ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Абсурдно делить людей на хороших и плохих. Люди бывают или забавные, или занудные. Орихара Изая

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

8 переваг самотніх та бездітних людей, які суспільство недооцінює

19.06.2024 — Карьера
8 переваг самотніх та бездітних людей, які суспільство недооцінює

Ми живемо в суспільстві, яке мало не обожнює батьків. Молодій мамі з дитиною в колясці відчинено всі двері без черг. У цьому прояві людяності немає нічого поганого.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак часто можна зіткнутися з абсолютно несправедливим ставленням до бездітних людей.

Це виявляється у багатьох аспектах — від, начебто, невинного, але вкрай нетактовного питання причинах відсутності дітей до майже відкритого засудження з боку сімейних знайомих.

Тим часом самотні та бездітні люди є важливою та корисною частиною суспільства, на яких тримаються багато речей.

 

Більш гнучкий робочий графік

Коли батьки, що працюють, стикаються з необхідністю пошуку швидкої заміни, насамперед вони звертаються до бездітних і вільних від відносин колег.

У проханні цього і вказується: безвихідна ситуація протиставляється безтурботності з майже повною відсутністю зобов'язань.

Так само діють роботодавці, обираючи бездітних співробітників для відряджень чи невеликих доручень під час відпустки.

Співробітники без дітей та стосунків можуть довше залишатися на роботі, приділяючи більше часу та енергії процесу. Таким чином, вони відіграють роль неспіваних героїв.

З одного боку, їх часто засуджують, але з іншого боку — до них поспішають по допомогу.

 

Організація заходів

Батькам доводиться пам'ятати безліч завдань, які ніколи не будуть виконані повністю. За однією завжди виникає інша. Крім задоволення потреб, необхідно пам'ятати про обов'язки перед дітьми.

Все це відбувається в умовах вічного недосипання. Тому, коли розмова заходить про організацію заходу, чи то корпоратив, чи то просто дружня вечірка, відповідальним призначається хтось вільний.

Бездітні люди не мають суперздібностей, далеко не завжди є найкращими організаторами від природи, але у них більше вільного часу та енергії.

Тому вони готові витратити зусилля на аналіз та планування, роблячи це не для галочки, а по-справжньому піклуючись про майбутній захід.

 

Ідеальні лідери

Контролюючи розпорядок дня самостійно, бездітні люди можуть вкладати більше часу та енергії у досягнення спільних цілей.

Мозок, що відпочив, із середніми розумовими здібностями часто виграє у найгострішого розуму, закатованого багатозадачністю і втомою. Це робить вільних від стосунків людей ідеальними лідерами.

Звісно, ​​якщо ті виявляють ініціативу, демонструють залучення. Емоційно стабільний і добре відпочив керівник з меншою ймовірністю припуститься серйозної помилки.

Так само він швидше помітить нестандартні рішення, які не спадають на думку вічно втомленим і дещо відстороненим колегам з дітьми.

 

Життя заради творчості

Багато наших улюблених пісень, фільмів, книг та інших творів мистецтва створені людьми, вільними від сімейних зв'язків.

Батьківський пріоритет — це діти та сім'я, тоді як бездітна людина може скільки завгодно полювати на музу, вичікуючи її до пізньої ночі. Впіймавши натхнення, на створення шедевра бездітна людина кидає всі сили до виснаження.

Наприклад візьмемо Мікеланджело і Чайковського, коханого всіма Кіану Рівза і Вайнону Райдер. Ці люди віддали перевагу творчості та кар'єрі замість виховання дітей.

 

Найкращі слухачі та помічники

Часто трапляється так, що саме бездітні люди відіграють важливу роль у побудові щасливого сімейного життя своїх родичів.

Не маючи власних дітей і серйозних стосунків, вони готові годинами вислуховувати скарги про накипілого, допомагати з домашніми справами, доглядати старіючих батьків і навіть витрачати свій час на чужу дитину.

Бездітні зазвичай стають найкращими друзями сім'ї, чиї зусилля далеко не завжди гідно оцінюються. Добра воля сприймається як даність.

Тим часом бездітні помічники буквально дарують свій час і сили батькам, що втомилися.

 

Глобальна мобільність

Переїзд до іншого міста завжди є непростим етапом, а для сімейної пари з дітьми справжнім випробуванням.

Невідомо, як відреагує дитина, адже її потрібно влаштувати до нової школи, простежити, щоб не зв'язався з поганою компанією і знову знайшов гідних друзів.

Тому багато батьків відмовляються від переїздів, навіть якщо це відкриває нові кар'єрні перспективи. Все стає набагато складніше, коли мається на увазі зміна країни проживання або переліт на інший континент.

Бездітні люди мають незрівнянно більшу мобільність, яка обмежується тільки особистою рішучістю і уподобаннями.

Тому вони стають найціннішими співробітниками корпорацій, міжнародних організацій та волонтерських програм.

 

Благодійність

Виховання дітей обходиться дуже дорого, адже кожен з батьків бажає дати своїй дитині краще: іграшки, одяг, гаджети, репетиторів та вступ до університету чи хоча б коледж.

Йдеться про мільйони, які можуть бути використані і для інших цілей, наприклад благодійності, підтримки некомерційних організацій, фінансування археологічних розкопок, виставок у музеях та волонтерських програм.

 

Корисна бездіяльність

Люди, які не здатні завести дітей або свідомо відмовилися від цього, знижують навантаження на державні інститути. Садки, школи, дитячі поліклініки переповнені по всьому світу.

В результаті надання послуг утруднюється або стає набагато дорожчим. Що, якщо кожна пара прагнутиме підтримки позитивної демографічної динаміки? Тобто народжувати двох та більше дітей.

Світ справді зіткнеться з перенаселенням, а життя дитини у багатьох куточках світу перетвориться на справжній жах.

Жодні фонди та державні програми не впораються з таким навантаженням. Принаймні на даному етапі розвитку технологій та соціальних інститутів.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Как выбирать дам для соблазнения. Метод одного Дон Жуана В курсе 0 Lego предлагают собрать квартиры главных героев сериала "Друзья" из конструктора Психология отношений 0 Инструкция для мужчин: что творится у неё в голове? Карьера 0 Паника, удаленка, туалетная бумага: карантин - инструкция MC Like 0 Тейяна Тейлор и ее бесподобное тело для Agent Provocateur В курсе 0 "Форсаж" станет мультсериалом Автомобили 0 Выяснилось, как цвет автомобиля влияет на остаточную стоимость Карьера 0 25 этих неловких моментов в жизни каждого мужчины Юмор 0 15 мужских наблюдений о жизни с живыми женщинами Юмор 0 10 женских пpивычек, которые раздражают мужчин В курсе 0 Marvel показала трейлер другого сезону "Локи" Внешность и здоровье 0 Ученые: от чего зависит длина пениса Карьера 0 10 признаков высокого интеллекта в обычной жизни Карьера 0 Диванный эпидемиолог и человек, которому скучно дома. Типы людей по отношению к… В курсе 0 Первый кадр из нового "Терминатора" Психология отношений 0 #говоритмужчина: замужняя хищница В курсе 0 Вышел первый тизер фильма «Доктор Стрэндж: В мультивселенной безумия» В курсе 0 Джонни Депп в первом трейлере "Города лжи" Психология отношений 0 10 причин, чому ти боїшся заводити дітей В курсе 0 Бездельник Витя Цой в трейлере "Лето"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.