ТОП-10 популярных новостей
10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Несчастным или счастливым человека делают только его мысли, а не внешние обстоятельства. Управляя своими мыслями, он управляет своим счастьем. Фридрих Ницше

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

7 причин перестати шкодувати про втрачені можливості

04.10.2023 — Карьера
7 причин перестати шкодувати про втрачені можливості

Кожна людина хоча б раз у житті упускала чудову можливість втілити мрію в реальність і змінити тим самим своє майбутнє.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Думки про те, що зараз ти міг би бути зовсім в іншому місці, положенні чи стані, роками гризуть тебе, змушуючи приймати невірні рішення та викликаючи деструктивну поведінку.

Незважаючи на те, що змиритися з втраченими можливостями важко, зробити це потрібно. Тільки відпустивши жаль, ти зможеш змінити життя на краще.

 

Ти зможеш зосередитися на нових можливостях

Думки про те, що зараз твоє життя могло б бути зовсім іншим, якби колись давно ти використав можливість, що підвернулася, пригнічують.

Однак потрібно зрозуміти, що шанс змінити себе і досягти бажаного є завжди. Головне – навчитися помічати такі можливості чи, що ефективніше, створювати їх самостійно.

Якщо людина шкодує про щось, чого не зробила в минулому, це заважає йому зосередитися на зміні свого життя тут і зараз.

Коли тебе щось не влаштовує, немає сенсу терпіти, лаяти себе за помилки чи бездіяльність, ставити хрест на своєму майбутньому. Візьми себе в руки і припини самобічування.

Дай собі шанс ще раз спробувати досягти того, чого ти хочеш. Загалом будь відкритий до нових можливостей для втілення своїх мрій.

 

Ти перестанеш бути у владі своїх емоцій

Постійно повертаючись до думок про втрачені можливості, людина опиняється у владі своїх емоцій.

Замість того, щоб рухатися далі, ти щоразу переживаєш жаль, образу на самого себе, розчарування, злість та інші почуття.

Вони заважають приймати правильні рішення тут і зараз, відбиваються на якості життя, спілкуванні з оточуючими людьми, світосприйнятті загалом. Звичайно, одночасно просто взяти і відпустити свої переживання не вийде.

Однак ти можеш зламати звичний перебіг думок. Не лай себе за те, що колись зробив, як тобі здається, помилку.

Краще сконцентруйся на пошуку нових можливостей змінити все на краще. Згодом у тебе вдасться прожити емоції, які можуть вибивати з рівноваги, та замінити їх позитивними почуттями.

 

Ти усвідомлюєш, що не можна використовувати всі свої можливості

У тебе в запасі обмежена кількість часу, енергії, грошей та інших ресурсів.

Це означає, що при всьому бажанні, у тебе все одно не вийде використовувати кожну можливість. Їх занадто багато, тому доведеться ретельно вибирати, що варте твоєї уваги, а чим треба буде пожертвувати.

Тим більше, багато можливостей не можуть бути реалізовані спільно.

Наприклад, якщо колись давно ти постав перед вибором: отримати бажане підвищення на роботі або прийняти пропозицію від іншої компанії та полетіти за кордон на стажування мрії, ти можеш шкодувати про своє рішення, хоч би яким воно було.

Адже ці можливості взаємно виключають одна одну: якщо ти використовуєш одну з них, у тебе просто не вистачить часу та сил на другу.

Втрачені можливості - це невід'ємна частина життя кожної людини, тому припини займатися самобичуванням і прийди до думки про те, що ти вибирав для себе найкращий з варіантів, ґрунтуючись на своїх здібностях і уподобаннях у минулому.

 

Ти зможеш трансформувати втрачені можливості на досвід

Все, що ти коли-небудь робив, можна перетворити на цінний досвід.

Кожна втрачена можливість може стати уроком, як треба чи не треба чинити, які рішення краще приймати, опинившись у такій ситуації, що слід враховувати і так далі.

Ти можеш витрачати час і сили на те, щоб лаяти чи шкодувати себе, а можеш вивчити свої помилки та причини упущень і почати дивитися на речі більш свідомо.

Досвід зробить тебе мудрішим і впевненішим у собі, а також налаштує на позитивні зміни.

 

Ти перестанеш заважати своєму прогресу

Якщо фокусуватися тільки на втрачених можливостях, це перешкоджатиме зростанню та розвитку.

Замість того, щоб спрямовувати свій час та сили на вирішення актуальних проблем, досягнення бажаних цілей та роботу над собою, людина може прокручувати в голові думки про те, що вже не вдасться змінити.

Перебуваючи в стані тривоги та стресу, ти ігноруєш свій потенціал або страждаєш від нерозуміння, де знайти енергію на його розкриття.

Прогрес потребує витрат величезної кількості ресурсів. Тому тобі потрібно ставитись до запасів сил і часу дбайливо, з усією серйозністю.

В іншому випадку ти ризикуєш завадити своєму особистісному зростанню і надовго застрягти на місці.

 

Ти зможеш сфокусуватися на досягненнях

Постійно думаючи про те, чого ти не зробив, можна загнати себе в жахливий апатичний стан.

Адже кожна твоя думка підтверджуватиме те, що ти – невдаха. Закінчивши шкодувати себе або, навпаки, лаяти за те, що припустився помилки в минулому. Це ніяк не допоможе ініціювати бажані зміни у сьогоденні.

Набагато логічніше змістити фокус на свої досягнення. Це дозволить зміцнити впевненість у собі та почати працювати над досягненням поставленої мети.

Стабільна самооцінка змусить тебе взяти на себе відповідальність за свій стан у майбутньому та створювати нові можливості самостійно.

 

Ти розірвеш коло страждань

Ти страждатимеш доти, доки не припиниш шкодувати про свої дії в минулому.

Думки про втрачені можливості змушують тебе відчувати почуття провини, образу, розчарування та безліч інших емоцій. А вони, своєю чергою, лише провокують на негативні роздуми.

Зрештою можна потрапити в замкнене коло: ти страждаєш, тому що згадуєш недогляди, і згадуєш недогляди, бо страждаєш.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Джейми Фокс и Джозеф Гордон-Левитт в трейлере "Проект Power" Звезды 0 Светлана Лобода украсила обложку сентябрьского номера GQ Секс 0 Почему секс с незнакомкой в отпуске - не всегда хорошая идея Карьера 0 Шансы, от которых нельзя отказываться Секс 0 Лучшее, что ты испытывал: 5 советов для улучшения оргазма В курсе 0 Ящик под инструменты купить недорого Звезды 0 Алессандра Амбросио оголилась для Jacquie Aiche Звезды 0 Алессандра Амброзио для августовского GQ Карьера 0 9 вещей, в которых изменение на 0,1 % вызывает значительные проблемы Секс 0 Лучшие и худшие позы для секса для партнеров с разными типами фигур Юмор 0 Самые нелепые комплименты, которые девушки получали от парней Карьера 0 6 мифов о возрасте для тех, кто боится постареть Психология отношений 0 Деструктивные отношения или нормальность: какой бывает ревность Секс 0 Тут нажми, сюда посмотри: как работает сексуальное возбуждение Психология отношений 0 Ученые разобрались, почему женщинам нравятся мужчины с вредными привычками Психология отношений 0 Общительная особа: что делать с ее друзьями-мужчинами? В курсе 0 Новый клип "Ленинграда" на песню "Кабриолет" Звезды 0 Кім Кардашьян стала зіркою нової кампанії SKIMS Звезды 0 Линдси Лохан в образах диснеевских принцесс для журнала Paper Секс 1 #говоритженщина: 7 фатальных ошибок в постели
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.