Цитаты великих

Живи так, будто этот день — последний, и однажды так оно и окажется. А ты будешь во всеоружии. Джордж Карлин

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

10 внутрішніх причин, чому ти постійно відчуваєш себе нещасним

22.06.2023 — Карьера
10 внутрішніх причин, чому ти постійно відчуваєш себе нещасним

Часом ти без якихось об'єктивних причин можеш почуватися нещасним. Все начебто йде так само, як і завжди: немає жодних важких життєвих невдач, хворобливих подій чи переживань, але все одно ти відчуваєш внутрішнє безсилля, занепокоєння та незадоволеність тим, що ти маєш.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У таких випадках важливо не намагатися ігнорувати свій стан занепаду. Навпаки, необхідно проаналізувати, що саме стало тригером.

Це дозволить тобі вчасно розпізнавати свої негативні сценарії мислення та швидко знаходити вирішення нагальних проблем.

Ми зібрали кілька причин, чому ти постійно почуваєшся нещасним. І всі вони криються не в навколишньому світі, а в самому тобі.

 

У тебе завищені очікування від себе

Незважаючи на те, що твоє життя складається вдало — у тебе є хороша робота, стабільна зарплата, якої вистачає на задоволення твоїх потреб і бажань, тебе оточують люди, які поділяють твої цінності та інтереси — ти можеш бути незадоволений собою.

Тобі може здаватися, що ти можеш досягти значно більшого. Чіпляючись за думки про неіснуючий ідеал, бажаючи відповідати своїм завищеним очікуванням, ти працюєш на знос, досягаючи поставленої мети.

Але жодне досягнення не може змусити тебе заспокоїтися і зупинитися, адже ти все ще почуваєшся недостатньо розумним, успішним, сильним і таке інше.

 

Ти шукаєш зовнішні причини, які заважають тобі самореалізуватись

Ти можеш зациклюватися на пошуку зовнішніх причин, які заважають тобі повною мірою реалізувати свій внутрішній потенціал.

Однак у більшості випадків це не вирішує твою проблему, а лише глибше заганяє тебе в страждання.

Бар'єри, які стримують тебе на шляху до досягнення бажаної мети, часто збудовані твоїм мозком, а не зовнішніми обставинами. І як тільки ти усвідомлюєш це, здобудеш контроль над своїм життям.

 

Ти засуджуєш тих, хто досягнув більших успіхів, ніж ти

Якщо хтось із твого оточення досяг успіху в чомусь більше за тебе, ти починаєш засуджувати цю людину. Ти обов'язково знаходиш причини, чому йому просто пощастило, щоб у такий спосіб знецінити високі результати.

На якийсь час така звичка справді може дати тобі відчуття щастя – ти пояснюєш собі, що життя несправедливе, і інша людина просто знаходилася в кращих умовах, ніж ти.

Але за кілька годин, днів чи тижнів ти все одно повернешся до думки про те, що міг би так само, але чомусь не зробив нічого для цього.

Висновок такий: чим більше ти засуджуєш оточуючих, тим більше згодом провалюєшся в нескінченне самокопання і відчуваєш жалість.

 

Ти сумніваєшся у своїх рішеннях

Чим частіше ти думаєш про те, що твоє рішення, можливо, було неправильним, тим більше нещасним ти почуваєшся.

Сумніви в собі й тому, що ти робиш, сильно вибивають тебе зі стабільності, руйнують відчуття безпеки. Отже, ти постійно перебуваєш у стані стресу і турбуєшся через можливі наслідки.

Як би там не було, навіть якщо ти дійсно припустився помилки, ти повинен розуміти, що це в більшості випадків можна виправити.

 

Ти не доводиш розпочате до кінця

Якщо ти – та сама людина, яка рідко доводить розпочате до кінця, не дивно, що ти почуваєшся нещасним. Ти не можеш виконати ті обіцянки, які даєш собі самому.

Кількість справ, які ти присягаєш виконати завтра, з понеділка або з початку нового місяця, невпинно зростає, і ти відчуваєш тягар відповідальності на своїх плечах.

При цьому ти продовжуєш нічого не робити і поступово починаєш стикатися з негативними наслідками своїх лінощів.

 

Ти багато ображаєшся на оточуючих тебе

Тобі може здаватися, що оточуючі не розуміють, не підтримують і не хвалять тебе.

Ти намагаєшся бути добрим, допомагати тим, хто потребує цього, жертвувати своїм часом, силами та матеріальними засобами, при цьому не отримуючи очікуваної віддачі.

Образи в такому разі не зможуть звернути увагу оточуючих на те, що ти вважаєш несправедливістю.

Єдина зміна, яка на тебе чекає, – це перманентне погіршення твого настрою та самопочуття. Тож перш ніж ображатися на когось, серйозно подумай над тим, чи це тобі потрібно.

 

Ти дуже багато чого чекаєш від оточуючих

Ще одна причина, через яку ти можеш відчувати себе нещасним: очікування, які ти будуєш щодо інших людей. У більшості випадків вони не мають нічого спільного із реальним станом справ.

Ти обманюєш себе, ідеалізуючи оточуючих у своїй голові, а потім зустрічаєшся із жорстоким розчаруванням.

Тобі здається, що людина весь цей час брехала тобі, давала невірні натяки, але виявляється, що ти сам придумав собі неіснуючу версію свого знайомого.

 

Ти вважаєш, що можна бути щасливим постійно

Якщо ти впевнений, що щастя - це не тимчасовий стан, на тебе чекає сильне розчарування. Не можна бути завжди щасливим.

Події, які відбуваються у твоєму житті, не можуть викликати в тебе завжди одну й ту саму реакцію. Постійне відчуття щастя - це нездійсненна мрія, в яку ти можеш вірити.

Проте що швидше ти усвідомлюєш, що щастя — річ непостійна, то легше тобі рухатиметься вперед, незважаючи на зовнішні обставини.

 

Ти концентруєшся на своїх страхах

Кожна людина чогось боїться, і це абсолютно нормально.

Але одні люди справляються зі своїми страхами, не дозволяючи їм контролювати їхні думки та дії, а інші довгий час тупцюють на одному місці, не розуміючи, як звільнитися від обмежуючих переконань.

Якщо ти надто часто концентруєшся на своїх тривожних думках і приділяєш багато уваги обмірковуванню можливих негативних сценаріїв, не дивно, що ти почуваєшся нещасним.

Тобі необхідно звільнитися від страхів або, принаймні, почати робити те, що тебе лякає.

 

Ти береш на себе відповідальність за чужий добробут

Цілком логічно, що ти бажаєш своїм рідним і близьким тільки найкращого. Але твоє бажання не повинно змушувати тебе брати на себе відповідальність за чужий добробут.

Кожна людина сама відповідає за те, що відбувається в її житті, вибирає реакцію на невдачі, вирішує, використовувати йому можливості, що підвернулися, чи ні.

Звалюючи на себе відповідальність за інших дорослих людей, ти насправді не допомагаєш їм, адже якщо людина не хоче нічого змінювати у своєму житті, ніщо не зможе змусити її зробити це.

Зате ти сам почуватимешся вимотаним і нещасним, нехтуючи своїми власними потребами та бажаннями.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Вийшов трейлер хорору «Діти кукурудзи» - нової екранізації Стівена Кінга Карьера 0 7 речей, які потрібно розглядати тільки як ресурс, а не як мету Карьера 0 13 научных доказательств, что женщины лучше мужчин Психология отношений 0 Как определить, какие отношения тебе нужны Звезды 0 Cardi B снялась для журнала Interview Карьера 0 Выставляем свою кандидатуру. За дверь. MC Like 0 Эдита Вилкевичуте для летнего Vogue Mexico Секс 0 Женские мысли во время орального секса В курсе 0 Выход Дженоа в полуфинал Кубка УЕФА Секс 0 Порка и удовольствие: что такое спанкинг Секс 0 Как понять, что она НЕ симулирует оргазм В курсе 0 Бездельник Витя Цой в трейлере "Лето" Автомобили 0 Lexus представили свій найменший кросовер LBX Секс 0 Чому корисному може навчити порно? В курсе 0 Чарли Ханнэм и Рами Малек планируют побег в трейлере "Мотылька" Психология отношений 0 Дружить ли с бывшей? Ученые наконец нашли ответ! Секс 0 Факты о любви и сексе, которые должен знать каждый мужчина В курсе 0 Фото дня: Джонні Депп в образі Людовіка XV з «Фаворитки» Секс 0 Ученые: стоны - никакая не часть женского оргазма Юмор 0 Как и почему женщины изменяют статусным красавцам с самыми затрапезными…
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.