Цитаты великих

Поражение — это просто возможность начать сначала, и на этот раз — более разумно.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

8 прикладів, як проявляється твоя наївність у повсякденному житті

16.05.2023 — Карьера
8 прикладів, як проявляється твоя наївність у повсякденному житті

Якщо ти наївна людина, то ти не вмієш оцінювати навколишню реальність з критичної точки зору, бачити причинно-наслідкові зв'язки та правильно тлумачити справжні мотиви вчинків інших людей.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Наївну людину відрізняє від інших її довірливість, надмірна відкритість, віра в чужу порядність. Ця якість може виявлятися у тебе не тільки в моменти, коли ти стоїш перед складним вибором чи потрапляєш у критичну ситуацію.

Ми зібрали кілька прикладів, як твоя наївність заважає тобі у повсякденному житті.

 

Ти віриш людям, навіть не просячи у них доказів

Довіру необхідно завойовувати. Вкрай безглуздо довіряти словами людини, якщо вона навіть не намагається підкріпити їх якими-небудь фактами чи доказами, не намагається пояснити причинно-наслідкові зв'язки, про які йдеться. Коли до тебе доходить якась інформація, завжди перевіряй її на достовірність. Навіть якщо джерело здається тобі надійним.

Проблема в тому, що навіть ті люди, які дійсно не ставлять за мету обдурити тебе або ввести тебе в оману, можуть робити це. Беручи участь у передачі нічим не підтвердженої інформації, вони ненавмисно підтримують чиюсь брехню.

Для того, щоб захистити себе від можливих помилок, тобі необхідно перестати вірити всьому, що тобі говорять оточуючі. Тільки так ти відучиш себе робити поспішні висновки і уникнеш попадання в незручні ситуації.

 

Ти покладаєшся на волю випадку

Тільки наївна людина покладатиметься на випадок. Якщо тобі важливо отримати певний результат, ти повинен розуміти, що для цього необхідно зробити.

Насамперед тобі потрібно скласти план дій, у якому ти розпишеш послідовно кожен свій крок. Тільки після цього ти можеш братися до реалізації поставлених цілей.

І те робити це тобі доведеться обережно, ретельно аналізуючи кожне своє рішення. Адже не виключено, що початкова стратегія вимагатиме від тебе коригування.

Ти також маєш бути готовий оперативно виправляти помилки у разі, якщо ти прорахуєшся у чомусь. Виправляти самостійно, а не покладатися на те, що все налагодиться саме собою.

Вкрай важливо, щоб ти розумів: розраховувати можна тільки на себе і в жодному разі на вдалий збіг обставин.

 

Ти не вмієш зберігати секрети

Наївній людині дуже складно зберігати що-небудь у таємниці. Причому це стосується не лише чужих секретів, а й твоїх власних.

Розповідаючи про свої плани на майбутнє, ти часто стикаєшся з критикою та осудом, які багато в чому можуть бути необґрунтовані.

Твої близькі можуть негативно висловлюватися через страх перед невідомістю, бажання захистити тебе від можливих неприємних наслідків твоїх вчинків, а в деяких випадках причиною їхнього песимізму може стати заздрість.

Як результат - ти можеш відкладати втілення задуманого на потім, зациклюючись на негативі.

 

Ти слідуєш чужим порадам

Часто ти можеш слідувати порадам, які тобі дають оточуючі, свято вірячи в те, що оточуючі знають, про що говорять.

Ти навіть не цікавишся, чи є у них відповідний досвід чи необхідні знання та навички, щоб роздавати поради.

Ти готовий покладатися на рекомендації, навіть не особливо вникаючи в їхню суть. Більше того, через свою наївність ти можеш дотримуватися порад, які тільки заважатимуть тобі прийти до бажаних результатів. 

 

Ти віриш, що люди будуть ставитись до тебе так само, як ти до них

На жаль, правило, якому нас навчали з самого дитинства, не працює в реальності.

Ти можеш ставитися до оточуючих з повагою, бути уважним до їхніх бажань і потреб, виявляти турботу про них і в кінцевому підсумку не отримувати у відповідь зовсім нічого. Люди часто користуються тими, хто щиро вірить у взаємність добрих стосунків.

Тим більше що маніпулювати тобою дуже легко - адже ти хочеш, щоб тебе любили і цінували гідно. Загалом не будь занадто наївним: краще ставитися до людей не так, як ти хотів би, щоб вони ставилися до тебе, а так, як вони заслужили.

Стеж за тим, як вони спілкуються з тобою, і на основі цієї інформації роби відповідні висновки. Немає сенсу вкладатися у відносини з тією людиною, яка не відповідає тобі взаємністю.

 

Ти даєш людям другі шанси

Якщо людина зрадила або підвела тебе один раз – будь впевнена, вона може піти на це знову. І, швидше за все, коли ти знайшов у собі сили пробачити його, він розслабиться і почне сприймати це як належне.

Твоя наївність може змушувати тебе давати людям, які грають важливе значення у твоєму житті, другі шанси. Однак робити так на постійній основі – велика помилка.

Практика показує, що вкрай рідко змінюються. В основному це відбувається в тому випадку, коли людину саму не влаштовує щось у собі, і вона вже не може миритися з цим.

Якщо чия поведінка не влаштовує тебе, але при цьому сама людина більш ніж задоволена життям, не чекай жодних змін. Ти тільки дарма витратиш свій час і нерви.

 

Ти постійно сподіваєшся на уявні гарантії

Ти можеш вірити, що хороше навчання в університеті – це запорука отримання високооплачуваної роботи, що хороше виконання професійних завдань наблизить тебе до підвищення, що гарні залицяння до дівчини обов'язково призведуть до серйозних стосунків.

На жаль, у житті практично не існує жодних гарантій. Все набагато складніше, ніж здається здавалося б.

Занадто багато факторів впливають на результат твоїх дій. Наївно очікувати, що все залежить лише від кількості зусиль, що вкладені тобою.

 

Ти віриш, що добро завжди перемагає

Ще одне розчарування дорослого життя – це віра, що добро завжди перемагає.

На жаль, здебільшого це не так. Навіть якщо справедливість на твоїй стороні, це ще не означає, що ти досягнеш бажаного результату.

Якщо ти хочеш збільшити свої шанси на досягнення успіху, тобі доведеться скористатися різними хитрощами.

Наприклад, навчитися нагадувати про себе, наполягати на тому, що тобі потрібно, маніпулювати людьми, шукати компроміси, які б влаштували і тебе, і твого співрозмовника, а в деяких випадках навіть вдаватися до обману.

Якщо ціль виправдовує кошти, то не варто відмовлятися від рішучих дій. Якщо ти по-справжньому хочеш чогось досягти, тобі доведеться йти на певні жертви.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Ники Минаж в песках в новом клипе "Ganja Burn" В курсе 0 Компания Apple разрешила передавать цифровые данные по наследству В курсе 0 Тайка Вайтити сыграл Гитлера в собственном фильме "Кролик Джоджо" Звезды 0 Кайли Дженнер для Tmrw Magazine Юмор 0 Какие вопросы задать девушке на первом свидании В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч в трейлере сериала "Патрик Мелроуз" Гаджеты 0 Ученые придумали футболку, которая вырабатывает энергию Юмор 0 Как правильно отвечать на 25 кавеpзных женских фраз Секс 0 Каким мужчинам женщины не отказывают в сексе Звезды 0 Алина Гросу в откровенной фотосессии MAXIM Карьера 0 11 вещей, которые важно успеть сделать до наступления Нового года Карьера 0 Чому ти можеш відчувати себе особливо вигорілим до кінця року і що з цим… Юмор 0 Почему пора перестать верить в миф об альфа-самце Внешность и здоровье 0 Reebok выпустили кроссовки из кукурузы и касторового масла Секс 0 Дамы просвещают кавалеров. 10 сексуальных приемов, которые действительно… Карьера 0 «Какая разница, сколько мы платим»: 10 историй странных и токсичных… Юмор 0 Как стать пупсиком В курсе 0 Уэсли Снайпс в первом трейлере боевика "Вооруженный ответ" Вокруг света 0 Планы на май: 7 идей для отдыха на майские праздники Карьера 0 15 вещей, которыми лучше не хвастаться
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.