки домінуючої дівчини

Як і у всіх людей, у домінуючих дівчат є ряд недоліків.

Вона може не залишати тобі права голосу

Домінуюча дівчина може перегинати з контролем.

Наприклад, вона залишить тобі список справ, які потрібно буде виконати у певний термін, і чекатиме, що ти її не розчаруєш. Або обмежить тобі доступ до фінансів, якщо візьме розподіл грошей на себе.

Через це ти можеш почуватися швидше маленьким хлопчиком, ніж її хлопцем. Але варто знати один важливий нюанс: домінуючі жінки не поважають чоловіків, які слабші за них.

Тому, незважаючи на весь контроль, навряд чи вона вважає тебе безвідповідальним чи слабаком. Але їй потай подобається, що ти дозволяєш їй бути головною.

Вона змушує втратити себе

Оскільки дівчина домінує, ти можеш навіть не зрозуміти, що втрачаєш себе.

Наприклад, ти перестаєш приділяти час своїм хобі, гуляти із власною компанією, а також робити те, що подобається саме тобі. Це нормально — погоджуватися з інтересами дівчини і мати спільні захоплення.

Але в цей момент не варто забувати про власні пристрасті, інакше є ризик розчинитися у відносинах і перестати бути особистістю.

Через її напористість ти почуваєшся недостатньо мужнім

З часів печерних людей чоловіки мали первісну потребу бути годувальником і главою сім'ї. Їм важливо було бути потрібними та отримувати повагу своїх жінок.

Ти можеш відчувати себе менш мужнім через те, що домінуюча жінка така ж сильна, як і ти, і що вона не дотримується моделі поведінки, описаної вище.

У неї можуть бути нереалістичні очікування

Коли людина домінує, вона може забувати деякі речі. Наприклад, не враховувати, як його поведінка та очікування впливають на тих, хто з ним поряд.

Дівчина може бути настільки захоплена власними бажаннями та потребами, що її вимоги можуть стати абсолютно нереалістичними.

 

Як поводитися з домінуючою дівчиною

Деяким чоловікам може бути важко впоратися з домінуючою дівчиною та побудувати з нею стосунки. Але є кілька порад, які допоможуть це зробити.

Не перекладай на неї всю відповідальність

Ти можеш легко піддатися спокусі та покласти всю відповідальність на плечі домінуючої дівчини. Але так ти тільки підкріплюєш її звичку контролювати.

Не забувай: незважаючи на те, що вона хоче бути головною, вона дівчина, яка за фактом слабша за тебе.

І деякі питання вона навряд чи вирішить без допомоги. Не варто розслаблятися, лінуватися і відмовлятися від усіх своїх обов'язків, інакше ти можеш втратити її повагу, як і її саму.

Не дозволяй їй сприймати тебе як належне

Домінуюча дівчина може почати сприймати тебе як належне. Через це виникає відчуття, що вона тебе зовсім не цінує.

Якщо так сталося, давай дівчині зрозуміти, що ти не зазнаєш неповажного ставлення до себе. Іноді саме така розмова допомагає їй «повернутися в реальність» та скоригувати свою поведінку.

Будь з нею чесний

Чесність – не останнє слово для дівчини, яка звикла домінувати.

Вона обрала тебе, бо почувається поряд з тобою у комфорті та безпеці. Але, якщо ти підірвеш її довіру брехнею, вона легко піде і буде будувати власне життя.

Говори «ні» чи ігноруй, коли вона на тебе тисне

Коли дівчина перегинає ціпок із контролем, варто навчитися їй відмовляти. Так варто вчинити, якщо вона намагається змусити тебе робити те, чого не хочеш.

Пам'ятай, що ніхто не має права вирішувати за тебе, як жити та диктувати, що тобі робити. Тому важливо говорити дівчині «ні» чи ігнорувати її прохання, коли це потрібно.

Підтримуй її

Якою б самодостатньою та пробивною не була жінка, не варто забувати про підтримку. Не обов'язково намагатися взяти на себе її турботи чи вирішити проблеми.

Домінуючій дівчині буде приємно, якщо ти відзначиш її досягнення, похвалиш за успішно виконані справи або просто зробиш комплімент, який розповість про твої почуття.

Використовуй гумор, щоб знизити напруження її влади

Домінуючі дівчата мають тенденцію бути владними та надто серйозними. Щоб розвіяти напруженість, постарайся поводитися безтурботно.

Висловлюй свої думки у легкій формі, використовуй гумор чи сарказм, якщо він змушує дівчину посміхнутися.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Ченнінг Татум та Сальма Хайєк в трейлері фільму «Супер Майк: Останній танець» Автомобили 0 Дольф Лундгрен в рекламе Volvo Секс 0 Сексуально удовлетворенные пары: как им это удается? Карьера 0 10 «странностей» в нашем обществе, которые должны быть нормой Психология отношений 0 Женские разгадки: настоящие страхи женщин, их истинные симпатии и неподдельные… Секс 0 7 правил случайного секса Психология отношений 0 "Вопрос выживания вида" или Сеанс пикапа с разоблачением Секс 0 7 вещей в сексе, которых не понимают женатые мужчины В курсе 0 У Японії створюють машину для «прання» людей В курсе 0 "Укрпочта" выпустит серию марок в стиле "ню" Автомобили 0 Telo анонсує свій крихітний електричний пікап MT1 Вокруг света 0 Марио Тестино приглашает всех на свою выставку откровенных снимков в Берлине Секс 0 И целой кровати мало! 6 лучших мест для секса дома Внешность и здоровье 0 Еда, которая превратит тебя в порногодзиллу В курсе 0 Откуда учёные знают то, что знают В курсе 0 Самые популярные онлайн развлечения этой зимы 2022 Вокруг света 0 В Индонезии открыли музей из пластиковых бутылок Звезды 0 Кайя Гербер в нижнем белье из коллекции Calvin Klein В курсе 0 Вышел первый трейлер сериала «Андор» по вселенной «Звёздных войн» Секс 0 Темнота, улыбка и комфорт: 15 секретов яркого секса
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.