ТОП-10 популярных новостей
Повсякденні фрази, які зараз уже не почуєш 25.07.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що дівчина зла на тебе, але приховує це 24.07.2024 — Психология отношений — 0 9 причин, чому дівчина може покинути тебе, навіть якщо все ще любить 23.07.2024 — Психология отношений — 0 Фраза, яка допоможе виграти будь-яку суперечку 22.07.2024 — Карьера — 0 10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Живи так, будто этот день — последний, и однажды так оно и окажется. А ты будешь во всеоружии. Джордж Карлин

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як зрозуміти, що ти зациклився на негативі та ігноруєш свої можливості

11.01.2024 — Карьера
Як зрозуміти, що ти зациклився на негативі та ігноруєш свої можливості

Багатьом людям властиво мислити негативно. Причому такий спосіб мислення відчутно знижує рівень життя людини, обмежує її у можливостях, заважає розкривати свій потенціал тощо.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Навіть позитивні події не можуть виправити ситуацію: вони втрачаються на увазі через невірно розставлені акценти і величезну кількість тривожних думок. Ти можеш навіть не помічати, що в тебе є звичка дозволяти негативним думкам та емоціям здобувати над собою гору.

Ми зібрали кілька ознак, які повинні змусити тебе пригальмувати та проаналізувати, на що ти витрачаєш свій час та сили.

Може виявитися, що ти занадто зациклений на негативі, щоб використовувати чудові можливості змінити життя на краще і насолоджуватися нею.

 

Ти перестаєш помічати хороше у житті

Коли тобі починає здаватися, що в житті немає нічого хорошого – швидше за все, ти зациклився на негативі. Концентрація на ньому заважає тобі помічати позитивні події, що відбуваються навколо, а також використовувати можливості, що підвертаються на твоєму шляху.

У деяких випадках ти навіть можеш спеціально ігнорувати все добре, щоб отримати підтвердження своїх переконань і отримати вагоме, на твій погляд, виправдання бездіяльності. Не дивуйся: твої думки справді матеріальні.

Але в цьому немає ніякої магії, пояснення просте: коли ти зациклюєшся на чомусь, мозок активно шукає підтвердження цього.

Концентруєш свою увагу на негативі – і ось, здається, нічого хорошого не відбувається. Щойно почнеш навмисно звертати увагу на добрі події – твоє бачення світу може суттєво змінитись.

 

Ти скептично ставишся до всього нового

Негативне мислення заважає тобі бачити в нових знаннях і навичках можливості досягти чогось значущого і зробити життя кращим.

Для вивчення всього, що тобі ще не знайоме, тобі доведеться набратися рішучості та вийти із зони комфорту. Тобто тобі треба буде відмовитися від виконання звичних тобі дій та сформувати нові стратегії поведінки.

Це лякає, змушує задуматися про те, чи дійсно тобі варто йти на ризик чи краще залишитися на тому рівні, де ти відчуваєш контроль над ситуацією.

Звичайно, якщо ти хочеш рухатися вперед і планомірно підвищувати якість життя, тобі доведеться стикатися з новим та незвіданим. Ризик у такому разі – це плата за можливості, які дають поштовх твоєму зростанню та розвитку.

Твій скептицизм цілком зрозумілий, але замість того, щоб витрачати ресурси на спроби відмовити себе від рішучих дій, ти маєш розумно оцінити свої сили та розпочати роботу над досягненням бажаної мети.

 

Ти відчуваєш постійне занепокоєння

Негативний погляд на життя змушує тебе весь час турбуватися, причому надмірно і навіть у тих випадках, коли для тривоги немає жодних передумов.

Ти продумуєш у голові безліч сценаріїв розвитку подій, перераховуєш, що може піти не так і де ти можеш припуститися помилки.

В результаті ти зациклюєшся на цьому і сам поміщаєш себе в замкнене коло. Занепокоєння змушує тебе шукати все більше причин, чому тобі треба кинути безглузді, на твій погляд, спроби чогось досягти.

Постійне почуття тривоги, яке береться не внаслідок якихось несподіваних негативних подій, а з нізвідки – ознака того, що тобі необхідно вирішувати проблему якнайшвидше.

В іншому випадку ти перетворишся на людину, яка відкидатиме кожну можливість змінити своє життя на краще через свої надумані та гіперболізовані страхи.

 

Ти не можеш довести почате до кінця

Ти не доводиш те, що почав, до кінця чи постійно відкладаєш справи на потім. Це найчастіше відбувається в тому випадку, якщо ти стикаєшся з будь-якими труднощами на своєму шляху.

Або якщо реальність не відповідає твоїм очікуванням: наприклад, виконання завдання йде набагато більше часу і сил, ніж ти розраховував. Ось тут і проявляється твій справжній погляд на речі.

Якщо в тебе негативне мислення, то ти, швидше за все, не ризикуватимеш і залишити все, як є, заощадивши ресурси і уникнувши можливої невдачі.

Як би близький не був до тебе успіх, ти вперто заперечуватимеш необхідність рухатися вперед.

 

Ти постійно впадаєш у крайності

Все чи нічого – ти живеш під таким гаслом.

Один день ти можеш виконати всі завдання і навіть ті, що не входять до списку необхідних. В іншій – вирішиш не робити жодних спроб зрушити з місця через одну помилку чи невдачу.

Зіткнувшись із труднощами, ти заздалегідь починаєш переконувати себе та інших у тому, що тобі безглуздо продовжувати щось робити. Твоя категоричність заважає тобі бачити речі та обставини такими, якими вони є.

Ти часто гіперболізуєш проблеми, зациклюєшся на чомусь одному, заперечуючи інші варіанти, не віриш у винятки із правил. Людині, яка впадає у крайнощі, дуже важко знайти в житті хоч щось хороше.

 

Ти часто скаржишся на життя

Негативний спосіб мислення змушує людину часто й багато скаржитися.

Якщо ти переконаний, що весь світ проти тебе – це тривожна ознака. Те, що ти стаєш жертвою в будь-якому сценарії подій, означає лише, що ти сам обираєш таку позицію.

Можливо, така поведінка тобі вигідна, адже оточуючі часто прагнуть допомогти тобі, або ти просто хочеш зняти з себе відповідальність за свої вчинки.

Але в будь-якому випадку тобі конче необхідно вміти гальмувати та аналізувати всі можливі фактори, які могли стати причиною виникнення проблеми.

Твої скарги анітрохи не наблизять тебе до правильного рішення, здатного виправити ситуацію. Той самий обсяг ресурсів ти з куди більшим успіхом можеш витратити на роботу над помилками.

Так що, помітивши, що ти надто часто скаржишся оточуючим, постарайся в першу чергу навести лад у своїй голові і позбутися негативного мислення.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Ким Кардашьян для новой кампании SKIMS в стиле 80-х Карьера 0 Разумно ли посвящать всю жизнь одной профессии Секс 0 10 самых популярных и глупых мифов о женском оргазме MC Like 0 Новая съемка Victoria's Secret ко Дню Святого Валентина 2020 MC Like 0 Девон Виндзор для октябрьского MAXIM Психология отношений 0 Як упоратися з хвилюванням на першому побаченні Автомобили 0 Xiaomi показала дизайн свого першого електрокара SU7 Гаджеты 0 Идея дня: спиннеры для.. сосков Юмор 0 Женщина в доме - это дорого Психология отношений 0 Ученые: представители каких профессий чаще всего разводятся Карьера 0 Почему ты уже вряд ли разбогатеешь и как с этим жить В курсе 0 Первый трейлер фильма Клинта Иствуда "15:17 в Париж" В курсе 0 В Италии создали игру, где можно «потратить» состояние Илона Маска Юмор 0 10 совершенно бесчестных способов соблазнения Секс 0 «Пьяный» секс: самые распространенные мифы и правда Внешность и здоровье 0 Ученые: что больше всего возбуждает женщин в мужской внешности Юмор 0 Как быстро уладить семейный конфликт Карьера 0 10 твоїх дій, які видають у тобі нещасну людину Внешность и здоровье 0 Vault by Vans и Найджел Кейборн выпустили новую совместную коллекцию В курсе 0 HBO выпустил первый трейлер сериала "Воспитанные волками" от Ридли Скотта
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.