Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

6 ознак, що ти далекий від авантюризму

22.03.2023 — Карьера
6 ознак, що ти далекий від авантюризму

Ми часто пропагуємо рух уперед, зрозуміло, у вигляді позитивних змін. Проте деякі можуть сприймати такий посил неправильно і вважати, ніби ми говоримо про рух, незважаючи ні на що, не оглядаючись на ціну, на те, як він вплине на окремих індивідів та навколишній світ.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ні, це неправильне судження, яке може спричинити проблеми. Інша річ — рух уперед без авантюризму. Це ідеальний рецепт для змін життя на краще.

За наступними ознаками ти зможеш зрозуміти, що рухаєшся у правильному напрямку, активно, але без зайвої нерозсудливості.

 

Ти цікавий, але не наївний

Авантюризм у багатьох моментах поєднується з наївністю та непродуманістю. У випадку з цікавістю це створює небезпечну суміш, яка може спалахнути будь-якої миті.

Адекватна людина з живим розумом практично без винятків цікава від природи і прагне нових можливостей. Він цікавиться навколишнім світом, причому не тільки теоретичними, а й практичними аспектами.

Різниця між людиною, далекою від нерозсудливості, та авантюристом у тому, як саме вони діють.

Перший, дізнавшись про далеку країну, з'ясує всі важливі деталі і знизить ризики, тоді як другий, підкоряючись цікавості, полізе в найнебезпечнішу печеру, аби задовольнити потяг до пригод.

 

Ти готовий до гострих відчуттів, але не ризикуєш даремно

Немає нічого поганого в гострих відчуттях. Для одних це спуск із гори на сноуборді, для інших — поїздки на високих швидкостях спеціально виділеному для цього гоночному треку.

Більшість має свою мрію, пов'язану з екстримом, а це, безумовно, несе певні ризики. Розумна людина не ризикуватиме даремно і втягуватиметься у відверті авантюри.

Одна річ, коли ти стрибаєш із хвилеріза в море, знаючи, що там велика глибина і тобі нічого не загрожує, якщо ти вмієш плавати. Інше — коли місцевість тобі невідома і там, за хвилерізом, може бути мілину або стирчати гостра арматура.

Тобто розумна людина, як і в попередньому пункті, продумає ризики і не робитиме відверто небезпечних дій, щоб вразити когось або поставити галочку у списку своїх справ.

 

Ти розширюєш свої фізичні можливості, а не ламаєш себе

Цілком нормально бажання навантажувати організм понад звичне, щоб досягати певних успіхів.

Це можуть бути спортивні змагання, багатоденні походи, марафони та інші випробування на витривалість, які дозволяють перевірити, наскільки ти сильний та витривалий.

Проблема безрозсудних людей у тому, що вони не бачать адекватного кордону. У їхніх головах завжди крутиться думка «а якщо ще більше».

Якщо він перепливає бурхливу річку і відчуває, що втомився, то не розгорнеться, а продовжить рухатися вперед і навіть прискориться ще більше виснажуючи ресурси.

Розумна ж людина знає, коли зупинитися, і не робитиме щось, що потенційно здатне їй нашкодити, неважливо, чи дивиться на неї хтось, чи він ставить завдання лише перед собою.

 

Ти перемагаєш внутрішні страхи, а не пригнічуєш їх

Авантюристи здаються безстрашними людьми, які здатні на те, що в інших викликає жах. Але насправді вони бояться не менше, ніж інші, якщо говорити про персони з більш-менш здоровою психікою.

Вони просто пригнічують страх аутотренінгом у стилі «один раз живемо» та «хто не ризикує, то не п'є шампанського». Тобто вони перестають слухати голос розуму і роблять те, що, на їхню думку, може принести задоволення.

Розумна людина боїться, як й інші, але рухається вперед, на відміну більшості. Він з більшою ймовірністю піде на ризики, які в інших викликають страхи, але на відміну від авантюриста вивчить кожен аспект небезпечної справи.

Замість придушення страху він переконає свій розум і підсвідомість у тому, що це не так небезпечно, як здається, причому не аутотренінгом, а вагомими аргументами.

 

Ти прагнеш нових відчуттів не на шкоду обов'язку

Багато безрозсудних людей роблять вчинки, не продумуючи наперед наслідки для себе, не кажучи про рідних і близьких.

Головне для них — тут і зараз, яке пов'язане із задоволенням цікавості, бажань та інших моментів.

Розумна людина теж прагне нових відчуттів, адже ця спрага закладена в нас від природи для розвитку як виду. Інша річ, що він завжди озирається на наслідки і не забуває про борг перед іншими людьми.

Якщо щось нове потенційно може порушити твої боргові зобов'язання перед оточуючими і, тим більше, нашкодити їм, ти з великою ймовірністю не робитимеш цього.

 

Ти готовий йти проти засад, але не стаєш соціопатом чи «заколотником»

Розумні люди ставлять під сумнів багато чого через те, що наділені критичним мисленням.

Саме тому вони з високою ймовірністю, на відміну від більшості оточуючих, йдуть проти засад, що існували століттями, пропонують нове та рухають прогрес уперед. Проте вони не виступатимуть проти чогось без вагомої причини.

Інша справа — авантюристи, які відчувають необхідність бути «заколотниками», робити щось протилежне громадським настановам лише тому, що так велить їхнє бажання виділитися.

Такі люди йдуть безперервно, наплювавши на всі спроби їх зупинити і, більше того, переконуються в правильності своєї точки зору, коли натикаються на критику.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Які пози люблять дівчата? MC Like 0 Фото дня: обложка Playboy с протестующим соском В курсе 0 Хью Джекман в трейлере фантастического фильма "Воспоминание" Секс 0 10 самых популярных и глупых мифов о женском оргазме MC Like 0 Соблазнительные женщины-боссы в новом кампейне Agent Provocateur Секс 0 7 ошибок в сексе, котоpые станут для вас последними в отношениях В курсе 0 Вышел большой трейлер второго сезона "Пацанов" Гаджеты 0 Samsung выпустит телефон с зарядом на неделю. Неделю, Карл! Карьера 0 9 ознак, що ти досяг успіху, але ще не усвідомив цього В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч в трейлере сериала "Патрик Мелроуз" Юмор 0 Девочка-игрушка Карьера 0 Как убить в себе колхозника Карьера 0 20 вещей, которые каждый мужчина должен научиться делать до 30 лет Юмор 0 Нудисты. Ожидание VS Реальность Психология отношений 0 Як говорити з дівчиною про гроші без сварок та зайвої напруги Карьера 0 Вещи, в которых окружающие разбираются лучше, чем ты Вокруг света 0 Место дня: мост Белхейвен в никуда Карьера 0 9 причин, чому самокритика не допомагає розвиватися, а лише заважає доводити… В курсе 0 Обезглавленный Тилль Линдеманн в новом скандальном клипе Rammstein "Deutchland" Вокруг света 0 Топ-5 самых дешевых теплых стран для путешествия зимой
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.