Цитаты великих

Богатые все время учатся. Бедные и так все знают.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

9 легких способів привернути до себе людей без жодних маніпуляцій

18.03.2024 — Карьера
9 легких способів привернути до себе людей без жодних маніпуляцій

Наша підсвідомість керує нашою поведінкою. Знаючи це, можна легко викликати симпатію у будь-якої людини.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Експерт із емоційного інтелекту Тревіс Бредберрі каже: відмінна риса успішних людей — високий рівень емоційного інтелекту. У це поняття входить і сприйняття, і соціальна сприйнятливість, і навички управління відносинами. Загалом саме емоційний інтелект визначає, наскільки ефективно ми взаємодіємо з оточуючими.

А щоб ця взаємодія вдалося, важливо вміти привернути до себе людей. Ось як треба поводитися для цього.

 

Ловити погляди тих, хто сміється

За словами Бредберрі, коли ми сміємося в компанії, мимоволі намагаємося зустрітися поглядом з найближчою людиною.

Якщо поспостерігати за компанією, що веселиться, то можна зробити висновок, хто з ким дружить, а заразом зрозуміти, кому подобаєтеся ви.

Ну і фіксуйте собі, на кого ви самі дивитеся в першу чергу.

 

Просити про послугу

Не всі готові це робити, вважаючи, що прохання якимось чином принижують та принижують. Але насправді людина, яку просять про допомогу, починає подумки шукати причину, чому вона має це зробити.

У результаті ланцюжок думок призводить до того, що він вважає вас гарною людиною, яку треба врятувати, може, навіть іншому. І починає вам симпатизувати.


Брати паузу

У розмовах не поспішайте вставляти фразу, аби не мовчати. Експерт каже: ваша перевага у цих паузах. Коли розмова замовкає, співрозмовник розуміє, що за ним, і обмірковує наступну репліку.

Не треба йому підказувати, хай сам формулює думку. Це чудовий прийом для переговорів та важких діалогів.

 

Тримати долоні відкритими

Психологи та профайлери кажуть: відкрита долоня – відкрита людина. Якщо вам потрібно вказати щось, не показуйте пальцем: це сприймуть як грубість і агресію.

Навпаки, якщо вказати в потрібному напрямку відкритою долонею, це скаже про вас як про приємну і доброзичливу людину.

 

Кивати головою

Звичайно, не варто зображати автомобільного бовдура, але вважається, що кивання головою допомагає переконати співрозмовника.

Вважається, що люди дзеркалять мову тіла оточуючих, щоб зрозуміти їхню точку зору. Тобто, киваючи, ви ніби стверджуєте: я в усьому правий. І – раптово! - Співрозмовники з вами погоджуються.


Жувати

Реклама підказує, що робити це іноді краще, ніж говорити, і вона, чи знаєте, дещо має рацію. Жувальна гумка знижує рівень стресового гормону – кортизолу. А ще підвищує уважність та покращує пам'ять.

Психолог каже: у напруженій ситуації, наприклад перед виступом чи важкою розмовою, це допомагає розслабитися та ухвалити правильне рішення.

 

Стежити за ногами

Дивіться на чужі ступні і заразом контролюйте свої.

Якщо вони спрямовані у бік співрозмовника, то з ним цікаво спілкуватися. В іншому випадку людині нудно, і вона думає про щось своє.

 

Повторювати ім'я

Є такий фокус: якщо тричі за перші п'ять хвилин знайомства повторити ім'я людини, ви точно його запам'ятаєте. Складність у тому, щоб зробити це максимально невимушено, але це вдається не завжди.

Підказуємо, ось три фрази, після яких воно буде доречним.

"Вітання, …";

"Приємно познайомитися, …";

"А ви звідки родом, ...?"

 

Щиро радіти спілкуванню

Поставтеся до людини так, як хочете, щоб вона поставилася до вас. Так, це знову про віддзеркалення почуттів.

Якщо ми відкриті та доброзичливі, раді бачити когось, то у цих людей виникає таке саме почуття до нас.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Что делать, если девушки игнорируют из-за низкого роста В курсе 0 Второй трейлер седьмого сезона "Игры престолов" Секс 0 Секс с бывшей: как сделать, чтобы он не стал последним Карьера 0 15 обычных для 2000-х вещей, которые сегодня кажутся странными MC Like 0 Agent Provocateur представил новую кампанию Секс 0 Как выглядит секс в 60 лет Карьера 0 12 вещей в жизни, которые не стоит делать В курсе 0 Как действовать на третьем свидании MC Like 0 Лукбук коллекции Playboy x Coco de Mer Карьера 0 9 ситуаций, в которых не стоит искать людям оправдание Звезды 0 Кортни Кардашьян и Трэвис Баркер эротично едят в новой рекламной кампании Карьера 0 Что говорить на собеседовании - правду или то, что от тебя хотят услышать? В курсе 0 Кристоф Вальц и киборги в трейлере "Алиты" Внешность и здоровье 0 Как не переесть во время новогодних праздников Психология отношений 0 15 признаков того, что у тебя классная девушка В курсе 0 Marvel показала фінальний трейлер "Капітана Марвел 2" Карьера 0 6 глупых вещей, о которых люди беспокоятся слишком сильно Психология отношений 0 Як аналізувати досвід минулих відносин, щоб не повторювати свої помилки Звезды 0 Обнаженная Кара Делевинь для кампании Balmain Вокруг света 0 10 самых разочаровывающих туристических достопримечательностей мира
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.