Цитаты великих

Несчастным или счастливым человека делают только его мысли, а не внешние обстоятельства. Управляя своими мыслями, он управляет своим счастьем. Фридрих Ницше

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Боти для торгівлі на біржі криптовалют: що це і де взяти

01.06.2022 — В курсе
Боти для торгівлі на біржі криптовалют: що це і де взяти

Торгівля криптовалютою з кожним днем ​​стає все більш затребуваною. Користувачі розуміють, що процес складний та вимагає від них певних навичок та підготовки. Рішенням для багатьох стали боти для кріптобіржі для торгівлі цифровими монетами. Автоматичне проведення операцій має великий попит у трейдингу бінарними опціонами та на Форексі. Сьогодні ця механіка стала популярною на криптовалютних майданчиках.

Що являє собою робот для біржі криптовалют і як він працює

Це спеціалізована комп'ютерна програма, яка відслідковує коливання котирувань крипти на платформі, визначає закономірності та укладає угоди на основі введених настройок. На відміну від класичних, на криптовалютних ресурсах ситуація залежить від власників великих пакетів активів. Вони можуть знизити або підвищити курс, але ключові механізми зберігаються незмінними.

Боти відрізняються за рівнем своєї складності. Найпростіші здатні купувати валюту при падінні курсу та продавати її при висхідній кривій. Більш складний робот бере до уваги більше критеріїв:

  • Аналіз тенденцій за минулі періоди.

  • Купівля та скидання монет виключно у певному діапазоні та ін.

Перевірені джерела, щоб придбати бота

Популярний бот для торгівлі на біржі криптовалют – Revenuebot. Це ідеальне рішення для новачків, оскільки від користувачів вимагається мінімум втручання. Необхідно лише встановити вихідні параметри. Безпека продукту виявляється у співпраці з перевіреними майданчиками та зберіганні грошей на цих ресурсах.

Цікавий та не менш вигідний варіант – Cryptorg. Розробка хороша тим, що за один раз ви можете використовувати велику кількість роботів. Розглянути Cryptorg рекомендується початківцям та досвідченим користувачам. Налаштування вводяться вручну або шляхом вбудованих стратегій. Проект є соціальною мережею, де трейдери можуть ділитися досвідом.

Безпека під час використання криптобота

Довіряючи комусь API ключі від платформ, потрібно бути дуже обережним. Правильний вибір – перевірений бот для біржі криптовалют, що має гарну репутацію. Це важливо, тому що API ключі виступають дозволом на користування вашим обліковим записом, включаючи торгівлю криптою та виведення грошей. Зверніть увагу: всі роботи вимагають API. Це не вказує на шахрайську діяльність.

Перед початком роботи детально вивчіть історію крипторобота. Приділіть особливий інтерес тому, які методи застосовні для забезпечення безпеки. Не забувайте про активацію двофакторної автентифікації, щоб обмежити доступ до облікового запису.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Джастин Бибер разработал дизайн скутера для Vespa Юмор 0 10 правил поведения мужчины-отца В курсе 0 Джуд Лоу - домашний тиран в тизере драмы "Гнездо" Психология отношений 0 Как избавить женщину от страхов Юмор 0 #говоритмужчина: лайфхак для споров с девушкой Психология отношений 0 8 самых неподходящих причин для создания отношений Секс 0 Названо место, где девушки больше всего любят заниматься сексом Внешность и здоровье 0 New Balance выпустил коллаборацию с художником Джошуа Вайдсом В курсе 0 Джон Малкович в роли Пуаро в трейлере сериала "Убийство по алфавиту" Карьера 0 5 признаков того, что ты немного того Внешность и здоровье 0 adidas и Marvel представили кроссовки, вдохновленные образом Человека-паука Психология отношений 0 9 качеств, которые женщины мечтают видеть в своем мужчине Звезды 0 Ирина Шейк и Адриана Лима в провокационной съемке Vogue В курсе 0 Обезглавленный Тилль Линдеманн в новом скандальном клипе Rammstein "Deutchland" Юмор 0 "Лучше, чем секс": 7 занятий, которые люди находят привлекательным В курсе 0 HBO назвал дату выхода приквела "Игры престолов" Карьера 0 Умный, богатый или сильный - каким тебе лучше быть Звезды 0 Откровенная съемка Зои Кравиц для осеннего номера AnOther Magazine Секс 0 Ученые: назван главный способ получения женского оргазма В курсе 0 Неузнаваемый Кристиан Бэйл в трейлере "Вице-президента"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.