Цитаты великих

Нет смысла в поиске места, где вам будет хорошо. Есть смысл научиться создавать это хорошо в любом месте.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як чоловіків перетворюють на підкаблучників?

16.09.2022 — Психология отношений
Як чоловіків перетворюють на підкаблучників?

Я був свідком подружньої історії, коли дружина зробила чоловіка абсолютним підкаблучником. Звичайно, завдяки маніпуляціям.

Нащо я про це пишу? А тому що ці психологічні трюки можуть провернути начальники, друзі і т.д. Ділюсь схемою «підкаблучування» та способами протидії.

 

Поступовість

Жодна жінка не одразу заганятиме чоловіка під підбори. Спочатку буде кохання, ласка, визнання, підлещування і т.д, пише menscult.ua.

Тому що треба приспати пильність "жертви": "Ти мій тигр", "Мій захисник", "Ти такий єдиний" і т.д.

Найкраща зброя маніпулятора – поступовість. Якщо почати діяти різко, чоловік чи той, ким намагаються керувати, зрозуміє задум.

 

«Звичайно, але…»

Після такого пестливого періоду жінка починає додавати своє «але». Наприклад, ви пропонуєте піти до друзів, посидіти, повеселитися.

«Так, друзі – це важливо, але сьогодні нас покликала моя мама».

Це не суперечка, не нав'язування погляду. Проте цим маніпулятор починає забирати ініціативу. І знову ж таки, це відбувається поступово. Деякі чоловіки і раді, особливо якщо йдеться про спільне життя.

"Давай, я сама вирішу, що на обід", "Може, я сама куплю все для дому" і т.д.

 

Вирішення побутових питань

Поступово жінка забирає вирішення всіх побутових питань. І чоловік добровільно їх віддає, мовляв, «не царська ця справа».

І це стає поворотною точкою у відносинах, тому що маніпулятор розуміє: жертва розслабилася. Далі починається жорстке керування.

 

Закочування скандалів

Крики, сварки, скандали – це переломний момент. Маніпулятор застосовує емоційний тиск: «Зі мною краще не сперечатися».

При цьому вона перетворює факти, міняє чорне та біле місцями: «Ти тиран і вічно нав'язуєш мені свою думку», «Правду мені мама сказала, що ти командуватимеш» і т.д.

 

Виставлення винним

Далі вона почне звинувачувати чоловіка у всьому, що відбувається.

Наприклад, жінка на зло може прийти пізніше звичайного, нібито затрималася і т.д. А на спроби з'ясувати, де вона була, слідують звинувачення: «Ти мене контролюєш! Я що й кроку без тебе ступити не можу?».

Як результат, чоловік ще й вибачатиметься за те, чого не робив. І це стане регулярною практикою, поки в голові не відкладеться думка: жінка завжди має рацію.

 

Контроль бюджету

Після етапу з конфліктами та вибаченнями йдуть: «У нас спільний бюджет», «Це наші гроші» тощо.

Тобто маніпулятор бере на себе не просто вирішення побутових питань, а перетягує бюджет у власну кишеню. Вона визначає, скільки і куди варто витратити.

 

«Погані» друзі

На фінальному етапі жінка береться за коло знайомих. Друзі чоловіка стають "неправильними" людьми, з якими не треба спілкуватися.

Після цього маніпулятор добирається і до родичів, відсіюючи їх за принципом: у чоловіка – погані, у неї – добрі.

 

Чому підкаблучники небезпечні і для жінок?

Та тому, що такий чоловік починає брехати.

Щоб уникнути скандалів та з'ясування стосунків, він робитиме все потай: ховатиме заначки, ховатиметься з друзями за кухлем пива тощо. Це своєрідний протест на тиск.

Тому варто вибудовувати здорові, рівноправні стосунки.

І, до речі, уточню: періодично маніпулятор вкидатиме «пряники», тобто хвалитиме, підбадьорюватиме і т.д. Але це робиться з метою «дресування» чоловіка.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Алена Водонаева на обложке MAXIM Вокруг света 0 4 экстремальных идей для отпуска Секс 0 20 худших фpаз для постели В курсе 0 Райан Гослинг в первом трейлере "Человека на Луне" Психология отношений 0 Год не было девушки. Скрытая причина В курсе 0 Кристен Стюарт и Венсан Кассель в трейлере триллера "Под водой" Юмор 0 8 способов (незаметно) внушить девушке, что она хочет заняться с тобой сексом Юмор 2 #ЗапискиШовиниста: Так ли много женщина напрягается в семейной жизни? Внешность и здоровье 0 Джона Хилл и Фаррелл Уильямс в новом ролике adidas В курсе 0 Дуэйн Джонсон и Джейсон Стэйтем пытаются убить Идриса Эльбу в трейлере "Хоббс и… Секс 0 Как сделать девушке приятно с помощью 10 пальцев и 1 языка В курсе 0 Новый трейлер фильма «Отряд самоубийц: Миссия навылет» Психология отношений 0 9 пpавил, как разрешать конфликты в отношениях и не становиться агрессором Секс 0 Вам пора серьезно задуматься об анальном сексе Юмор 0 25 советов о свиданиях от 25-летнего парня Психология отношений 0 Как правильно целоваться? Секс 0 Что сделать, чтобы девушка полюбила анальный секс Вокруг света 0 Список вещей, которые смело можно забирать из номера отеля (а что - нельзя) Звезды 0 Солистка Little Big на обложке MAXIM Вокруг света 0 Подробная карта интим-услуг в странах Европы
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.