Цитаты великих

Самый сложный шаг становится неожиданно легким сразу как только мы его сделаем

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Чому ти почуваєшся самотньо, перебуваючи у стосунках

09.02.2023 — Психология отношений
Чому ти почуваєшся самотньо, перебуваючи у стосунках

Багато людей прагнуть побудувати стабільні стосунки, щоб перестати почуватися самотніми. Але це працює далеко не у всіх випадках. Часом, навіть перебуваючи поруч із близькою людиною, ти можеш відчувати самотність не менше, ніж якби ти справді був один.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Це може здаватися тобі дивним – адже тобі є, з ким поговорити, і є чим зайняти свій вільний час з дівчиною. Самостійно усвідомити, у чому саме причина твого почуття самотності не завжди легко.

Одна річ, якщо тобі не приділяють уваги і ви рідко бачитеся. Зовсім інше – коли начебто у вашій парі все добре.

Ми зібрали кілька неочевидних причин, які змушують тебе почуватися самотнім.

 

Твої бажання та потреби ігнорують

Почуття самотності може виникати не лише через відсутність фізичної взаємодії з людиною. Деякі пари цілком комфортно почуваються, живучи окремо один від одного і зустрічаючись пару разів на тиждень.

Твій емоційний стан залежить не лише від кількості часу, який ти проводиш разом зі своєю дівчиною. Є речі набагато важливіші: наприклад, ваша здатність слухати і чути і якщо не розділяти, то хоча б підтримувати бажання та потреби коханої людини.

Цілком логічно, що від близьких ти очікуєш на якусь зацікавленість у тому, як у тебе справи, чим ти живеш, про що мрієш і так далі.

Так, твоя дівчина не повинна задовольняти твої бажання та потреби, це завдання цілком і повністю лежить на тобі самому. Але при цьому вона може підтримувати твоє прагнення, надавати тобі посильну допомогу, не знецінювати те, що є для тебе важливим.

Якщо ти не отримуєш всього цього, ти не відчуваєш зацікавленості коханої людини в тобі та твоєму стані. Як наслідок, виникає відчуття самотності.

 

Ви не підтримуєте інтереси один одного

У парі ніхто не повинен відмовлятися від своїх улюблених занять задля того, щоб поділити інтереси свого партнера. Але завжди можна виявити трохи уваги тому, чим захоплюється близька людина.

Наприклад, поставити кілька запитань, щоб дізнатися, чому йому подобається якесь заняття, похвалити його за досягнуті успіхи чи запропонувати спробувати зробити щось разом.

Навіть невеликий прояв інтересу до того, що людина вважає важливою, дає їй відчуття, що її люблять, цінують та підтримують.

Якщо ж твої інтереси завзято ігнорують, висміюють чи не звертають жодної уваги на твої перемоги, ти починаєш почуватися самотнім.

І з часом самотність лише посилюється, а поведінка дівчини здається тобі холодною та відстороненою.

 

Ти не можеш сподіватися на людину

Звичайно, ти можеш вважати, що у відносинах все залежить від тебе і ти маєш звалювати всю відповідальність за вас двох на свої плечі.

Але це не зовсім вірний підхід: все-таки обидва партнери в парі – дієздатні люди, які можуть подбати про себе самостійно.

Суть стосунків не в тому, що хтось один відповідає за себе та за кохану людину. Відносини – це союз, партнерство, і бажання піклуватися одне про одного має виникати у двох людей.

Здорово, якщо ти можеш попросити про щось свою дівчину і бути впевненим, що вона допоможе тобі. У такому разі у тебе буде розуміння, що у скрутній ситуації ви поєднаєте свої зусилля і впораєтеся з усіма випробуваннями.

Якщо ж ти не можеш сподіватися на кохану людину, тобі не буде впевненості у завтрашньому дні, не буде відчуття, що ваші стосунки однаково цінуються вами обома.

 

Ти відчуваєш себе відірваним від відносин

Причини появи відчуття відірваності від відносин можуть бути різними. Наприклад, ти надто багато часу і сил приділяєш роботі, отже, рідко буваєш удома, а в ті самі моменти, коли це все-таки вдається, єдине, що тобі хочеться, – це відпочити.

Можеш бути, ти переживаєш якісь неприємні новини чи складну ситуацію і замість того, щоб виговоритись дівчині, вирішив закритися в собі.

А може, причина відчуття відірваності від стосунків зовсім не в твоїй поведінці. Твоя дівчина може так само відштовхувати тебе у важкі моменти життя або бути надто зайнятою.

Як би там не було, залишати все, як є, не можна. У цьому випадку почуття самотності лише зростатиме, а стосунки – псуватися. Зрештою, це призведе до розставання.

Пам'ятай: що б не сталося, ви завжди можете поговорити один з одним і вирішити проблему. Чим раніше ви зробите це, тим вища ймовірність, що ви збережете відносини і зробите їх міцнішими.

 

Ти страждаєш від низької самооцінки

Те, як ти себе оцінюєш, як ставишся до самого себе, сильно впливає на те, як ти почуваєшся, перебуваючи у стосунках.

Якщо в тебе низька самооцінка, ти, швидше за все, страждаєш від браку уваги, від бажання постійно отримувати підтвердження того, що тебе дійсно люблять, ревнуєш з приводу і без, прагнеш проводити весь свій вільний час із дівчиною.

Зрозуміло, якщо у твого партнера здорова самооцінка, такий розклад його не влаштовує. Дівчина сердиться через твою недовіру, гіперконтроль і нав'язливість, а ти почуваєшся самотньо.

Крім того, кожну дію коханої людини ти можеш розцінювати з позиції "любить" і "не любить". У моменти, коли ти недоотримуєш увагу або зіштовхуєшся з холодністю дівчини, ти можеш відчувати страх, що тебе покинуть.

Її прохання надати їй трохи більше особистого простору ти можеш переживати надто емоційно. Це ще більше збільшує відчуття самотності.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 9 тревожных признаков того, что ты стал зависим от отношений Секс 0 10 самых популярных и глупых мифов о женском оргазме Карьера 0 5 причин, почему жизнь так сложна для тебя Психология отношений 0 7 запретных слов, которые категорически нельзя говорить своим женщинам В курсе 0 Дуэйн Джонсон и Эмили Блант в трейлере "Круиз по джунглям" В курсе 0 Трейлер последней части "Мстителей" Звезды 0 Белла Хадид примеряет купальники в кампейне Calvin Klein Карьера 0 12 идей, как получать пассивный доход Психология отношений 0 Секс, выживание, еда и ещё раз секс Психология отношений 0 4 совета о том, как покорить девушку за один вечер Секс 0 Этот простой прием улучшит твою (и её) сексуальную жизнь Карьера 0 10 ошибок, которые ты допускаешь в своей карьере Секс 0 Каким мужчинам женщины не отказывают в сексе Юмор 0 9 тактичных способов показать девушке, что у тебя с ней все несерьезно Юмор 0 7 типов женщин, которые не нравятся мужчинам Внешность и здоровье 0 Неожиданные эффекты, которые привычные продукты оказывают на организм Карьера 0 9 вещей, в которых изменение на 0,1 % вызывает значительные проблемы Карьера 0 Опасные связи: как дружба с боссом может навредить вам В курсе 0 Джим Керри в сериале "Шучу" В курсе 0 Вещь дня: обувь 75-го размера, чтобы сохранять социальную дистанцию
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.