ТОП-10 популярных новостей
10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Не позволяйте жизни заставлять вас становиться тем, кем вы быть не хотите.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

10 внутрішніх причин, чому ти постійно відчуваєш себе нещасним

22.06.2023 — Карьера
10 внутрішніх причин, чому ти постійно відчуваєш себе нещасним

Часом ти без якихось об'єктивних причин можеш почуватися нещасним. Все начебто йде так само, як і завжди: немає жодних важких життєвих невдач, хворобливих подій чи переживань, але все одно ти відчуваєш внутрішнє безсилля, занепокоєння та незадоволеність тим, що ти маєш.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У таких випадках важливо не намагатися ігнорувати свій стан занепаду. Навпаки, необхідно проаналізувати, що саме стало тригером.

Це дозволить тобі вчасно розпізнавати свої негативні сценарії мислення та швидко знаходити вирішення нагальних проблем.

Ми зібрали кілька причин, чому ти постійно почуваєшся нещасним. І всі вони криються не в навколишньому світі, а в самому тобі.

 

У тебе завищені очікування від себе

Незважаючи на те, що твоє життя складається вдало — у тебе є хороша робота, стабільна зарплата, якої вистачає на задоволення твоїх потреб і бажань, тебе оточують люди, які поділяють твої цінності та інтереси — ти можеш бути незадоволений собою.

Тобі може здаватися, що ти можеш досягти значно більшого. Чіпляючись за думки про неіснуючий ідеал, бажаючи відповідати своїм завищеним очікуванням, ти працюєш на знос, досягаючи поставленої мети.

Але жодне досягнення не може змусити тебе заспокоїтися і зупинитися, адже ти все ще почуваєшся недостатньо розумним, успішним, сильним і таке інше.

 

Ти шукаєш зовнішні причини, які заважають тобі самореалізуватись

Ти можеш зациклюватися на пошуку зовнішніх причин, які заважають тобі повною мірою реалізувати свій внутрішній потенціал.

Однак у більшості випадків це не вирішує твою проблему, а лише глибше заганяє тебе в страждання.

Бар'єри, які стримують тебе на шляху до досягнення бажаної мети, часто збудовані твоїм мозком, а не зовнішніми обставинами. І як тільки ти усвідомлюєш це, здобудеш контроль над своїм життям.

 

Ти засуджуєш тих, хто досягнув більших успіхів, ніж ти

Якщо хтось із твого оточення досяг успіху в чомусь більше за тебе, ти починаєш засуджувати цю людину. Ти обов'язково знаходиш причини, чому йому просто пощастило, щоб у такий спосіб знецінити високі результати.

На якийсь час така звичка справді може дати тобі відчуття щастя – ти пояснюєш собі, що життя несправедливе, і інша людина просто знаходилася в кращих умовах, ніж ти.

Але за кілька годин, днів чи тижнів ти все одно повернешся до думки про те, що міг би так само, але чомусь не зробив нічого для цього.

Висновок такий: чим більше ти засуджуєш оточуючих, тим більше згодом провалюєшся в нескінченне самокопання і відчуваєш жалість.

 

Ти сумніваєшся у своїх рішеннях

Чим частіше ти думаєш про те, що твоє рішення, можливо, було неправильним, тим більше нещасним ти почуваєшся.

Сумніви в собі й тому, що ти робиш, сильно вибивають тебе зі стабільності, руйнують відчуття безпеки. Отже, ти постійно перебуваєш у стані стресу і турбуєшся через можливі наслідки.

Як би там не було, навіть якщо ти дійсно припустився помилки, ти повинен розуміти, що це в більшості випадків можна виправити.

 

Ти не доводиш розпочате до кінця

Якщо ти – та сама людина, яка рідко доводить розпочате до кінця, не дивно, що ти почуваєшся нещасним. Ти не можеш виконати ті обіцянки, які даєш собі самому.

Кількість справ, які ти присягаєш виконати завтра, з понеділка або з початку нового місяця, невпинно зростає, і ти відчуваєш тягар відповідальності на своїх плечах.

При цьому ти продовжуєш нічого не робити і поступово починаєш стикатися з негативними наслідками своїх лінощів.

 

Ти багато ображаєшся на оточуючих тебе

Тобі може здаватися, що оточуючі не розуміють, не підтримують і не хвалять тебе.

Ти намагаєшся бути добрим, допомагати тим, хто потребує цього, жертвувати своїм часом, силами та матеріальними засобами, при цьому не отримуючи очікуваної віддачі.

Образи в такому разі не зможуть звернути увагу оточуючих на те, що ти вважаєш несправедливістю.

Єдина зміна, яка на тебе чекає, – це перманентне погіршення твого настрою та самопочуття. Тож перш ніж ображатися на когось, серйозно подумай над тим, чи це тобі потрібно.

 

Ти дуже багато чого чекаєш від оточуючих

Ще одна причина, через яку ти можеш відчувати себе нещасним: очікування, які ти будуєш щодо інших людей. У більшості випадків вони не мають нічого спільного із реальним станом справ.

Ти обманюєш себе, ідеалізуючи оточуючих у своїй голові, а потім зустрічаєшся із жорстоким розчаруванням.

Тобі здається, що людина весь цей час брехала тобі, давала невірні натяки, але виявляється, що ти сам придумав собі неіснуючу версію свого знайомого.

 

Ти вважаєш, що можна бути щасливим постійно

Якщо ти впевнений, що щастя - це не тимчасовий стан, на тебе чекає сильне розчарування. Не можна бути завжди щасливим.

Події, які відбуваються у твоєму житті, не можуть викликати в тебе завжди одну й ту саму реакцію. Постійне відчуття щастя - це нездійсненна мрія, в яку ти можеш вірити.

Проте що швидше ти усвідомлюєш, що щастя — річ непостійна, то легше тобі рухатиметься вперед, незважаючи на зовнішні обставини.

 

Ти концентруєшся на своїх страхах

Кожна людина чогось боїться, і це абсолютно нормально.

Але одні люди справляються зі своїми страхами, не дозволяючи їм контролювати їхні думки та дії, а інші довгий час тупцюють на одному місці, не розуміючи, як звільнитися від обмежуючих переконань.

Якщо ти надто часто концентруєшся на своїх тривожних думках і приділяєш багато уваги обмірковуванню можливих негативних сценаріїв, не дивно, що ти почуваєшся нещасним.

Тобі необхідно звільнитися від страхів або, принаймні, почати робити те, що тебе лякає.

 

Ти береш на себе відповідальність за чужий добробут

Цілком логічно, що ти бажаєш своїм рідним і близьким тільки найкращого. Але твоє бажання не повинно змушувати тебе брати на себе відповідальність за чужий добробут.

Кожна людина сама відповідає за те, що відбувається в її житті, вибирає реакцію на невдачі, вирішує, використовувати йому можливості, що підвернулися, чи ні.

Звалюючи на себе відповідальність за інших дорослих людей, ти насправді не допомагаєш їм, адже якщо людина не хоче нічого змінювати у своєму житті, ніщо не зможе змусити її зробити це.

Зате ти сам почуватимешся вимотаним і нещасним, нехтуючи своїми власними потребами та бажаннями.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Трейлер рождественского эпизода "Черного зеркала" Звезды 0 TAYANNA для летнего номера XXL Гаджеты 0 Xiaomi запатентовала смартфон со встроенной солнечной батареей Звезды 0 Кендіс Свейнпол знялась для нової кампанії Tropic of C Вокруг света 0 Марио Тестино приглашает всех на свою выставку откровенных снимков в Берлине Юмор 0 10 типов женщин, с которыми никогда не стоит встречаться Юмор 0 Ученые объяснили, почему у женщин большая грудь Юмор 0 4 вида свиданий, которые почти гаpантированно закончатся сексом Звезды 0 Меган Фокс взяла в плен вокалиста Machine Gun Kelly в клипе "Bloody Valentine" Секс 0 6 самых опасных видов секса с точки зрения медицинской статистики В курсе 0 Пирс Броснан в трейлере "Ограбления по-джентльменски" Автомобили 0 8 причин, почему маленькие автомобили лучше больших Карьера 0 9 ознак, що ви дійсно розумна людина Секс 0 7 побутових звичок, які вбивають секс Юмор 0 Правила мужского этикета: не раздвигай ноги в метро и ты не порноактер В курсе 0 Первый тизер нового фильма о Джеймсе Бонде "Не время умирать" В курсе 0 Эндрю Гарфилд в трейлере фильма "Mainstream" про видеоблогеров В курсе 0 Новый клип группы "Ленинград" - "Золото" Карьера 0 10 безрассудных поступков, которые ты должен совершить хотя бы раз! Карьера 0 15 нелогічних фактів, якими ти здивуєш будь-якого співрозмовника
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.