Цитаты великих

Манеры — визитная карточка мужчины, именно они делают вас неповторимым.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

6 спірних порад від далеких родичів, які навряд чи тобі стануть у нагоді

13.03.2023 — Юмор
6 спірних порад від далеких родичів, які навряд чи тобі стануть у нагоді

Напевно ти не раз брав участь у неприємних розмовах з далекими родичами. Двоюрідні дядьки і тітки, яких ти бачив максимум пару разів за все своє життя, чомусь дуже люблять навчати оточуючих, що правильно, а що ні.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

І незважаючи на те, що у них є власні діти, а в деяких випадках і онуки, вони вважають своїм обов'язком роздавати сумнівні поради всім, хто зустрічається на їхньому шляху.

Навіть якщо твої родичі справді роблять це з добрих спонукань, це ще не означає, що їхні поради будуть тобі корисні.

Насамперед при ухваленні будь-яких рішень ти маєш думати своєю головою та орієнтуватися на свої власні погляди, пріоритети та інтереси.

МEN'S CULT зібрав топ найпоширеніших рекомендацій, які дають тобі члени твоєї родини.

 

Порада слухати тих, хто старший

Так повелося, що батьки навчають своїх дітей із наймолодшого віку завжди слухатися дорослих. У дитинстві слідство цієї рекомендації цілком виправдане – твої рідні несуть за тебе відповідальність, а ти надто малий, щоб приймати обдумані рішення та знати, якими можуть бути їхні наслідки.

Але ти ростеш, отримуєш знання, набираєшся досвіду і врешті-решт стаєш тим самим дорослим, здатним розпоряджатися своїм життям самостійно. Тільки от оточуючі тебе люди можуть не надавати цьому значення.

На жаль, порада слухатися старших для багатьох залишається актуальною, навіть якщо йдеться про особистості, що вже сформувалася. Ти можеш почути його і в 20, і в 30, і навіть у 40 років. Прив'язки до конкретного віку немає.

Просто деяким зручно маніпулювати тобою та оточуючими за допомогою різниці у віці.

Коли людина не схвалює твої дії і не може навести достатньо переконливих аргументів, чому тобі потрібно вчинити по-іншому, у хід йде саме нагадування про досвід, який приходить у міру дорослішання. Не варто приділяти багато уваги тому, скільки років твоєму співрозмовнику.

Можна дожити до 80, не потрапляючи у справді важкі ситуації, ведучи спокійне та розмірене життя, не виходячи зі своєї зони комфорту.

А можна вже о 20-й мати за плечима такий досвід, про наявність якого навіть не підозрює більшість оточуючих. Ніхто не може поставити себе на твоє місце і відчути те, що ти відчуваєш.

Вчини так, як тобі здається буде правильно, - навіть якщо ти помилишся, ти знатимеш, що рішення було прийнято тобою, а не кимось іншим. Зрештою це не так прикро, адже ти отримаєш корисний досвід зі своєї невдачі.

 

Порада триматися за свою роботу, навіть якщо вона тебе не влаштовує

Якщо тебе не влаштовує твоя робота — тобі складно виконувати свої професійні обов'язки, ти розумієш, що тобі доводиться йти проти своїх принципів, ти вважаєш, що тобі платять дуже низьку заробітну плату або ж ти некомфортно почуваєшся у колективі – шукай собі щось нове.

У минулому люди дотримувались тенденції вибирати одну професію на все життя та працювати на одному місці.

Часи змінюються, і тобі зовсім не обов'язково зазнавати незручностей. Натомість ти можеш, навіть не звільняючись, підготувати резюме та почати ходити на співбесіди.

Так, хтось може засудити тебе, сказати, що твоя робота надто престижна, цікава чи просто стабільна, і тобі треба триматися за своє місце.

Однак давати такі поради легше, ніж перебувати у твоїй ситуації. Скільки б ти не пояснював причини своїх вчинків, оточуючі не зможуть зрозуміти та відчути це. Твої слова залишаться для них лише відмовкою.

 

Порада швидше заводити дітей

Дуже багато людей радять заводити дітей якомога раніше. Причому навіть аргументи на кшталт проблем на роботі, неготовності брати на себе таку відповідальність чи відсутність власної житлоплощі не здаються їм досить вагомою підставою відкласти цю витівку на потім.

У таких ситуаціях родичі, особливо далекі, зазвичай люблять бити себе в груди та обіцяти всебічну допомогу. Тільки такі клятви звучать більш ніж смішно – вже за кілька днів чи тижнів вони поїдуть і не зможуть надати жодної фізичної допомоги.

Про фінансову підтримку, втім, теж не варто думати всерйоз. Найчастіше в моменти, коли вона потрібна, у рідні виникають свої непередбачувані проблеми, які потребують термінового вирішення. Легко обіцяти свою допомогу, якщо людину не буде поряд.

Загалом, з дітьми важливо не поспішати – це дуже серйозний крок, який має бути добре обдуманий та бажано запланований.

Якщо ти відчуваєш, що не готовий, або тобі здається, що ще рано брати за когось іншого відповідальність, не піддавайся провокаціям.

Вирощувати, виховувати та забезпечувати дитину — тобі, а не комусь іншому, отже, ти можеш зі спокійною совістю забити на думку порадників.

 

Порада здобувати вищу освіту в будь-якому випадку

Освіта дійсно дуже важлива. Але в поточній реальності з'явилося багато альтернативних можливостей отримати необхідні знання та навички.

При цьому не завжди обов'язково витрачати кілька років свого життя. Існують різні курси, онлайн-лекції, спеціалізовані школи, у програмі яких часто навіть актуальніша інформація, ніж в університетах.

Твої родичі можуть бути зациклені на логічному ланцюжку, який уже давно не працює: йдеш вчитися, отримуєш диплом, влаштовуєшся на добру роботу.

Зараз диплом про вищу освіту – не гарант того, що ти працюватимеш за професією або що роботодавець вирішить тебе найняти.

На співбесіді фокус зміщується з диплома на особисті та професійні якості людини, на актуальність здобутих ним знань, на вміння знаходити вихід зі складних ситуацій та нестандартно мислити. Це не означає, що здобувати вищу освіту безглуздо.

Багато професій вимагають обов'язкового проходження вузівської навчальної програми та отримання диплому. Але також ти маєш можливість вибрати альтернативний варіант.

 

Порада намагатися бути, як усі

Одна з найбільш сумнівних порад, які ти коли-небудь можеш отримати.

Справа в тому, що багато людей бояться якось проявляти себе. Вони надмірно переживають через реакцію оточуючих, не хочуть здаватися смішними чи дивними, всіляко уникають ситуацій, які б приносили їм дискомфорт.

Тому їм куди легше прикидатися такими ж, як усі, і засуджувати тих, хто не готовий іти на такі жертви. Твої родичі можуть бути не в захваті від того, як ти виглядаєш, чим займаєшся і де працюєш.

Але пам'ятай одну важливу річ: якщо тебе це влаштовує, думка оточуючих не повинна тебе бентежити.

Навіть якщо це кажуть люди, які є частиною твоєї родини. Ти вже доросла людина, і ти сам розберешся, на що тобі витрачати своє життя.

 

Порада не витрачати гроші на те, без чого ти можеш обійтися

Якщо замислитись, для виживання людині потрібні хіба що вода, їжа та дах над головою. Але ж це не означає, що таке життя буде комфортним.

Про отримання задоволення взагалі мови бути не може. Все ж таки кожному хочеться брати від життя максимум: добре відпочивати, розважатися, розвиватися, витрачати час на цікаві заняття.

Питання не в тому, чи ти можеш прожити без зайвої пари взуття або поїздки на море у свою відпустку. Питання в тому, чи виправдано позбавляти себе всього цього.

Якщо ти маєш можливість зробити собі щось приємне, витративши гроші, і при цьому не відчути тривогу за свій фінансовий стан, – здорово.

Купи собі те, що хочеш: ти працюєш для того, щоб жити, а не живеш, щоб працювати та заробляти.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Rag & Bone выпустили совместную коллекцию с Эминемом В курсе 0 Трейлер фильма «Воспламеняющая взглядом» по роману Стивена Кинга Психология отношений 0 Как сохранить отношения, если вы постоянно работаете Вокруг света 0 В Альпах откроют музей Джеймса Бонда Психология отношений 0 8 ознак того, що у твоїх стосунках щось пішло не так Автомобили 0 Представлен кроссовер Ford Kuga нового поколения Карьера 0 10 вещей, которые ты должен перестать тянуть за собой из прошлого Внешность и здоровье 0 «Пиджак Джеймса Бонда», который невозможно промочить или испачкать Вокруг света 0 Лучшие кадры снятые на GoPro в 2018 году Карьера 0 6 причин перестати вважати себе особливим, щоб прожити найкраще життя Внешность и здоровье 0 10 признаков того, что ты будешь жить долго В курсе 0 Первый кадр из нового "Терминатора" Секс 0 Эротический массаж: от Э до Ж Внешность и здоровье 0 Джона Хилл и Фаррелл Уильямс в новом ролике adidas MC Like 0 Валентина Сампайо на обложке Sport Illustrated Swimsuit Автомобили 0 30 способов отъема денег у автовладельцев (от работников автосервисов) MC Like 0 День 30: новая девушка Леонардо Ди Каприо для LOVE Magazine В курсе 0 Вийшов трейлер десятого «Форсажу» з Полом Вокером та Джейсоном Момоа Звезды 0 Кендалл Дженнер знялася для реклами Calvin Klein Психология отношений 0 7 помилок мислення, через які твої стосунки не витримують перевірку часом
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.