ТОП-10 популярных новостей
4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0 Що робити, якщо тебе звинувачують у зраді, яку ти не робив 16.02.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак, що дівчина хоче, щоб ти став іншим 15.02.2024 — Психология отношений — 0 Як упоратися з хвилюванням на першому побаченні 14.02.2024 — Психология отношений — 0 6 причин, чому дівчина пропадає після кількох вдалих побачень 13.02.2024 — Психология отношений — 0 10 речей, які стають складнішими у міру того, як ти дорослішаєш 09.02.2024 — Карьера — 0 6 причин, чому ти шкодуєш про розлучення з дівчиною 08.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Я не люблю одиночество. Просто не завожу лишних знакомств — чтобы в людях лишний раз не разочаровываться. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Що робити, якщо після корпоративу дуже соромно

03.01.2023 — Карьера
Що робити, якщо після корпоративу дуже соромно

Розбираємо найнезручніші ситуації та шукаємо способи вийти на роботу з високо піднятою головою.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Отже, сталося страшне – ви перебрали і зганьбилися. А може вам так тільки здається?

Спочатку згадайте, що саме сталося. Намагайтеся відновити ланцюжок подій і підрахувати всіх, хто теоретично міг спостерігати ваш конфуз, — це знадобиться, якщо доведеться вибачатися.

Ще варто обдзвонити колег, з якими ви у приятельських відносинах, щоб зібрати інформацію та отримати перший фідбек про свою поведінку.

Далі дійте виходячи із ситуації.

 

Не втримали випите

Нудота та блювання – нормальні явища при алкогольній інтоксикації. Навряд чи сором викликала саме фізіологічна реакція організму.

Можливо, негативні почуття виникли через те, що ви вийшли за рамки вживання спиртного, що соціально схвалюються.

Мовляв, зовсім не пити – погано, це неповага до колективу, перепити – теж погано, отже, не знаєш міри. Насправді ж здорова печінка здатна виводити лише 30 мл чистого алкоголю кожні 90 хвилин.

А до отруєння можуть призвести десятки факторів, що невдало склалися: від того, що ви погано поїли, до якості самих напоїв.

Такий незначний інцидент точно не зробить вас героєм офісних пліток, особливо якщо стався один раз. Люди повно своїх турбот крім чарівних обговорень, як хтось перебрав і піввечора провів у туалеті.

Коли здається, що з вас все ж будуть жартувати, постарайтеся спокійно розібратися в механіці процесу з медичної точки зору.

Так ви зрозумієте, що нічого страшного не трапилося, адже організм просто позбувся зайвого і зможете пояснити це колегам.

 

Поводилися занадто фривольно

Розповідали скрізні анекдоти, загравали з усіма поспіль, танцювали на столі. Загалом не втримали внутрішнього гусара, а в колективі так не прийнято.

Можна спробувати перевести все жартома, якщо фривольності були незначними.

Наприклад, коли почнуть соромитись за обсценную лексику, згадайте, що навіть у творах поетів зустрічаються нецензурні слова, а ось у ваших звітах, навпаки, немає жодної лайки.

Колеги зрозуміють, що громадським осудом вас не проймеш, і згодом перестануть підколювати.

Але якщо ваша поведінка на вечірці когось дійсно зачепила, будьте готові вибачитися. Те, що одні сприймають як безневинний флірт чи жарти, іншим може бути проявами харассмента чи знецінення.

 

Переспали з колегою

Коли ви обидва вільні, а випадковий секс був добровільним і захищеним — проблеми взагалі немає.

Дорослі і не обтяжені зобов'язаннями люди не повинні посвячувати когось у подробиці своїх стосунків, навіть якщо колеги стали їх мимовільними свідками.

При необхідності нагадайте, що особисте життя не просто так називається особистим, або ігноруйте недоречні коментарі. Дозрілі розмови біля офісної мікрохвильової печі згодом зійдуть нанівець.

У подальших відносинах із випадковим партнером орієнтуйтеся лише на власні почуття.

Подумайте, чи хочете ви зближуватися чи краще залишити відносини робітниками, і чесно обговоріть це тет-а-тет.

 

…і сталася зрада

Якщо ви змінили, спробуйте знайти відповіді в цій статті — тут ми докладно розбирали, що робити з власними відносинами.

Якщо на адюльтер пішла людина, з якою ви переспали, важливо окреслити свою зону переживань. Перед ким саме вам соромно: собою, ошуканим партнером чи колективом?

У першому випадку доведеться просто змиритись, адже зробленого не виправиш. Щоб подолати провину та страх, можливо, варто звернутися до психолога та чесно пообіцяти собі, що таке не повториться.

Переживаючи за чужий союз, важливо гаряче не наламати дров. Ви не знаєте, які стосунки пов'язують людей і що може статися, якщо вчинити по совісті та розповісти про зраду.

Так, у випадковому сексі винні обидва, але друга сторона все ж таки більша — адже тягар зобов'язань перед партнером лежить на ній. Залишіть спроби самостійно вирішити конфлікт, при цьому не уникайте розмови, хоч би яким неприємним він був.

А ось від косих поглядів і чуток доведеться екстрено відростити броню. Перед виходом на роботу нагадайте собі, що безгрішних людей немає — у шафах балакучих колег поруч із білими пальтами теж можуть виявитися скелети. Продовжуйте наполегливо працювати, щоб до якості вашої роботи не було претензій.

Не соромтеся облягати тих, хто зарвався: будь-який секс стосується лише його учасників. Ніхто не має права засуджувати вас або вказувати, як правильно жити.

 

Наговорили комусь гидоти

Новорічна вечірка не місце для з'ясування стосунків. Відмовчатися чи відбутися жартами тут не вийде, тому найкращий вихід — вибачитися.

Однак перед тим, як сісти за проникливий текст, буде не зайвим зрозуміти, що сталося. Іван Іванович справді «подонок і мерзотник» — чи ви просто були не в дусі і зірвалися на першій-ліпшій людині?

Якщо з колегою все й справді погано, то проблеми назріли задовго до злощасного корпоративу. Почніть розмову так: «Моя поведінка була неприпустимою, мені соромно і я приношу щирі вибачення за те, що вас образив».

А далі конструктивно та екологічно поясніть суть справжніх претензій – наприклад, вас дратує, що колега не закриває завдання вчасно чи частенько бере чужу їжу з холодильника.

Приготуйтеся, що на вас може впасти потік зустрічних звинувачень. Буде неприємно, зате ви обговорите всі проблеми, що накопичилися.

Якщо справа у вас, це теж доведеться пояснити. Не тисніть на жаль, але постарайтеся чесно розповісти, як докотилися до відкритої агресії. Пообіцяйте попрацювати з емоціями (і попрацюйте!).

А ще буде зайвим додати до вибачень щось приємне: коробку смачного печива, цікаву книгу або пропозицію допомоги з робочими обов'язками.

 

Порушили субординацію

Саме так називається ситуація, коли ви обізвали начальника поганою людиною. Або вирішили по-братськи пояснити йому, як правильно керувати колективом.

Навіть якщо шеф постарався згладити ситуацію і показати, що нічого жахливого не сталося, почуття сорому може бути сигналом: ви, напевно, усвідомлюєте, що перегнули. А ще боїтеся наслідків.

Адже на відміну від рядового колеги, якому ви могли практично безкарно нахамити, керівник уміє звільняти.

Важливо зіграти на випередження приходьте з повинною і не затягуйте. Якщо скривджений начальник вас розшукуватиме, осад точно залишиться.

У жодному разі не прикривайтеся фразами на кшталт «ну випив, з ким немає». Тож ви тільки покажете, що не готові брати відповідальність за свої слова та вчинки.

Пообіцяйте, що надалі вирішуватимете проблеми в робочому порядку. А ще варто відразу максимально включитися в завдання, щоб нагадати керівникові, який ви є цінним співробітником.

На жаль, вибачень може бути замало. Намагайтеся продумати план на випадок найгіршого результату — пошукайте відкриті вакансії і оновіть резюме.

Зрештою, якщо суперечності з начальником дійшли до такої точки кипіння, що вас прорвало на корпоративі, можливо, настав час покинути компанію і рухатися далі.

 

Зіпсували майно закладу

Важливо, як це сталося. Якщо в пориві танцю випадково розбили пару келихів, можете просто забути про них. Зазвичай заклади списують такі витрати. Для очищення совісті зв'яжіться з рестораном та уточніть, чи потрібна компенсація.

А от якщо ваше свято пройшло під девізом «твори бардак — ми тут проїздом», без вибачень не обійтись. Причому не лише на адресу персоналу кафе. Вашим колегам і керівництву напевно було ніяково за розперезаного співробітника.

Напишіть листа та надішліть його учасникам вечора. Попросіть вибачення за те, що зіпсували репутацію компанії, і поясніть, як вирішуватимете питання з оплатою витрат. До начальника краще зайти з вибаченнями особисто.

Після цього вирушайте до закладу та перепросіть керуючого. Покажіть, що готові компенсувати витрати, і запропонуйте допомогу - наприклад, полагодити зламаний стілець або перефарбувати забруднену стіну.

Швидше за все, допомога не знадобиться, зате ви залишите враження сумлінної людини, а не сноба-дебоширу.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Ученые: частый секс делает тебя умнее Психология отношений 0 Свободные отношения: подводные камни, надводные рифы и веселые акулы Внешность и здоровье 0 Порноактриса Саша Грей выпустила свой мерч Карьера 0 Чому ти боїшся і уникаєш всього нового? Вокруг света 0 14 новых туристических направлений 2017 Психология отношений 0 Как выглядит личная жизнь 43-летнего мужчины, которого бросила жена В курсе 0 Ольга Куриленко в трейлере "Человека, который убил Дон Кихота" Гаджеты 0 Инновационная техника для любых целей Внешность и здоровье 0 12 "всегда" и 10 "никогда": простейшие привычки для поддержания здоровья Вокруг света 0 Британский художник собрал атмосферу разных городов под 5 куполами Психология отношений 1 Как понять женщину и не сойти с ума Вокруг света 0 Airbnb составил рейтинг самых желанных домов по всему миру Карьера 0 9 грязных методов манипуляции Карьера 0 7 лайфхаков, как упростить свой рабочий день Юмор 0 4 способа стать популяpным у женщин, ничего для этого не делая Звезды 0 Емілі Ратаковські у кліпі Тревіса Скотта «I KNOW» Секс 0 Неудовлетворенные женщины В курсе 0 Стив Карелл против нацистов в трейлере "Удивительный мир Марвена" Гаджеты 0 ТОП-3 лучших смарт-часов для бега Внешность и здоровье 0 Puma создали кроссовки с автоматической шнуровкой за $330
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.