ТОП-10 популярных новостей
4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0 Що робити, якщо тебе звинувачують у зраді, яку ти не робив 16.02.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак, що дівчина хоче, щоб ти став іншим 15.02.2024 — Психология отношений — 0 Як упоратися з хвилюванням на першому побаченні 14.02.2024 — Психология отношений — 0 6 причин, чому дівчина пропадає після кількох вдалих побачень 13.02.2024 — Психология отношений — 0 10 речей, які стають складнішими у міру того, як ти дорослішаєш 09.02.2024 — Карьера — 0 6 причин, чому ти шкодуєш про розлучення з дівчиною 08.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Манеры — визитная карточка мужчины, именно они делают вас неповторимым.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Чому ти почуваєшся самотньо, перебуваючи у стосунках

09.02.2023 — Психология отношений
Чому ти почуваєшся самотньо, перебуваючи у стосунках

Багато людей прагнуть побудувати стабільні стосунки, щоб перестати почуватися самотніми. Але це працює далеко не у всіх випадках. Часом, навіть перебуваючи поруч із близькою людиною, ти можеш відчувати самотність не менше, ніж якби ти справді був один.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Це може здаватися тобі дивним – адже тобі є, з ким поговорити, і є чим зайняти свій вільний час з дівчиною. Самостійно усвідомити, у чому саме причина твого почуття самотності не завжди легко.

Одна річ, якщо тобі не приділяють уваги і ви рідко бачитеся. Зовсім інше – коли начебто у вашій парі все добре.

Ми зібрали кілька неочевидних причин, які змушують тебе почуватися самотнім.

 

Твої бажання та потреби ігнорують

Почуття самотності може виникати не лише через відсутність фізичної взаємодії з людиною. Деякі пари цілком комфортно почуваються, живучи окремо один від одного і зустрічаючись пару разів на тиждень.

Твій емоційний стан залежить не лише від кількості часу, який ти проводиш разом зі своєю дівчиною. Є речі набагато важливіші: наприклад, ваша здатність слухати і чути і якщо не розділяти, то хоча б підтримувати бажання та потреби коханої людини.

Цілком логічно, що від близьких ти очікуєш на якусь зацікавленість у тому, як у тебе справи, чим ти живеш, про що мрієш і так далі.

Так, твоя дівчина не повинна задовольняти твої бажання та потреби, це завдання цілком і повністю лежить на тобі самому. Але при цьому вона може підтримувати твоє прагнення, надавати тобі посильну допомогу, не знецінювати те, що є для тебе важливим.

Якщо ти не отримуєш всього цього, ти не відчуваєш зацікавленості коханої людини в тобі та твоєму стані. Як наслідок, виникає відчуття самотності.

 

Ви не підтримуєте інтереси один одного

У парі ніхто не повинен відмовлятися від своїх улюблених занять задля того, щоб поділити інтереси свого партнера. Але завжди можна виявити трохи уваги тому, чим захоплюється близька людина.

Наприклад, поставити кілька запитань, щоб дізнатися, чому йому подобається якесь заняття, похвалити його за досягнуті успіхи чи запропонувати спробувати зробити щось разом.

Навіть невеликий прояв інтересу до того, що людина вважає важливою, дає їй відчуття, що її люблять, цінують та підтримують.

Якщо ж твої інтереси завзято ігнорують, висміюють чи не звертають жодної уваги на твої перемоги, ти починаєш почуватися самотнім.

І з часом самотність лише посилюється, а поведінка дівчини здається тобі холодною та відстороненою.

 

Ти не можеш сподіватися на людину

Звичайно, ти можеш вважати, що у відносинах все залежить від тебе і ти маєш звалювати всю відповідальність за вас двох на свої плечі.

Але це не зовсім вірний підхід: все-таки обидва партнери в парі – дієздатні люди, які можуть подбати про себе самостійно.

Суть стосунків не в тому, що хтось один відповідає за себе та за кохану людину. Відносини – це союз, партнерство, і бажання піклуватися одне про одного має виникати у двох людей.

Здорово, якщо ти можеш попросити про щось свою дівчину і бути впевненим, що вона допоможе тобі. У такому разі у тебе буде розуміння, що у скрутній ситуації ви поєднаєте свої зусилля і впораєтеся з усіма випробуваннями.

Якщо ж ти не можеш сподіватися на кохану людину, тобі не буде впевненості у завтрашньому дні, не буде відчуття, що ваші стосунки однаково цінуються вами обома.

 

Ти відчуваєш себе відірваним від відносин

Причини появи відчуття відірваності від відносин можуть бути різними. Наприклад, ти надто багато часу і сил приділяєш роботі, отже, рідко буваєш удома, а в ті самі моменти, коли це все-таки вдається, єдине, що тобі хочеться, – це відпочити.

Можеш бути, ти переживаєш якісь неприємні новини чи складну ситуацію і замість того, щоб виговоритись дівчині, вирішив закритися в собі.

А може, причина відчуття відірваності від стосунків зовсім не в твоїй поведінці. Твоя дівчина може так само відштовхувати тебе у важкі моменти життя або бути надто зайнятою.

Як би там не було, залишати все, як є, не можна. У цьому випадку почуття самотності лише зростатиме, а стосунки – псуватися. Зрештою, це призведе до розставання.

Пам'ятай: що б не сталося, ви завжди можете поговорити один з одним і вирішити проблему. Чим раніше ви зробите це, тим вища ймовірність, що ви збережете відносини і зробите їх міцнішими.

 

Ти страждаєш від низької самооцінки

Те, як ти себе оцінюєш, як ставишся до самого себе, сильно впливає на те, як ти почуваєшся, перебуваючи у стосунках.

Якщо в тебе низька самооцінка, ти, швидше за все, страждаєш від браку уваги, від бажання постійно отримувати підтвердження того, що тебе дійсно люблять, ревнуєш з приводу і без, прагнеш проводити весь свій вільний час із дівчиною.

Зрозуміло, якщо у твого партнера здорова самооцінка, такий розклад його не влаштовує. Дівчина сердиться через твою недовіру, гіперконтроль і нав'язливість, а ти почуваєшся самотньо.

Крім того, кожну дію коханої людини ти можеш розцінювати з позиції "любить" і "не любить". У моменти, коли ти недоотримуєш увагу або зіштовхуєшся з холодністю дівчини, ти можеш відчувати страх, що тебе покинуть.

Її прохання надати їй трохи більше особистого простору ти можеш переживати надто емоційно. Це ще більше збільшує відчуття самотності.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Кидман и Фаррелл в трейлере "Убийства священного оленя" MC Like 0 Сара Сампайо для осеннего Lui Magazine Звезды 0 Солистка Little Big на обложке MAXIM Секс 0 20 худших фpаз для постели Вокруг света 0 Предложение дня: сдается квартира в стиле сериала "Чернобыль" Секс 0 Что делать, если девушка даже не пытается тебя возбудить Секс 0 Woman: инструкция к применению В курсе 0 Джим Керри в сериале "Шучу" Вокруг света 0 10 общественных туалетов с роскошными видами В курсе 0 Аарон Тейлор-Джонсон в першому трейлері "Крейвена-мисливця"від Marvel і Sony Карьера 0 10 привычек неудачника, от которых ты должен избавиться Внешность и здоровье 0 Чому одні мучаться від похмілля, інші - ні? Автомобили 0 Renault представила новое поколение Captur Психология отношений 0 #говоритженщина: "привет" - худший способ познакомится! Вокруг света 0 Wildlife Photographer of the Year 2020: лучшие фотографы дикой природы Секс 0 5 способов проверить, что она точно согласна заняться с тобой сексом Секс 0 Звезды про свой самый странный секс MC Like 0 Дерзость и провокация в новой рекламной кампании Agent Provocateur Карьера 0 Как объяснить на собеседовании, почему тебя уволили с предыдущего места работы Автомобили 0 Kia создал кроссовер, который не очень-то и кроссовер
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.