ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство Оноре де Бальзак

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Чому ти почуваєшся самотньо, перебуваючи у стосунках

09.02.2023 — Психология отношений
Чому ти почуваєшся самотньо, перебуваючи у стосунках

Багато людей прагнуть побудувати стабільні стосунки, щоб перестати почуватися самотніми. Але це працює далеко не у всіх випадках. Часом, навіть перебуваючи поруч із близькою людиною, ти можеш відчувати самотність не менше, ніж якби ти справді був один.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Це може здаватися тобі дивним – адже тобі є, з ким поговорити, і є чим зайняти свій вільний час з дівчиною. Самостійно усвідомити, у чому саме причина твого почуття самотності не завжди легко.

Одна річ, якщо тобі не приділяють уваги і ви рідко бачитеся. Зовсім інше – коли начебто у вашій парі все добре.

Ми зібрали кілька неочевидних причин, які змушують тебе почуватися самотнім.

 

Твої бажання та потреби ігнорують

Почуття самотності може виникати не лише через відсутність фізичної взаємодії з людиною. Деякі пари цілком комфортно почуваються, живучи окремо один від одного і зустрічаючись пару разів на тиждень.

Твій емоційний стан залежить не лише від кількості часу, який ти проводиш разом зі своєю дівчиною. Є речі набагато важливіші: наприклад, ваша здатність слухати і чути і якщо не розділяти, то хоча б підтримувати бажання та потреби коханої людини.

Цілком логічно, що від близьких ти очікуєш на якусь зацікавленість у тому, як у тебе справи, чим ти живеш, про що мрієш і так далі.

Так, твоя дівчина не повинна задовольняти твої бажання та потреби, це завдання цілком і повністю лежить на тобі самому. Але при цьому вона може підтримувати твоє прагнення, надавати тобі посильну допомогу, не знецінювати те, що є для тебе важливим.

Якщо ти не отримуєш всього цього, ти не відчуваєш зацікавленості коханої людини в тобі та твоєму стані. Як наслідок, виникає відчуття самотності.

 

Ви не підтримуєте інтереси один одного

У парі ніхто не повинен відмовлятися від своїх улюблених занять задля того, щоб поділити інтереси свого партнера. Але завжди можна виявити трохи уваги тому, чим захоплюється близька людина.

Наприклад, поставити кілька запитань, щоб дізнатися, чому йому подобається якесь заняття, похвалити його за досягнуті успіхи чи запропонувати спробувати зробити щось разом.

Навіть невеликий прояв інтересу до того, що людина вважає важливою, дає їй відчуття, що її люблять, цінують та підтримують.

Якщо ж твої інтереси завзято ігнорують, висміюють чи не звертають жодної уваги на твої перемоги, ти починаєш почуватися самотнім.

І з часом самотність лише посилюється, а поведінка дівчини здається тобі холодною та відстороненою.

 

Ти не можеш сподіватися на людину

Звичайно, ти можеш вважати, що у відносинах все залежить від тебе і ти маєш звалювати всю відповідальність за вас двох на свої плечі.

Але це не зовсім вірний підхід: все-таки обидва партнери в парі – дієздатні люди, які можуть подбати про себе самостійно.

Суть стосунків не в тому, що хтось один відповідає за себе та за кохану людину. Відносини – це союз, партнерство, і бажання піклуватися одне про одного має виникати у двох людей.

Здорово, якщо ти можеш попросити про щось свою дівчину і бути впевненим, що вона допоможе тобі. У такому разі у тебе буде розуміння, що у скрутній ситуації ви поєднаєте свої зусилля і впораєтеся з усіма випробуваннями.

Якщо ж ти не можеш сподіватися на кохану людину, тобі не буде впевненості у завтрашньому дні, не буде відчуття, що ваші стосунки однаково цінуються вами обома.

 

Ти відчуваєш себе відірваним від відносин

Причини появи відчуття відірваності від відносин можуть бути різними. Наприклад, ти надто багато часу і сил приділяєш роботі, отже, рідко буваєш удома, а в ті самі моменти, коли це все-таки вдається, єдине, що тобі хочеться, – це відпочити.

Можеш бути, ти переживаєш якісь неприємні новини чи складну ситуацію і замість того, щоб виговоритись дівчині, вирішив закритися в собі.

А може, причина відчуття відірваності від стосунків зовсім не в твоїй поведінці. Твоя дівчина може так само відштовхувати тебе у важкі моменти життя або бути надто зайнятою.

Як би там не було, залишати все, як є, не можна. У цьому випадку почуття самотності лише зростатиме, а стосунки – псуватися. Зрештою, це призведе до розставання.

Пам'ятай: що б не сталося, ви завжди можете поговорити один з одним і вирішити проблему. Чим раніше ви зробите це, тим вища ймовірність, що ви збережете відносини і зробите їх міцнішими.

 

Ти страждаєш від низької самооцінки

Те, як ти себе оцінюєш, як ставишся до самого себе, сильно впливає на те, як ти почуваєшся, перебуваючи у стосунках.

Якщо в тебе низька самооцінка, ти, швидше за все, страждаєш від браку уваги, від бажання постійно отримувати підтвердження того, що тебе дійсно люблять, ревнуєш з приводу і без, прагнеш проводити весь свій вільний час із дівчиною.

Зрозуміло, якщо у твого партнера здорова самооцінка, такий розклад його не влаштовує. Дівчина сердиться через твою недовіру, гіперконтроль і нав'язливість, а ти почуваєшся самотньо.

Крім того, кожну дію коханої людини ти можеш розцінювати з позиції "любить" і "не любить". У моменти, коли ти недоотримуєш увагу або зіштовхуєшся з холодністю дівчини, ти можеш відчувати страх, що тебе покинуть.

Її прохання надати їй трохи більше особистого простору ти можеш переживати надто емоційно. Це ще більше збільшує відчуття самотності.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Amazon показала первые кадры с орками из сериала «Властелин колец: Кольца… Автомобили 0 Nissan розробив технологію, що «деактивує» віруси MC Like 0 Фото дня: немецкий Playboy поместил на обложку 21-летнего трансгендера Карьера 0 7 способов, которыми люди делят мир на две части Вокруг света 0 Предложение дня: Airbnb предлагает провести ночь в доме из LEGO В курсе 0 Преимущества официального сайта Goxbet казино онлайн Психология отношений 0 9 егоїстичних причин, чому колишні хочуть повернути стосунки MC Like 0 Систин Сталлоне в эротическом видео журнала Love Юмор 0 Ученые выделили три типа любителей порно (и только один вид из них "здоровый") В курсе 0 Бенисио Дель Торо в трейлере боевика "Солдат" Звезды 0 Твои глаза: Александра Даддарио для GQ Mexico Секс 0 Мужские секс-кошмары Секс 0 11 причин, по которым девушка тебе не даст Карьера 0 11 неожиданных способов казаться умнее в электронной переписке Вокруг света 0 В Швеции запретили секс без строгого согласия Юмор 0 Как строить отношения тем, у кого уже есть дети? Психология отношений 0 Як вирватися з пастки контролю у відносинах Секс 0 5 мужских ошибок в сексе В курсе 0 Монашки-стриптизерши в новом клипе Мэрилина Мэнсона Внешность и здоровье 0 8 видов алкоголя и степень их вреда для здоровья
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.