ТОП-10 популярных новостей
Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0 6 причин, чому ти почуваєшся незручно, коли фліртуєш, і як позбутися цього… 07.06.2024 — Психология отношений — 0 Чи може секс замінити тренування 07.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 8 причин, чому ти надмірно відвертий у спілкуванні 05.06.2024 — Карьера — 0 10 причин чоловічого нещастя: чому буває еректильна дисфункція? 05.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 10 ознак, що дівчина набагато розумніша, ніж здається на перший погляд 04.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Я знаю, что ты боишься разочаровать меня, но я хочу тебя успокоить, потому что мои ожидания относительно тебя и так невысоки! Шелдон Купер

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

6 прийомів, що дозволяють завершити тривалу розмову і не здатися грубим

09.02.2024 — Карьера
6 прийомів, що дозволяють завершити тривалу розмову і не здатися грубим

Кожен був у ситуації, коли безглузда або вичерпана розмова ніяк не припинялася. Такі розмови ніби тягнуться вічно, час перетворюється на емоційне катування.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Співрозмовник тобі небайдужий, можливо, навіть симпатичний, але прямо зараз хочеться врятуватися втечею. Зупиняє почуття провини: як же так, до тебе з відкритим серцем, а ти невдячно відвертаєшся.

Щоб уникнути подібного, потрібно навчитися завершувати розмову з власної ініціативи, але це тактично.

 

Ввічливий поворот

Розмова, що обертається навколо однієї теми, схожа на літак, що застряг у небі над аеропортом. Він кружляє, чекаючи на свою чергу для приземлення, разом з усіма пасажирами на борту.

На цей рух ніяк не можна вплинути, на відміну від розмови, яку слід перенаправити в інше русло. Не перериваєш діалог, навіть виступаючи ініціатором продовження, перемикаєш фокус на щось підконтрольне тобі.

Щоб згладити перехід, можна використовувати ввічливу фразу на кшталт «так, тема звичайно цікава, але мені хотілося б почути більше про…».

Сам вибираєш наступну тему, можливо, давно і багаторазово обговорену. Там нічого буде додати, і розмова скоро припиниться.

Або виставляєш себе умовно винним, визнаєш, що було дуже цікаво, але ти зайняв дуже багато особистого часу співрозмовника і тепер дозволяєш йому повернутися до більш важливих справ.

 

Відкладений інтерес

Зазвичай бажання завершити бесіду демонструється через відстороненість, односкладові відповіді та мовчазні паузи.

У результаті розмова обривається дуже різко, тому й виникає відчуття, ніби ти був невиправдано грубим.

Спробуй зіграти у зворотному напрямку: декларуй високу зацікавленість, яка потребує особистої зустрічі або спокійнішої ситуації, коли ніщо не відволікатиме.

Співрозмовник залишиться задоволеним – ти отримаєш свободу. Розмова не обірвана, а поставлена на паузу, двері залишаються відчиненими, що дозволяє зберегти відносини на колишньому рівні.

 

Винен час

Життя кожної людини складається зі справ та завдань, які потрібно виконати. Кожен із нас стикався з проблемою нестачі часу, тому цей аргумент сприймається з розумінням.

Головне — робити це досить чемно, перекладаючи провину на непереборні обставини — на якийсь час, а не на себе, тобто це не тобі треба щось робити прямо зараз, і тому розмову настав час завершувати.

Зовсім ти б і радий поговорити ще, але невблаганний час настав, тому настав час зайнятися справами, чи то робота, чи домашні турботи.

Щоб не здатися зверхнім, використовуй завчасність. Тобі не прямо зараз потрібно йти з дому або зайнятися роботою, а через 10 хвилин, які підуть на підготовку.

 

Цікавий факт на прощання

Цей прийом не для всіх випадків і більше підходить під час спілкування з друзями. Він полягає в факті, що інтригує, достовірність якого співрозмовнику належить уточнити самостійно.

Можна почекати відповідного моменту або трохи змістити тему, створюючи потрібний контекст. Це виглядає як інформаційне вкидання, що складається з кількох пропозицій, максимально зрозумілих за змістом.

Звучить приблизно так: «До речі, а ти знав, що…», далі йде той факт. Головне, щоб він відповідав темі хоча б побічно.

Отримавши нову та цікаву інформацію, мозок співрозмовника перейде на її аналіз. У цей момент можеш прощатися, попросивши співрозмовника перевірити факт, щоб ви могли його обговорити пізніше.

 

Комплімент і зацікавленість

Діалог був тобі цікавий, природно, ти дізнався багато нового від такого ерудованого співрозмовника.

Тепер відчуваєш наполегливе бажання перевірити інформацію особисто, адже вона майже перевернула твоє сприйняття світу. Опис перебільшено, але загальний зміст такий.

Насиченість кожного компонента потрібно підбирати індивідуально. Зрештою, люди різні, і тобі краще відомо про настрій та характер свого співрозмовника.

 

Цінувати співрозмовника як себе

Це буває важко, іноді майже неможливо, але варто пам'ятати, що співрозмовник, як і ти, витрачає свій час.

Він вкладає емоції, можливо, відкриває душу, отже, цілком довіряє. Ви знаходитесь в рівних позиціях, тому навіть якщо дзвонили за порадою або з проханням, заверши розмову подякою.

Звичайно, якщо людина тобі не байдужа. Давно не чули одне одного — добре, що зателефонували. Обов'язково побалакати ще, і взагалі потрібно спілкуватися частіше.

Подякуй хоча б за те, що тебе пам'ятають. Це залишить однозначно гарне враження без огляду на результати самої розмови.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Мужчины, которые копают себе любовь В курсе 0 Трейлер нового "Хищника" Внешность и здоровье 0 От какого алкогольного напитка похмелье сильнее Звезды 0 Фото дня: Леди Гага для рекламы HAUS LABORATORIES Секс 0 Как заниматься сексом в примерочной? Юмор 0 11 самых опрометчивых решений в стрип-клубе Внешность и здоровье 0 5 міфів про енергетичні напої Карьера 0 Види свободи, яких прагне кожен Психология отношений 1 5 причин, по которым ты, скорее всего, разведешься Секс 0 Ученые: мужчины используют презервативы только с некрасивыми женщинами Внешность и здоровье 0 Оригинальные закуски для любого застолья Внешность и здоровье 0 Конор МакГрегор в рекламной кампании Reebok Карьера 0 Топ самых скучных профессий MC Like 0 Agent Provocateur показав кампанію нової осінньо-зимової колекції Карьера 0 9 маленьких удовольствий, которые не понять богатым людям Звезды 0 Кайя Гербер в нижнем белье из коллекции Calvin Klein Секс 0 15 научных доказательств пользы секса Внешность и здоровье 0 H&M и Netflix показали совместную коллекцию Психология отношений 0 10 признаков того, что отношения мешают тебе расти и развиваться В курсе 0 Кіану Рівз бореться у фінальному трейлері «Джона Віка - 4»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.