Цитаты великих

Человек подобен луне - у него тоже есть тёмная сторона, которую он никогда никому не показывает Марк Твен

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Боти для торгівлі на біржі криптовалют: що це і де взяти

01.06.2022 — В курсе
Боти для торгівлі на біржі криптовалют: що це і де взяти

Торгівля криптовалютою з кожним днем ​​стає все більш затребуваною. Користувачі розуміють, що процес складний та вимагає від них певних навичок та підготовки. Рішенням для багатьох стали боти для кріптобіржі для торгівлі цифровими монетами. Автоматичне проведення операцій має великий попит у трейдингу бінарними опціонами та на Форексі. Сьогодні ця механіка стала популярною на криптовалютних майданчиках.

Що являє собою робот для біржі криптовалют і як він працює

Це спеціалізована комп'ютерна програма, яка відслідковує коливання котирувань крипти на платформі, визначає закономірності та укладає угоди на основі введених настройок. На відміну від класичних, на криптовалютних ресурсах ситуація залежить від власників великих пакетів активів. Вони можуть знизити або підвищити курс, але ключові механізми зберігаються незмінними.

Боти відрізняються за рівнем своєї складності. Найпростіші здатні купувати валюту при падінні курсу та продавати її при висхідній кривій. Більш складний робот бере до уваги більше критеріїв:

  • Аналіз тенденцій за минулі періоди.

  • Купівля та скидання монет виключно у певному діапазоні та ін.

Перевірені джерела, щоб придбати бота

Популярний бот для торгівлі на біржі криптовалют – Revenuebot. Це ідеальне рішення для новачків, оскільки від користувачів вимагається мінімум втручання. Необхідно лише встановити вихідні параметри. Безпека продукту виявляється у співпраці з перевіреними майданчиками та зберіганні грошей на цих ресурсах.

Цікавий та не менш вигідний варіант – Cryptorg. Розробка хороша тим, що за один раз ви можете використовувати велику кількість роботів. Розглянути Cryptorg рекомендується початківцям та досвідченим користувачам. Налаштування вводяться вручну або шляхом вбудованих стратегій. Проект є соціальною мережею, де трейдери можуть ділитися досвідом.

Безпека під час використання криптобота

Довіряючи комусь API ключі від платформ, потрібно бути дуже обережним. Правильний вибір – перевірений бот для біржі криптовалют, що має гарну репутацію. Це важливо, тому що API ключі виступають дозволом на користування вашим обліковим записом, включаючи торгівлю криптою та виведення грошей. Зверніть увагу: всі роботи вимагають API. Це не вказує на шахрайську діяльність.

Перед початком роботи детально вивчіть історію крипторобота. Приділіть особливий інтерес тому, які методи застосовні для забезпечення безпеки. Не забувайте про активацію двофакторної автентифікації, щоб обмежити доступ до облікового запису.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 Девушка дня: Грейс Элизабет - новый "ангел" Victoria's Secret Карьера 0 Как сообщить начальнику о провале задания, чтобы тебя не уволили Секс 0 Ученые: зрелые женщины получают больше удовольствия от секса Секс 0 Что нужно знать о сексе по дружбе Карьера 0 Какую зарплату нужно получать, чтобы считаться богатым Внешность и здоровье 0 7 обычных занятий, которые вредят мозгу Психология отношений 0 О чем ты думаешь, когда просираешь очередные отношения Юмор 0 Может ли обычный мужчина встретить девушку модельной внешности, которая полюбит… Юмор 0 7 моментов, которые женщины (чаще всего) обсуждают с подругами Юмор 0 Как съездить вместе в "Икею" и не расстаться В курсе 0 Роберт Паттинсон и Уиллем Дефо сражаются со стихией и друг с другом в трейлере… Звезды 0 Алессандра Амбросио для рекламной кампании купальников Gal Floripa Секс 0 6 правил раздевания девушки Психология отношений 0 Как понять, что человек тянет тебя на дно Вокруг света 0 В Швеции запретили секс без строгого согласия Юмор 0 15 женщин, с которыми ходил на свидания каждый мужчина Карьера 0 13 отрицательных черт твоего характера, которые нравятся окружающим людям Психология отношений 0 Как обмануть женщину по науке: 9 трюков Психология отношений 0 7 вещей, которые женщинам не нравятся (хотя, они врут, что нравятся) Внешность и здоровье 0 Я нормальный? 31 вопрос о себе, которые ты постеснялся бы задать психологу
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.