Цитаты великих

Есть только два способа прожить жизнь. Первый — будто чудес не существует. Второй — будто кругом одни чудеса.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Чому бути песимістом не так вже й погано

15.03.2023 — Карьера
Чому бути песимістом не так вже й погано

Звідусіль чути, що треба бути оптимістом і вірити тільки в добре, бо песиміст поширює негативні думки і змушує людей втрачати віру в добре.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але насправді не так уже й погано бути песимістом. Як у оптимізму, так і в песимізму є погані та добрі сторони.

 

Жодних сюрпризів

Основна риса оптимістів полягає в тому, що вони завжди вірять лише в хороше. Це їхня сила і слабкість одночасно.

Якщо відбувається щось погане, яке не відповідає очікуванням оптиміста, це вибиває його з колії.

У песимістів із цим все простіше, адже вони постійно прокручують у голові насамперед негативні сценарії, що виключає неприємні сюрпризи, за винятком хіба що найнесподіваніших.

І, до речі, песимістом є не той, хто думає лише про погане, а людина, яка представляє в голові негативний результат, але при цьому в глибині душі сподівається на добре.

 

Нижче ризик потрапити в неприємну ситуацію

Оптимізм найчастіше пов'язаний із наївністю, адже такі люди дивляться на світ через рожеві окуляри та скрізь шукають добрі знаки.

Песиміст вірить, що світ — це смітник, у якому майже кожен намагається тебе обдурити заради власної вигоди. Не має значення, хто з них правий, адже реальністю є суміш цих точок зору, але песиміст перебуває, безумовно, у більш виграшній позиції.

Так, оптимісти набагато частіше нариваються на шахрайство, наприклад, із популярним зараз збиранням коштів на благодійність.

Песиміст розуміє, що більшість таких зборів пожертвувань — це просто відбір грошей у населення на яхти та палаци, а не на лікування дітей, людей похилого віку, тварин і когось ще, як це подають.

По суті, у песимістів виробляється «нюх» на негативний результат, і вони розуміють, що ставки в онлайн-казино або інвестиції в якусь чергову криптовалюту не закінчаться для них нічим добрим. І, що характерно, майже завжди мають рацію.

 

Менше прихильність до людей

Знову ж таки песимісти через свої постійні прорахунки в голові негативних варіантів результату будь-яких ситуацій, а також надивившись на цей світ і те, що в ньому відбувається, розуміють, що багато людей, які навіть здаються доброзичливими, готові всадити ніж у спину. заради грошей, кар'єри, дівчата і таке інше.

Тому вони намагаються не сильно прив'язуватися до людей емоційно, і це в чомусь навіть краще, ніж те, як поводяться оптимісти, вважаючи кожного своїм товаришем або другом.

У відносинах песимістам так само простіше, адже їх не здивувати фактом поганої поведінки. Для них це лише один із давно прорахованих сценаріїв.

 

Песимісти легше переносять негативні події

Відразу просимо вибачення в оптимістів, але це часто непристосовані до суворої реальності люди, які, випадаючи зі свого середовища з рожевими поні та єдинорогами, нерідко не здатні чинити опір негативу так, як це потрібно.

Песимісти, зважаючи на своє постійне загартування тоннами бруду, що крутяться в їхніх думках, і бачачи несправедливість, реагують на це спокійно.

Війни, розруха, голод, смерть, безнадія — все це для песиміста хоч і дуже неприємні речі, але все ж таки не щось екстраординарне.

 

І отримують більше задоволення від позитивного результату подій

Оптимісти, живучи з думкою про те, що все буде добре, так звикають жити на позитиві, що коли трапляється щось погане, вони відчувають негатив набагато яскравіше, ніж реалісти, і, тим більше, песимісти.

У песимістів все навпаки. Вони, як ми вже сказали, постійно прокручують у голові негативні сценарії, при цьому на підсвідомому рівні вірячи у добрий результат.

І якщо проблема вирішується у позитивному ключі, песимісти радіють, отримуючи яскравіші емоції, ніж оптимісти.

Ну а коли результат негативний, як песимісти і розраховували, це практично не викликає негативних емоцій.

 

Така думка здається більш дорослою

Оптимісти, особливо фанатичні, дратують багатьох людей, оскільки постійно перебувають на якомусь нездоровому рівні позитиву.

Вони начебто зациклюються лише на гарному результаті і бояться визнати, що може бути і негативний.

Заради справедливості, закінчені песимісти теж дратують своїм ниттям, але це набагато краще, ніж постійне промивання мозку тим, що все буде добре і що не можна говорити про погане, що потрібно читати мантри про позитивний результат і так далі.

Це виглядає по-дитячому наївно, що підтверджується тим, що більшість дорослих людей, подолавши позначку в 40 років, стають або реалістами, або песимістами, а оптимізм властивий, швидше, юним умам, яким бракує знань та досвіду.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 5 причин напиваться на работе Гаджеты 0 Samsung выпустила смартфон без доступа в интернет Внешность и здоровье 0 Есть вещи важнее шести кубиков пресса Юмор 0 11 признаков того, что она хочет, чтобы ты за ней приударил Психология отношений 0 7 самых бесполезных способов, которыми ты пытаешься спасти свои отношения Юмор 0 Ученые объяснили, почему у женщин большая грудь Карьера 0 Когда нужно выбрать карьеру вместо отношений В курсе 0 Киану Ривз и Алекс Уинтер в первом трейлере "Билл и Тед 3" Секс 0 Минусы 5 популярных поз (с точки зрения женщин) Карьера 0 8 причин не реагувати на тих, хто намагається тебе зачепити Гаджеты 0 7 идиотских изобретений, не доживших, к счастью, до наших дней! Карьера 0 Как победить в драке, если избежать ее не удается В курсе 0 Чарли Ханнэм в трейлере "Страны джунглей" Карьера 0 Что делать, если совесть мешает тебе добиваться поставленных целей Секс 0 Любовь, секс и пингвины: истории извращений из мира животных Карьера 0 Как задушить чужое начинание в зародыше Секс 0 40 главных фактов о сексе, без знания которых просто неприлично им заниматься Карьера 0 11 рабочих навыков, которые ускорят твой карьерный рост Звезды 0 Анна Курникова снялась в купальнике для Cosmopolitan В курсе 0 Вышел трейлер фильма «Доктор Стрэндж: В мультивселенной безумия»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.