Цитаты великих

Пуля очень многое меняет в голове, даже если попадает в задницу Аль Капоне

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

9 ознак, що на людину не можна покластися

18.03.2024 — Карьера
9 ознак, що на людину не можна покластися

Немає нічого важливішого у відносинах, ніж довіра. Але далеко не кожна людина його заслуговує, наприклад, той, на кого ніколи не можна покластися.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ось кілька ознак, які видають, що не варто сподіватися на людину.

 

Вона надто приваблива

Людина, яка здається не просто чарівною, а до нудоти милим, може викликати відчуття, що з нею щось не так. І нерідко виявляється, що інтуїція не підводить тебе.

Можливо, він хоче здатися краще, ніж є, приховує зрадницьку жилку, яка може застати тебе зненацька, або намагається справити на тебе гарне враження лише для того, щоб отримати з спілкування з тобою особисту вигоду.

Завжди звертай увагу на те, чи хоче людина просто здатися приємним співрозмовником або по-справжньому цікавиться тобою чи твоїм життям.

Адже найчастіше люди, які одягають маску виняткової чарівності, виявляються зовсім не тими, ким здаються на перший погляд.

 

Вона не вміє співчувати

Здатність обманювати і поранити людей часто виявляється у відсутності співчуття. Людина, позбавлена емпатії, може легко нанести удар у спину, тому що не усвідомлює, який біль це приносить.

Він не думає, як його дії вплинуть на почуття оточуючих, тому що він не вміє співпереживати та ставити себе на місце інших людей.

 

Вона виявляє нарцисичні риси

Нарцисичні риси можуть бути в будь-якої людини — питання в тому, наскільки яскраво вони виражені і чи власник тримає їх у вузді. Для справжнього нарциса, від якого варто триматися подалі, немає нічого важливішого, окрім нього самого.

Йому потрібні інші люди лише для того, щоб самостверджуватись і домагатися бажаного за рахунок інших.

Звичайно, на таку людину ніколи не варто покладатися, адже вона не визнає своїх помилок і вигадуватиме мільйон причин, щоб створити враження, що ти винен у всіх неприємних ситуаціях.

 

Вона не вміє зберігати секрети

Людина не заслуговує на довіру, якщо запросто розкриває особисту інформацію інших людей і ніколи не проти пліткувати. Імовірність того, що він зробить так само з тобою, становить 99,9%.

Люди розкривають чужі секрети, тому що люблять драму, сподіваються набути популярності або справити враження, що їм можна довіряти, якщо вони настільки близькі з іншими.

Навряд чи тобі потрібний такий фальшивий друг, на якого не можна покластися.

 

Вона непостійна у всьому

Не варто плутати нерішучість та непостійність. Людина, якій непросто приймати рішення, довго думатиме над варіантами, що здаються йому однаково хорошими. Він хоче вибрати найкраще, тому зволікає та довго аналізує перед тим, як зробити вибір.

Непостійна людина ухвалює рішення імпульсивно. Він вагається між крайнощами і ніколи не може бути впевнений у тому, що чинить правильно.

Навряд чи варто на нього покладатися, адже його сьогоднішнє рішення може значно відрізнятися від того, що він прийме завтра, і ніколи не відгадаєш, як це вплине на твоє благополуччя.

 

Вона постійно лестить

Остерігайся людей, які постійно підлизуються до тебе і роблять компліменти навіть тоді, коли це не дуже доречно. А ще кивають у відповідь на все, що ти говориш, і ніколи не заперечують, навіть якщо ти несеш відверту нісенітницю.

Вони будуть хвалити тебе, навіть якщо твої вчинки залишають бажати кращого, і переконувати тебе в тому, що ти найпрекрасніша людина на землі, навіть якщо ти не робиш нічого виняткового.

Навіщо? Просто заради того, щоб втертися до тебе в довіру, а потім отримувати від тебе те, що їм потрібне. І якщо тобі більше нічого їм запропонувати, ти їх більше ніколи не побачиш.

 

Вона двоособова

Якщо людина веде себе по-різному в залежності від ситуації або оточення, в яке потрапляє, не варто видавати їй занадто великий кредит довіри.

Ніколи не можна бути впевненим у тому, що саме з тобою він залишається дуже чесним і показує справжнє обличчя.

Він може здаватися чудовим, але при цьому говорити гидоти за спиною, варто тобі відвернутися. Довіритися такій людині означає розповісти всьому світу свої секрети.

 

Вона схильна до засудження

Спочатку людина може ставитись до тебе дуже добре, але згодом ти можеш помітити, що вона все частіше і частіше засуджує твої слова та вчинки. Не варто покладатися на такого друга, навпаки, варто бути з ним обережнішим і не базікати зайвого.

Люди, які люблять засуджувати інших, часто вдаються до маніпуляцій, хочуть контролювати все довкола, не вміють визнавати своїх помилок.

Покладаючись на таку людину, можеш бути впевнений, що вона буде використовувати тебе у своїх цілях, а потім піде, не попрощавшись.

 

Вона уникає тебе на публіці

Бувають люди, які наодинці виявляють виняткову дружелюбність, але ніби не помічають тебе, коли ви опиняєтеся на публіці. Вони проходять повз, не привітавшись, відводять погляд або вдають, що ви ніколи не зустрічалися раніше.

Ймовірно, вони намагаються зблизитися з тобою лише через зиск. І як тільки вони отримають те, що їм потрібно, вони підуть.

Ось чому їм нецікаво показувати, що ви є приятелями, — навіщо афішувати стосунки з людиною, яка скоро стане марною?

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 7 ошибок, котоpые делает мужчина, пытаясь склонить девушку к сексу Секс 0 Как решить основные проблемы в сексе и наконец довести ее до оргазма Звезды 0 Кендалл Дженнер для нового POP Magazine В курсе 0 Трейлер нового фильма Клинта Иствуда "Ричард Джуэлл" Психология отношений 0 7 вещей, которые женщинам не нравятся (хотя, они врут, что нравятся) В курсе 0 Новый тизер фильма «Не время умирать» о Джеймсе Бонде Карьера 0 7 типов людей, которых ненавидят все Внешность и здоровье 0 Винотерапия. 5 причин, почему вино не только можно, но и нужно пить В курсе 0 Вийшов тизер серіалу «Пінгвін» Психология отношений 0 7 правил отношений, которые можно смело нарушать Секс 0 Секс-ликбез или Развенчиваем 12 мифов о сексе Секс 0 Искусство грязных разговоров Психология отношений 0 10 признаков того, что ты готов жениться Психология отношений 0 20 способов влюбить в себя девушку Секс 0 Ученые: женщины испытывают оргазм чаще (чем это происходит в реальности) Психология отношений 0 7 истин, которые необходимо знать об искусстве извинения Карьера 0 7 скрытых причин, почему ты чувствуешь неприязнь к человеку Карьера 0 10 ознак, які показують, що ти насправді насолоджуєшся своїм нещастям В курсе 0 Фантастическая игра Хорватии на ЧМ 2018 Секс 0 Что нужно знать о сексе по дружбе
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.