ТОП-10 популярных новостей
6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0 7 речей, які має знати кожен 25-річний підліток 26.06.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

Мудрее вас сделают две вещи: книги, которые вы прочтете, и люди, с которыми вы встретитесь.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як стати чоловіком, яким ти завжди хотів бути

12.05.2023 — Карьера
Як стати чоловіком, яким ти завжди хотів бути

Більшість чоловіків ніколи так і не реалізують свій потенціал навіть у половинній мірі. Одні бояться переступити через свої страхи чи банальну лінь, інші не хочуть випадати з суспільства, а третім просто подобається відчувати себе жертвами обставин.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Навряд чи в дитинстві ти мріяв про те, щоб бути посередністю, середньостатистичним хлопцем із парою зайвих кілограмів та розслабленням за комп'ютером із пляшкою пива. Ти хотів більшого і ніколи не пізно почати змінюватися.

Досить боятися і лінуватися, адже є кілька способів стати чоловіком, яким ти завжди хотів бути, тим, на кого рівняєшся щоразу, коли бачиш історії успіху.

 

Займись своїм тілом

Навряд чи той, на кого ти рівняєшся, має зайву вагу з типовим пивним животом і грудьми третього розміру. Швидше за все, це підтягнутий чоловік із рельєфними м'язами, якому не соромно опинитися без футболки перед людьми.

Ми не говоримо, що ти маєш стати подібним до тих хлопців зі спортивних журналів, у яких чітко видно кубики преса.

Найкраща фігура — це тіла давньогрецьких атлетів, які працювали передусім над функціональністю і потім над зовнішнім виглядом. У результаті їм виходило побудувати гармонійно розвинену мускулатуру без усіх цих пафосних шести кубиків преса.

Відразу скажемо, що якщо ти хочеш стати чоловіком, яким хотів бути, доведеться перемагати себе. Тобі ліньки? Роби через силу. Ти відчуваєш дискомфорт і хочеш припинити знову сидіти на кріслі перед комп'ютером? Примушуй себе займатися ще більше.

Пам'ятай, що шлях до мрії ніколи не буває легким. Якщо ти серйозно налаштований на успіх, труднощі тебе не зупинять.

 

Припини споживати сміття

Мова про їжу, яку можна назвати сміттям у гарній упаковці. У ній немає практично ніякої користі, крім хіба що вгамування почуття голоду. І це сумнівне задоволення, враховуючи, що по-справжньому поживних речовин у сміттєвій їжі мало, і це більше схоже на заповнення шлунка картоном.

Якщо ти хочеш наблизитись до ідеалу чоловіка, тобі потрібно добре розуміти, що ти кладеш у свій рот. Йдеться не лише про користь їжі, а й про її калорійність.

Ще один вид сміття – інформаційний. Неможливо стати чоловіком, яким ти завжди хотів бути, якщо ти під впливом постійного потоку типової сьогодні порожньої інформації із соцмереж, телевізора та інших джерел.

Поки ти досхочу наїдаєшся цим цифровим сміттям, ти не можеш відчути голод до справді важливих даних. Ти їх просто не помічаєш у цьому нескінченному забрудненому ефірі.

Почни споживати інформацію з погляду критичного мислення, дозовано, аналізуючи все те, що тобі намагаються подати під виглядом чогось важливого.

І, звичайно ж, припини споживати сміття. Хіба твій ідеал, якого ти прагнеш, витрачатиме свої сили, час і нерви на безглузде споживання лише заради миттєвого задоволення? Навряд чи це не несе довгострокової користі.

 

Візьми на себе відповідальність за свої дії

Більшість сучасних чоловіків бояться брати на себе відповідальність. І мова тут не про якісь вигадані зобов'язання на тему «чоловік винен». Ні, це якраз негативна пропаганда того, що тобі зовсім не вигідно.

Ми говоримо про відповідальність за свої рішення та наступні дії, за все те, що відбувається з тобою. Впевнені, ти, як і багато хлопців, постійно шукаєш виправдання, здебільшого навіть несвідомо, аби лише перекласти відповідальність на інших або зовсім не приймати рішення.

Нехай рішення ухвалить хтось інший, щоб потім, якщо в тебе не вийде, ти зміг звинуватити його у неправильній раді чи дії.

Лише взяття на себе зобов'язань за побудову власної долі допоможе стати чоловіком, яким ти завжди хотів бути сильним, цілеспрямованим, що рухається вперед, навіть попри суспільне несхвалення.

 

Роби те, що зараз тебе лякає

Страх – то нормально. Якщо хтось каже, що він нічого не боїться, то він або бреше, або божевільний.

Але це не означає, що потрібно надаватися страхам у кожний момент свого життя, знаходячи цьому просте виправдання: страх оберігає від небезпечних вчинків, а отже, завжди корисний. У чомусь це правдиво, але лише частково.

Багато страхів начебто боязні зганьбитися, провалитися у спробах вийти за рамки, задані самому собі чи суспільством, не мають нічого спільного з початковою інстинктивною відповіддю тіла на подразники, потенційно небезпечні для здоров'я та життя.

Ти можеш боятися не досягти свого, зазнати невдачі, втратити статус у суспільстві, але це не має значення. Ці страхи тягнуться за тобою з самого раннього дитинства, і їх час позбавлятися.

Якщо ти дійсно хочеш стати тим чоловіком, яким завжди хотів бути, почни боротися зі страхами разом з лінощами, що змушують тебе тупцювати на одному місці.

Пам'ятай, що страшно зробити лише перший крок, а далі буде простіше. Навіть якщо ти припустишся помилок, навіть якщо провалишся у своїх починаннях, це не буде поразкою і стане безцінним досвідом на шляху до ідеалу.

 

Не здавайся в розумних межах

Багато нібито експертів у галузі побудови мужності кажуть, що ти ніколи не повинен здаватися і зобов'язаний іти вперед до кінця.

Але ж це точний опис барана, який битиметься в одну і ту ж точку огорожі, намагаючись вибратися із загону, поки не впаде без сил.

Чи хочеш ти бути схожим на нього, такої ж упертої і безглуздо наступної мети, немов рухаючись по жорстко зафіксованих рейках? Думаємо, ні. Той ідеал чоловіків, якого ти прагнеш, явно не діяв так само прямо.

Якщо такі чоловіки розуміють, що двері зачинені і після пари спроб вони не піддаються, вони не продовжують ломитися знову і знову, а шукають інший шлях, який буде відчинений. Ніхто не каже, що так ти здався.

Здатись - це опустити руки і забути про свою мету, знову залишатися на одному місці. Якщо ж ти шукаєш розумніші шляхи, то ти набагато розумніша за всіх тих коучів, які радять йти до кінця, незважаючи ні на що.

 

Полюби себе

Мабуть найголовніший пункт у цій статті, який визначає всю діяльність. Якщо ти не любиш себе, як можеш рухатися до свого ідеалу?

Досить звинувачувати себе у всіх бідах, думати, що в тебе нічого не вийде. Перестань вважати себе недостойним чогось і навіть неповноцінним через відсутність будь-яких необхідних характеристик.

Пам'ятай, що кожна особистість унікальна, і не існує точного рецепта досягнення цілей, який би підходив однаково добре для кожної людини. Ти маєш полюбити всі свої переваги та недоліки і знаходити в них щось унікальне.

Зроби себе несхожим на інших, але не тільки зовні, адже це лише пилюка в очі, а, швидше, внутрішньо, в образі мислення, у своїх амбіціях.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Tyler, The Creator и Converse выпустили совместную коллекцию Звезды 0 Миша Романова на обложке летнего XXL Психология отношений 0 8 поступков, от которых девушек передергивает Юмор 0 8 различий между мужчинами и женщинами - без сексизма и заблуждений Психология отношений 0 Не супермен ли ты часом, или как стать мечтой любой девушки В курсе 0 Роберт де Ниро и Аль Пачино в трейлере фильма "Ирландец" Психология отношений 0 10 причин, чому серйозні стосунки закінчуються розставанням Психология отношений 0 10 вещей, которые надо прятать от женщин Секс 0 Ученые: постоянную жажду секса могут приравнять к психической болезни Юмор 0 Міфи і реальність про ідеальну жінку Секс 0 Как сделать, чтобы секс в жизни не уступал сексу из порно Звезды 0 Кендіс Сванепул для нової рекламної кампанії Tropic of C В курсе 0 Вышел новый трейлер режиссерской версии "Лиги справедливости" Карьера 0 7 привычек, которые делают тебя дешёвкой в глазах других Внешность и здоровье 0 Nike выпустит коллекцию кроссовок со «"Спанч Бобом" Секс 0 Як задовольнити жінку в ліжку Юмор 0 Как стать режиссером собственного порно Секс 0 История сексуальности: что возбуждало весь мир в разные десятилетия #2 Секс 0 4 вида свиданий, которые почти гарантированно закончатся сексом Внешность и здоровье 0 Что происходит с твоим телом, если ты недостаточно отдыхаешь
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.