Цитаты великих

Несчастным или счастливым человека делают только его мысли, а не внешние обстоятельства. Управляя своими мыслями, он управляет своим счастьем. Фридрих Ницше

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

7 помилок, через які ти зазнаєш невдачі в тому, в чому добре розумієшся

01.08.2023 — Карьера
7 помилок, через які ти зазнаєш невдачі в тому, в чому добре розумієшся

Часом ти можеш зазнавати невдач навіть у тому, в чому добре розумієшся: маєш величезну кількість необхідних знань та навичок, досвід та стратегію.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Твої помилки змушують тебе довгий час тупцювати на тому самому місці, приймати невірні рішення, отримувати результати, далекі від тих, на які ти розраховував.

MEN'S CULT зібрав кілька прикладів твоїх дій, які заважають тобі досягати успіху.

 

Ти відразу намагаєшся зробити якнайбільше завдань, щоб швидше відпочити

Коли ти добре знаєшся на будь-якій темі або маєш усі необхідні навички, щоб виконати поставлене перед тобою завдання, великий ризик того, що ти захочеш заощадити свій час.

Замість того, щоб планомірно рухатися вперед згідно із заздалегідь продуманою тобою стратегією, ти можеш намагатися зробити якнайбільше роботи відразу.

Однак бажання звільнити таким чином собі кілька зайвих годин може обернутися проти тебе. Багатозадачність заважає тобі зосередитись на виконанні конкретного кроку, повною мірою проявити свої знання та навички, досягти високого результату.

Через твою звичку братися відразу за велику кількість справ страждатиме якість роботи і, отже, збільшуватиметься ризик того, що ти зазнаєш невдачі.

Якщо ти дійсно хочеш виконати завдання на високому рівні і уникнути можливих помилок, краще дотримуйся простого правила: приступай до нового завдання лише після того, як закінчиш попередню.

 

Ти не доробляєш робочі завдання наприкінці тижня, перекладаючи їх на понеділок

Якщо ти звик відкладати справи на потім, не думай, що це ніяк не позначиться на результатах твоєї роботи. Навантаження, покладене на тебе, важливо розподіляти рівномірно на тиждень.

При зволіканні або через можливі затримки завдання зміщуватимуться, і тобі доведеться переносити їх на вихідні або на понеділок.

Навіть якщо ти добре розумієшся на тому, що тобі необхідно зробити, твоя звичка відкладати все на потім зіпсує тобі плани. На початку нового тижня у твоєму списку справ за умовчанням додасться кілька пунктів.

Додай туди ще ті завдання, з якими ти не встиг розібратися на минулому – і буде серйозне навантаження. Будучи в стані крайнього стресу, ти можеш допустити дурні помилки через свою неуважність або відсутність часу на роздуми.

 

Ти намагаєшся не залучати до роботи інших людей

Ти можеш переконувати себе, що тобі не потрібна допомога з боку оточуючих навіть у ті моменти, коли ти не впораєшся з навантаженням. Адже прохання про допомогу можна сприйняти як твоє визнання в тому, що ти не так уже й добре розумієшся на тому, чим займаєшся.

Однак наївно вважати, що від наявності необхідних знань та навичок залежить успіх твоєї роботи. Деколи тобі може банально не вистачати часу, сил чи інших ресурсів, щоб виконати завдання.

Привчи себе до думки, що допомога оточуючих – це такий самий ресурс, як гроші чи знання. Людські ресурси здатні наблизити тебе до досягнення бажаної мети.

Отримувати підтримку не соромно, і це точно не свідчить про те, що ти не зміг би впоратися з проблемою самостійно. Просто ти вчинив мудро і вибрав безпечніший і швидший шлях.

 

Ти ставиш собі занадто жорсткі дедлайни

Виставляти дедлайни на виконання поставлених перед тобою завдань – це ефективний спосіб залишатися дисциплінованим і правильно розпоряджатися часом, що є у твоєму розпорядженні.

Але важливо оцінювати кожне завдання адекватно: давати собі стільки годин, днів чи тижнів, скільки насправді потрібно, щоб упоратися з цією роботою.

Якщо ти почнеш виставляти собі занадто жорсткі дедлайни, то перебуватимеш у постійному стресі та тривозі через шалений ритм, до якого не звик.

Як результат – образливі помилки через поспіх, необдумані рішення, низькі результати тощо.

Не поспішай там, де це зовсім не потрібно. Краще витратити виконання завдання трохи більше часу, ніж поспішити і витратити ще більше працювати над помилками.

 

Ти чекаєш, що високі результати діставатимуться тобі легко

У твоїй голові може складатися логічний ланцюжок: ти добре розумієшся на темі чи проблемі, а це означає, що досягти високих результатів тобі буде легше.

Тому ти можеш докладати набагато менше зусиль, ніж оточуючі, очікуючи, що це ніяк не позначиться на якості твоєї роботи. Але це всього лише поширена пастка мислення, яка не має нічого спільного з реальним станом справ.

Як би добре ти не розбирався в чомусь, результат твоєї роботи безпосередньо залежатиме від того, скільки зусиль ти вкладеш у процес.

Так що не намагайся піти легким шляхом: це може призвести до посередніх результатів і великої кількості помилок, які тобі доведеться виправляти.

 

Ти переоцінюєш свої сили та можливості

Ти можеш думати, що добре знаєшся на чомусь, насправді маючи мізерні знання та навички.

Але через твою зарозумілість тобі доведеться постійно виконувати роботу над помилками, тому що надмірна впевненість рівносильна непотрібному поспіху, імпульсивності, необдуманим рішенням і так далі.

Через переоцінку своїх сил і можливостей тобі неодноразово доведеться гальмувати на шляху до бажаних цілей і витрачати набагато більше часу, енергії та інших ресурсів навіть на виконання найпростіших завдань.

 

Ти дозволяєш думці оточуючих збивати тебе з обраного шляху

Якщо ти добре знаєшся на чомусь, це хороша заявка на успіх. Але тільки в тому випадку, якщо ти не дозволиш думці оточуючих збивати тебе з обраного шляху.

Коментарі та поради інших людей не повинні змушувати тебе сумніватися у тому, що ти робиш. Звичайно, зважати на те, що тобі говорять про твою роботу – можна і потрібно.

Корисно проаналізувати, чи правдиві висловлювання оточуючих чи ні. Але одна річ – розглянути їхні слова, і зовсім інша – змінити свою тактику просто тому, що хтось вважав її неправильною.

Запам'ятай одну просту річ: думка, яку справді можна назвати корисною, завжди підкріплена аргументами. Якщо ніяких аргументів промовець не наводить, тобі не варто витрачати час на сумніви у правильності своїх дій.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Канье Уэст представил новую модель кроссовок Секс 0 Дружина не хоче і все тут. Як живуть сім'ї, де роками немає сексу? Внешность и здоровье 0 8 мужских советов из XVIII века, которые актуальны и сегодня Карьера 0 "Как пить и не выглядеть идиотом": прочтите перед корпоративом MC Like 0 Белла Хадид для праздничной коллекции Victoria's Secret Секс 0 35 мужских мифов о сексе Звезды 0 Ким Кардашьян в новой роскошной линейке белья из шифона Психология отношений 0 Як зрозуміти, що ти розчиняєшся у відносинах, і чому це руйнує тебе як… Внешность и здоровье 0 12 действий, которыми можно наслаждаться только в старости Психология отношений 0 7 мифов про расставание, в которые давно пора перестать верить Карьера 0 10 твоих главных финансовых ошибок Секс 0 6 самых диких советов звезд на тему секса В курсе 0 Трейлер нового сериала Netflix "Видоизмененный углерод" Психология отношений 0 Культура изнасилования: путеводитель для джентльмена Внешность и здоровье 0 7 ужасных лекарств, которыми человечество больше не пользуется Автомобили 0 Новый LAND ROVER DISCOVERY, новые возможности драйва Секс 0 Розрядка на швидкість: як не поставити антирекорд Секс 0 Этот простой прием улучшит твою (и её) сексуальную жизнь Карьера 0 6 причин, по которым тебе вечно не хватает денег Секс 0 Трактат о пользе случайных связей
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.