Цитаты великих

Чем дольше ты ждёшь, тем больше вероятность, что ты ждёшь не там. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

10 причин, чому ти втрачаєш потребу у спілкуванні з іншими людьми

19.06.2023 — Карьера
10 причин, чому ти втрачаєш потребу у спілкуванні з іншими людьми

Часом ти можеш відчувати бажання закритися від зовнішнього світу, вимкнути телефон і не виходити на вулицю. Або вести звичне життя, розуміючи, що більше не відчуваєш потреби у спілкуванні з іншими людьми.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Найчастіше для того, щоб усвідомити причину таких змін, тобі не потрібно довго копатися в собі - відповідь лежить на поверхні.

Ми зібрали кілька можливих причин, а тобі залишилося лише зрозуміти, яка з них підходить саме під твій випадок.

 

Ти звик бути один

Можливо, довгий час ти намагався зблизитися з кимось, знайти друзів, дівчину, влитися в компанію, але в тебе не особливо це виходило. Згодом ти просто звикаєш до самотності, і вона перестає тебе лякати.

Якоїсь миті ти усвідомлюєш: для повноцінного життя тобі не потрібен ніхто інший, ти сам задовольняєш усі свої потреби та бажання.

Тож ти закінчуєш пошук свого оточення і більше не робиш спроб завести з кимось стосунки.

 

Ти проживаєш розставання з дорогою людиною

Після того, як ти втратиш спілкування з дорогою тобою людиною, ти можеш на якийсь час втратити потребу в комунікації з кимось ще.

Якщо це тимчасове явище, варто хвилюватися. Як тільки ти проживеш усі емоції, що наповнюють тебе, і змиришся з ситуацією, ти прийдеш в норму.

Якщо ж ти відштовхуєш від себе всіх, навіть своїх близьких, і це триває вже довгий час – варто звернутися до фахівця, щоб допомогти собі впоратися із хворобливою подією.

 

Ти надто розходишся у світогляді зі своїм оточенням

Ти можеш втратити потребу у спілкуванні, якщо ти розійдешся у поглядах на життя чи інші важливі речі зі своїм найближчим оточенням.

Останнім часом ситуацій, в яких люди відкриваються з найнесподіванішого боку, достатньо. Щоб зрозуміти, що вам не по дорозі, часом вистачає лише однієї фрази або одного нетривалого конфлікту.

Якщо ти робиш висновок, що не готовий миритися з тим, що світогляд людини кардинально відрізняється від твоєї, скорочення чи припинення спілкування – не найгірший вихід. Це куди розумніше, ніж намагатися переперечити співрозмовника чи нав'язати йому свою думку.

 

Ти розчаровуєшся у спілкуванні

Через зраду дорогої людини ти можеш сильно розчаруватися у спілкуванні та знецінити будь-які дружні та товариські стосунки.

Ти робиш це через страх, що травмуюча ситуація повториться, і ти знову змушений переживатимеш хворобливий досвід.

Пам'ятаючи про те, як погано тобі було, ти намагатимешся уникати будь-яких проявів слабкості та вразливості. А будь-яке спілкування, яке виходить за межі ділового, так чи інакше має на увазі зближення, якого ти так боїшся.

 

Тобі важко спілкуватися з оточуючими

Необхідність спілкування може відпасти через проблеми з налагодженням комунікації. Можливо, тобі складно висловлювати свої почуття, взаємодіючи з людиною, або ти не вмієш знаходити компроміси.

Справжні причини, чому спілкування з оточуючими здається тобі тортурами, може бути набагато більше.

Але суть одна – у цьому випадку тобі потрібно працювати над тим, щоб усунути цю причину. В іншому випадку ти ризикуєш перетворитися на самітника і відгородитися від усього світу.

 

Ти не вважаєш людей, які знаходяться навколо тебе, цікавими

Проблема може бути в тому, що люди, які оточують тебе, не здаються тобі цікавими. Ти спілкуєшся з ними просто від чого робити, швидше за інерцією.

Ваші розмови порожні, ви обговорюєте погоду та домашні справи, або ти змушений слухати монологи, які втомлюють тебе.

Як би там не було, якщо тобі нецікаво підтримувати спілкування зі своїм оточенням, тобі поступово починає здаватися, що краще бути одному.

І ти відгороджуєшся від взаємодії з людьми, які не приносять у твоє життя хоч якихось змістовних розмов.

 

Ти емоційно вигораєш

Емоційне вигоряння може стати причиною втрати потреби та інтересу у спілкуванні з іншими людьми.

Більше того, навіть звичайна розмова з людиною, з якою у тебе, начебто, багато спільних тем, може почати здаватися тобі справжнім випробуванням на міцність.

Причинами емоційного вигоряння може бути тривалий стрес, брак відпочинку, невміння говорити людям “ні” і висловлювати свої почуття. Після того, як ти вигориш, стосунки, які раніше приносили тобі позитивні емоції, почнуть сильно обтяжувати тебе.

На невизначену кількість часу ти захочеш відгородитися від усіх, перестанеш одразу відповідати на дзвінки та повідомлення, почнеш скасовувати зустрічі тощо.

 

Ти швидко втомлюєшся від людей

Може, ти інтроверт, а може, просто швидко втомлюєшся від спілкування, хоч воно тобі й подобається.

Якщо після недовгої розмови ти розумієш, що з тебе вистачить і ти з великим задоволенням посидів би вдома в компанії улюбленого серіалу і піци, що ж, не відмовляй собі в таких радощах.

І не вважай, що з тобою щось не так – у кожної людини своя потреба у спілкуванні.

 

Ти змушений багато спілкуватися через специфіку своєї роботи

Постійне спілкування з людьми може бути вимушеним, якщо це специфіка твоєї роботи.

Якщо твоя професія має на увазі безперервний контакт з великою кількістю клієнтів, не дивно, що час від часу ти втрачаєш потребу у спілкуванні. Ти просто перенасичуєшся цим на роботі.

Тим більше що клієнти бувають різні – деякі готові витрусити з тебе душу, і через їхню скрупульозність і негатив ти почуватимешся спустошеним.

 

Тебе турбує нерозв'язна ситуація

Іноді найважче – змиритися з тим, що ти змінити не можеш. Через сильний стрес і постійне прокручування в голові одних і тих же думок ти можеш на якийсь час стати байдужим до спілкування з оточуючими.

Комусь у такі моменти потрібно виговоритись, а хтось, навпаки, йде в себе і відгороджується від усіх — все індивідуально.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Вокруг света 0 iPhone Photography Awards 2021: смотрите лучшие снимки, снятые на iPhone В курсе 0 Райан Гослинг, Ана де Армас и Крис Эванс в трейлере «Серого человека» Психология отношений 0 "Сезон стыковки" и как он поможет тебе в отношениях с женщинами Психология отношений 0 Опасные привычки в отношениях, которым часто не придают значения Автомобили 0 6 вещей, которые реально бесят в современных автомобилях Звезды 0 Актриси, що знімаються в постільних сценах без дублерш Карьера 0 7 повсякденних неприємностей та способи боротьби з ними Внешность и здоровье 0 PUMA та BAIT присвятили кросівки фільму «Флеш» Психология отношений 0 Жениться на любовнице? Ни за что Внешность и здоровье 0 Новая коллекция Alexander Wang для Adidas Originals MC Like 0 Зои Пастель Холтхейзен для пляжной коллекции Sunkissed Психология отношений 0 Почему нас привлекает тайная сексуальная связь Внешность и здоровье 0 Как мужчине на дольше сохранить молодость кожи лица Секс 0 Как правильно трогать женскую грудь Карьера 1 5 ситуаций, когда откладывать дела полезно Карьера 0 7 повседневных изобретений, которые придумали женщины Вокруг света 0 В Швеции открылся "Музей провалов" В курсе 0 Финальный трейлер фильма «Матрица: Воскрешение» с Киану Ривзом Юмор 0 5 порнопривычек, которые ты за собой не замечаешь Карьера 0 Почему взрослым так трудно заводить друзей и поддерживать старые связи
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.