ТОП-10 популярных новостей
8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

Поражение — это просто возможность начать сначала, и на этот раз — более разумно.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як стати чоловіком, яким ти завжди хотів бути

12.05.2023 — Карьера
Як стати чоловіком, яким ти завжди хотів бути

Більшість чоловіків ніколи так і не реалізують свій потенціал навіть у половинній мірі. Одні бояться переступити через свої страхи чи банальну лінь, інші не хочуть випадати з суспільства, а третім просто подобається відчувати себе жертвами обставин.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Навряд чи в дитинстві ти мріяв про те, щоб бути посередністю, середньостатистичним хлопцем із парою зайвих кілограмів та розслабленням за комп'ютером із пляшкою пива. Ти хотів більшого і ніколи не пізно почати змінюватися.

Досить боятися і лінуватися, адже є кілька способів стати чоловіком, яким ти завжди хотів бути, тим, на кого рівняєшся щоразу, коли бачиш історії успіху.

 

Займись своїм тілом

Навряд чи той, на кого ти рівняєшся, має зайву вагу з типовим пивним животом і грудьми третього розміру. Швидше за все, це підтягнутий чоловік із рельєфними м'язами, якому не соромно опинитися без футболки перед людьми.

Ми не говоримо, що ти маєш стати подібним до тих хлопців зі спортивних журналів, у яких чітко видно кубики преса.

Найкраща фігура — це тіла давньогрецьких атлетів, які працювали передусім над функціональністю і потім над зовнішнім виглядом. У результаті їм виходило побудувати гармонійно розвинену мускулатуру без усіх цих пафосних шести кубиків преса.

Відразу скажемо, що якщо ти хочеш стати чоловіком, яким хотів бути, доведеться перемагати себе. Тобі ліньки? Роби через силу. Ти відчуваєш дискомфорт і хочеш припинити знову сидіти на кріслі перед комп'ютером? Примушуй себе займатися ще більше.

Пам'ятай, що шлях до мрії ніколи не буває легким. Якщо ти серйозно налаштований на успіх, труднощі тебе не зупинять.

 

Припини споживати сміття

Мова про їжу, яку можна назвати сміттям у гарній упаковці. У ній немає практично ніякої користі, крім хіба що вгамування почуття голоду. І це сумнівне задоволення, враховуючи, що по-справжньому поживних речовин у сміттєвій їжі мало, і це більше схоже на заповнення шлунка картоном.

Якщо ти хочеш наблизитись до ідеалу чоловіка, тобі потрібно добре розуміти, що ти кладеш у свій рот. Йдеться не лише про користь їжі, а й про її калорійність.

Ще один вид сміття – інформаційний. Неможливо стати чоловіком, яким ти завжди хотів бути, якщо ти під впливом постійного потоку типової сьогодні порожньої інформації із соцмереж, телевізора та інших джерел.

Поки ти досхочу наїдаєшся цим цифровим сміттям, ти не можеш відчути голод до справді важливих даних. Ти їх просто не помічаєш у цьому нескінченному забрудненому ефірі.

Почни споживати інформацію з погляду критичного мислення, дозовано, аналізуючи все те, що тобі намагаються подати під виглядом чогось важливого.

І, звичайно ж, припини споживати сміття. Хіба твій ідеал, якого ти прагнеш, витрачатиме свої сили, час і нерви на безглузде споживання лише заради миттєвого задоволення? Навряд чи це не несе довгострокової користі.

 

Візьми на себе відповідальність за свої дії

Більшість сучасних чоловіків бояться брати на себе відповідальність. І мова тут не про якісь вигадані зобов'язання на тему «чоловік винен». Ні, це якраз негативна пропаганда того, що тобі зовсім не вигідно.

Ми говоримо про відповідальність за свої рішення та наступні дії, за все те, що відбувається з тобою. Впевнені, ти, як і багато хлопців, постійно шукаєш виправдання, здебільшого навіть несвідомо, аби лише перекласти відповідальність на інших або зовсім не приймати рішення.

Нехай рішення ухвалить хтось інший, щоб потім, якщо в тебе не вийде, ти зміг звинуватити його у неправильній раді чи дії.

Лише взяття на себе зобов'язань за побудову власної долі допоможе стати чоловіком, яким ти завжди хотів бути сильним, цілеспрямованим, що рухається вперед, навіть попри суспільне несхвалення.

 

Роби те, що зараз тебе лякає

Страх – то нормально. Якщо хтось каже, що він нічого не боїться, то він або бреше, або божевільний.

Але це не означає, що потрібно надаватися страхам у кожний момент свого життя, знаходячи цьому просте виправдання: страх оберігає від небезпечних вчинків, а отже, завжди корисний. У чомусь це правдиво, але лише частково.

Багато страхів начебто боязні зганьбитися, провалитися у спробах вийти за рамки, задані самому собі чи суспільством, не мають нічого спільного з початковою інстинктивною відповіддю тіла на подразники, потенційно небезпечні для здоров'я та життя.

Ти можеш боятися не досягти свого, зазнати невдачі, втратити статус у суспільстві, але це не має значення. Ці страхи тягнуться за тобою з самого раннього дитинства, і їх час позбавлятися.

Якщо ти дійсно хочеш стати тим чоловіком, яким завжди хотів бути, почни боротися зі страхами разом з лінощами, що змушують тебе тупцювати на одному місці.

Пам'ятай, що страшно зробити лише перший крок, а далі буде простіше. Навіть якщо ти припустишся помилок, навіть якщо провалишся у своїх починаннях, це не буде поразкою і стане безцінним досвідом на шляху до ідеалу.

 

Не здавайся в розумних межах

Багато нібито експертів у галузі побудови мужності кажуть, що ти ніколи не повинен здаватися і зобов'язаний іти вперед до кінця.

Але ж це точний опис барана, який битиметься в одну і ту ж точку огорожі, намагаючись вибратися із загону, поки не впаде без сил.

Чи хочеш ти бути схожим на нього, такої ж упертої і безглуздо наступної мети, немов рухаючись по жорстко зафіксованих рейках? Думаємо, ні. Той ідеал чоловіків, якого ти прагнеш, явно не діяв так само прямо.

Якщо такі чоловіки розуміють, що двері зачинені і після пари спроб вони не піддаються, вони не продовжують ломитися знову і знову, а шукають інший шлях, який буде відчинений. Ніхто не каже, що так ти здався.

Здатись - це опустити руки і забути про свою мету, знову залишатися на одному місці. Якщо ж ти шукаєш розумніші шляхи, то ти набагато розумніша за всіх тих коучів, які радять йти до кінця, незважаючи ні на що.

 

Полюби себе

Мабуть найголовніший пункт у цій статті, який визначає всю діяльність. Якщо ти не любиш себе, як можеш рухатися до свого ідеалу?

Досить звинувачувати себе у всіх бідах, думати, що в тебе нічого не вийде. Перестань вважати себе недостойним чогось і навіть неповноцінним через відсутність будь-яких необхідних характеристик.

Пам'ятай, що кожна особистість унікальна, і не існує точного рецепта досягнення цілей, який би підходив однаково добре для кожної людини. Ти маєш полюбити всі свої переваги та недоліки і знаходити в них щось унікальне.

Зроби себе несхожим на інших, але не тільки зовні, адже це лише пилюка в очі, а, швидше, внутрішньо, в образі мислення, у своїх амбіціях.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Чому простим людям живеться краще, ніж розумним? В курсе 0 Вийшов трейлер десятого «Форсажу» з Полом Вокером та Джейсоном Момоа Карьера 0 10 причин, почему ты не чувствуешь себя отдохнувшим после праздников В курсе 0 Трейлер второго сезона сериала "Люпен" Внешность и здоровье 0 adidas представил кроссовки, вдохновленные новым фильмом о Джеймсе Бонде Секс 0 Ученые: вот в какой позиции женщины больше всего любят заниматься сексом В курсе 0 Сайт ua-football.net - объективный рейтинг букмекерских контор Вокруг света 0 12 райских мест, которые заткнут за пояс даже пляж из рекламы "Баунти" Психология отношений 0 9 причин, почему жена постарше - это круто (и столько же - почему нет) Внешность и здоровье 0 В Корее появилось мороженое от похмелья В курсе 0 Джейсон Момоа у великому трейлері «Аквамена-2» Карьера 0 10 чудовищных ошибок, о которых ты будешь жалеть до конца жизни MC Like 0 День 28: Эльза Хоск в новом ролике LOVE Magazine Юмор 0 Как отвечать на неудобные вопpосы девушки своего друга Вокруг света 0 7 основных причин, почему мы так ждем отпуска Звезды 0 Мадонна для V Magazine Секс 0 Ученые выяснили на каком свидании можно (уже!) заняться сексом Карьера 0 9 слов, которые мешают тебе грамотно изъясняться Психология отношений 0 #говоритженщина: кто-то еще "добивается" женщин? Психология отношений 0 Уходи красиво или Как бросить девушку по-джентльменски
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.