ТОП-10 популярных новостей
8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0 6 причин, чому ти почуваєшся незручно, коли фліртуєш, і як позбутися цього… 07.06.2024 — Психология отношений — 0 Чи може секс замінити тренування 07.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 8 причин, чому ти надмірно відвертий у спілкуванні 05.06.2024 — Карьера — 0 10 причин чоловічого нещастя: чому буває еректильна дисфункція? 05.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 10 ознак, що дівчина набагато розумніша, ніж здається на перший погляд 04.06.2024 — Психология отношений — 0 Жінки, які на все готові заради чоловічої компанії (на думку чоловіків) 03.06.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Мудрее вас сделают две вещи: книги, которые вы прочтете, и люди, с которыми вы встретитесь.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як чоловіків перетворюють на підкаблучників?

16.09.2022 — Психология отношений
Як чоловіків перетворюють на підкаблучників?

Я був свідком подружньої історії, коли дружина зробила чоловіка абсолютним підкаблучником. Звичайно, завдяки маніпуляціям.

Нащо я про це пишу? А тому що ці психологічні трюки можуть провернути начальники, друзі і т.д. Ділюсь схемою «підкаблучування» та способами протидії.

 

Поступовість

Жодна жінка не одразу заганятиме чоловіка під підбори. Спочатку буде кохання, ласка, визнання, підлещування і т.д, пише menscult.ua.

Тому що треба приспати пильність "жертви": "Ти мій тигр", "Мій захисник", "Ти такий єдиний" і т.д.

Найкраща зброя маніпулятора – поступовість. Якщо почати діяти різко, чоловік чи той, ким намагаються керувати, зрозуміє задум.

 

«Звичайно, але…»

Після такого пестливого періоду жінка починає додавати своє «але». Наприклад, ви пропонуєте піти до друзів, посидіти, повеселитися.

«Так, друзі – це важливо, але сьогодні нас покликала моя мама».

Це не суперечка, не нав'язування погляду. Проте цим маніпулятор починає забирати ініціативу. І знову ж таки, це відбувається поступово. Деякі чоловіки і раді, особливо якщо йдеться про спільне життя.

"Давай, я сама вирішу, що на обід", "Може, я сама куплю все для дому" і т.д.

 

Вирішення побутових питань

Поступово жінка забирає вирішення всіх побутових питань. І чоловік добровільно їх віддає, мовляв, «не царська ця справа».

І це стає поворотною точкою у відносинах, тому що маніпулятор розуміє: жертва розслабилася. Далі починається жорстке керування.

 

Закочування скандалів

Крики, сварки, скандали – це переломний момент. Маніпулятор застосовує емоційний тиск: «Зі мною краще не сперечатися».

При цьому вона перетворює факти, міняє чорне та біле місцями: «Ти тиран і вічно нав'язуєш мені свою думку», «Правду мені мама сказала, що ти командуватимеш» і т.д.

 

Виставлення винним

Далі вона почне звинувачувати чоловіка у всьому, що відбувається.

Наприклад, жінка на зло може прийти пізніше звичайного, нібито затрималася і т.д. А на спроби з'ясувати, де вона була, слідують звинувачення: «Ти мене контролюєш! Я що й кроку без тебе ступити не можу?».

Як результат, чоловік ще й вибачатиметься за те, чого не робив. І це стане регулярною практикою, поки в голові не відкладеться думка: жінка завжди має рацію.

 

Контроль бюджету

Після етапу з конфліктами та вибаченнями йдуть: «У нас спільний бюджет», «Це наші гроші» тощо.

Тобто маніпулятор бере на себе не просто вирішення побутових питань, а перетягує бюджет у власну кишеню. Вона визначає, скільки і куди варто витратити.

 

«Погані» друзі

На фінальному етапі жінка береться за коло знайомих. Друзі чоловіка стають "неправильними" людьми, з якими не треба спілкуватися.

Після цього маніпулятор добирається і до родичів, відсіюючи їх за принципом: у чоловіка – погані, у неї – добрі.

 

Чому підкаблучники небезпечні і для жінок?

Та тому, що такий чоловік починає брехати.

Щоб уникнути скандалів та з'ясування стосунків, він робитиме все потай: ховатиме заначки, ховатиметься з друзями за кухлем пива тощо. Це своєрідний протест на тиск.

Тому варто вибудовувати здорові, рівноправні стосунки.

І, до речі, уточню: періодично маніпулятор вкидатиме «пряники», тобто хвалитиме, підбадьорюватиме і т.д. Але це робиться з метою «дресування» чоловіка.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Як фліртувати за листуванням, щоб дівчині захотілося з тобою зустрітися В курсе 0 Меган Фокс у трейлері фільму "Джонні та Клайд" Карьера 0 9 вещей, в которых изменение на 0,1 % вызывает значительные проблемы Внешность и здоровье 0 9 признаков, что вы слишком много пьёте в самоизоляции В курсе 0 В Японии выпустили прозрачную кока-колу Секс 0 #говоритмужчина: улыбка Будды Карьера 0 Самые сексуальные мужские профессии (по мнению женщин) Карьера 0 10 незыблемых правил мужского поведения в баре Юмор 0 О чём рассказать девушке, чтобы произвести впечатление В курсе 0 Вийшов перший трейлер «Дедпула та Росомахи» Карьера 0 Як визначити, чи є людина експертом, чи тільки вважає себе такою Внешность и здоровье 0 Puma посвятили кроссовки фильму "Бегущий по лезвию" Психология отношений 0 6 знаков того, что эти отношения пора заканчивать Юмор 0 #говоритженщина: душные дамы Вокруг света 0 Названа самая ленивая страна в мире Звезды 0 Памела Андерсон для итальянского номера Vanity Fair В курсе 0 Бородатый Шварценеггер и опасная Линда Хэмилтон в фильме "Терминатор: Темная… Внешность и здоровье 0 Секс-харизма: 4 важные детали внешности Секс 0 Неудачные решения в сексе, которые могут подпортить жизнь Психология отношений 0 Почему вам не обязательно быть лучшими друзьями с вашей второй половиной
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.