Цитаты великих

Самый сложный шаг становится неожиданно легким сразу как только мы его сделаем

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як чоловіків перетворюють на підкаблучників?

16.09.2022 — Психология отношений
Як чоловіків перетворюють на підкаблучників?

Я був свідком подружньої історії, коли дружина зробила чоловіка абсолютним підкаблучником. Звичайно, завдяки маніпуляціям.

Нащо я про це пишу? А тому що ці психологічні трюки можуть провернути начальники, друзі і т.д. Ділюсь схемою «підкаблучування» та способами протидії.

 

Поступовість

Жодна жінка не одразу заганятиме чоловіка під підбори. Спочатку буде кохання, ласка, визнання, підлещування і т.д, пише menscult.ua.

Тому що треба приспати пильність "жертви": "Ти мій тигр", "Мій захисник", "Ти такий єдиний" і т.д.

Найкраща зброя маніпулятора – поступовість. Якщо почати діяти різко, чоловік чи той, ким намагаються керувати, зрозуміє задум.

 

«Звичайно, але…»

Після такого пестливого періоду жінка починає додавати своє «але». Наприклад, ви пропонуєте піти до друзів, посидіти, повеселитися.

«Так, друзі – це важливо, але сьогодні нас покликала моя мама».

Це не суперечка, не нав'язування погляду. Проте цим маніпулятор починає забирати ініціативу. І знову ж таки, це відбувається поступово. Деякі чоловіки і раді, особливо якщо йдеться про спільне життя.

"Давай, я сама вирішу, що на обід", "Може, я сама куплю все для дому" і т.д.

 

Вирішення побутових питань

Поступово жінка забирає вирішення всіх побутових питань. І чоловік добровільно їх віддає, мовляв, «не царська ця справа».

І це стає поворотною точкою у відносинах, тому що маніпулятор розуміє: жертва розслабилася. Далі починається жорстке керування.

 

Закочування скандалів

Крики, сварки, скандали – це переломний момент. Маніпулятор застосовує емоційний тиск: «Зі мною краще не сперечатися».

При цьому вона перетворює факти, міняє чорне та біле місцями: «Ти тиран і вічно нав'язуєш мені свою думку», «Правду мені мама сказала, що ти командуватимеш» і т.д.

 

Виставлення винним

Далі вона почне звинувачувати чоловіка у всьому, що відбувається.

Наприклад, жінка на зло може прийти пізніше звичайного, нібито затрималася і т.д. А на спроби з'ясувати, де вона була, слідують звинувачення: «Ти мене контролюєш! Я що й кроку без тебе ступити не можу?».

Як результат, чоловік ще й вибачатиметься за те, чого не робив. І це стане регулярною практикою, поки в голові не відкладеться думка: жінка завжди має рацію.

 

Контроль бюджету

Після етапу з конфліктами та вибаченнями йдуть: «У нас спільний бюджет», «Це наші гроші» тощо.

Тобто маніпулятор бере на себе не просто вирішення побутових питань, а перетягує бюджет у власну кишеню. Вона визначає, скільки і куди варто витратити.

 

«Погані» друзі

На фінальному етапі жінка береться за коло знайомих. Друзі чоловіка стають "неправильними" людьми, з якими не треба спілкуватися.

Після цього маніпулятор добирається і до родичів, відсіюючи їх за принципом: у чоловіка – погані, у неї – добрі.

 

Чому підкаблучники небезпечні і для жінок?

Та тому, що такий чоловік починає брехати.

Щоб уникнути скандалів та з'ясування стосунків, він робитиме все потай: ховатиме заначки, ховатиметься з друзями за кухлем пива тощо. Це своєрідний протест на тиск.

Тому варто вибудовувати здорові, рівноправні стосунки.

І, до речі, уточню: періодично маніпулятор вкидатиме «пряники», тобто хвалитиме, підбадьорюватиме і т.д. Але це робиться з метою «дресування» чоловіка.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 2 7 типов женщин в постели Секс 0 Вы не хотите заниматься сексом, потому что в вашей жизни слишком много стресса Юмор 0 Як правильно поводитися з дитиною твоєї дівчини Карьера 0 6 психологических трюков, которыми ты можешь пользоваться в общении В курсе 0 Перший кадр із нового «Джокера» з Хоакіном Феніксом Звезды 0 Фото дня: Кайлі Дженнер для відвертої обкладинки CR Fashion Book Секс 0 Вещи, которые разрушают вашу личную жизнь Звезды 0 Очень сексуальная Джиджи Хадид в коллекции купальников Frankies Bikinis Карьера 0 13 научных доказательств, что женщины лучше мужчин Психология отношений 0 10 полезных уроков, которые можно вынести из неудачных отношений Секс 0 10 женских сексуальных фантазий В курсе 0 У Японії створюють машину для «прання» людей Внешность и здоровье 0 Converse выпустили кеды, меняющие цвет на солнце Карьера 0 10 признаков того, что скоро Новый год В курсе 0 Трейлер нового сериала Netflix "Видоизмененный углерод" Внешность и здоровье 0 10 страхов, которые делают из просто мужчины мужика В курсе 0 Кілліан Мерфі в першому трейлері «Опенгеймера» Крістофера Нолана MC Like 0 Лоїс Шинделер і Том Корнелліс для рекламної кампанії Ribs & Dust В курсе 0 Новый трейлер фильма "Фантастические твари: Преступления Грин-де-Вальда" Карьера 0 Лекарство для тех, кто не хочет идти на работу
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.