ТОП-10 популярных новостей
8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0 6 причин, чому ти почуваєшся незручно, коли фліртуєш, і як позбутися цього… 07.06.2024 — Психология отношений — 0 Чи може секс замінити тренування 07.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 8 причин, чому ти надмірно відвертий у спілкуванні 05.06.2024 — Карьера — 0 10 причин чоловічого нещастя: чому буває еректильна дисфункція? 05.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 10 ознак, що дівчина набагато розумніша, ніж здається на перший погляд 04.06.2024 — Психология отношений — 0 Жінки, які на все готові заради чоловічої компанії (на думку чоловіків) 03.06.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство Оноре де Бальзак

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

9 речей, про які ти маєш забути, щоб рухатися вперед без зволікання

01.12.2022 — Карьера
9 речей, про які ти маєш забути, щоб рухатися вперед без зволікання

Кожна людина хоче досягти успіху та забезпечити собі щасливе майбутнє. Для цього необхідно рухатися вперед, не зациклюючись на речах, які збивають тебе з наміченого курсу або змушують довго тупцювати на тому самому місці. Часто ти сам стаєш причиною застою у твоєму житті.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ти приділяєш занадто багато уваги тому, що насправді зовсім не має значення. І чим більше ти концентруєшся на цьому, тим далі ти стаєш від поставленої мети.

MEN'S CULT зібрав кілька речей, про які тобі треба забути, щоб рухатися вперед, не відволікаючись на дурницю. Це дозволить тобі прискоритися та уникнути безглуздих обмежень.

 

Про критику з боку оточуючих

Перша і, мабуть, найнебезпечніша річ, про яку ти маєш забути раз і назавжди, — це про критику з боку інших людей.

Якщо ти дозволиш чужим словам впливати на твої думки та дії, ти власноруч наділиш оточуючих владою над своїми рішеннями.

Замість того, щоб орієнтуватися на себе і свої бажання, ти переживатимеш через реакцію когось іншого.

Як тільки тебе починає справді хвилювати критика, спрямована на твою адресу, ти збиваєшся з наміченого шляху.

Ти ставиш на перше місце не себе, а чужу думку: намагаєшся виправдати чиїсь сподівання, довести щось людині, заслужити її схвалення. Все це заважає тобі рухатися вперед - ти сповільнюєшся і робиш багато помилок, про які потім шкодуєш.

Забудь про критику: дуже мало людей роблять тобі зауваження з найкращих спонукань.

Більшість із них просто хоче вколоти тебе болючіше, самоствердитися за твій рахунок або позбавити тебе мотивації із заздрощів. Не давай їм такого задоволення.

 

Про людей, які ускладнюють твоє життя

Якщо у твоєму оточенні є люди, які постійно ниють, тиснуть на жалість, перекладають відповідальність за свої слова та вчинки на когось іншого, намагаються маніпулювати тобою, спитай себе, чи не втомився ти від такої поведінки.

Такі особи ускладнюють життя не собі, а тим, хто з ними контактує.

Часто вони демотивують своїх друзів та знайомих, забирають у них надто багато ресурсів, забувають про заплановані зустрічі, відмовляють у допомозі в останній момент. Для того, щоб не марнувати свій час і сили, краще забудь про людей, які так роблять.

Не варто тримати біля себе того, хто будь-якої миті може зруйнувати твої плани, підставити тебе і принизити твою самооцінку.

І тим більше не потрібно брати на себе відповідальність за інших людей, якщо вони вже вийшли з підліткового віку і можуть самі про себе подбати.

 

Про прагнення до сталості

Твоє прагнення до сталості гальмуватиме тебе на шляху до досягнення поставленої мети.

Ти маєш розуміти, що в цьому світі, крім смерті, у твоєму житті не буде нічого гарантовано. Ти можеш вкладати величезну кількість часу і сил у роботу над чимось і в результаті зазнати невдачі буквально за кілька хвилин або після одного невірного рішення.

Людина, яку ти вважав найближчою і в яку емоційно вкладався, може раптово залишити тебе одного. І такі історії трапляються дуже часто.

Позбав себе від розчарування у своїх силах і в навколишній реальності і припини прагнути сталості. Ніхто не знає, яким буде завтрашній день. І що найважче визнати, далеко не все залежить від тебе та твоїх дій.

Ти не можеш змінити це, але ти можеш рухатися вперед, не формуючи чітких очікувань від свого майбутнього.

 

Про страх не стати кращим у чомусь

Пам'ятай про те, що життя — це не гонка за першість. Ти живеш, щоб радіти, робити себе та інших щасливішими, самореалізовуватись.

Насправді далеко не кожній людині потрібно бути першою в чомусь. Бажання бути кращим — скоріше почуття, нав'язане громадськими установками. Адже у кіно, серіалах, книгах та газетах ми чуємо про те, що робити, щоб стати успішнішою.

У результаті і тобі починає здаватися, що ти обов'язково маєш чогось домогтися, перемогти всіх у чомусь, стати номером один і потрапити в якийсь топ.

Завжди буде хтось розумніший, красивіший, спортивніший і багатший, ніж ти, це факт, з яким марно сперечатися.

Тож тобі варто перестати вважати себе розчаруванням і прагнути життя, якого ти насправді не хочеш.

Якщо твоя душа вимагає тихого сімейного життя або подорожей автостопом без грошей, наважуйся, кидай усе і роби те, що тебе ощасливить.

 

Про те, що тобі більше не потрібно

Час іде, твої пріоритети змінюються, і це абсолютно нормально. Було б дивно, якби твої бажання та можливості залишилися на тому ж рівні, що й у підлітковому віці. Але часто буває, що ти не хочеш розлучатися з будь-якими об'єктами минулого.

Тобі складно відпустити друзів, яких ти переріс у духовному плані, важко відмовитись від уже неактуальних цілей, залишити професію, в якій ти реалізовувався довгі роки.

Звичайно, тобі буде боляче від того, що твоє життя змінюється, але пам'ятай про те, що ці зміни потрібні.

Ти не можеш тягти на собі тягар минулого. Він уповільнюватиме тебе, заважатиме добитися того, чого ти прагнеш.

Знайди в собі сили відмовитись від усього, що тобі більше не потрібно, і ти перестанеш марнувати свої ресурси.

 

Про виправдання

Якщо ти не зробив чогось, значить, ти насправді не хотів цього робити. Досить ускладнювати своє життя, вигадуючи гарні виправдання своїй бездіяльності.

Хочеш досягти поставленої мети? Так переборюй себе, вставай раніше, наполегливо працюй, проси про допомогу, розставляй пріоритети. Роби все, що може допомогти тобі наблизитись до бажаного результату.

Твоя звичка шукати собі виправдання лише уповільнює тебе.

Пам'ятай про те, що твій мозок завжди може придумати причину, що достовірно звучить, чому тобі варто полежати в ліжку ще 10 хвилин.

Але ти можеш припиняти такі спроби самообману та брати своє життя під свій повний контроль.

 

Про звичку відкладати на потім

Досить переконувати себе та інших у тому, що ти виконаєш свої завдання завтра, у понеділок, з початку нового місяця тощо.

Якщо тобі не хочеться робити щось зараз, навряд чи з'явиться бажання через час. Тож намагайся не відкладати на потім — як тільки ти ставиш собі за мету, берись за її реалізацію.

Таким чином ти зможеш позбутися шкідливої ​​звички переносити справи на завтра і уникнеш зайвого стресу.

 

Про невпевненість у собі

Невпевненість у собі змушує тебе довгий час тупцювати на тому самому місці, не в змозі зрушити вперед.

Якщо ти страждаєш через низьку самооцінку, саме час зробити хоч щось, щоб її виправити.

Припини лаяти себе за допущені помилки, болісно реагувати на слова оточуючих тебе людей, сумніватися в ухвалених тобою рішеннях.

Якщо у тебе є якісь недоліки, за які тобі соромно, постарайся або виправити їх, або прийняти себе разом із ними. І припини залежати від чужої думки – це шлях у нікуди.

 

Про негатив

Можна скільки завгодно сперечатися про те, чи матеріальні наші думки, але суть залишається незмінною: чим більше ти концентруєшся на негативі, тим гіршим стає твоє життя.

Коли ти песиміст, навіть у найдобріших вчинках та подіях ти починаєш помічати щось погане.

Це руйнує твою впевненість у щасливому майбутньому, змушує тебе скрізь бачити обман і опускати руки після першої невдачі.

Постарайся змінити своє мислення — замість того, щоб одразу думати про погане, ретельно аналізуй те, що відбувається.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 8 причин, почему пиво полезно для тебя Карьера 0 Почему бедные люди покупают дорогие авто? Юмор 1 Лайфхаки от холостяков для холостяков В курсе 0 Вийшов новий трейлер «Аквамена-2» із Джейсоном Момоа Карьера 0 Новая работа - кто ищет, тот всегда находит... Гаджеты 0 Вещь дня: джинсы со встроенными подушками безопасности для мотоциклистов Внешность и здоровье 0 Puma показал кроссовки и худи по мотивам игры Animal Crossing Психология отношений 0 Несексуальные вещи, которые делают твою девушку сексуальнее Психология отношений 0 Как бросить подругу, к которой ты испытываешь жалость В курсе 0 Playboy перезапустять у цифровому форматі - для конкуренції з OnlyFans Секс 0 10 необычных сексуальных поз Звезды 0 Дженніфер Еністон у відвертій зйомці Allure В курсе 0 Остін Батлер та Том Харді у трейлері «The Bikeriders» Карьера 0 О дружбе начальника и подчиненного Внешность и здоровье 0 adidas додає до ADIMATIC осінню «коричневу» композицію Юмор 0 #говоритмужчина: творческих баб лучше избегать Секс 0 7 вещей в сексе, которых не понимают женатые мужчины Психология отношений 0 7 причин, чому ти втрачаєш себе у відносинах Внешность и здоровье 0 Как отсутствие секса влияет на мужчин Карьера 0 8 причин, почему ты считаешь жизнь сложной
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.