ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Пуля очень многое меняет в голове, даже если попадает в задницу Аль Капоне

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

6 типів чоловіків - до якого належите ви?

11.07.2024 — Юмор
6 типів чоловіків - до якого належите ви?

Будь-які ярлики — справа невдячна, проте іноді допомагають зробити корисні висновки про себе.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Хто ви — наполегливий «альфач», що веде за собою зграю, загадковий самітник «сигма» чи скромний «оміжок»?

Розбираємось із літерами грецького алфавіту (і в самому собі).

 

1.Альфа

У кіно: Томас Шелбі ("Гострі козирки"), Джозеф Купер ("Інтерстеллар"), Арагорн ("Володар кілець"), Тор (Marvel).

 


Це наполегливі, амбітні чоловіки з явними лідерськими якостями. Вони прагнуть домінувати, вести за собою, для них важливо бути першим у колективі, ставити напрямок. У них все добре з почуттям відповідальності, як правило, вони харизматичні і добре рухаються кар'єрними сходами.

Такі люди люблять бути в центрі уваги, при цьому у них є ідеали та принципи - вони вміють, що називається, заражати інших своєю енергією та цілеспрямованістю. Але сперечатися з ними нелегко, і вони схильні нав'язувати свою думку, впевнені у своїй правоті.

 

2. Бета

У кіно: Рон Візлі («Гаррі Поттер»), Соколине око (Marvel).

 


Бета-чоловіки не такі домінантні — це, скоріше, виконавці, а не керівники. Вони пасивніші як в особистих, так і в ділових відносинах, хороші в партнерстві та співробітництві, вміють знаходити компроміси та домовлятися. Вгору соціальними сходами не прагнуть — другорядна і допомагаюча ролі їх більш ніж влаштовують.

 

3. Дельта

У кіно: Гаррі Поттер, Марті МакФлай («Назад у майбутнє»), Сем Гемджі («Володар кілець»).

 


Про цю категорію зазвичай згадують рідше — але сюди відносять чоловіків, які начебто й не надто м'які та податливі, але й до влади не надто прагнуть. Швидше, це надійні хлопці, які не підведуть, якщо справа запахне смаженим. Вони люблять правила та інструкції - командування на себе можуть взяти, але тільки в тому випадку, якщо іншого виходу не залишиться.

 

4. Гамма

У кіно: Тоні Старк (Marvel), Джек Воробей (Пірати Карибського моря), Локі (Marvel).

 


Неоднозначні особистості, які ставлять під сумнів усталені норми та істини. Вони мають незалежне, критичне мислення — проте через свою незговірливість і упертість вони часто стають аутсайдерами. Таких ще називають "темними конячками".

Такі чоловіки інтровертні, часто налаштовані до всього скептично, але можуть мати несподівані таланти.

 

5. Омега

Пітер Паркер («Людина-павук»), Уолтер Мітті («Неймовірне життя Уолтера Мітті»).

 


Це невпевнені в собі чоловіки, які ніколи не були найпопулярнішими хлопчиками в школі, і мають безліч комплексів. З адаптацією в соціумі вони важко, оскільки вони не екстраверти. При цьому найчастіше це хороші люди, з якими легко у стосунках, у них безліч унікальних хобі, у яких є шанс реалізувати себе максимально.

 

6. Сигма

У кіно: Джеймс Бонд, Брюс Уейн (DC Comics), Росомаха (Marvel).

 


Такі люди заперечують соціальну ієрархію та систему — вони прагнуть вирватися «з матриці», ревно оберігають свою незалежність та самостійність. Це не командні гравці, а одинаки, які звикли сподіватися лише на себе. «Сігми» не мають потреби вести когось за собою — хоча за лідерську позицію вони могли б позмагатися з найкращими «альфа». Способи самоствердитись у них інші.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці В курсе 0 Ніколас Кейдж та Ніколас Холт в трейлері фільму «Ренфілд» В курсе 0 Джейсон Стэтхэм в первом трейлере фильма Гая Ричи "Гнев человеческий" Юмор 0 Нормально ли мужику продолжать тусить когда ему за 40? Внешность и здоровье 0 7 речей, які видають у чоловікові скуфа Карьера 0 Не будь наивным: 7 вещей, в которые ты не должен верить Секс 0 Как разнообразить секс: 5 нюансов Психология отношений 0 Как понять, что вы нравитесь девушке Юмор 2 16 советов тем, кто пригласил девушку к себе и надеется на секс Психология отношений 0 Как научиться отпускать людей, с которыми тебе больше не по пути Психология отношений 0 Встречаешься с девушкой год или больше? У ученых для тебя печальные новости Секс 0 Sex Education: 5 ответов на неловкие вопросы о сексе Юмор 0 Чому ми сваримося з рідними на святах і як цього уникнути Карьера 0 Радость общения: 15 коммуникационных ошибок, которые вы допускаете Юмор 0 11 вещей, о которых ты думаешь чаще, чем о сексе Автомобили 0 Новый LAND ROVER DISCOVERY, новые возможности драйва Карьера 0 7 лайфхаков, как упростить свой рабочий день Карьера 0 8 речей, які варто перестати сприймати аж так серйозно Психология отношений 0 Топ-5 мужских страхов перед женщиной Карьера 0 Что делать, если твой друг постоянно рассказывает одни и те же истории
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.