ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Нет смысла в поиске места, где вам будет хорошо. Есть смысл научиться создавать это хорошо в любом месте.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Як зрозуміти, що ти зациклився на негативі та ігноруєш свої можливості

11.01.2024 — Карьера
Як зрозуміти, що ти зациклився на негативі та ігноруєш свої можливості

Багатьом людям властиво мислити негативно. Причому такий спосіб мислення відчутно знижує рівень життя людини, обмежує її у можливостях, заважає розкривати свій потенціал тощо.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Навіть позитивні події не можуть виправити ситуацію: вони втрачаються на увазі через невірно розставлені акценти і величезну кількість тривожних думок. Ти можеш навіть не помічати, що в тебе є звичка дозволяти негативним думкам та емоціям здобувати над собою гору.

Ми зібрали кілька ознак, які повинні змусити тебе пригальмувати та проаналізувати, на що ти витрачаєш свій час та сили.

Може виявитися, що ти занадто зациклений на негативі, щоб використовувати чудові можливості змінити життя на краще і насолоджуватися нею.

 

Ти перестаєш помічати хороше у житті

Коли тобі починає здаватися, що в житті немає нічого хорошого – швидше за все, ти зациклився на негативі. Концентрація на ньому заважає тобі помічати позитивні події, що відбуваються навколо, а також використовувати можливості, що підвертаються на твоєму шляху.

У деяких випадках ти навіть можеш спеціально ігнорувати все добре, щоб отримати підтвердження своїх переконань і отримати вагоме, на твій погляд, виправдання бездіяльності. Не дивуйся: твої думки справді матеріальні.

Але в цьому немає ніякої магії, пояснення просте: коли ти зациклюєшся на чомусь, мозок активно шукає підтвердження цього.

Концентруєш свою увагу на негативі – і ось, здається, нічого хорошого не відбувається. Щойно почнеш навмисно звертати увагу на добрі події – твоє бачення світу може суттєво змінитись.

 

Ти скептично ставишся до всього нового

Негативне мислення заважає тобі бачити в нових знаннях і навичках можливості досягти чогось значущого і зробити життя кращим.

Для вивчення всього, що тобі ще не знайоме, тобі доведеться набратися рішучості та вийти із зони комфорту. Тобто тобі треба буде відмовитися від виконання звичних тобі дій та сформувати нові стратегії поведінки.

Це лякає, змушує задуматися про те, чи дійсно тобі варто йти на ризик чи краще залишитися на тому рівні, де ти відчуваєш контроль над ситуацією.

Звичайно, якщо ти хочеш рухатися вперед і планомірно підвищувати якість життя, тобі доведеться стикатися з новим та незвіданим. Ризик у такому разі – це плата за можливості, які дають поштовх твоєму зростанню та розвитку.

Твій скептицизм цілком зрозумілий, але замість того, щоб витрачати ресурси на спроби відмовити себе від рішучих дій, ти маєш розумно оцінити свої сили та розпочати роботу над досягненням бажаної мети.

 

Ти відчуваєш постійне занепокоєння

Негативний погляд на життя змушує тебе весь час турбуватися, причому надмірно і навіть у тих випадках, коли для тривоги немає жодних передумов.

Ти продумуєш у голові безліч сценаріїв розвитку подій, перераховуєш, що може піти не так і де ти можеш припуститися помилки.

В результаті ти зациклюєшся на цьому і сам поміщаєш себе в замкнене коло. Занепокоєння змушує тебе шукати все більше причин, чому тобі треба кинути безглузді, на твій погляд, спроби чогось досягти.

Постійне почуття тривоги, яке береться не внаслідок якихось несподіваних негативних подій, а з нізвідки – ознака того, що тобі необхідно вирішувати проблему якнайшвидше.

В іншому випадку ти перетворишся на людину, яка відкидатиме кожну можливість змінити своє життя на краще через свої надумані та гіперболізовані страхи.

 

Ти не можеш довести почате до кінця

Ти не доводиш те, що почав, до кінця чи постійно відкладаєш справи на потім. Це найчастіше відбувається в тому випадку, якщо ти стикаєшся з будь-якими труднощами на своєму шляху.

Або якщо реальність не відповідає твоїм очікуванням: наприклад, виконання завдання йде набагато більше часу і сил, ніж ти розраховував. Ось тут і проявляється твій справжній погляд на речі.

Якщо в тебе негативне мислення, то ти, швидше за все, не ризикуватимеш і залишити все, як є, заощадивши ресурси і уникнувши можливої невдачі.

Як би близький не був до тебе успіх, ти вперто заперечуватимеш необхідність рухатися вперед.

 

Ти постійно впадаєш у крайності

Все чи нічого – ти живеш під таким гаслом.

Один день ти можеш виконати всі завдання і навіть ті, що не входять до списку необхідних. В іншій – вирішиш не робити жодних спроб зрушити з місця через одну помилку чи невдачу.

Зіткнувшись із труднощами, ти заздалегідь починаєш переконувати себе та інших у тому, що тобі безглуздо продовжувати щось робити. Твоя категоричність заважає тобі бачити речі та обставини такими, якими вони є.

Ти часто гіперболізуєш проблеми, зациклюєшся на чомусь одному, заперечуючи інші варіанти, не віриш у винятки із правил. Людині, яка впадає у крайнощі, дуже важко знайти в житті хоч щось хороше.

 

Ти часто скаржишся на життя

Негативний спосіб мислення змушує людину часто й багато скаржитися.

Якщо ти переконаний, що весь світ проти тебе – це тривожна ознака. Те, що ти стаєш жертвою в будь-якому сценарії подій, означає лише, що ти сам обираєш таку позицію.

Можливо, така поведінка тобі вигідна, адже оточуючі часто прагнуть допомогти тобі, або ти просто хочеш зняти з себе відповідальність за свої вчинки.

Але в будь-якому випадку тобі конче необхідно вміти гальмувати та аналізувати всі можливі фактори, які могли стати причиною виникнення проблеми.

Твої скарги анітрохи не наблизять тебе до правильного рішення, здатного виправити ситуацію. Той самий обсяг ресурсів ти з куди більшим успіхом можеш витратити на роботу над помилками.

Так що, помітивши, що ти надто часто скаржишся оточуючим, постарайся в першу чергу навести лад у своїй голові і позбутися негативного мислення.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Влияет ли алкоголь на мораль и еще 4 неожиданных факта о пьянстве Секс 0 Этика и психология сексуальной жизни Секс 0 Причины, по которым тебе не дает твоя же девушка Вокруг света 0 50 самых сексуальных городов мира Секс 0 Как разнообразить секс: 5 нюансов В курсе 0 Netflix випустив новий трейлер «Заколотного Місяця» Зака Снайдера Психология отношений 0 Чому молодим хлопцям подобаються зрілі жінки і навпаки В курсе 0 Брюс Уиллис в трейлере боевика "Жажда смерти" В курсе 0 Ентоні Хопкінс у першому трейлері драми «Одне життя» Психология отношений 0 Отношения наизнанку: о чем молчат женщины Юмор 0 Как пройти все ее проверки Психология отношений 0 Как заставить девушек бегать за тобой Вокруг света 0 С высоты птичьего полета: лучшие фото 2017 года по версии Dronestagr Психология отношений 0 10 мифов о женщинах, в которые до сих пор верят мужчины Юмор 0 Как познакомиться летом: 10 лучших и 10 худших фpаз для знакомства на пляже Карьера 0 6 способов испортить новогоднюю ночь себе и другим Звезды 0 Кэндис Свейнпул для рекламной кампании нижнего белья SKIMS Психология отношений 0 Ученые: женщины заставляют некрасивых мужчин тратить больше денег Психология отношений 0 Каким мужчинам "противопоказано" иметь любовниц Психология отношений 0 Как быть, если я полигамен, но жене изменять не хочется?
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.