Цитаты великих

Человек подобен луне - у него тоже есть тёмная сторона, которую он никогда никому не показывает Марк Твен

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Боти для торгівлі на біржі криптовалют: що це і де взяти

01.06.2022 — В курсе
Боти для торгівлі на біржі криптовалют: що це і де взяти

Торгівля криптовалютою з кожним днем ​​стає все більш затребуваною. Користувачі розуміють, що процес складний та вимагає від них певних навичок та підготовки. Рішенням для багатьох стали боти для кріптобіржі для торгівлі цифровими монетами. Автоматичне проведення операцій має великий попит у трейдингу бінарними опціонами та на Форексі. Сьогодні ця механіка стала популярною на криптовалютних майданчиках.

Що являє собою робот для біржі криптовалют і як він працює

Це спеціалізована комп'ютерна програма, яка відслідковує коливання котирувань крипти на платформі, визначає закономірності та укладає угоди на основі введених настройок. На відміну від класичних, на криптовалютних ресурсах ситуація залежить від власників великих пакетів активів. Вони можуть знизити або підвищити курс, але ключові механізми зберігаються незмінними.

Боти відрізняються за рівнем своєї складності. Найпростіші здатні купувати валюту при падінні курсу та продавати її при висхідній кривій. Більш складний робот бере до уваги більше критеріїв:

  • Аналіз тенденцій за минулі періоди.

  • Купівля та скидання монет виключно у певному діапазоні та ін.

Перевірені джерела, щоб придбати бота

Популярний бот для торгівлі на біржі криптовалют – Revenuebot. Це ідеальне рішення для новачків, оскільки від користувачів вимагається мінімум втручання. Необхідно лише встановити вихідні параметри. Безпека продукту виявляється у співпраці з перевіреними майданчиками та зберіганні грошей на цих ресурсах.

Цікавий та не менш вигідний варіант – Cryptorg. Розробка хороша тим, що за один раз ви можете використовувати велику кількість роботів. Розглянути Cryptorg рекомендується початківцям та досвідченим користувачам. Налаштування вводяться вручну або шляхом вбудованих стратегій. Проект є соціальною мережею, де трейдери можуть ділитися досвідом.

Безпека під час використання криптобота

Довіряючи комусь API ключі від платформ, потрібно бути дуже обережним. Правильний вибір – перевірений бот для біржі криптовалют, що має гарну репутацію. Це важливо, тому що API ключі виступають дозволом на користування вашим обліковим записом, включаючи торгівлю криптою та виведення грошей. Зверніть увагу: всі роботи вимагають API. Це не вказує на шахрайську діяльність.

Перед початком роботи детально вивчіть історію крипторобота. Приділіть особливий інтерес тому, які методи застосовні для забезпечення безпеки. Не забувайте про активацію двофакторної автентифікації, щоб обмежити доступ до облікового запису.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Как победить в драке, если избежать ее не удается Автомобили 0 Как угробить автомобиль: 15 верных способов Карьера 0 Дауншифтинг по-славянски: как сбежать от собственного успеха Внешность и здоровье 0 6 лучших алкогольных напитков для жары Психология отношений 0 Как не превратиться из мужчины в тряпку Психология отношений 0 6 признаков того, что девушка одержима тобой, а не влюблена Секс 0 Укрощение стыдливой. Руководство по сексуальному раскрепощению девушки В курсе 0 Джейсон Стэтхэм в трейлере ужастика "Мег: Монстр глубины" Психология отношений 0 8 предрассудков, которые убивают твои отношения Секс 0 Отрезвляющие советы от порноактеров Психология отношений 0 Она не нуждается в тебе: почему ты боишься независимых женщин Юмор 1 50 признаков того, что женщине не хватает секса Звезды 0 День 20: Ирина Шейк в новом ролике LOVE Magazine В курсе 0 Первый трейлер спин-оффа "Людей в черном" Автомобили 0 Дольф Лундгрен в рекламе Volvo MC Like 0 Ангелы Victoria's Secret демонстрируют купальники Секс 0 Укрощение женщины по методу древних греков: приручи льва, укроти козу и уговори… Внешность и здоровье 0 Nike представили кроссовки в духе Space Hippie, только экологичные Карьера 0 9 вещей, которые ты не должен менять из-за критики окружающих В курсе 0 Netflix показал тизер третьего сезона сериала «Любовь. Смерть. Роботы»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.