ТОП-10 популярных новостей
6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0 7 речей, які має знати кожен 25-річний підліток 26.06.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

Живи так, будто этот день — последний, и однажды так оно и окажется. А ты будешь во всеоружии. Джордж Карлин

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Боти для торгівлі на біржі криптовалют: що це і де взяти

01.06.2022 — В курсе
Боти для торгівлі на біржі криптовалют: що це і де взяти

Торгівля криптовалютою з кожним днем ​​стає все більш затребуваною. Користувачі розуміють, що процес складний та вимагає від них певних навичок та підготовки. Рішенням для багатьох стали боти для кріптобіржі для торгівлі цифровими монетами. Автоматичне проведення операцій має великий попит у трейдингу бінарними опціонами та на Форексі. Сьогодні ця механіка стала популярною на криптовалютних майданчиках.

Що являє собою робот для біржі криптовалют і як він працює

Це спеціалізована комп'ютерна програма, яка відслідковує коливання котирувань крипти на платформі, визначає закономірності та укладає угоди на основі введених настройок. На відміну від класичних, на криптовалютних ресурсах ситуація залежить від власників великих пакетів активів. Вони можуть знизити або підвищити курс, але ключові механізми зберігаються незмінними.

Боти відрізняються за рівнем своєї складності. Найпростіші здатні купувати валюту при падінні курсу та продавати її при висхідній кривій. Більш складний робот бере до уваги більше критеріїв:

  • Аналіз тенденцій за минулі періоди.

  • Купівля та скидання монет виключно у певному діапазоні та ін.

Перевірені джерела, щоб придбати бота

Популярний бот для торгівлі на біржі криптовалют – Revenuebot. Це ідеальне рішення для новачків, оскільки від користувачів вимагається мінімум втручання. Необхідно лише встановити вихідні параметри. Безпека продукту виявляється у співпраці з перевіреними майданчиками та зберіганні грошей на цих ресурсах.

Цікавий та не менш вигідний варіант – Cryptorg. Розробка хороша тим, що за один раз ви можете використовувати велику кількість роботів. Розглянути Cryptorg рекомендується початківцям та досвідченим користувачам. Налаштування вводяться вручну або шляхом вбудованих стратегій. Проект є соціальною мережею, де трейдери можуть ділитися досвідом.

Безпека під час використання криптобота

Довіряючи комусь API ключі від платформ, потрібно бути дуже обережним. Правильний вибір – перевірений бот для біржі криптовалют, що має гарну репутацію. Це важливо, тому що API ключі виступають дозволом на користування вашим обліковим записом, включаючи торгівлю криптою та виведення грошей. Зверніть увагу: всі роботи вимагають API. Це не вказує на шахрайську діяльність.

Перед початком роботи детально вивчіть історію крипторобота. Приділіть особливий інтерес тому, які методи застосовні для забезпечення безпеки. Не забувайте про активацію двофакторної автентифікації, щоб обмежити доступ до облікового запису.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Как добиться от своей женщины уважения: 13 золотых пpавил В курсе 0 Первый трейлер ужастика "Слендермен" Внешность и здоровье 0 Какие проблемы решают противоаллергические препараты Карьера 0 Почему быть скучным и неинтересным - абсолютно нормально Психология отношений 0 Как победить страх разницы в возрасте в отношениях Карьера 0 5 способів залишатися спокійним, коли твій співрозмовник переходить на особи Карьера 0 10 вещей, которые делают вас скучными Вокруг света 0 В Киото появились павильоны, где можно делать то, что запрещено Карьера 0 10 жизненных уроков, которые ты можешь извлечь из увольнения Юмор 0 20 дурацких научных фактов, с помощью которых ты сможешь поразить своего ребенка В курсе 0 Эмма Стоун и Джон Хилл в тизере "Маньяка" В курсе 0 Ніколас Кейдж та Ніколас Холт в трейлері фільму «Ренфілд» Карьера 0 Как удачно пройти собеседование? В курсе 0 Вышел трейлер фильма «Я, Побєда і Берлін» по повести Кузьмы Скрябина Секс 0 15-кратный женский оргазм и другие мифы В курсе 0 Кейт Бланшетт у першому трейлері фільму «Бордерлендс» MC Like 0 Бруна Ліріо в рекламі купальників Drope В курсе 0 Майкл Фассбендер в трейлері фільму «Наступний гол - переможний» Психология отношений 0 Как удовлетворить женщину великим и могучим языком Секс 0 Ученые: средняя длина пениса оказалась меньше, чем считалось ранее
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.